Úzká fréza Grunder M1Q-KK2-105 750 A, 750 W
   Na vašem soukromí nám záleží
 3-5 dní dostupno
Kód produktu: 110364402
Produktové číslo: M1Q-KK2-105 750 A
Výrobce: GRUNDER
Váha: 3 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Počet pohybů za minutu - 3100. Nastavitelná rychlost pohybu - Ano. Kyvadlový pohyb - Ano. Záruka - 36 měsíců. Značka - Grunder. Článek- M1Q-KK2-105 750 A. Výkon- 750 W. Typ elektromotoru- S kartáči. Maximální tloušťka řezaného dřeva je 105 mm. Maximální tloušťka řezané oceli je 10 mm.