10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 3m zelený non-snag-proof C6A-315YE-0,5MB Stíněné patch kabely s...
Ano, centrál. sklad
- Pro 2 toasty - Integrovaný oteplování rack - 825 Watt - Bezpečnostní spínač-off
Ano, centrál. sklad
LYNX duplexní patch kabel SM, OS2, SC/SC, 9/125µm, 0,5m Délka: 0.5 m Typ vlákna: Singlemode Standard: OS2 Průměr vlákna: 9/125 µm Duplexní: Ano Konektory: SC/SC Barva pláště: Žlutá Použití: Vhodné pro vysokorychlostní přenosy na dlouhé vzdálenosti
Ano, centrál. sklad
Patch kabel UTP level 5e 4x2 žil 100% Cu měděný vodič AWG24 2x RJ45 konektor Přímé zapojení 1:1 UL certifikát Teplotní rozsah: -20°C až +60°C Baleno v sáčku s EAN kódem Český popis, vyznačená délka Bílá barva Délka 10 m
Ano, centrál. sklad
Tinycontrol rackový distribuční modul síťového napájení; Řízená distribuční jednotka napájení pro montáž do standardního 19" rozvaděče. Je vybavena sedmi nezávisle řízenými zásuvkami připojenými k síťové...
Ano, centrál. sklad
LANCOM LANcare Direct Advanced S
Dodání 3-5 dní
50portový gigabitový WebManaged switch: 44x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP) + 2x SFP, PoE 802.3at (vysoký výkon, 30 W) - výkon 370 W, IPv6, 802.3az (zelená), možnosti zabezpečenia na 2. až 4. vrstve, L2 Multicast, bez ventilátora, montáž do 19" racku.
Dodání 3-5 dní
LANCOM Systems LANCOM DECT N610 IP (EU) Výrobce: LANCOM Systems
Dodání 3-5 dní
TP-Link Síťová karta 1 na 2 gigabitový ethernetový rozbočovač Výrobce: TP-Link Kategorie:
Dodání 3-5 dní
DATACOM síťový kabel UTP cat.5e, 305m; Kvalitní síťový kabel cat.5e UTP o průřezu 0.18 mm určený pro výrobu patchcordů. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Kategorie: cat.5e; Průřez: 0...
Ano, centrál. sklad
Intellinet Network Solutions Wardrobe Shelf 19 Intellinet 470mm 1U Perforovaný, šedá
Dodání 3-5 dní
Solarix spojka STP Cat6a; Samořezná stíněná spojka kategorie 6A , kterou lze použít pro jednoduché prodloužení nebo spojení datového kabelu. Vyznačuje se vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a ve...
Ano, centrál. sklad
Multiportový USB-C 5Gbps TRIPLE 4K DISPLAY hub AXAGON HMC-4KX3 rozšíří Váš notebook o devět portů a čtečku paměťových karet SD / microSD. Přes oboustranný USB-C konektor snadno a rychle připojíte k počítači až tři monitory, tři USB zařízení, Gigabitovou ethernet síť, sluchátka a čtečku karet současně. Zároveň získáte možnost napájení notebooku pomocí technologie Power Delivery . USB-C hub tak zastane funkci univerzální a výkonné dokovací stanice 11v1 pro moderní notebooky . USB rozbočovač nabízí tři USB výstupy se standardními USB-A konektory. Hub zvládne trvalé připojení několika externích disků současně. Díky rychlému USB 3.2 Gen 1 rozhraní je přenosová rychlost hubu až 5Gb/s. Hub dále umožní nabíjení telefonů a tabletů proudem až 1.5A/5V, z hubu tak snadno nabijete např. Android smartphone, Apple iPhone, Apple iPad apod. USB-C konektor je vyhrazen pouze pro napájení a současné dobíjení notebooků pomocí technologie Power Delivery 3.0 výkonem až 100W . Do hubu zapojíte USB-C Power Delivery nabíječku a hub připojíte k notebooku. Tím také uvolníte jeden USB-C port. Podmínkou je notebook s podporou nabíjení z USB-C portu pomocí Power Delivery a vhodná PD nabíječka. Každý ze tří video výstupů (2x HDMI + 1x DisplayPort) poskytuje kvalitní obraz až do rozlišení 4K/60Hz Ultra HD . Podporovány jsou také vysoké frekvence v oblíbených hráčských rozlišeních 2K/144Hz nebo FullHD/240Hz . I při připojení tří monitorů současně zvládne dokovací stanice zajistit rozlišení až 4K/30Hz na každém z nich . Díky podpoře HDR (vysoce dynamický rozsah) si můžete bez omezení vychutnat výrazně rozšířený rozsah barev a kontrastů. Pro správné fungování video výstupu je nutné, aby USB-C port notebooku podporoval DisplayPort Alternate Mode (DP Alt Mode) nebo Thunderbolt 3/4. Podpora výše uvedených max. podporovaných rozlišení a frekvencí vyžaduje připojení k počítači s DisplayPort verze 1.4. Gigabitová síťová karta rozšíří počítač o rychlé a stabilní síťové připojení, doplní chybějící síťový RJ-45 Ethernet konektor, nebo přidá další síťovou kartu. Čtečka karet podporuje všechny verze SD a microSD karet včetně SDXC a microSDXC s kapacitou až 2TB. Vysoké přenosové rychlosti jsou zajištěny USB 3.2 Gen 1 rozhraním. Card reader umožňuje současnou práci s kartami v obou slotech a přímé kopírování mezi nimi. Robustní hliníkové tělo zajistí mechanickou odolnost i kvalitní chlazení dokovací stanice. Klínový tvar hubu vybízí k jeho použití jako podložky notebooku pro jeho lepší chlazení a ergonomickou polohu . Také přibalený USB-C kabel je navržen pro použití hubu jako podložky notebooku, optimální délka 40 cm spolu se zahnutým konektorem jej umožňuje téměř celý skrýt pod notebookem a přispět tak k dojmu čistého stolu. USB-C kabel je odpojitelný a lze jej tak v případě potřeby nahradit delším kabelem. Díky funkcím Plug and Play a Hot Plug je samotné zapojení hubu velmi jednoduché bez složité instalace a také lze jednoduše připojovat a odpojovat periferie za běhu počítače. Vstup: • USB 5Gbps (USB 3.2 Gen 1 / USB 3.0). • Kompatibilní s Thunderbolt 3/4. • Připojení přes reverzibilní USB type C female konektor. Výstupy USB: • 2x USB 5Gbps port, konektory USB-A female. • 1x USB 480Mbps port, konektor USB-A female. • 1x Power Delivery port (jen napájení), konektor USB-C female. • USB-C hub zvládne připojení několika externích disků současně. • Nabíjení mobilních zařízení (včetně iPad) proudem až 1.5A z USB-A portů hubu. Výstupy video: • 2x HDMI port, konektory HDMI A female. • 1x DP port, konektor DisplayPort female. Rozlišení video: 1 připojený monitor v kterémkoliv z video portů: • 4K rozlišení 4096 x 2160 při až 60Hz.* • 2K / WQHD rozlišení 2560 x 1440 při až 144Hz (Mac přes DP až 165Hz). * • FHD rozlišení 1920 x 1080 při až 240Hz (Mac max. 144Hz). * 2 současně připojené monitory - až 4K/60Hz na jednom monitoru a 4K/30Hz na druhém monitoru. * 3 současně připojené monitory - až 4K/30Hz na všech monitorech. * * Platí pro připojení k počítači s DisplayPort verze 1.4., • Pro funkci video výstupu je nutné hub zapojit do USB-C portu s podporou DisplayPort Alternate Mode (DP Alt Mode) nebo do USB-C portu s podporou Thunderbolt 3. Dále je nutný vhodný OS. Bez této podpory nebude funkce video výstupu dostupná. • Podpora HDR (High dynamic range, 10 bit support) - realistická reprodukce světlých a tmavých detailů. • Podpora HPD (Hot-Plug-Detect). • Podpora TMDS (Transition Minimized Differential Signaling). • Plná podpora HDCP 1.4 a 2.3 (High-bandwidth Digital Content Protection). • Podpora 2kanálového zvuku vzorkovací frekvence až 48 kHz a až 24bitového zvuku – závisí na zdrojovém a koncovém zařízení, tj. notebooku/telefonu a TV/monitoru/AV receiveru. Podpora zobrazovaných módů ve Windows: • zrcadlení anebo rozšíření plochy primárního monitoru na každém z až tří připojených monitorů, • každý z připojených monitorů může zobrazovat buď zrcadlenou nebo rozšířenou plochu primárního monitoru podle potřeby, např. na jednom monitoru bude zobrazena zrcadlená plocha primárního monitoru a na dalších dvou monitorech budou zobrazeny dvě různé rozšířené plochy. Podpora zobrazovaných módů v MacOS: • zrcadlení plochy primárního monitoru na všech až třech připojených monitorech, • rozšíření plochy primárního monitoru na jednom z připojených monitorů + zrcadlení plochy primárního monitoru na dalších až dvou připojených monitorech, • rozšíření plochy primárního monitoru na jednom z připojených monitorů + zrcadlení rozšířené plochy prvního monitoru na dalších až dvou připojených monitorech. Výstup RJ-45: • Rozhraní Gigabit Ethernet s RJ-45 konektorem pro připojení UTP nebo STP kabelem. • Podporované přenosové rychlosti Ethernet rozhraní 10/100/1000 Mb/s. • Podporovan
Skladem v eshopu
LANCOM Focus Workshop Unified Firewall
Dodání 3-5 dní
Solární HD kamera Viking HDS06 AOV WiFi Solarní HD kamera Viking HDS06 AOV WiFi je moderní solární bezpečnostní kamera navržená pro maximální přehled a flexibilní dohled nad sledovaným prostorem. Díky duálnímu objektivu a duálnímu obrazovému zobrazení dokáže kamera sledovat širší oblast a nabídnout detailní obraz v jednom zařízení. Klíčové vlastnosti: Solární bezpečnostní kamera s WiFi připojením (2,4 GHz) Vysoké rozlišení 6 MP Solární napájení kamer (10W) s vestavěnou baterií (20100 mAh) Vzdálený dohled a správa přes mobilní aplikaci UBoxPro Možnost ukládání dat na standardní paměťové karty TF (max 128 GB) nebo na cloudové úložiště Funkce PIR detekce lidského pohybu (dosah 10 m) s 5 úrovní citlivosti Noční vidění pomocí IR a bílých LED diod až do 30 m Obousměrná audio komunikace (mikrofon a reproduktor) Režimy záznamu: Manuální záznam, Záznam při detekci pohybu, Plánovaný záznam, Alarmový záznam IP66 ochrana proti vodě a prachu Široký záběr a plná kontrola prostoru Kamera podporuje AOV režim se záběrem až 350° , přičemž mechanický pohyb umožňuje otáčení (Pan) v rozsahu 355° a náklon (Tilt) až 90° . Díky tomu lze efektivně pokrýt téměř celý prostor bez nutnosti instalace více kamer. Funkce uložení přednastavených pozic umožňuje rychlé přepnutí na důležité sledované body. Odolná konstrukce a široké využití Díky stupni krytí IP66 je kamera odolná vůči dešti, prachu i náročným venkovním podmínkám. Provozní teplotní rozsah –30 °C až +60 °C zajišťuje spolehlivou funkci po celý rok. Detailní obraz ve dne i v noci Snímač Dual CMOS 1/2.9" a vysoké 6MP rozlišení zajišťují ostrý obraz s jemnými detaily. Kamera nabízí barevné noční vidění pomocí bílých LED diod i klasické IR noční vidění , přičemž přepínání probíhá automaticky podle světelných podmínek. Inteligentní detekce pohybu Integrovaný PIR senzor s dosahem až 10 metrů nabízí 5 úrovní citlivosti , což pomáhá omezit falešná upozornění. Kamera reaguje pouze na relevantní pohyb a zajišťuje efektivní dohled bez zbytečných záznamů. Stabilní provoz a dlouhá výdrž Vestavěná baterie s kapacitou 20 100 mAh ve spojení se solárním napájením umožňuje dlouhodobý provoz bez nutnosti častého dobíjení. Kamera je navržena pro nepřetržitý provoz , s možností ukládání záznamů na TF kartu až do 128 GB nebo do cloudového úložiště . Ovládání přes mobilní aplikaci Celý systém je ovládán prostřednictvím mobilní aplikace UBoxPro , která je dostupná pro zařízení s iOS i Androidem . Aplikace umožňuje vzdálený přístup ke kamerám, sledování živého obrazu i přehled nad všemi připojenými zařízeními v rámci jednoho systému. Obsah balení: Kamera Solární panel Propojovací kabel 4,7 m Držák na zeď pro kamery i solární panely USB-A/USB-C kabel Návod k použití Technické specifikace: Typ senzoru: Dual CMOS senzor, 1/2.9 palců Rozlišení záznamu: 2304*1296 Typ objektivu: pevná kamera: 2,8 mm širokoúhlý objektiv; otočná kamera: 4 mm objektiv Kapacita baterie: 20100mAh Výkon solárního panelu: 10W Noční vidění: IR (infra-red) a barevné Podpora TF karty: max. 128GB WiFi pásmo: 2,4 GHz Ochrana: IP66 Úhel záběru AOV režim: až 350° Otáčení kamery: Pan 355°/ Tilt 90° Rozměry kamery: 20,5 x 18 x 12,2 cm Rozměry solárního panelu: 26,5 x 17,5 x 2,3 cm Hmotnost kamery: 912 g Hmotnost baterie: 437 g Délka propojovacího kabelu: 4,7 m
Ano, centrál. sklad
LANCOM Systems LANCOM GS-2412 2.2 Plně spravované přístupové přepínače řady 2000 Výrobce: LANCOM Systems
Dodání 3-5 dní
UniFi Premium Patch Cable - 24 pack ultratenký opletený stíněný patch kabel RJ45, navržený a ...
Ano, centrál. sklad
DATACOM FTP Cat5e drát 305 m; Instalační stíněný kabel kategorie Cat5e pro rozvody strukturované kabeláže. Díky stíněnému provedení kabelu je vhodný pro umístění do náročnějšího vnitřního prostředí...
Ano, centrál. sklad
LYNX UTP patch kabel Cat5e, PVC, CCA, 0,1m, zelený (balení obsahuje 10ks) Délka: 0.1 m Kategorie kabelu: Cat5e Typ kabelu: UTP (nestíněný kroucený pár) Materiál vodiče: CCA (měděný plátovaný hliník) Plášť: PVC Barva: Zelený Použití: Přenos dat do 1 Gb/s, vhodné pro kancelářské a domácí sítě Konektory: RJ45 (8P8C), zalité Kompatibilita: 10/100Base-T ethernet, VoIP, IP kamery, tiskárny, routery, switche
Ano, centrál. sklad
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max.proudem 1A. Maximální výstupní výkon je 24W. Tento model disponuje Gigabitovým ethernetovým portem. Obsah balení PoE napájecí adaptér Napájecí
Ano, centrál. sklad
Plastový držák/krytka kabelů pro zařízení TP-LINK EAP235-Wall EAP615-Wall bílý
Skladem v eshopu
LANCOM LANcare Advanced L
Dodání 3-5 dní
Synology Mesh Router MR2200ac Nejmodernější technologie nemusí být nutně složitá. Zařízení MR2200ac s inteligentní sítí Mesh Wi-Fi a nejlepšími možnostmi rodičovské kontroly v odvětví je navrženo tak, aby zajistilo připojení a bezpečnost pro všechna vaše zařízení i uživatele. Vyzkoušejte se zařízením MR2200ac oceňovaný systém Synology Router Manager (SRM); a přidejte další, až budete připraveni rozšířit své pokrytí ještě dál. Několik zařízení MR2200ac může společně vytvořit systém, který zajistí připojení k síti Wi-Fi v každém koutě vašeho domova. Ať už budete kdekoli, můžete využívat stále stejnou síť Wi-Fi a užívat si jednotné připojení od jednoho místa k druhému. Expresní výměna Synology je bezplatná služba poskytovaná distributorem ve spolupráci se Synology. Expresní výměna předpokládá vyřízení reklamace opravou nebo výměnou zařízení do 5 pracovních dnů. Expresní výměna je negarantovaná služba, pro garantovanou výměnu následující pracovní den doporučujeme zakoupit NBD rozšíření pro podporované modely Synology. Stránky produktu: https://www.synology.com/cs-cz/products/MR2200ac Seznam kompatibility Specifikace hardwaru: Procesor Čtyřjádrový, 717 MHz Paměť 256 MB DDR3 Typ antény Vysoce výkonná interní anténa 2x2 MIMO (2,4 GHz?/?5 GHz) Port LAN Gigabit (RJ-45) x 1 Port WAN Gigabit (RJ-45) x 1 Externí porty USB 3.2 Gen 1 x 1 (5V, 0.9A power output) IEEE 802.11ac IEEE 802.11a/b/g/n/ac Souběžná třípásmová síť Wi-Fi 5GHz-1: 867Mbps 5GHz-2: 867Mbps 2.4GHz: 400Mbps IEEE 802.11ac Wave 2 MU-MIMO Šifrování Wi-Fi WEP, WPA/WPA2-Personal, WPA/WPA2-Enterprise, WPA2/WPA3-Personal, WPA3-Personal/Enterprise, Wi-Fi Enhanced Open (OWE) Tlačítko a přepínač WPS, Napájení, Reset, Wi-Fi zapnuto/vypnuto Velikost (výška x šířka x hloubka) 154 mm x 199 mm x 65 mm Hmotnost 0.45 kg Teplota Provozní teplota 5°C na 40°C (40°F na 104°F) Teplota pro skladování -20°C na 60°C (-5°F na 140°F) Relativní vlhkost 5% na 95% RH Certifikace FCC UKCA CE BSMI VCCI RCM KC iDA TELEC JATE IC Wi-Fi Certifikace CE SDPPI UKCA FCC NCC RCM iDA TELEC KC IC Záruka 2 let Poznámky Záruční doba začíná datem zakoupení uvedeným na účtence. Vstupní střídavé napětí 100 V na 240 V AC Frekvence napájení 50/60 Hz, Jednofázový Spotřeba energie 12.95 W (za chodu) 5.21 W (Režim nečinnosti) Prostředí Splňuje omezení RoHS Obsah balíčku Hlavní jednotka X 1 Napájecí adaptér střídavého napětí X 1 Síťový kabel RJ-45 X 1 Stručná instalační příručka X 1 Specifikace softwaru: Bezdrátové Filtr adresMAC v síti Wi-Fi ANO Maximum položek MAC filtru 64 Maximum devices on per MAC filter 256 Plynulý Roaming Podpora standardu 802.11k/v/r Beamforming ANO DFS ANO Maximum Number of Wi-Fi SSID 15 Plánovatelná síť Wi-Fi ANO Hostovaná síť Hostovaný portál Přizpůsobený styl stránky Časový limit připojení Rotace hesla WPS 2.0 (Wi-Fi Protected Setup 2.0) ANO Hardwarový klíč a sdílení připojení k síti 3G / 4G (Zjistěte více) ANO Primární bod Wi-Fi ANO Bod Wi-Fi ANO Doporučený maximální počet bodů Wi-Fi 1 primární + 6 bodů Wi-Fi (v prostředí, ve kterém jsou všechna odchozí připojení bezdrátová) 1 Primary + 12 Wi-Fi points (in all wired uplink connection environment. Learn more) Maximum připojených zařízení* 90 Síť Připojení k Internetu Dynamická IP, Statická IP, PPPoE, PPTP, DS-Lite (AFTR) Klíč 3G/4G LTE Sdílení připojení k síti přes systém Android Sdílení připojení k síti přes zařízení iPhone Provozní režim Bezdrátový směrovač Bezdrátový přístupový bod DMZ ANO IPv6 IPv6 DHCP Server / klient, DS-Lite, 6in4, 6to4, 6rd, Duální sada protokolů, DHCPv6-PD, Relé IPv6, Služba FLET S IPv6 DHCP Režim server/klient, seznam klientů, rezervace adresy MAC Maximální rezervace DHCP 500 LAN / WLAN IGMP Snooping ANO Network Address Translation (NAT) ANO PPPoE přenos ANO Trasa zásady ANO Statická trasa ANO Maximální statická trasa IPv4 100 Maximální statická trasa IPv6 100 Diagnostické nástroje Ping Traceroute NAT Loopback (Hairpinning) ANO VLAN Maximum Number of Network Segmentation 5 Trunk ANO Předávání portů Maximum pravidel pro předávání portů 64 Maximum UPnP pravidel 64 Aktivace portu Maximum pravidel pro spuštění portu 32 Minimální časový limit spuštění portu 30s Maximální časový limit spuštění portu 3600s VPN Server VPN (WebVPN, SSL VPN, SSTP, OpenVPN, L2TP/IPSec, PPTP, Site-to-Site) Klient VPN (PPTP, OpenVPN, L2TP/IPSec) VPN Pass-through (PPTP, IPSec, L2TP) Kontrola provozu Zákaz internetu, rychlost a priorita zařízení ANO Funkce Quality of Service (QoS)aplikační vrstvy (L7) ANO Maximum pravidel zařízení 64 Maximum aplikačních pravidel na zařízení 32 Monitorování datového provozu Živé zobrazení ANO Historické statistiky Denní, týdenní, měsíční, roční Historie webových stránek ANO Zjišťování aplikací ANO Sestava datového provozu Automatické aktualizace podle země ANO Možnost plánování ANO Interval analýzy datového provozu Denní, týdenní, měsíční, roční Formáty exportu .CSV, .HTML Balíčky rozšíření Safe Access Profil uživatele 15 Síťový profil 5 Přizpůsobený plán internetu ANO Časová kvóta ANO Webový filtr IPv4 / IPv6 na bázi DNS Plán Databáze Požadavek na odblokování Přizpůsobený seznam povolených/blokovaných položek Maximální počet blokovaných adres URL: 100 Maximální počet povolených adres URL: 100 Pozastavení internetu ANO Odměna ANO Protokol ANO Sestava ANO Bezpečné hledání Bing, Google, YouTube Threat Intelligence Database Support in IPv4 & IPv6 Google Safe Browsing Support in IPv4 & IPv6 Automatické aktualizace databáze Threat Intelligence Database, Google Safe Browsing , Webový filtr na bázi DNS VPN Plus Server Umožňuje vytvářet a spravovat zabezpečený přístup VPN prostřednictvím webového prohlížeče nebo klienta. Podporuje různé služby VPN – Site-to-Site VPN, WebVPN, SSL VPN, Remote Desktop, SSTP, OpenVPN, L2TP over IPSec a PPTP Maximální počet licencí Client VPN Access 10 Site-to-Site VPN ANO Maximální počet tunelů Site-to-Site VPN 4 Vzdálená plocha (RDP + VNC) 3 Seznam připojení ANO Protokol ANO Sestava ANO Cloud Station Server Synchronizace dat z různých platforem a jejich centralizace na routeru se snadným uchováváním historických verzí důležitých souborů Max. počet souběžných přenosů souborů 64 Poznámky Cloud Station ShareSync není podporována DNS Server Pomáhá uživatelům najít a překládat názvy domén na IP adresy Download Station Podporované stahovací protokoly: BT/HTTP/FTP/NZB/eMule Maximální počet souběžných úloh stahování 20 Maximum BT úkolů 20 Media Server Indexování médií ANO Soulad se standardem DLNA ANO RADIUS Server Zabezpečuje centrální ověřování, autorizaci a správu účtů pro bezdrátový přístup k síti Mobilní aplikace Podporované mobilní aplikace DS router (Android/iOS) První instalace Přehled sítě Správa Wi-Fi Topologie systému Wi-Fi Safe Access Kontrola provozu Zabezpečení sítě (brána firewa
Ano, centrál. sklad
WAN-Port: 1x 2,5 Gbit/s Kódování: WPA2 USB: 1x USB-A 2.0 Frekvence: 2,4 / 5 GHz Modem: ADSL / ADSL2 / ADSL2+ / VDSL2 Počet Gigabit-Portů: 2x 1 GBit + 1x 2,5 GBit WiFi-Standard: Wi-Fi 7 (IEEE 802.11be) WPS tlačítko (WiFi Protected Setup): ano Hostovská sít: ano Barva: bílá / červená Max. přenosová rychlost WiFi (Mbit/s): 5760 Typ: WiFi router s modemem Anténa: interní Počet antén: 4 + 4
3-5 dní dostupné
Technická data Konektor Duplexní LC Podporovaná média Vícerežimové vlákno Datová rychlost 1,25 Gb/s Maximální spotřeba energie < 1 W Vzdálenost kabelu Až 550 m dosahuje více než 50 /125 µm MMF Provozní vlhkost 5 až 85 % TX vlnová
Ano, centrál. sklad
MEAN WELL DRP-03; Montážní DIN příchytka úzká pro montážní úhelníky a desky. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Rozměry: 48 x 45 x 8,7 mm; Kompatibilita: DRP-01, DRL-01, DRL-02, DRL-03...
Ano, centrál. sklad
TP-Link TL-SG1016DE je 16portový gigabitový Easy Smart switch pro správu menších sítí. Podporuje VLAN a QoS (IEEE 802.1Q a 802.1p), tabulka MAC adres pojme 8000 záznamů a propustnost je 32 Gbit/s. Je určen pro montáž do racku (1U), napájí se ze sítě přes AC konektor.
Ano, centrál. sklad
Dual-port (10GBASE-T) 10GbE network expansion card, Intel X710, PCIe Gen3 x4 Dvouportová síťová rozšiřující karta 10GbE PCIe Gen 3 (kompatibilní s PCIe Gen 2) s řadičem Intel Ethernet X710 a podporou až pěti rychlostí (10G / 5G / 2,5G / 1G / 100M). Pom
Ano, centrál. sklad
Aruba Instant On 802.3af 15.4W POE Midspan Injector (AP11 AP11D AP12 AP15 AP17 AP22)
Ano, centrál. sklad
AS-41HA HDMI KVM je cenově dostupný 4portový KVM přepínač s automatickým přepínáním zvuku pro stolní použití. K počítači se připojuje přes USB (klávesnice/myš), osm 3,5mm jack (audio mikrofon/linka) a HDMI (HDMI monitor) pomocí čtyř dodaných kabelů. Číslo položky: 1545425
3-5 dní dostupné
Solární HD kamera Viking HDS06 AOV 4G Solarní HD kamera Viking HDS06 AOV 4G je moderní solární bezpečnostní kamera navržená pro maximální přehled a flexibilní dohled nad sledovaným prostorem. Díky duálnímu objektivu a duálnímu obrazovému zobrazení dokáže kamera sledovat širší oblast a nabídnout detailní obraz v jednom zařízení. Klíčové vlastnosti: Solární bezpečnostní kamera se 4G připojením Vysoké rozlišení 6 MP Solární napájení kamer (10W) s vestavěnou baterií (20100 mAh) Vzdálený dohled a správa přes mobilní aplikaci UBoxPro Možnost ukládání dat na standardní paměťové karty TF (max 128 GB) nebo na cloudové úložiště Funkce PIR detekce lidského pohybu (dosah 10 m) s 5 úrovní citlivosti Noční vidění pomocí IR a bílých LED diod až do 30 m Obousměrná audio komunikace (mikrofon a reproduktor) Režimy záznamu: Manuální záznam, Záznam při detekci pohybu, Plánovaný záznam, Alarmový záznam IP66 ochrana proti vodě a prachu Široký záběr a plná kontrola prostoru Kamera podporuje AOV režim se záběrem až 350° , přičemž mechanický pohyb umožňuje otáčení (Pan) v rozsahu 355° a náklon (Tilt) až 90° . Díky tomu lze efektivně pokrýt téměř celý prostor bez nutnosti instalace více kamer. Funkce uložení přednastavených pozic umožňuje rychlé přepnutí na důležité sledované body. Odolná konstrukce a široké využití Díky stupni krytí IP66 je kamera odolná vůči dešti, prachu i náročným venkovním podmínkám. Provozní teplotní rozsah –30 °C až +60 °C zajišťuje spolehlivou funkci po celý rok. Detailní obraz ve dne i v noci Snímač Dual CMOS 1/2.9" a vysoké 6MP rozlišení zajišťují ostrý obraz s jemnými detaily. Kamera nabízí barevné noční vidění pomocí bílých LED diod i klasické IR noční vidění , přičemž přepínání probíhá automaticky podle světelných podmínek. Inteligentní detekce pohybu Integrovaný PIR senzor s dosahem až 10 metrů nabízí 5 úrovní citlivosti , což pomáhá omezit falešná upozornění. Kamera reaguje pouze na relevantní pohyb a zajišťuje efektivní dohled bez zbytečných záznamů. Stabilní provoz a dlouhá výdrž Vestavěná baterie s kapacitou 20 100 mAh ve spojení se solárním napájením umožňuje dlouhodobý provoz bez nutnosti častého dobíjení. Kamera je navržena pro nepřetržitý provoz , s možností ukládání záznamů na TF kartu až do 128 GB nebo do cloudového úložiště . Ovládání přes mobilní aplikaci Celý systém je ovládán prostřednictvím mobilní aplikace UBoxPro , která je dostupná pro zařízení s iOS i Androidem . Aplikace umožňuje vzdálený přístup ke kamerám, sledování živého obrazu i přehled nad všemi připojenými zařízeními v rámci jednoho systému. Obsah balení: Kamera Solární panel Propojovací kabel 4,7 m Držák na zeď pro kamery i solární panely USB-A/USB-C kabel Návod k použití Technické specifikace: Typ senzoru: Dual CMOS senzor, 1/2.9 palců Rozlišení záznamu: 2304*1296 Typ objektivu: pevná kamera: 2,8 mm širokoúhlý objektiv; otočná kamera: 4 mm objektiv Kapacita baterie: 20100mAh Výkon solárního panelu: 10W Noční vidění: IR (infra-red) a barevné Podpora TF karty: max. 128GB Sim karta: Nano sim Ochrana: IP66 Úhel záběru AOV režim: až 350° Otáčení kamery: Pan 355°/ Tilt 90° Provozní teplotní rozsah: –30 °C až +60 °C Rozměry kamery: 20,5 x 18 x 12,2 cm Rozměry solárního panelu: 26,5 x 17,5 x 2,3 cm Hmotnost kamery: 912 g Hmotnost baterie: 437 g Délka propojovacího kabelu: 4,7 m
Ano, centrál. sklad
Popis produktu Ubiquiti AI PTZ Precision je zařízení ze série Enterprise, která je určena pro podnikové prostředí. Kamera disponuje 8MP snímačem (3840 x 2160px) při 30 fps, variofokálním objektivem (31x optický zoom), adaptivním IR přísvitem pro noční vidění na vzdálenost až 100m. Kamera má odolné šasi z hliníku a polykarbonátu, krytí IP66 proti prachu a tryskající vodě. Do sítě lze kameru připojit pomocí Gigabit LAN s podporou napájení přes PoE (42 až 57V DC) s maximální spotřebou 51W. Klíčové vlastnosti • 4K (8MP), 30 FPS video (3840 x 2160px) • Pokročilá AI detekce nejrůznějších objektů a událostí • LiDAR pro rychlejší zaostřování • Noční režim s IR LED diodami, IR cut filtr • IP66 kryt odolný proti povětrnostním vlivům • Napájení pomocí PoE (42 až 57V DC) • Možnost propojení s chytrým reproduktorem AI Horn Speaker • Spravováno softwarem UniFi Protect • Provedení v bílé barvě Obsah balení • Zařízení • Šroubky, hmoždinky • Držák na zeď / stožár / desku Technické parametry Kamera Zoom (optický):31x Typ objektivu:Varifokální - motorický Objektiv [mm]:6,91 až 214,64 (nastavitelný) Přísvit:IR Dosah přísvitu [m]:100 Pozorovací úhel [°]:2 až 59 Režim den/noc:IR cut filtr Obrazový senzor ["]:1/1.8 Otáčení a náklon:Otáčení: 360° endless; Náklon: 0° ~ 120° Obraz Rozlišení:8MP Max. rozlišení [pixely]:3840 x 2160 (4K UHD) Konektory a rozhraní Slot na paměťové karty:microSD Rychlost LAN:(1) 1000Mbps Napájení Napájení přes PoE:802.3bt, 42 .. 57V DC Typ napájení:PoE Max. spotřeba energie [W]:51 Fyzické charakteristiky Stupeň krytí:IP66 Použití:Venkovní Tlačítka:Reset Provozní teplota [°C]:-40 až 50 Hmotnost [g]:5500 Šířka [mm]:241 Výška [mm]:241 Hloubka [mm]:349 Barva:Bílá Hardware CPU:Quad-Core ARM Cortex-A53 Obecné Kamerová řada:UniFi Protect
Ano, centrál. sklad
Kamera 2K 3MP, 360° otočná, IR přísvit do vzdálenosti 12 m, detekce osob a zvuku, podpora microSD karty do 512 GB, Wi-Fi, vestavěný mikrofon a reproduktor.
Skladem v eshopu
HiLook HIA-P102; Ochranný kryt pro dome kamery HIKVISION. Kryt funguje jako ochrana před deštěm, sluncem a sněhem. Lze použít s držáky série DS-1273ZJ. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Materiál:...
Ano, centrál. sklad
LYNX FTP patch kabel Cat5e PVC, CCA, 20m, červený Délka: 20 m Kategorie kabelu: Cat5e Typ kabelu: FTP (stíněný kroucený pár) Materiál vodiče: CCA (měděný plátovaný hliník) Plášť: PVC Barva: Červený Použití: Přenos dat do 1 Gb/s, vhodné pro kancelářské a domácí sítě Konektory: RJ45 (8P8C), zalité Kompatibilita: 10/100Base-T ethernet, VoIP, IP kamery, tiskárny, routery, switche
Ano, centrál. sklad
Premiumcord Patch kabel CAT 6a S-FTP, RJ45-RJ45, AWG 26/7 2m bílá Popis produktu: - kategorie: CAT 6a - 500MHz - kabel pro 10Gb počítačovou síť (10/100/1000/10000 Mbit) - stínění: S/FTP, PIMF každý pár je stíněný zvlášť folií, celek stíněn opletením - struktura kabelu: 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair - 100% Cu měděný vodič AWG26/7 - teplotní rozsah: -20°C až +60°C - UL certifikát - zapojení: 1:1 - balení v PVC sáčku s popisem a EAN kódem - barva: bílá - délka: 2m
Ano, centrál. sklad
Seasonic VERTEX GX-1200 1200 W; Napájecí zdroj o výkonu 1200 W je osazen tichým a přitom výkonným 135 mm ventilátorem. Zdroj splňuje certifikaci 80PLUS Gold a má plně odpojitelné kabely ....
Skladem, dodání 2-4 dní
Špičkové síťové řešení v podobě spravovaného přepínače s centralizovanou správou a cloudovým přístupem. Dva tucty gigabitových portů a 10Gbps SFP+ uplinky
Dodání 3 dny
Modular CrimPing Tool Incl. Stripper and Cutter 8P8C • Installation tool for modular plugs and for cutting and stripping cable insulation.
Ano, centrál. sklad
SFP modul Netgear AGM732F
Dodání 3-5 dní
Dell Montážní sada držáku na šatní skříň Výrobce: Dell
Dodání 3-5 dní
FTP CAT Network Cable. 6 Externí síťový kabel. 6 FTP se nejčastěji používá pro konstrukci místníc
Dodání 3-5 dní
Dvojice optických SFP modulů MikroTik pro gigabitový Ethernet po jednovidovém vlákně s konektorem LC. Moduly pracují s vlnovými délkami 1310 nm a 1550 nm (WDM) a umožňují spoje do vzdálenosti 20 km. Podporují diagnostiku DDM.
Dodání 3-5 dní
PLANET GT-1205A; Kompaktní konvertor pro gigabitové sítě Ethernet pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Nabízí dva SFP porty 100/1000Base-X pro připojení k optické síti nebo pro připojení koncových za...
Dodání 3-5 dní
Ubiquiti UniFi Switch Flex XG UniFi Switch Flex XG od Ubiquiti Networks je plně managovatelný L2 UniFi Switch s (4) 10Gb ethernetovými porty a (1) Gigabit LAN podporující PoE IN (802.3af). Velmi kompaktní a bezventilátorové desktop provedení doplňují informační LED diody indikující stav linky. Switch je možné napájet přes první port pomocí PoE IN nebo přes USB-C na zadní straně. Důležité vlastnosti: (4) 1G/10G LAN port + (1) 100M/1G LAN port 82 Gbps switching capacity Desktop provedení, bez ventilátoru Napájení přes PoE (802.3af) nebo USB-C (5V / 5A) Management přes UniFi Controller - podporováno od verze 6.1.67 Management přes UniFi Controller Zásadní rozdíl mezi switchi řady UniFiSwitch a řady EdgeSwitch je v managementu - WebGUI management switchů EdgeSwitch je u modelů UniFiSwitch nahrazen UniFi Controllerem. Obsah balení: Zařízení Napájecí adaptér 5V / 5A (1,5m kabel) Technické specifikace Konektory a rozhraní Rychlost LAN (4) 100M/1G/2.5G/5G/10Gbps + (1) 10/100/1000Mbps Napájení Napájení přes PoE 802.3at Typ napájení PoE, USB-C Typy PoE PoE-In (pouze) Max. spotřeba energie [W] 25 Napájení přes konektor/svorkovnici 5V / 5A Fyzické charakteristiky Provedení Desktop Ventilátory Bez ventilátoru Šasi Plastové Tlačítka Reset Provozní teplota [°C] -5 až 45 Šířka [mm] 185 Výška [mm] 32 Hloubka [mm] 135 Obecné Rychlost přepínání [Gbps] 82 Tabulka MAC adres 16000 Jumbo rámec [Bytes] 9000 Rychlost předávání paketů [Mpps] 61 Software Management UniFi controller Funkce VLAN, DHCP snooping Výchozí IP adresa Dynamická z DHCP Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začátečníky - BeansTalk video-návody (ubnt youtube channel) Ubiquiti Wiki Ubiquiti oficiální fórum
Skladem v eshopu
24-port 10/100/1000 EasySmart Switch - 24-Port 1000BaseTX Auto-Negotiating 10/100Mbps Switch - bez větráku, tichý provoz - rozměr 11", v balení adaptér pro instalaci do 19" racku 24-Port Gigabit Smart Managed Switch - 24-Port 100BaseTX Auto-Negotiating 10/100/1000Mbps Switch - Fanless - 802.1Q VLAN - 802.1p QoS - IGMP snooping - Loopback detection - Port mirroring - Bandwidth control - Storm control - 802.3, 802.3u, 802.3x - SmartConsole Utility - Web based management - Cable diagnostics - Dual Images - Link Aggregation - SNMP - TLS1.1/1.2 - 11" Rackmount Installation
Ano, centrál. sklad
Ubiquiti UniFi Bullet Camera Angled Base B Instalační krabice pro montáž bullet kamery, které zvyšuje úhel náklonu o 22° a umožňuje tak dosáhnout lepšího pozorovacího úhlu. Ideální pro montáž pod okap Podporuje G5 Pro Enhance...
Ano, centrál. sklad
Rozbočovač z USB-C na 2x USB 3.0 a 1x USB 2.0. Rozměry produktu (š x h x v): 6,68 x 4,14 x 1,05 cm Hmotnost produktu: 36,5 g Co je obsaženo v krabici: Rozbočovač z USB-C na 3x USB-A Dokumentace HP Elite x2 1012 G2 (1LV21EA) HP Elite x2 1013 G3 (2TT29ES, 2TS94EA) HP EliteBook 1030 G1 (X2F02EA, X2F03EA) HP EliteBook 1040 G3 (Y8R13EA, V1B07EA, V1A83EA, V1A81EA) HP EliteBook 1040 G4 (1EQ14EA, 1EP90EA, 1EP77EA, 1EP15EA, 1EP72EA) HP EliteBook 725 G3 (P4T48EA) HP EliteBook 725 G4 (Z2V98EA) HP EliteBook 745 G3 (T4H58EA) HP EliteBook 745 G4 (Z2W04EA) HP EliteBook 755 G3 (T4H59EA) HP EliteBook 755 G4 (Z2W12EA) HP EliteBook 820 G3 (T9X49EA, V1C05EA) HP EliteBook 820 G4 (Z2V77EA, Z2V91EA) HP EliteBook 830 G5 (3JW96EA, 3JX24EA) HP EliteBook 840 G3 (V1C06EA, T9X25EA, T9X21EA, X2F51EA, T9X29EA, T9X59EA) HP EliteBook 840 G4 (Z2V62EA, Z2V44EA, 2NB10ES) HP EliteBook 840 G5 (3JY08ES, 3JX65EA, 3JX27EA, 3JY07ES) HP EliteBook 850 G3 (T9X18EA, V1C07EA, V1C48EA) HP EliteBook 850 G4 (Z2W85EA, Z2W82EA, Z2W94EA) HP EliteBook 850 G5 (2FH32AV, 3JY09ES, 3JX13EA, 3JX19EA) HP EliteBook Folio G1 (V1C41EA) HP EliteBook x360 1020 G2 (1EM62EA, 1EP66EA, 1EM56EA) HP EliteBook x360 1030 G2 (Z2W63EA, Z2W74EA, Z2W73EA, 1EP08EA) HP EliteBook x360 1030 G3 (4QZ23ES, 4QZ22ES, 3ZH02EA, 4QZ21ES) HP Chromebook 14 G5 (3GJ76EA) HP Pro x2 612 G2 (L5H59EA, L5H56EA, L5H67EA) HP ProBook 640 G2 (T9X00EA, T9X07EA) HP ProBook 640 G3 (Z2W32EA) HP ProBook 640 G4 (3JY19EA, 3JY22EA, 3ZG57EA) HP ProBook 645 G3 (Z2W15EA) HP ProBook 650 G2 (V1C30EA, V1C09EA) HP ProBook 650 G3 (Z2W60EA, Z2W48EA, 2TM78ES) HP ProBook 650 G4 (3ZG58EA, 3UP84EA, 3UN48EA, 3ZG59EA, 4QZ20ES) HP ProBook 655 G2 (V1C08EA) HP ProBook 655 G3 (Z2W19EA) HP ProBook x360 11 G1 (Z3A45EA, Z2Z54ES) HP ZBook 14u G4 (1RQ70EA, 1RQ67EA) HP ZBook 14u G5 (2ZC32ES, 2ZC03EA, 2ZC31ES, 2ZC33ES, 2ZC34EA) HP ZBook 15 G3 (T7V54EA, V2D00AW, 1RQ39ES, T7V52EA, X3W51AW, T7V51EA) HP ZBook 15 G5 (2ZC42EA, 2ZC64EA, 2ZC40EA, 4QH14EA) HP ZBook 15u G3 (T7W10EA, T7W14EA, T7W16EA, T7W12EA) HP ZBook 15u G5 (2ZC08EA, 2ZC30ES, 2ZC29ES) HP ZBook 15v G5 (2ZC56EA) HP ZBook 17 G3 (T7V63EA, T7V60EA, T7V62EA, V2D21AW) HP ZBook 17 G4 (1RQ84EA, Y6K25EA, 1RQ79EA, 1RQ80EA, Y6K23EA, Y6K36EA) HP ZBook 17 G5 (4QH25EA, 2ZC68EA, 2ZC45EA, 4QH26EA, 2ZC47EA, 2ZC48EA, 4QH41ES, 4QH34ES) HP ZBook Studio G3 (T7W04EA) HP ZBook Studio G4 (Y6K16EA, Y6K32EA, Y6K15EA) HP ZBook Studio G5 (4QH10EA) HP ZBook Studio x360 G5 (4QH13EA)
Dodání 3-5 dní
LYNX UTP patch kabel Cat5e, PVC, CCA, 2m, červený Délka: 2 m Kategorie kabelu: Cat5e Typ kabelu: UTP (nestíněný kroucený pár) Materiál vodiče: CCA (měděný plátovaný hliník) Plášť: PVC Barva: Červený Použití: Přenos dat do 1 Gb/s, vhodné pro kancelářské a domácí sítě Konektory: RJ45 (8P8C), zalité Kompatibilita: 10/100Base-T ethernet, VoIP, IP kamery, tiskárny, routery, switche
Ano, centrál. sklad
Na popisu produktu pracujeme a doplníme jej v nejbližší možné době. Produkt je možné zakoupit
Dodání 3-5 dní
LYNX duplexní patch kabel MM, OM3, SC/SC, 50/125µm, 5m Délka: 5 m Typ vlákna: Multimode Standard: OM3 Průměr vlákna: 50/125 µm Duplexní: Ano Konektory: SC/SC Barva pláště: Aqua Použití: Vhodné pro vysokorychlostní přenosy na kratší vzdálenosti
Ano, centrál. sklad
Grandstream GXW-4248; GXW-4248 je nejnovější generací analogové VoIP brány od GRANDSTREAM, která je plně kompatibilní se SIP standardy a spolupracuje s různými VoIP systémy, analogovými PBX ústřednami a telefony. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Síťové rozhraní:...
Dodání 3-5 dní
Dell Networking, Transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nmWavelength, 10km Reach - Kit
Dodání 3-5 dní
Vyřešte problémy se svou bezdrátovou sítí jednou provždy! S tímto kompaktním extenderem rozšíříte signál i do míst ve vašem domě, kde dosud nebyl internet dostupný.
Dodání 3 dny
7U wall mounting cabinet 420x600x450 mm, color grey (RAL 7035)
Dodání 3-5 dní
Typ: Typ: Síťový zdroj-USB-Adaptér Vlastnosti: Rozhraní: USB-C Síť (Ethernet): LAN 10/100/1000 Max. přenosová rychlost (Mbit/Sek.): 10/100/1000 Podporované síťové protokoly: IEEE 802.3 10-BASE-T, Ethernet: ano IEEE 802.3ab 1000-BASE-T, Gigabit Ethernet: ano IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet: ano
Skladem, dodání 2-4 dní
Chytrá zásuvka, IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth 4.2, vzdálená správa přes mobilní aplikaci, hlasové ovládání Google Assistant a Amazon Alexa, funkce časovač, monitoring spotřeby energie, režim pro simulaci vaší přítomnosti, nehořlavé materiály. Bílá.
Skladem v eshopu
Přepněte HPE Switch Instant na 1830 PoE 8x1GBE JL811A
Dodání 3 dny
Cisco ATA 191 analogový telefonní adaptér Společnost Cisco je světovým leaderem v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro provozování LAN a WAN síťových řešení. Všechna tato řešení využívají jedinečných vlastností operačního systému IOS (Internetworking Operating System) společnosti Cisco Systems, který umožnuje vytvořit homogenní síťovou infrastrukturu založenou na produktech jediné firmy. Díky Cisco ATA 191 můžete běžné analogové telefony či faxy využívat jako moderní IP zařízení Technické specifikace: Popis výrobku Cisco ATA 191 - VoIP telefonní adaptér Typ zařízení VoIP telefonní adaptér Tvar Nástěnná montáž Protokol datového spojení Ethernet,Fast Ethernet Protokoly VoIP SIP,RTCP,RTP,SRTP Rozhraní telefonního subsystému 2 telefonní přípojky (účastnická - FXS) Napájení AC 120/230 V / DC 5 V Rozměry (ŠxHxV) 10 cm x 2.8 cm x 10 cm Váha 132.1 g Užitečné odkazy: Kompletní informace o společnosti Cisco Datasheet
Ano, centrál. sklad
Zařízení TP-Link VIGI NVR1104H-4P s 4K HDMI video výstupem zaznamenává videa z bezpečnostních kamer a usnadňuje jejich správu. Poskytne vám vysoké rozlišení obrazu až 8MP. Ohlídáte si dění na svém pozemku či ve svém podniku (prodejna, sklad, restaurace, p
Ano, centrál. sklad
PŘEPÍNAČ 3-PORTOWY POE ATTE APT-3-50 (GIGABIT) Omlouváme se, průběžně pracujeme na lepším popisu
Dodání 3-5 dní
Herní sim-racing volant, karbon, ve stylu GT, průměr 300 mm, řazení pádly, rychloupínací mechanismus, 10 programovatelných tlačítek, LED diody, madla potažena mikrovláknem
Skladem-dodání 2-4 dní
TP-Link Deco M5(2-pack) Deco Wi-Fi pro celý dům Deco je nejjednodušší cesta, jak zaručit, aby Wi-Fi signál byl silný v každém koutku vašeho domu. Užijte si rychlé a stabilní Wi-Fi připojení i pro celou armádu zařízení s pokrytím 350 m2. Nastavení již nemůže být snadnější díky aplikaci Deco, která vás provede jednotlivými kroky. Deco využívá systém více jednotek současně, které zajistí bezproblémové pokrytí signálem Wi-Fi a přecházení mezi jeho jednotlivými částmi v rámci celého domu – zbavte se míst se slabým signálem jednou provždy! Díky vyspělé technologii Deco Mesh jednotky vzájemně spolupracují a vytvářejí jednu sjednocenou síť v celém domě s jedním názvem. Když budete domem procházet, zařízení se budou automaticky připojovat vždy k té jednotce Deco, která jim zajistí signál s nejvyšší možnou rychlostí. Systém Deco M5 se dvěma jednotkami zvládne pokrýt 350 m2. A pokud byste potřebovali pokrýt ještě větší plochu, stačí kdykoli přidat další jednotku Deco. Deco M5 poskytuje rychlé a stabilní připojení s rychlostí až 1267 Mb/s a funguje ve spojení s jakýmkoli typem poskytovatele internetového připojení (ISP) a modemem. Deco dokáže zvládat provoz i pro velmi zatížené sítě a poskytuje připojení bez zadrhávání a zpoždění pro více než 100 zařízení současně. Bezpečnostní balík TP-Link HomeCare™ je sada individuálně přizpůsobených a zabezpečených funkcí, která obsahuje rodičovskou kontrolu, integrovaný antivirus a řízení kvality služeb (QoS). Nastavení je ještě snadnější než dosud díky aplikaci Deco, která vás provede jednotlivými kroky Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/deco-m5/v2%20(2-pack)/ Technické specifikace WIRELESS Standards Wi-Fi 5 IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz WiFi Speeds AC1300 5 GHz: 867 Mbps (802.11ac) 2.4 GHz: 400 Mbps (802.11n) WiFi Range 3-5 Bedroom Houses (3-pack) TP-Link Mesh Technology Optional Ethernet backhaul work together to link Deco units to provide seamless coverage 4× Antennas (Internal) Multiple antennas form a signal-boosting array to cover more directions and large areas Beamforming Concentrates wireless signal strength towards clients to expand WiFi range WiFi Capacity Medium Dual-Band Distribute devices to different bands for optimal performance MU-MIMO Simultaneously communicates with multiple MU-MIMO clients Working Modes Router Mode Access Point Mode HARDWARE Ethernet Ports 2× Gigabit Ports *Per Deco Unit Supports WAN/LAN auto-sensing Buttons Reset Button SECURITY WiFi Encryption WPA-Personal WPA2-Personal Network Security SPI Firewall Access Control HomeCare™ Antivirus Malicious Site Checker Port Intrusion Prevention Infected Device Isolation Notification and Log Guest Network 1× 5 GHz Guest Network 1× 2.4 GHz Guest Network SOFTWARE Protocols IPv4 IPv6 Service Kits HomeCare™ Learn More> Parental Controls HomeCare™ Parental Controls Custom Profiles Content Filtering URL FIltering Time Limit Time Schedule (Bed Time) Log Insight Usage Monitor Monthly Reports WAN Types Dynamic IP Static IP PPPoE PPTP L2TP Quality of Service HomeCare™ QoS QoS by Device QoS by Application Cloud Service OTA Firmware Upgrade TP-Link ID DDNS NAT Forwarding Port Forwarding UPnP IPTV IGMP Proxy IGMP Snooping Bridge Tag VLAN DHCP Address Reservation DHCP Client List Server DDNS TP-Link Management Deco App TEST DATA WiFi Transmission Power CE: FCC: PHYSICAL Dimensions (W×D×H) 4.7 × 4.7 × 1.5 in (120 × 120 × 38 mm) Package Contents Deco M5 (3-pack) 3 Deco M5 Units 1 RJ45 Ethernet Cable 3 Power Adapters 1 Quick Installation Guide Deco M5 (2-pack) 2 Deco M5 Units 1 RJ45 Ethernet Cable 2 Power Adapters 1 Quick Installation Guide Deco M5 (1-pack) 1 Deco M5 Unit 1 RJ45 Ethernet Cable 1 Power Adapter 1 Quick Installation Guide OTHERS System Requirements Android 5.0 or later iOS 9.0 or later *Note: The minimum system requirements will be updated alongside updates to the app, subject to official website information. Certifications CE, FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC, RoHS Environment Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F ~104°F) Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F ~158°F) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Ano, centrál. sklad
LYNX UTP patch kabel Cat5e, PVC, CCA, 3m, modrý Délka: 3 m Kategorie kabelu: Cat5e Typ kabelu: UTP (nestíněný kroucený pár) Materiál vodiče: CCA (měděný plátovaný hliník) Plášť: PVC Barva: Modrý Použití: Přenos dat do 1 Gb/s, vhodné pro kancelářské a domácí sítě Konektory: RJ45 (8P8C), zalité Kompatibilita: 10/100Base-T ethernet, VoIP, IP kamery, tiskárny, routery, switche
Ano, centrál. sklad
Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným
Ano, centrál. sklad
LYNX 19" patch panel 48-port, UTP Cat6, 50µ, nestíněný, černý Velikost: 19" Počet portů: 48 Typ: UTP Kategorie: Cat6 Pozlacení kontaktů: 50µ Stínění: nestíněný Barva: Černý Použití: Pro organizaci a správu datových kabelů v rozvaděčích
Ano, centrál. sklad
Řada patchcordů Lanberg kategorie 6a – nezbytný prvek každé sítě Patchcordy Lanberg kategorie 6a jsou nezbytným prvkem moderních firemních síťových infrastruktur. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a s maximální přesností a poskytují vynikající výkon v prostředích, která vyžadují rychlé, st
Dodání 3-5 dní
Přívodní kabel délky 2 metry s pravoúhlou vidlicí SCHUKO. Výstup na 7 zásuvek Euro CEE 7/4 ("německá") * 7 Socket outlets 250VAC 50/60Hz / 16A / 4000W * Aluminium profile * 35° turned outlets * Illuminated switch - protected again
Skladem, dodání 2-4 dní
Gigabitový neřízený přepínač, který je vynikajícím řešením pro rozšíření stávající či budování nové firemní síťové infrastruktury. Všech 16 portů podporuje napájení přes ethernet ve standardu Poe/PoE+. Přepínač umožňuje dokoupení nového napájecího zdroje.
Dodání 3 dny
ETHERNET PORT CONFIGURATION 8 Gigabit ports PLUG-AND-PLAY Simple set up with no software to install or configuration needed and zero maintenance FULL PERFORMANCE Non-blocking switching architecture for maximum throughput at wire speed PHYSICAL SPE
Ano, centrál. sklad
AX3000 + G1500 Whole Home Powerline Mesh Wi-Fi 6 System, rýchlosti: 574 Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz + 1428 Mbps Powerline, 2x Internal Antennas, 3x Gigabit Ports (WAN/LAN auto-sensing), G.hn Powerline (sieť G.hn Powerline dosahuje rýchlosť až 1500 Mbps), Deco App, Router/AP Mode, IPv6, IPTV, HomeShield (rodičovská kontrola, Antivirus, QoS, Reports), OFDMA, MU-MIMO, 1024-QAM, HE160, WPA3, Beamforming, podpora Alexa, 3x gigabitové porty poskytujú dostatočnú konektivitu, poskytuje komplexnú sieťovú ochranu, robustnú rodičovskú kontrolu a zabezpečenie internetu vecí v reálnom čase
Ano, centrál. sklad
Extreme Module EXTALINK SFP 1,25G 1550NM 80 km SM DDM LC DX EXTALINK SFP 1,25G 1550NM Modul je ef
Dodání 3-5 dní
Alantec Patch panel 19 1U 48x RJ45 kat. 6 STP (PK050)
Dodání 3-5 dní
Anténní zásuvka Ospel Impression typu F, dvojitá stříbrná (GPA-2YF/m/18)
Dodání 3-5 dní
Popis produktu Vnitřní kabelová redukce z ethernetu na USB-C port, která slouží pro napájení i přenos dat a je určena pouze pro tyto produkty od Ubiquiti Networks: • UniFi Protect G4 Instant kamera • UniFi Protect G4 Doorbell Pro Redukce transformuje 48V DC z ethernetového PoE portu na 5V/2A v USB-C portu. K redukci je dobré dokoupit kvalitní propojovací kabel s USB-C konektory na obou stranách, který se následně zapojení mezi redukci a kameru či zvonek. Obsah balení • Redukce Technické parametry Konektory a rozhraní Počet portů USB-C:1 Rychlost LAN:(1) 10/100Mbps Napájení Napájení přes PoE:48V DC Výstupní napětí [V]:5 Výstupní proud [A]:2 Fyzické charakteristiky Materiál:Polykarbonát Provozní teplota [°C]:-10 až 40 Hmotnost [g]:85 Šířka [mm]:30 Výška [mm]:30 Hloubka [mm]:95
Ano, centrál. sklad
DeepCool PL650D napájecí zdroj 650 W 20+4 pin ATX ATX černý Omlouváme se, průběžně pracujeme na lepším popisu
Skladem, dodání 2-4 dní
Router, Wi-Fi 7 AP, 2.4/5 GHz, až 4,3 Gbps, LAN, PoE In/Out, montáž do krabičky na zdi, WPA3, UniFi Network.
Skladem v eshopu
NETGEAR 16-Port GB PoE+ unmanaged Switch 183W FlexPoE
Ano, centrál. sklad
LYNX FTP patch kabel Cat5e PVC, CCA, 2m, černý Délka: 2 m Kategorie kabelu: Cat5e Typ kabelu: FTP (stíněný kroucený pár) Materiál vodiče: CCA (měděný plátovaný hliník) Plášť: PVC Barva: Černý Použití: Přenos dat do 1 Gb/s, vhodné pro kancelářské a domácí sítě Konektory: RJ45 (8P8C), zalité Kompatibilita: 10/100Base-T ethernet, VoIP, IP kamery, tiskárny, routery, switche
Ano, centrál. sklad
venkovní kamera, PTZ, s rozlišením 3840 x 2160 px, napájení přes Ethernet (PoE), připojení přes Ethernet, obousměrné audio, automatické sledování, noční vidění max. 12 m, 3 x optický zoom, vodotěsnost s certifikací IP64, detekce pohybu, osob, automobilů a
Skladem, dodání 2-4 dní
LYNX duplexní patch kabel SM, OS2, LC/LC, 9/125µm, 15m Délka: 15 m Typ vlákna: Singlemode Standard: OS2 Průměr vlákna: 9/125 µm Duplexní: Ano Konektory: LC/LC Barva pláště: Žlutá Použití: Vhodné pro vysokorychlostní přenosy na dlouhé vzdálenosti
Ano, centrál. sklad
Kód výrobce DN-91524S/A-DN-91524S Název produktu Digitus 19'' 24portový STP patch panel kat. 5E Počet portů 24 Typ zásuvky RJ45 Kategorie 5e Typ kabeláže FTP/STP - stíněná 4párová kroucená dvojlinka Další informace ? kategorie 5E dle EIA/TIA 568 a ISO/IEC 11801, testováno do 100 MHz ? čelní panel 1
Dodání 3-5 dní
kompatibilita VIGI Bullet C345/C355/C385/S385 držák na stěnu nebo strop, bílý 78,5x78,5x77mm 75g
Ano, centrál. sklad
DIN napájecí zdroj Mean Well HDR-15-12 Omlouváme se, průběžně pracujeme na lepším popisu
Dodání 3-5 dní
Adaptér USB-C na gigabitový Ethernet Připojte se k jakémukoli kompatibilnímu zařízení USB-CTM a současně podporujte výstup Gigabit Ethernet. Díky elegantnímu a kompaktnímu designu je toto zařízení velmi přenosné a ideální pro použití na cestách. .
Ano, centrál. sklad
Kabel C-TECH DisplayPort 1.2, 4K@60Hz , M/M, 2m Kabel DisplayPort 1.2 s podporou rozlišení až 4K@60Hz Podporované obnovovací frekvence jsou: 4K@60Hz , 2K@144Hz , 2K@165Hz Přenosová rychlost: 21,6 Gbps Pro zajištění rychlosti je použit pocínovaný měděný drát o síle 28 AWG.
Ano, centrál. sklad
TP-Link Tapo C425 KIT Sada bezpečnostní kamery a solárního panelu Nepřerušované napájení - 45 minut na slunci udržuje fotoaparát Tapo napájený po celý den, čímž odpadají starosti s baterií. Baterie s dlouhou výdrží - Vestavěná baterie s kapacitou 10000 mAh zajišťuje až 300 dní nepřetržitého provozu na jedno nabití. Barevné noční vidění - Díky vestavěným reflektorům a senzoru hvězdného světla zvyšuje bezpečnost tím, že odhaluje jasnější, plnobarevný obraz a živé detaily i za špatných světelných podmínek. 2K QHD Live View - Na každém detailu záleží. Tapo C425 KIT překračuje standardní rozlišení Full HD a nabízí působivé rozlišení 2K QHD pro bezkonkurenční přesnost a čistotu. Detekce pomocí AI zdarma - Inteligentní umělá inteligence přesně identifikuje osoby, domácí zvířata a vozidla, čímž snižuje počet falešných upozornění a zbytečných oznámení. IP66 Odolnost proti povětrnostním vlivům - Tapo C425 KIT je díky odolnému krytí IP66 připraven na venkovní prostředí: od silného deště až po jemný prach. Zabezpečené místní a cloudové úložiště - Po bezplatné zkušební verzi si můžete uložit všechny důležité okamžiky na kartu microSD (až 512 GB) nebo si předplatit cloudovou službu Tapo Care Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/cloud-camera/tapo-c425-kit// Technické specifikace CAMERA Image Sensor 1/3" Progressive Scan CMOS Starlight Sensor Lens Aperture: F1.6 Field of View: 144° (Diagonal), 122°(Horizontal), 66°(Vertical) Night Vision 850 nm IR LED (49 ft / 15 m) Full-Color Night Vision Lighting 4× Built-in IR LED 4× Built-in WHITE LED Interface & Button 1× RESET Button 1× POWER Button 4× MicroSD Card SlotD SOLAR PANEL Connection Capacity A solar panel can only connect to one camera Output Port Type-C *A Type-C to Micro USB adapter (Included) is required for a camera with a Micro USB charging port VIDEO & AUDIO Maximum Resolution 2K QHD 4MP (2560 × 1440 px) Frame Rate 15/20/(25/30)fps Video Compression H.264 Live View Yes Image Enhancement 3DNR WDR Audio Input & Output Built-in Microphone and Speaker Audio Communication Two-Way Audio with Noise Cancellation Siren Volume 94 dB (Level measured at 4-inch/10-cm distance) STORAGE Local Storage MicroSD Card Slot on Camera (Up to 512 GB) (Purchase Separately) Cloud Storage Tapo Care Cloud Storage Services (Subscription required) DETECTION AND NOTIFICATIONS Sensor Single Motion Sensor (FOV: 130° horizontal) Single Ambient Light Sensors AI Detection Motion Detection Person Detection Pet Detection Vehicle Detection Activity Zones Yes Output Notification System Notification System Notification with Snapshot (Tapo Care Services) NETWORK Network Connectivity Connect via Wi-Fi Wireless Connectivity IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz Wi-Fi SECURITY Security 128-bit AES Encryption with SSL/TLS WPA/WPA2-PSK POWER Power Source 10000 mAh Built-in Rechargeable Lithium-ion Battery Solar Panel: Tapo A201 Input Voltage Adapter Input: 100-240 V, 50/60 Hz (Not include) Output Voltage Adapter Output: 5.0 V, 2.0 A Solar Panel Max Charging Voltage: 5.2 V Solar Panel Max Charging Power: 2.5 W GENERAL Smart Integration Google Assistant, Amazon Alexa Weather Resistance IP66 System Requirements Tapo App: iOS 9.0 or higher, Andriod 4.4 or higher Mounting Options Ceiling-Mounted Wall-Mounted Operating Temperature -20?~45? Storage Temperature -20?~45? Operating Humidity 10%~90% RH, Non-condensing Storage Humidity 5%~90% RH, Non-condensing Charging Temperature 0-45? Camera Dimensions Camera Dimensions: D64.76mm*116.16mm (Without Brackets) Solar Panel Dimensions 173.42 × 120.42 × 15.7 mm (6.83 × 4.74 × 0.62 in) Package Contents Tapo C425 Camera × 1 Tapo A201 Solar Panel × 1 Camera Bracket × 1 Extension Wire × 1 Decorative Cover Plate × 1 Mounting Template × 1 Type-C to Micro USB Adapter × 1 Mounting Anchors × 6 Mounting Screws × 6 Waterproof Seals × 2 Battery Charger Cable × 1 Cable Tie × 1 Screw Caps × 2 Quick Start Guide Certifications CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, NCC, BSMI, NTRA
Dodání 3 dny
QNAP TS-855eU-8G NAS v rackovém provedení 2U s malou hloubkou, poháněný 8jádrovým procesorem pro optimalizovanou virtualizaci NAS TS-855eU s malou hloubkou a rozhraním 2,5GbE, navržený pro flexibilní nasazení do IT prostředí a komplexní virtualizační aplikace, se snadno vejde do kompaktního stojanu v kanceláři nebo audiovizuální pracovně. Je vybaven osmijádrovým procesorem Intel a nabízí vynikající výkon a výpočetní výhody pro rychlý přístup k datům, zálohování/obnovu, provoz souborového serveru a virtualizační aplikace. Standardně se dodává s operačním systémem QTS a na základě vašich požadavků jej lze přepnout na ZFS operační systém QuTS hero. Navíc bude mít od společnosti QNAP podporu po prodlouženou dobu (až do roku 2030), po kterou bude TS-855eU také v prodeji. Je tedy ideální pro podniky, které potřebují během dlouhodobých projektů používat shodné modely NAS. Stránky produktu: https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-855eu Seznam kompatibility HDD/SSD: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility/?model=740&category=1&filter[type]=1 Seznam kompatibility rozšiřujících jednotek: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility-expansion?model=ts-855eu Specifikace hardware CPU Osmijádrový procesor Intel Atom C5125 2,8 GHz Architektura CPU x86 64 bitů Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou ✓ Šifrovací modul ✓ (AES-NI) Systémová paměť 8 GB non-ECC SODIMM DDR4 (1 x 8 GB) Maximální paměť 64 GB (2 x 32 GB) Paměťový slot 2 x SODIMM DDR4 Podporuje paměť ECC V případě konfigurace se dvěma DIMM musíte použít pár identických modulů DDR4. Paměť Flash 5GB (dvojitá ochrana OS při spouštění) Pozice pro diskové jednotky 8 x 3,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s Systém se dodává bez HDD. Seznam kompatibilních disků HDD najdete na stránce https://www.qnap.com/compatibility/ Kompatibilita diskových jednotek 3,5" SATA jednotky pevných disků 2,5" SATA jednotky pevných disků 2,5" SATA SSD Vyměnitelné za provozu ✓ Slot M.2 2 x M.2 2280 (PCIe Gen 3 x 4) Kompatibilní s NVMe SSD PCIe Gen 3 a Gen 4. Kompatibilitu naleznete na https://www.qnap.com/compatibility/. Podpora akcelerace SSD cache ✓ SR-IOV ✓ 2,5 Gigabitový Ethernet port (2,5G/1G/100M) 2 (2,5G/1G/100M/10M) 5 Gigabitový Ethernet port (5G/2,5G/1G/100M) Volitelné přes síťový adaptér 10 gigabitový Ethernet port Volitelné přes síťový adaptér 25 gigabitový Ethernet port Volitelné přes síťový adaptér Probuzení po síti LAN (WOL) ✓ Pouze port 2,5GbE Rámec Jumbo ✓ Slot PCIe 2 x PCIe Gen 3 (x4) Slot 1: PCIe Gen 3 (x4) Slot 2: PCIe Gen 3 (x4) Rozměry karty pro PCIe slot 1: 97 x 68.9 x 18.76 mm / 3.82 x 2.71 x 0.74 palce. Rozměry karty pro PCIe slot 2: 210 x 68.9 x 18.76 mm / 8.27 x 2.71 x 0.74 palce. Port USB 3.2 Gen 1 4 Výstup HDMI™ Volitelné prostřednictvím grafické karty PCIe Tvarový činitel 2U Short Depth Rackmount Indikátory LED HDD 1-8, stav, LAN, USB, napájení Tlačítka Napájení, reset Rozměry (V x Š x H) 88,6 × 432 × 297,4 mm Hmotnost (čistá) 8.1 kg Hmotnost (celková) 9.6 kg Provozní teplota 0 – 40 °C (32 – 104 °F) Skladovací teplota -20 – 70 °C (-4 – 158 °F) Relativní vlhkost Relativní vlhkost 5 až -95 %, bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27 °C (80,6 °F) Napájecí jednotka 250W PSU, 100–240V Spotřeba energie: Režim spánku HDD 49.799 W Spotřeba energie: Provozní režim, typický 79.113 W Testováno plně osazeno pevnými disky WD10EFRX. Ventilátor 3 x 60mm, 12 V DC Systémové varování Bzučák Standardní záruka 3 Max. počet souběžných připojení (CIFS) – s max. pamětí 2500
Ano, centrál. sklad
Firewall zamezí neoprávněným přístupům a zajistí bezpečné připojení všech zařízení v síti.
Dodání 3-5 dní
Ubiquiti Dream 7 bezdrátový router 2.5 Gigabit Ethernet Tři pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Bílá Maximální výkon Tx (2,4 GHz): 23 dBmW Maximální výkon Tx (5 GHz): 26 dBmW Typ rozhraní ethernetu LAN: 2
Skladem v eshopu
Incorporating the latest Multi-Stream Transport (MST) technology, the CS1924M 4-Port USB 3.0 4K DisplayPort MST KVMP™ Switch is the world’s first DisplayPort KVM switch with a built-in MST hub. The CS1924M enables users to adopt two console displays fro
Dodání 3-5 dní
LYNX FTP patch kabel Cat6, PVC, 1m, šedý (balení obsahuje 10ks) Délka: 1 m Kategorie kabelu: Cat6 Typ kabelu: FTP (stíněný kroucený pár) Materiál vodiče: CU (100% měď) Plášť: PVC Barva: Šedý Použití: Přenos dat do 10 Gb/s, vhodné pro gigabitové sítě Konektory: RJ45 (8P8C), zalité Kompatibilita: 10/100/1000Base-T ethernet, VoIP, IP kamery, tiskárny, routery, switche
Ano, centrál. sklad
UTP kabel LEXI-Net Cat5E, drát, LS0H B2ca-s1a,d0,a1, oranžový, 305m, box Třída B2ca je v klasifikaci B2ca-s1-d1 vyžadována dle vyhlášky č.23/2008 Sb pro kabely volně instalované a vedoucí přes chráněné únikové cesty v budovách typ: jesle, JIP, ARO,operační sál, lůžková oddělení nemocnic, lůžkové části zařízení sociální péče, a dále v prostorách určených pro veřejnost , rovněž tak v únikových cestách u staveb pro bydlení (mimo rodinné domy), a dále u staveb pro ubytování více jak 20 osob (hotely, internáty apod) ve společných prostorách (haly, recepce, jídelny, menzy, restaurace). Tato třída je známá jako „třída vyhláškových kabelů“. Jedná se především o bezhalogenové kabely, nízkokouřivé a oheň retardující. Parametry jednotlivých označení: B2ca – zkouška hoření kabelů ve svazku, kde celkové množství uvolněného tepla z kabelu za 1 200 s (20 min) menší nebo rovno 15 MJ, maximální rychlost uvolňování tepla menší nebo rovno 30 kW, šíření čela plamene menší nebo rovno 1,5 m, index rychlosti růstu požáru menší nebo rovno 150 W·s–1, šíření plamene menší nebo rovno 425 mm, s1 – rychlost vývinu kouře menší nebo rovno 0,25 m2·s–1 a celkové množství vyvinutého kouře za 1 200 s (20 min) menší nebo rovno 50 m2, d0 – žádné odkapávání hořících částic během 1 200 s (20 min). Technické informace Kategorie: Cat5E Stínění: NE Plášť: LS0H (B2ca) Reakce na oheň: B2ca-s1a,d0,a1 Průměr vodiče: 24AWG 0,50±0,005mm Průměr kabelu: 5,2 ± 0,3 mm Standardy: TIA/EIA 568-B.2 Barva pláště: oranžová Balení: box 305m
Ano, centrál. sklad
LYNX duplexní patch kabel MM, OM4, LC/LC, 50/125µm, 15m Délka: 15 m Typ vlákna: Multimode Standard: OM4 Průměr vlákna: 50/125 µm Duplexní: Ano Konektory: LC/LC Barva pláště: Růžová Použití: Vhodné pro vysokorychlostní přenosy na kratší vzdálenosti
Ano, centrál. sklad