Mesh systém, podpora Wi-Fi standardů 802.11 a/b/g/n/ac, rychlost až 1300 MB/s při souběžném 2pásmovém připojení (2.4 GHz: 400 MB/s + 5 GHz: 867 MB/s).2x LAN/WAN, podpora IPV4 a IPV6. Šifrování WPA2-PSK, MU-MIMO, Beamforming, rodičovská kontrola. Bílá.
Skladem, dodání 2-4 dní
TP-Link POE380S Injektor PoE++ 10 Gbps 2× 10 Gbps/5 Gbps/2,5 Gbps/1 Gbps/100 Mbps/10 Mbps RJ45 porty zajišťují rychlejší přenos Vyhovuje standardům IEEE802.3af/at/bt, dodává až 90 W Snižuje náklady na infrastrukturu současným přenosem dat a napájení přes ethernetový kabel Automaticky určuje a dodává přesný výkon, aby vyhovoval potřebám zařízení Provedení umožňující montáž na stěnu a umístění na stůl vyhovuje většině instalačních požadavků Zapojení typu Plug and Play nevyžaduje konfiguraci Integrovaný zdroj napájení Odolné kovové pouzdro Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/omada-accessory-poe-adapter/poe380s/ Technické specifikace HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE802.3i, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3af, IEEE802.3at, IEEE802.3bt Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100 m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100 m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100 m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100 m) 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 cable(maximum 100 m) Ports 1× 10 Gbps/5 Gbps/2.5 Gbps/1 Gbps/100 Mbps/10 Mbps RJ45 data-in port 1× 10 Gbps/5 Gbps/2.5 Gbps/1 Gbps/100 Mbps/10 Mbps RJ45 power+data-out port (Max. 90 W) 1× AC socket Power Consumption • Input: 100-240 V, 50/60 Hz, 1.6A • Output: Auto-determine the necessary power requirements (max. 90 W) Basic Function • Auto-Sensing Algorithm enables providing power with 802.3af/at PD • Auto-determine the necessary power requirements • Wall-mounting and desktop installation supported • Plug-and-Play LED Indicator Power / PoE Dimensions ( W x D x H ) 6.1×2.8×1.7 in (155×70×42 mm) OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Contents • POE380S • Installation Guide • Power Cord Environment • Operating Temperature: 0°C to 45°C (32°F to 113°F) • Storage Temperature: -40°C to 70°C (-40°F to 158°F) • Operating Humidity: 10% to 90%RH non-condensing • Storage Humidity: 5% to 90%RH non-condensing
Skladem, dodání 2-4 dní
OEM napájecí adaptér s přímou instalací do zásuvky se standardním 5.5 / 2.1mm konektorem určeným ...
Skladem, dodání 2-4 dní
APTI SWITCH PoE switch APTI-POE0402-60W-V2 4PORTOVÝ Výrobce: Kategorie: Katalog
Dodání 3-5 dní
Držák je určený pro uchycení bezdrátových jednotek Tapo C200 a C210 značky TP-Link na stěnu a to pomocí jediného šroubu. Držák je možné instalovat nad i pod kameru a jeho podstava přesně pasuje na patici v těle kamery. Je vyroben z PETG materiálu na 3D tiskárně a má bílou barvu . Rozměry (WxDxH): 79x114x40 mm Kompatibilní zařízení TP-Link Tapo C200 TP-Link Tapo C200C TP-Link Tapo C210
Skladem, dodání 2-4 dní
AXIS Ex e Cable Gland M20 Non-armored
Dodání 3-5 dní
Dahua SD-H4C-0400B; Vnitřní 4megapixelová IP síťová kamera typu Cube s Wi-Fi , rozlišením 2560 × 1440 px, snímačem CMOS 1/2,8" , kompresí videa H.265+ , mikrofonem a reproduktore...
Dodání 3-5 dní
Dahua Technology DHI-NVR4216-4KS3 síťový videorekordér Frekvence vstupního střídavého napětí: 50/60 Hz Spotřeba elektrické energie: 10 W Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V Příkon: 10 W Hloubka balen
Dodání 3-5 dní
Venkovní IP kamera, rozlišení 2880×1620 (5 Mpix), až 25 sn/s, H.265, obj. 2,8 mm (97°), PoE, 12Vd...
Skladem, dodání 2-4 dní
MERCUSYS MR90X Dvoupásmový 8-stream Wi-Fi 6 router AX6000 Optimální WiFi6 rychlost – Optimální rychlost WiFi 6 dosahující až 6 Gb/s pro rychlejší procházení, streamování a stahování, to vše současně. 2,5 Gb/s Multi-Gigabit – Prolomte 1G bottleneck a dodejte svým zařízením špičkový výkon. Více zařízení, více zábavy – Podporuje 4×4 MU-MIMO a OFDMA pro snížení přetížení a čtyřnásobné zvýšení průměrné propustnosti. WiFi s vysokým pokrytím – 8× vícesměrové antény s vysokým ziskem a Beamforming zvyšují stabilní připojení v celém domě pro silné WiFi signály v každém rohu Celková ochrana a zabezpečení – Nejnovější WPA3 poskytuje vylepšené zabezpečení WiFi Gigabitové kabelové připojení – Využívejte naplno svůj přístup k internetu a přenášejte data závratnou rychlostí pro špičkový výkon Ekologická úspora energie – Cílová doba probuzení (TWT) snižuje spotřebu energie pro vaše mobilní a IoT zařízení během datových přenosů Menší rušení WiFi – Minimalizuje rušení ze sousedních signálů, aby se zlepšila účinnost přenosu s BSS zbarvením Smart Connect – Inteligentně vybere nejlepší dostupné pásmo pro každé zařízení Stránky produktu: https://www.mercusys.com/en/product/details/mr90x/ Technické specifikace Wireless Wireless Standards Compatible with 802.11ax/ac/a/b/g/n Wi-Fi standards WiFi Speeds 4804 Mbps (5 GHz) + 1148 Mbps (2.4 GHz) Reception Sensitivity 11g 6Mbps: -97dBm 11g 54Mbps: -79dBm 11n HT40 MCS7:-74dBm 11n HT20 MCS7:-77dBm 11a 6Mbps: -97dBm 11a 54Mbps: -79dBm 11ac VHT20 MCS8:-75dBm 11ac VHT40 MCS9:-71dBm 11ac VHT80 MCS9:-67dBm 11ax VHT20 MCS11:-67dBm 11ax VHT40 MCS11:-64dBm 11ax VHT80 MCS11:-61dBm Transmission Power 2.4 GHz < 20dBm (EIRP) 5 GHz < 23dBm (band1? band2) 5 GHz < 30dBm (band3) Wireless Security WPA / WPA2-Personal, WPA2 / WPA3-Personal Wireless Functions Enable/Disable Wireless Radio, WMM Hardware Dimensions 8.2 × 6.8 × 1.6 in (209 × 172.2 × 42.4 mm) Interfaces 1× 2.5 Gbps WAN/LAN Port + 1× Gigabit WAN/LAN Port + 2× Gigabit LAN Ports Button Reset/WPS Button Antenna Type 8× Fixed Omni-Directional Antennas Software WAN Type Dynamic IP/Static IP/PPPoE/L2TP/PPTP Management Access Control Local Management Remote Management DHCP Server, DHCP Client List NAT Forwarding Port Forwarding, Port Triggering, UPnP, DMZ Firewall Security SPI Firewall, IP and MAC Address Binding Guest Network 2.4 GHz Guest Network, 5 GHz Guest Network VPN Server OpenVPN, PPTP supported Others Package Contents AX6000 8-Stream Wi-Fi 6 Router MR90X • Power Adapter • Quick Installation Guide • RJ45 Ethernet Cable Environment Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F) • Operating Humidity: 10%~90% Non-Condensing • Storage Humidity: 5%~90% Non-Condensing
Skladem, dodání 2-4 dní
Planet PoE-2400G - IEEE 802.3af 24-PoE Injector Hub (380 Watts full power) 24-ti portový PoE injektor pro napájení po ethernetu 10/100/1000Base-T. Standard 802.3af. 24 portů data-in, 24 portů data+power out. Web management, sledování stavů a ovládání napájení portů, "Power Scheduler" - časový plánovač. Pro celkový odběr PoE zařízení do 380W, odběr zařízení na portu do 15,4W (většina PoE zařízení). 24-ti portový gigabitový PoE injektor HUB s plnou podporou standardů IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab and IEEE 802.3af. Zařízení napájí koncová napájená zařízení (PD-powered device) 48V DC s celkovou zatížitelností 380W. Instaluje se mezi klasický ethernet přepínač a napájená zařízení, tím přidružuje napětí pro provoz koncových zařízení na vedení ethernet bez efektu na rychlost přenosu dat nebo limitu na maximální vzdálenost segmentu připojení (ethernet do 100m). POE-2400G představuje levné řešení pro napájení 802.3af kompatibilních zařízení bez nutnosti instalace dodatečné kabeláže nebo napájecích zdrojů. Dovoluje tak zachovat stávající síťovou topologii. POE-2400G má celkem 48 portů. 24 portů data-in slouží pro připojení portů od Ethernetového přepínače. Dalších 24 portů data+power-out vede k napájeným zařízením. Správa zařízení se uskutečňuje webovským rozhraním, které dovoluje přímo ovládat režim napájení jednotlivých portů. Zařízení standardu IEEE802.3af sami detekují zda je připojené zařízení schopno být napájeno z Ethernetu. Rovněž jsou takto napájená zařízení chráněna i proti poškození chybným zapojením. Pokud koncové zařízení nepodporuje IEEE802.3af budete potřebovat POE-150S, které pro danou kabelovou trasu napájení pro vzdálené zařízení poskytne. - 24 portů/injektorů 802.3af, vkládané do trasy (in-line mid-span), (celkem 48 portů RJ-45, z toho 24 portů RJ-45 data-in, 24 portů data+power out) - IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab 10/100/1000Base-T - IEEE 802.3af, 48VDC power over Ethernet - max. 15,4W/zařízení, max. celkový odběr všech zařízení 380W - Web management - ovládání napájení na každém portu, přehled o odběrech na každém portu, priorita napájení - automatická detekce odběru na každém portu - ochrana portů před zkratem a vzájemnou interferencí - "Power Scheduler" - časový plánovač - interní ochrana proti přehřátí - 19 rackmount, 1U - 2x instalované ventilátory - rozměr 440 x 200 x 44 mm, hmotnost 3,3 kg - napájení 230VAC, 50Hz - EC: FCC Part 15 Class A, CE - provozní teplota okolí: 0-50°C
Skladem v eshopu
AXIS I/O Indication LED
Dodání 3-5 dní
TP-Link EAP772 Přístupový bod BE9300 Tri-Band WiFi 7 pro montáž na strop BE9300 Tri-Band Wi-Fi 7 (5760 Mb/s na 6 GHz + 2880 Mb/s na 5 GHz + 574 Mb/s na 2,4 GHz). Čisté pásmo 6 GHz přináší čistší a širší zdroje. 1× 2,5G port uvolňuje plný potenciál Wi-Fi 7. Šířka pásma 320 MHz umožňuje mnohem více současných přenosů. Provoz s více linkami a více jednotkami zajišťuje vysoký výkon vaší sítě. Pokročilé funkce: Centralizovaná správa, mesh a AI roaming. Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/omada-wifi-ceiling-mount/eap772/ Technické specifikace HARDWARE FEATURES Interface 1× 2.5G Ethernet Port Button Reset Power Supply 802.3at PoE or 12V/2.5A DC Power Consumption • 24.05 W (For PoE); • 20.92 W (For DC) Dimensions ( W x D x H ) 8.7 × 8.7 × 1.3 in (220 × 220 × 32.5 mm) Antenna Type • 2.4 GHz: 2× 4.0 dBi • 5 GHz: 2× 5.0 dBi • 6 GHz: 2× 5.0 dBi Bluetooth 1 × 4.0 dBi, Bluetooth 5.2 *Firmware update may be required. Mounting Ceiling / Wall Mounting (Kits Included) WIRELESS FEATURES Wireless Client Capacity 380+ Wireless Standards IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be Frequency 6 GHz, 5 GHz, and 2.4 GHz Signal Rate 574 Mbps (2.4 GHz) + 2880 Mbps (5 GHz) + 5760 Mbps (6 GHz) Wireless Functions • MLO‡ • 4K-QAM‡ • Seamless Roaming(802.11k/v/r) • MU-MIMO‡ • EHT320‡ • Mesh? • BSS Coloring‡ • OFDMA‡ • Load Balance • Band Steering • Beamforming • Airtime Fairness • Multiple SSIDS:24(8 on each band) • Wireless Schedule • Reboot Schedule • QoS(WMM) • Rate Limit • Static IP/Dynamic IP • RADIUS Accounting • MAC Authentication Wireless Security • Captive Portal Authentication? • Access Control • Maximum number of MAC Filter: 4,000 • Wireless Isolation Between Clients • VLAN • Rogue AP Detection • WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise Transmission Power < 20 dBm (2.4 GHz, EIRP) < 23 dBm (5 GHz, band 1&band 2, EIRP) < 28 dBm (5 GHz, band 3, EIRP) MANAGEMENT Omada App Yes Centralized Management • Omada Cloud-Based Controller • Omada Hardware Controller (OC300) • Omada Hardware Controller (OC200) • Omada Software Controller Cloud Access Yes. Require the use of an OC300, OC200, Omada Software Controller, or an Omada Cloud-Based Controller. Email Alerts Yes LED ON/OFF Control Yes Management MAC Access Control Yes SNMP v1, v2c, v3 System Logging Local/Remote Syslog Yes Web-based Management Yes OTHERS Certification CE, FCC, RoHS, IC Package Contents • EAP772 • Installation Guide • Ceiling/Wall Mounting Kits Note: Power Adapter is NOT included. Environment • Operating Temperature: 0 °C–40 °C (32 °F–104 °F); • Storage Temperature: -40 °C–70 °C (-40 °F–158 °F); • Operating Humidity: 10%–90% non-condensing; • Storage Humidity: 5%–90% non-condensing;
Skladem, dodání 2-4 dní
Kamerový set 4× 4 Mpx kamera, IR/LED přísvit 30 m, Wi-Fi/LAN, AI detekce, IP67, H.265.
Skladem v eshopu
Hilook IPC-B140HA-D/W(W) 4 mm; 4megapixelová IP kamera typu bullet nabízí snímač 1/2,9" CMOS s progresivním skenem, rozlišení 2560 × 1440 při 20 fps , citlivost 0,01 lux (barevně, F1.6, AGC) a podporu DWDR . Video ve vysoké kvalitě zaručí také při noč...
Ano, centrál. sklad
TP-Link Tapo A200 Solární panel Non-Stop Solar Power -Zachycuje bezplatnou, čistou sluneční energii a poskytuje nepřetržité napájení pro vaše kamery Tapo napájené bateriemi (Tapo C425, Tapo C420), aby vás chránily po celý rok. Nabíjecí výkon až 4,5 W : vyrobený z prémiových monokrystalických křemíkových článků, zachycuje velké množství sluneční energie a efektivně poskytuje nepřetržité napájení. IP65 Odolnost vůči povětrnostním vlivům - Nabízí vynikající vodotěsný a prachotěsný výkon pro venkovní scénáře. 4m nabíjecí kabel -Nabízí flexibilní instalaci s 13ft/4m nabíjecím kabelem. 360° nastavitelná montážní konzola - Upravte svůj solární panel pro dokonalý úhel pro zachycení dostatečného světla. Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/cloud-camera/tapo-a200/ Technické specifikace GENERAL Dimensions( W X D X H ) 237.96 x 174.85 x 17.5mm (9.37 x 6.88 x 0.69 in) ENVIRONMENT Operating Temperature -20?~45?(-4?~114?)** Storage Temperature -40?~60? (-40°F~140°F) Operating Humidity 10%~90%RH, Non-condensing Storage Humidity 5%~90%RH, Non-condensing PACKAGE CONTENTS Package Contents Tapo A200 Solar Panel Adjustable Mounting Bracket 4 m/13 ft Charging Cable Mounting Anchors Mounting Screws Mounting Template Waterproof Gasket Quick Start Guide HARDWARE FEATURES Output Voltage 5.2V Max Ports Micro USB Charging Port Max. power output 4.5W
Skladem, dodání 2-4 dní
Náhradní audio kabel, který propojuje AI Theta Audio s rozbočovačem AI Theta, 1 m (3.3 stopy). ...
Dodání 3-5 dní
Dahua IPC-C2KP – pokročilá detekce, všestranná instalace IP síťová kamera Dahua IPC-C2KP zachycuje obraz v ostrém a detailním rozlišení a je ideálním řešením pro monitoring vnitřního prostoru, a to jak ve dne, tak v noci. Disponuje celou řadou funk...
Skladem v eshopu
HiLook Smart Hybrid Light KIT; Sestava záznamového zařízení a čtyř 4 Mpx kamer. Rekordér NVR-104MH-C/4P(D); Záznamové zařízení pro 4 IP kamery s podporou PoE napájení (max. 50 W, IEEE 802.3af/at). Povoleny kombinace různých rozlišení do 8 Mpx a datový...
Ano, centrál. sklad
TP-Link switch TL-SG1005P-PD 5portový gigabitový stolní PoE+ switch s 1 vstupním portem PoE++ a 4 výstupními porty PoE+ Podporuje výstupní PoE výkon až 66W/47W/21W/9W PoE při napájení z 802.3bt Type 4 (90 W), 802.3bt Type 3 (60 W), 802.3at nebo 802.3af PoE v tomto pořadí.* Switch PoE-PD automaticky detekuje požadované napájení PoE pro vaše zařízení a chrání vaše zařízení bez PoE před poškozením. Porty: 5× 10/100/1000 Mb/s RJ45 1 gigabitový port PoE++ In a 4 porty PoE+ Out: Podporuje rozpočet výstupního PoE napájení až 66 W / 47 W / 21 W / 9 W PoE při vstupním PoE napájení dle standardu 802.3bt Type 4, 802.3bt Type 3, 802.3at a 802.3af v tomto pořadí Dlouhý dosah PoE+: Přenos dat a PoE napájení na vzdálenost až 250m v Extend Mode**, ideální pro nasazení kamerového systému v rozlehlých oblastech. Automatické obnovení PoE: Zaručuje spolehlivý provoz zařízení PoE díky automatickému restartování vypadlých nebo nereagujících napájených zařízení. Kovové pouzdro: Odolné kovové pouzdro a konstrukce navržená pro umístění na stůl nebo montáž na stěnu jsou vhodné pro instalaci v různých prostředích. Tichý provoz: Vyspělá konstrukce bez ventilátorů zajišťuje tichý provoz, ideální pro každou domácnost nebo firmu. Plug and Play: Nevyžaduje konfiguraci. Rozšířený rozsah provozních teplot: -30°C až +70°C dovoluje instalaci ve venkovních instalačních boxech nebo rozvaděčích. Napájení: Produkt podporuje pouze napájení z PoE (PD, Powered Device), nepodporuje AC ani DC napájení. Více informací oTP-Link PoE technologii > Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/soho-switch-unmanaged/tl-sg1005p-pd/ Technické specifikace HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p Interface • 5× 10/100/1000Mbps RJ45 Ports • 1× 10/100/1000 Mbps RJ45 PoE In Ports (compliance with 802.3af/at/bt Type3/bt Type4) • 4× 10/100/1000 Mbps RJ45 PoE Out Ports (compliance with 802.3af/at) • AUTO Negotiation • AUTO MDI/MDIX Network Media • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) • 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) • 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) Fan Quantity Fanless Power Supply Only Powered by PoE Device PoE Ports (RJ45) • PoE In Port: Port 5, Compliance with 802.3af/at/bt Type3/bt Type4 • PoE Out Ports: Ports 1-4, compliance with 802.3af/at • PoE Power Budget: -66 W when powered by 802.3bt Type 4 (90 W) -47 W when powered by 802.3bt Type 3 (60 W) -21 W when powered by 802.3at (30 W) -9 W when powered by 802.3af (15.4 W) Dimensions ( W x D x H ) 6.2 × 4.0 × 1.0 in (158 × 101 × 25 mm) Max. Power Consumption • 2.68 W (90W PoE In, with no PD connected) • 68.59 W (90W PoE In, with 66 W PD connected) Max Heat Dissipation • 9.112 BTU/h (90W PoE In, with no PD connected) • 233.206 BTU/h (90W PoE In, with 66 W PD connected) PERFORMANCE Switching Capacity 10 Gbps Packet Forwarding Rate 7.44 Mpps MAC Address Table 2k SOFTWARE FEATURES Advanced Features • Extend Mode Button (Ports 1–2, Up to 250 m PoE power supply and data transmission) • PoE Auto Recovery (Ports 1-4) • Mac Address Auto-Learning and Auto-Aging • IEEE 802.3x Flow Control • 802.1p/DSCP QoS • IGMP Snooping Transmission Method Store-And-Forward OTHERS Certification CE, FCC, RoHS Package Content • TL-SG1005P-PD • Installation Guide Environment • Operating Temperature: -30–70 ? (-22–158 ?); • Storage Temperature: -40–70 ? (-40–158 ?) • Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing • Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing
Skladem, dodání 2-4 dní
Alt Mode USB-C Station/Replicator (KAU3CK3B01)
Dodání 3 dny
AXIS TP3801-E
Dodání 3-5 dní
Reolink NVS8-8MD4; Sestava záznamového zařízení a čtyř 8Mpx kamer. Rekordér NVS8; Záznamové zařízení pro 8 IP kamer s podporou PoE napájení (max. 25 W na port, IEEE 802.3af/at). Povoleny kombinace různých rozlišení do 12 Mpx . Zařízení podporuje také ...
Dodání 3-5 dní
Ubiquiti UniFi G5 PTZ In-Ceiling Mount; Instalační krabice do stropu pro kameru Ubiquiti UniFi G5 PTZ . video {max-width: 100%; height: auto;}; Your browser does not support HTML5 video. Podporuje montáž pod omítku; Kompatibilní s kamerou Ubiquiti Uni...
Skladem v eshopu
Ubiquiti UniFi PoE+ Adapter (U-PoE+); Gigabitový PoE injektor U-PoE+ slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují PoE napájení 48 V DC se spotřebou do 30 W . Výkon až 30 W; Určeno např. pro U6-LR, U6-IW, U...
Skladem v eshopu
PLANET IFGS-620TF; Nespravovaný průmyslový L2 switch s 4× 10/100 Mb/s RJ-45 porty a 2× GbE SFP sloty, příkon do 3,4 W, redundantní napájení. Obnovení dat pomocí DIP switche. Alarmový výstup pro výpadek napájení, ESD ochrana do 6 kV, krytí IP30, kovová...
Skladem v eshopu
TP-Link OMADA JetStream switch SG3210X-M2 8portový 2,5G L2+ řízený switch Rychlosti 2,5 Gbit/s : 8 portů 2,5 Gbit/s s RJ45 nabízí vysokorychlostní a spolehlivé spojení s dalšími switchi a zařízeními. Bleskurychlé odchozí připojení 10G : 2 sloty SFP+ s rychlostí 10 Gbit/s umožňují vysoce propustné širokopásmové připojení a přepínací kapacitu bez blokování. Integrováno do platformy Omada SDN : Funkce ZTP (Zero-Touch Provisioning),* centralizovaná cloudová správa a inteligentní monitorování. Centralizovaná správa : Cloudový přístup a aplikace Omada pro maximální pohodlí a snadnou správu. Statické směrování : Pomáhá směrovat tok dat po lokální síti, čímž zajišťuje efektivní využívání síťových prostředků. Robustní strategie zabezpečení : Funkce vázání na adresu IP-MAC, ACL, zabezpečení portů, ochrana proti útokům DoS, funkce Storm Control, funkce DHCP Snooping, ověřování protokolem 802.1X a Radius a další funkce. Optimalizovaný přenos hlasu a videa v aplikacích : L2/L3/L4 QoS a funkce IGMP Snooping. Samostatná správa : Webové rozhraní, CLI (konzolový port, Telnet, SSH), SNMP, RMON a funkce Dual Image přináší pokročilé možnosti správy. Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/omada-switch-l3-l2-managed/sg3210x-m2/ Technické specifikace HARDWARE FEATURES Interface • 8× 2.5 Gbps RJ45 Ports • 2× 10G SFP+ Slots • 1× RJ45 Console Port • 1× Micro-USB Console Port Fan Quantity Fanless Design Power Supply 100-240 V AC~50/60 Hz Dimensions ( W x D x H ) 11.6 × 7.1 × 1.7 in (294 × 180 × 44 mm) Mounting Rack Mountable / Desktop Max Power Consumption 15.0 W (110V/60Hz) Max Heat Dissipation 51.18 BTU/h (110 V/60 Hz) PERFORMANCE Switching Capacity 80 Gbps Packet Forwarding Rate 59.52 Mpps MAC Address Table 16 K Packet Buffer Memory 12 Mbit Jumbo Frame 9 KB SOFTWARE FEATURES Quality of Service • 8 priority queues • 802.1p CoS/DSCP priority • Queue scheduling - SP (Strict Priority) - WRR (Weighted Round Robin) - SP+WRR • Bandwidth Control - Port/Flow based Rating Limiting • Smoother Performance • Action for Flows - Mirror (to supported interface) - Redirect (to supported interface) - Rate Limit - QoS Remark L3 Features • 32 IPv4/IPv6 Interfaces • Static Routing - 48 static routes • Static ARP - 128 Static Entries • Proxy ARP • Gratuitous ARP • DHCP Server • DHCP Relay - DHCP Interface Relay - DHCP VLAN Relay • DHCP L2 Relay L2 and L2+ Features • Link Aggregation - static link aggregation - 802.3ad LACP - Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group • Spanning Tree Protocol - 802.1d STP - 802.1w RSTP - 802.1s MSTP - STP Security: TC Protect, BPDU Filter, Root Protect • Loopback Detection - Port based - VLAN based • Flow Control - 802.3x Flow Control - HOL Blocking Prevention • Mirroring - Port Mirroring - CPU Mirroring - One-to-One - Many-to-One - Tx/Rx/Both L2 Multicast • IGMP Snooping - IGMP v1/v2/v3 Snooping - Fast Leave - IGMP Snooping Querier - IGMP Authentication • IGMP Authentication • MLD Snooping - MLD v1/v2 Snooping - Fast Leave - MLD Snooping Querier - Static Group Config - Limited IP Multicast • MVR • Multicast Filtering: 256 profiles and 16 entries per profile Advanced Features • Automatic Device Discovery • Batch Configuration • Batch Firmware Upgrading • Intelligent Network Monitoring • Abnormal Event Warnings • Unified Configuration • Reboot Schedule VLAN • VLAN Group - Max 4K VLAN Groups • 802.1Q Tagged VLAN • MAC VLAN: 256 Entries • Protocol VLAN: Protocol Template 16, Protocol VLAN 16 • GVRP • VLAN VPN (QinQ) - Port-Based QinQ - Selective QinQ • Voice VLAN Access Control List • Time-based ACL • MAC ACL - Source MAC - Destination MAC - VLAN ID - User Priority - Ether Type • IP ACL -Source IP - Destination IP - Fragment - IP Protocol - TCP Flag - TCP/UDP Port - DSCP/IP TOS - User Priority • Combined ACL • Packet Content ACL • IPv6 ACL • Policy - Mirroring - Redirect - Rate Limit - QoS Remark • ACL apply to Port/VLAN Security • IP-MAC-Port Binding - 512 Entries - DHCP Snooping - ARP Inspection - IPv4 Source Guard: 100 Entries • IPv6-MAC-Port Binding - 512 Entries - DHCPv6 Snooping - ND Detection - IPv6 Source Guard: 100 Entries • DoS Defend • Static/Dynamic Port Security - Up to 64 MAC addresses per port • Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control - kbps/ratio control mode • 802.1X - Port base authentication - Mac base authentication - VLAN Assignment - MAB - Guest VLAN - Support Radius authentication andaccountability • AAA (including TACACS+) • Port Isolation • Secure web management through HTTPS with SSLv3/TLS 1.2 • Secure Command Line Interface (CLI) management with SSHv1/SSHv2 • IP/Port/MAC based access control IPv6 • IPv6 Dual IPv4/IPv6 • Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping • IPv6 ACL • IPv6 Interface • Static IPv6 Routing • IPv6 neighbor discovery (ND) • Path maximum transmission unit (MTU) discovery • Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 • TCPv6/UDPv6 • IPv6 applications - DHCPv6 Client - Ping6 - Tracert6 - Telnet (v6) - IPv6 SNMP - IPv6 SSH - IPv6 SSL - Http/Https - IPv6 TFTP MIBs • MIB II (RFC1213) • Interface MIB (RFC2233) • Ethernet Interface MIB (RFC1643) • Bridge MIB (RFC1493) • P/Q-Bridge MIB (RFC2674) • RMON MIB (RFC2819) • RMON2 MIB (RFC2021) • Radius Accounting Client MIB (RFC2620) • Radius Authentication Client MIB (RFC2618) • Remote Ping, Traceroute MIB (RFC2925) • Support TP-Link private MIB MANAGEMENT Omada App Yes. Requiring the use of OC300, OC200, Omada Cloud-Based Controller, or Omada Software Controller. Centralized Management • Omada Cloud-Based Controller • Omada Hardware Controller (OC300) • Omada Hardware Controller (OC200) • Omada Software Controller Cloud Access Yes. Requiring the use of OC300, OC200, Omada Cloud-Based Controller, or Omada Software Controller. Zero-Touch Provisioning Yes. Requiring the use of Omada Cloud-Based Controller. Management Features • Web-based GUI • Command Line Interface (CLI) through the console port, telnet • SNMP v1/v2c/v3 - Trap/Inform - RMON (1,2,3,9 groups) • SDM Template • DHCP/BOOTP Client • 802.1ab LLDP/LLDP-MED • DHCP AutoInstall • Dual Image, Dual Configuration • CPU Monitoring • Cable Diagnostics • EEE • Password Recovery • SNTP • System Log OTHERS Certification CE, FCC, RoHS Package Contents • SG3210X-M2 Switch • Power Cord • Quick Installation Guide • Rackmount Kit • Rubber Feet System Requirements Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8/10/11, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux. Environment • Operating Temperature: 0–50 °C (32–122 °F); • Storage Temperature: -40–70 °C (-40–158 °F) • Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing • Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing
Skladem, dodání 2-4 dní
Trust IPCAM-3900 360° venkovní kamera se zvukovým a světelným alarmem pro zabezpečení zahrady a příjezdové cesty Specifikace Kamera Noční vidění Ano, až na 8m Úhlopříčka 93.6° Maximální snímková frekvence 20 fps Senzor pohybu Ano Typ zoomu Digitální Rozlišení 2304 x 1296 (3MP) Rozměry a váha Rozměry 118 x 99 x 81 mm Váha 284 g Co je v krabici 2m napájecí kabel
Skladem v eshopu
Počet Gigabit-Portů: 8 Počet SFP Portů: 2 Jumbo rámeček: 10K (max.) IEEE 802.1AX Link Aggregation Control Protocol (LACP): ano IEEE 802.1d: ano IEEE 802.1p: ano IEEE 802.1s: ano IEEE 802.1w: ano IEEE 802.1Q Virtual LAN (VLAN): ano IEEE 802.1X Port Based Network Access Control (PNAC): ano IEEE 802.3 10-BASE-T, Ethernet: ano IEEE 802.3ab 1000-BASE-T, Gigabit Ethernet: ano IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet: ano IEEE 802.3u 100-BASE-TX, Fast Ethernet: ano IEEE 802.3x Flow Control (Full-Duplex Flow Control): ano Typ: Switch Barva: černá / stříbrná Šířka (mm): 280 Výška (mm): 126 Hloubka (mm): 44 Hmotnost (g): 980
Skladem, dodání 2-4 dní
AXIS ExCam XPT
Dodání 3-5 dní
Externí síťová karta AXAGON ADE-TXPD s konektorem USB-C PD 100W snadno přemění USB-C port na Gigabit Ethernet port . Adaptér může doplnit chybějící síťový RJ-45 konektor, přidat další síťovou kartu nebo nahradit původní nefunkční síťové připojení. Velkou výhodu představuje integrovaný konektor Power Delivery , který umožňuje připojení nabíječky a tím poskytuje možnost napájení notebooku. Díky 15 cm kabelu s USB-C koncovkou můžete připojit Ethernet adaptér k jakémukoliv počítači, tabletu nebo telefonu. Tato USB síťovka je kompatibilní s rychlostmi 10/100/1000 Mbit/s a rozšíří počítač o rychlé a stabilní síťové připojení . LAN adaptér nabízí kromě gigabitové propustnosti širokou škálu funkcí např. IPv4/IPv6 checksum pro snížení zátěže CPU kontrolními součty, crossover detekci a autokorekci, TCP large send offload, podporu různých módů Wake-on-LAN funkce, práce s VLAN nebo pokročilé funkce Power Managementu. PD USB-C vstup je určen pro vhodnou Power Delivery nabíječku. Díky tomu je vaše mobilní zařízení napájeno přímo z PD nabíječky s využitím technologie Power Delivery 3.0 s výkonem až 100 W . Kovový obal adaptéru je vyrobený z hliníku a zajišťuje tak dokonalou mechanickou ochranu a výborný odvod tepla. Díky kompaktním rozměrům a minimální hmotnosti je to ideální doplněk pro přenosné počítače a další mobilní zařízení. Podpora současných verzí operačních systémů Windows, macOS, Linux nebo Chrome OS umožňuje použití adaptéru pro jakýkoliv stolní počítač, notebook nebo ultrabook vybavený moderním oboustranným USB-C konektorem. Ve Windows od verze 8.1 výše umožňuje adaptér snadnou automatickou instalaci bez nutnosti připojení k internetu. Ethernet adaptér využijí také uživatelé tabletů nebo mobilních telefonů se systémem iPad OS, iOS nebo Android podporujících možnost kabelového Ethernet připojení. Navíc je adaptér díky použitému čipu podporován i operačním systémem herních konzolí Nintendo Switch . Vstup (připojení k notebooku): • USB 5Gbps (USB 3.2 Gen 1 / USB 3.0), konektor USB-C male. • Kompatibilní s USB 3.2 Gen 2, USB4 a Thunderbolt 3/4. Vstup (napájení): • USB Power Delivery 3.0 - 100W port (jen napájení), konektor USB-C female. • Napájení mobilního zařízení z PD nabíječky přes USB-C síťovku. • Napájení PD musí podporovat jak mobilní zařízení, tak nabíječka. Výstup: • Rozhraní Gigabit Ethernet s RJ-45 konektorem pro připojení UTP nebo STP kabelem. • Podporované přenosové rychlosti Ethernet rozhraní 10/100/1000 Mb/s. • Podporované specifikace IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T. • 10/100/1000 Mb/s autodetekce. • Podpora IPv4/IPv6 packet Checksum Offload Engine (COE) pro snížení zatížení procesoru včetně IPv4 IP/TCP/UDP/ICMP/IGMP & IPv6 TCP/UDP/ICMPv6 kontroly a generování kontrolního součtu. • Podpora TCP Large Send Offload V1 a V2. • Podpora IEEE 802.1P Layer 2 priority encoding & decoding. • Podpora IEEE 802.1Q VLAN tagging. • Podpora IEEE 802.3az EEE (Energy Efficient Ethernet) - snížení spotřeby v klidovém stavu. • Podpora Jumbo frame. • Podpora Auto MDI/MDIX - crossover detekce a autokorekce eliminuje potřebu crossover kabelů. Další vlastnosti: • Plná podpora Plug and Play a Hot Plug. • Podpora CDC-ECM - pro automatickou instalaci ovladačů napříč různými OS. • Podpora CDC-NCM - pro nativní podporu bez instalace ovladačů v iOS/iPadOS/macOS/Linux. • Napájení po USB sběrnici (bus power) - není potřeba žádné přídavné napájení. • Dvě LED diody pro indikaci aktivity sítě a připojení adaptéru k síti. • Rozměry 76 x 24 x 16 mm. • Hmotnost 28 g (vč. kabelu a redukce). • Délka USB kabelu 15 cm. • Použit čipset ASIX AX88179A. Podpora funkce Wake-on-LAN v různých módech: • Podpora režimu spánku a vzdáleného probuzení přes Magic paket, Microsoft Wakeup Frame a Link Change wake-up. • Podpora Bonjour wake-on-demand. • Podpora Wakeup Packet Indication. • Podpora Microsoft Modern Standby. Pokročilé funkce Power Managementu: Adaptér podporuje pokročilou správu napájení redukující ztráty při klidovém stavu nebo lehkém provozu na síti. Dále podporuje pokročilou úsporu energie při odpojení Ethernet kabelu. • Podpora Power Management offload (ARP & NS). • Podpora standardu ECMA-393 proxZzzy® for sleeping hosts pro správu síťového připojení spících hostů pomocí proxy serverů. Podporované operační systémy: • Windows, macOS, iPad OS, iOS, Linux, Chrome OS, Nintendo Switch system software a Android (POZOR – nutno ověřit u výrobce Android zařízení, zda je podporována možnost Ethernet připojení). Balení v kartonové krabičce s otvorem pro zavěšení obsahuje: • USB - Gigabit Ethernet adaptér s USB-C kabelem 15 cm napevno, • vícejazyčný návod CZ/DE/DK/ENG/ESP/FIN/FR/GR/HR/HU/IT/NL/PL/PT/RO/SK/SWE/TR/UA/BG/CN/ARA, • baleno v kartonové krabičce s otvorem pro zavěšení.
Skladem v eshopu
Chytrý domovní zvonek EZVIZ HP3 Pro – detailní zobrazení každého návštěvníka Chytrý domovní zvonek EZVIZ HP3 Pro představuje nov standard ochrany. Disponuje integrovanou kamerou, reproduktorem a mikrofonem , takže můžete být s návštěvníkem ve spoje...
Skladem v eshopu
Rozšiřující SFP modul 1000Base-T pro připojení k síti Ethernet. Podporuje přenos dat na vzdálenos...
Skladem, dodání 2-4 dní
PLANET BSP-115PV-15A; Solární napájecí PoE+ switch s integrovaným MPPT regulátorem nabízí 5× RJ-45 10/100/1000 Base-T s PoE+ IEEE 802.3af/at (35 W/port) , 120 W PoE budget, DIP switch a 1× SFP 100/1000 Base-X. LCD displej pro informace o napájení. 1× ...
Skladem v eshopu
IMMAX NEO LITE SMART DOUBLE 07783L; Chytrá venkovní bezpečnostní kamera s detekcí pohybu disponuje otočným mechanismem pro monitorování v zorném úhlu 360°. Dva snímače nabízí rozlišení 2× 2 Mpx a jsou sc...
Skladem v eshopu
Popis produktu Kamera z rodiny UniFi Protect disponuje 8MP snímačem (3840 x 2160px) při 30 fps, fixním objektivem cca 2.8mm (není výrobcem uvedeno, odvozeno od pozorovacího úhlu), IR přísvitem a bílým světlem pro noční vidění, audio mikrofonem a reproduktorem pro obousměrnou komunikaci s možností vypnutí. Kamera má odolné šasi z hliníku a polykarbonátu, odolnost IK08 proti vandalům a krytí IP66 proti prachu a tryskající vodě. Do sítě lze kameru připojit pouze pomocí Gigabit LAN s podporou napájení přes PoE (42.5 až 57V DC) s maximální spotřebou 20W. Důležité vlastnosti 8MP, 30 FPS video (3840 x 2160px) Noční režim s IR LED diodami nebo bílým světlem, IR cut filtr IP66 kryt odolný proti povětrnostním vlivům Odolnost vůči vandalům - IK08 Vestavěný mikrofon a reproduktor s možností softwarového vypnutí Pokročilé AI funkce: Rozpoznání registrační značky a obličeje Napájení pomocí PoE (42.5 až 57V DC) Spravováno softwarem UniFi Protect Obsah balení Zařízení Montážní příslušenství Technické parametry Kamera Typ objektivu:Fixní Přísvit:IR Dosah přísvitu [m]:40 Pozorovací úhel [°]:110 Režim den/noc:IR cut filtr Obrazový senzor ["]:1/1.8 Obraz Rozlišení:8MP Max. rozlišení [pixely]:3840 x 2160 (4K UHD) Konektory a rozhraní Slot na paměťové karty:Ano Audio:Ano Rychlost LAN:(1) 10/100/1000Mbps Napájení Napájení přes PoE:802.3at, 42 .. 57V DC Typ napájení:PoE Max. spotřeba energie [W]:20 Fyzické charakteristiky Stupeň krytí:IP66 Použití:Venkovní Antivandal (ochrana proti nárazu):IK8 Tlačítka:Reset Provozní teplota [°C]:-30 až 50 Hmotnost [g]:990 Šířka [mm]:118 Výška [mm]:111 Hloubka [mm]:118 Barva:Bílá Obecné Kamerová řada:UniFi Protect Technologie a vymoženosti:Čtení SPZ, Face detection Software Výchozí IP adresa:192.168.1.20, Dynamická z DHCP Výchozí jméno a heslo:ubnt / ubnt
Skladem, dodání 2-4 dní
Karta DeLOCK PCIE x1 na 2x RJ45 Gbit PCIe nabízí dva síťové porty s přenosovou rychlostí až 1000 Mbit/s. Číslo položky: 1884095
3-5 dní dostupné
Sony 4K30P PTZ auto-framing camera with 12x optical zoom and AI analytics - white
Skladem-dodání 2-4 dní
Dahua IPC-C5AP-0280B; Vnitřní 5megapixelová IP síťová kamera typu Cube s Wi-Fi , rozlišením 2880 × 1620 px, snímačem CMOS 1/2,7" , kompresí videa H.265 , mikrofonem a reproduktor...
Dodání 3-5 dní
IMMAX NEO LITE SMART Security CUBE PT 07793L – váš pomocník pro zabezpečení IP kamera IMMAX NEO LITE SMART Security CUBE PT 07793L pro monitoring venkovního prostoru . Je vybavena duálním Wi-Fi modulem , který podporuje připojení k síti a další pok...
Skladem v eshopu
Opticko-metalický konvertor, 2x Gigabit LAN, 1x SFP (1G/2.5G), SwOS Lite, VLAN, PoE-In, venkovní provedení IP55.
Skladem, dodání 2-4 dní
XtendLan ORSDIN-408-SCSB; Malý kovový rozvaděč pro upevnění na DIN lištu . Dovoluje instalovat 8× SC simplex adaptér. Robustní kovové provedení, 4× vstup (2× zaslepený + 2× PG11). Kabel není nutno provlékat, lze i jen založit. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Po...
Skladem v eshopu
!!!Licence jsou generovány za základě Vaší objednávky. Objednávka licence je závazná, nelze je tedy vracet, ani stornovat.!!! Zyxel LIC-Gold, Gold Security Pack UTM & Sandboxing (including Nebula Pro Pack) 1 year for USG FLEX 200H/200HP
Skladem v eshopu
ML-S+31D-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Konektory: (2) LC Optika Dosah [km]: 10 F
Skladem, dodání 2-4 dní
TP-Link TL-SG105MPE Gigabitový Easy Smart Switch s 4-Port PoE+ 5 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Je vybaven čtyřmi porty 802.3af/at PoE+ s výkonem až 30 W pro každý port, data a napájení lze přenášet jediným kabelem Podporuje napájení PoE s celkovým výkonem až 120 W ze všech portů PoE Poskytuje monitorování sítě, řízení provozu podle priorit, funkce VLAN a automatické obnovení PoE Jednoduché nastavení sítě a připojení „Plug and Play“ Webové uživatelské rozhraní a konfigurační nástroj Easy Smart zjednodušují nastavení Konstrukce bez ventilátoru snižuje spotřebu energie a eliminuje provozní hlučnost Více informací o technologii TP-LINK PoE > Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/poe-switch/tl-sg105mpe/ Technické specifikace HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3at Interface Five 10/100/1000Mbps RJ45 Ports AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) Fan Quantity Fanless Power Supply External Power Adapter (Output: 53.5 VDC / 2.43 A) PoE Ports (RJ45) Standard: 802.3 af/at compliant PoE Ports: Port 1- Port 4 PoE Power Budget: 120 W Dimensions ( W x D x H ) 3.9 × 3.9 × 1.0 in (99.8 × 98 × 25 mm) Max Power Consumption 4.34 W (220 V/50 Hz with no PD connected) 137.01 W (110 V/50 Hz with 120 W PD connected) Max Heat Dissipation 14.8 BTU/h (with no PD connected) 467.17 BTU/h (with 120 W PD connected) PERFORMANCE Switching Capacity 10 Gbps Packet Forwarding Rate 7.44 Mpps MAC Address Table 2 K Packet Buffer Memory 1 Mb Jumbo Frame 16 KB SOFTWARE FEATURES Quality of Service Support Port-Based/802.1p/DSCP priority Support 4 priority queues Rate Limit Storm Control L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3 Static Link Aggregation Port Mirroring Cable Diagnostics Loop Prevention PoE Auto Recovery Extend Mode VLAN Supports up to 32 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) MTU/Port/Tag VLAN Management Web-based GUI Easy Smart Configuration Utility Transmission Method Store-And-Forward OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Contents TL-SG105MPE Power Adapter Installation Guide Rubber Feet System Requirements Microsoft Windows for running Utility Environment Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F) Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Operating Humidity: 10%~90%RH non-condensing Storage Humidity: 5%~95%RH non-condensing
Skladem, dodání 2-4 dní
Popis produktu Nový Mikrotik RouterBOARD L23UGSR-5HaxD2HaxD je dual-band WiFi6 RouterBOARD pomocí, kterého si můžete vytvořit své vlastní instalace. Můžete ho použít k vytvoření vlastních low-cost venkovních přístupových bodů nebo CPE, pro jakékoliv domácí či kancelářské připojení nebo ho můžete využít pro osazení vašeho vlastního produktu, jako jsou např. chytré prodejní automaty či jako IoT gateway. Výhodou řešení Mikrotik RouterBOARD je, že je vybaven RouterOS s licencí L4 a neobsahuje žádné další měsíční či licenční poplatky, zakoupíte a používáte. RouterBOARD L23UGSR-5HaxD2HaxD je vybaven 1x1G ETH portem, 2.5G SFP portem a USB portem. Pro připojení antén jsou na RouterBOARDU umístěny 4x MMCX konektory. Dále obsahuje volný miniPCIe slot se SIM slotem pro osazení LTE modemu nebo LoRA karty, můžete tak vytvořit záložní mobilní připojení nebo IoT bránu. Technické parametry Bezdrátové vlastnosti Bezdrátové frekvence:2.4 + 5 GHz (dual band) WiFi standardy:802.11n, 802.11a, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11ax Přenosová rychlost - 5GHz [Mb/s]:2402 Přenosová rychlost - 2.4GHz [Mb/s]:574 2.4GHz MIMO:2 x 2 5GHz MIMO:2 x 2 Konektory a rozhraní VF konektory:(4) MMCX Rychlost LAN:(1) 10/100/1000Mbps Gigabit LAN:Ano Optické rozhraní:(1) 1G/2.5Gbps Počet miniPCI-e slotů:1 Slot na SIM kartu:Ano Počet SIM slotů:1 USB:Ano Napájení Napájení přes PoE:18 .. 28V DC Typ napájení:DC konektor, PoE Typy PoE:PoE-In (pouze) Max. spotřeba energie [W]:12 Napájení přes konektor/svorkovnici:12 .. 28V DC Fyzické charakteristiky Provedení:RouterBOARD Provozní teplota [°C]:-40 až 70 Hardware CPU:IPQ-5010 Frekvence CPU [MHz]:800 Počet CPU jader:2 Interní uložiště [MB]:128 RAM [MB]:256 Software Operační systém:RouterOS - L4 Výchozí IP adresa:192.168.88.1 Výchozí jméno a heslo:admin / -
Skladem v eshopu
HiLook NS-0508D; Gigabitový 8portový switch bez správy (unmanaged). Nabízí kapacitu 16 Gbps , snadnou instalaci (Plug-and-Play) a odolné kovové tělo. Je vhodný pro domácnosti, školy, ubytovny, kanceláře, malé monitorovací zařízení a další jednoduchá s...
Ano, centrál. sklad
Ubiquiti DisplayCast Pro umožňuje přehrávat multimediální playlisty na jakémkoli HDMI displeji. Součástí dodávky je držák, který umožňuje připevnit DisplayCast Pro k displeji nebo na zeď. Aplikace UniFi Connect usnadňuje vytváření playlistů. Ovládání myší a klávesnicí je podporováno přes USB-C. Čís
Skladem, dodání 2-4 dní
HiLook NS-0505; Gigabitový 5portový switch bez správy (unmanaged). Nabízí kapacitu 10 Gbps , snadnou instalaci (Plug-and-Play) a odolné kovové tělo. Je vhodný pro domácnosti, školy, ubytovny, kanceláře, malé monitorovací zařízení a další jednoduchá sí...
Ano, centrál. sklad
Aktivní prvek SXT LTE6 je upgrade modelem zařízení pro odlehlá místa, která však jsou v dosahu mobilní sítě. Je vybavena stejným moderním čipem LTE kategorie 6, který je integrován např. nejnovějších zařízeních Chateau LTE6 ax Tento LTE chip dokáže zajistit spolehlivé připojení k internetu pro vaši lokalitu i tam, kde mobilní telefony selhávají, ale zároveň skýtá nižší pořizovací náklady RBSXT design se vyznačuje odolností vůči povětrnostním vlivům, je instalačně nenápadný, odolný proti sněhu. S moderním modemem LTE6 pro nepřetržité mobilní připojení získáte prvek o cca 30 % levnější oproti původní sadě SXT LTE6. Více je prostě více, možnost volby je prostě svoboda Integrovány jsou dva záložní sloty Micro-SIM - nikdy není na škodu mít další možnosti, pokud jde o pokrytí mobilní sítí. Modem LTE kategorie 6 také umožňuje agregaci operátorů, takže SXT může využívat více pásem LTE současně. To je výhoda, když je v oblasti hodně mobilních uživatelů, nabízí se lepší odezva v přeplněném prostředí. Po přechodu na CAT6 lze předpokládát až zdvojnásobení rychlosti internetu. Flexibilita napájení Jednotka je vybavena dvěma porty Ethernet a funkcí PoE: PoE-in na Ether1, PoE-out na Ether2. To znamená, že SXT může napájet další zařízení nebo být napájen jinými zařízeními, může značně usnadnit instalaci. Jednotka je dodávána s napájecím zdrojem 24 V, nicméně disponuje podporou širokého rozsahu napájecích hodnot 12-57 V. Navíc je jednotka kompatibilní se standardy 802.3af/at. Podporovaná pásma: LTE FDD bands: 1 (2100MHz) / 3 (1800MHz) / 5 (850MHz) / 7 (2600MHz) / 8 (900MHz) / 20 (800 MHz) / 28 (700MHz) LTE TDD bands: 38 (2600MHz) / 40 (2300MHz) / 41 (2500MHz) 3G category: R8 (42.2Mbps Downlink, 11.2Mbps Uplink) 3G bands: 1 (2100MHz) / 3 (1800MHz) / 5 (850MHz) / 8 (900MHz) Součástí dodávky: - 1x outdoor jednotka RBSXT LTE - 1x montážní příprava k uchycení jednotky na stožár/konzoli - 1x 24V 1A napájecí zdroj - 1x GB POE injektor Technické specifikace: Product code: SXTR&FG621-EA CPU: QCA9531 650 MHz CPU architecture: MIPSBE CPU core count: 1 Size of RAM: 64 MB RAM type: DDR2 Storage: 16 MB, Flash Number of 100M Ethernet ports: 2 MiniPCIe slots: 1 LTE category: 6 (300Mbit/s Downlink, 50Mbit/s Uplink) LTE modem: R11eL-FG621-EA TAC: 86335904 LTE FDD bands: 1 (2100MHz) / 3 (1800MHz) / 5 (850MHz) / 7 (2600MHz) / 8 (900MHz) / 20 (800 MHz) / 28 (700MHz) LTE TDD bands: 38 (2600MHz) / 40 (2300MHz) / 41 (2500MHz) MIMO DL: 2x2 MIMO UL: 1x1 3G Category: R8 (42.2Mbps Downlink, 11.2Mbps Uplink) 3G Bands: 1 (2100MHz) / 3 (1800MHz) / 5 (850MHz) / 8 (900MHz) Dimensions: 140 x 140 x 56 mm Operating system: RouterOS v7, License level 3 Operating temparature: -40°C to +60°C Napájení Number of DC inputs: 1 PoE-in: Yes, on Ether1 PoE-Out: Yes, on Ether2 - max out per port output (input 30 V): 400 mA Supported input voltage: 12-57 V (Passive PoE 802.3af/at on Ether1) Power adapter nominal voltage: 24 V Power adapter nominal current: 1.2 A Max power consumption without attachments: 5 W Max power consumption: 22 W
Skladem v eshopu
G403/E EAGLE PRO AI N300, router - G403/E EAGLE PRO AI N300, router
Skladem, dodání 2-4 dní
TP-Link TL-SL1311P Desktop switch s 8 porty 100Mb/s, 3 GbE porty a 8 porty PoE+ 8 portů RJ45 10/100 Mbit/s, 2 gigabitové porty RJ45 a 1 gigabitový port SFP. 8 portů PoE+ přenáší data a napájení v jednotlivých kabelech. Podporuje zařízení PD v souladu se standardem IEEE 802.3af/at. Podporuje napájení PoE s celkovým výkonem až 30 W z každého portu PoE. Podporuje napájení PoE s celkovým výkonem až 65 W ze všech 8 portů PoE. Přenos dat a napájení na vzdálenost až 250m v rozšířeném režimu. Režim izolace umožňuje jedním kliknutím oddělit přenos dat klientů k zajištění vyššího zabezpečení a výkonu. Automatické obnovení PoE zaručuje spolehlivý provoz zařízení PoE díky automatickému restartování vypadlých nebo nereagujících napájených zařízení. Konstrukce bez ventilátoru snižuje spotřebu energie a zajišťuje tichý provoz v místě instalace. Zapojení „Plug and Play“ bez nutnosti konfigurace. Více informací o technologii TP-Link PoE > Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/poe-switch/tl-sl1311p/ Technické specifikace HARDWARE FEATURES Interface • 8× 10/100 Mbps 802.3af/at PoE+ Ports, 2× Gigabit RJ45 Ports, 1× Gigabit SFP Port • AUTO Negotiation • AUTO MDI/MDIX Network Media • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) • 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) Fan Quantity Fanless Physical Security Lock Yes External Power Supply External Power Adapter (Output: 53.5 VDC / 1.31 A) Packet Forwarding Rate 5.6544 Mpps PoE Ports (RJ45) • Standard: 802.3 af/at compliant • PoE Ports: Ports 1–8 • Power Supply: 65 W Mac Address Table 2K Jumbo Frame 16 KB Switching Capacity 7.6 Gbps Dimensions ( W x D x H ) 8.2 × 4.9 × 1.0 in (209 × 126 × 26 mm) Max Power Consumption • 5.61 W (220 V/50 Hz. no PD connected) • 77.32 W (110 V/50 Hz. with 65 W PD connected) Max Heat Dissipation • 19.13 BTU/h (no PD connected) • 263.7 BTU/h (with 65 W PD connected) SOFTWARE FEATURES Transmission Method Store-And-Forward Advanced Functions • Compatible With IEEE 802.3af/at Compliant PDs • Extend Mode Button (Ports 1–4 and Ports 1–8, Up to 250 m PoE power supply and data transmission) • Isolation Mode Button (Ports 1–8) • PoE Auto Recovery Button (Ports 1–8) • Mac Address Auto-Learning and Auto-Aging • IEEE802.3x Flow Control For Full-Duplex Mode And Backpressure for Half-Duplex Mode OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Contents • TL-SL1311P • Power Adapter • Installation Guide Environment • Operating Temperature: 0–40°C (32–104°F) • Storage Temperature: -40–70°C (-40–158°F) • Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing • Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing
Skladem, dodání 2-4 dní
StarTech 3-PORT USB-C MST HUB 4K 60HZ
Skladem-dodání 2-4 dní
Popis produktu UACC-G5-Dome-Ultra-FM-SB-B v černém provedení slouží k montáži kamer UVC-G5-DOME do stropních podhledů nebo do zdi. Díky držáku s hloubkou 88 mm máte možnost Vaši kameru namontovat tak, aby co nejméně narušovala celkový vzhled interiéru. Skleněná kopule je vyrobena z kouřového skla pro zvýšenou diskrétnost. Technické parametry Fyzické charakteristiky Provedení:Do podhledu Použití:Vnitřní Materiál:Polykarbonát Hmotnost [g]:130 Šířka [mm]:100 Výška [mm]:88 Hloubka [mm]:100 Barva:Černá Obecné Kompatibilita s kamerami:UVC-G5-Dome-Ultra
Skladem v eshopu
HiLook IPC-B140HA-LU– bezpečnostní IP kamera pro každý dům IP kamera HiLook IPC-B140HA-LU vám zajistí bezpečnost a klid, ať už jste kdekoli. Tato kamera je navržena pro nepřetržité snímání venkovního prostoru a dění ve vysoké kvalitě obrazu. Je vyb...
Ano, centrál. sklad
Posílá video signál z jednoho počítače na dva monitory. GVS122 VGA multiplier Sends PC video output to 2 monitors 1 input HD DB15 female connector 2 output HD DB15 female connectors Resolution: up to 2048x1536 pixels Horizontal sync frequency range: 30-200 KHz Vertical sync refresh range: 43-150 HZ Bandwidth: 200MHz at -3dB Power supply adapter: DC 7V 500mA, 2 mm center pin Dimensions L x W x H, mm: 191x85x55
Skladem, dodání 2-4 dní
FLIR One FOEDGE termální kamera Tepelná snímková frekvence: 8,7 Hz Tepelná citlivost (NETD): 70 mK Rozsah měření teploty: -20 - 120 °C Velikost pixelu kamery: 12 µm Maximální rozlišení: 80 x 60 px
Skladem, dodání 2-4 dní
Aruba Instant On 1960 48G 40p Class4 8p Class6 PoE 2XGT 2SFP+ 600W Switch I/O ports and slots 12 RJ-45 autosensing 100/1000/10GBASE-T ports (IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T, IEEE 802.an 10GBASE-T); Duplex: 100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only 10GBASE-T: full only 4 SFP+ 10GbE ports Dimensions 350.5(d) x 442.5(w) x 43.95(h) mm Weight 9.6 lb (4.3 kg) CPU Single Core ARMv7 Cortex-A9 @2Ghz 100 Mb Latency < 7.4 uSec 1000 Mb Latency < 4.2 uSec 10000 Mb Latency < 1.1 uSec Throughput (Mpps) 238 Mpps Capacity 320 Gbps Routing Table size (# of static entries) 512 IPv4/IPv6 MAC Address table size (# of entries) 16,000 entries Reliability MTBF (years) 88.8 Operating temperature 0-40°C, 0-10,000 ft Operating relative humidity 15% to 95% @ 104°F (40°C) non-condensing Nonoperating/Storage temperature -40°F to 158°F (-40°C to 70°C) up to 15000 ft Nonoperating/Storage relative humidity 15% to 90% @ 149°F (65°C) non-condensing Altitude up to 10,000 ft (3 km) Acoustics 1 LWAd = 4.0 Bel Notes 1 : 1 Acoustics measured in 23°C semi-anechoic chamber with a loading of 100% traffic and (for JL807A and JL809A) 50% PoE on all ports. Measured in accordance with ISO 7779. Declared in accordance with ECMA-109:2010. Values presented are the Declared A-Weighted Sound Power Level (LWAd) and the mean Bystander A-Weighted Sound Pressure Level (LpAm) Electrical Characteristics Frequency 50Hz/60Hz AC voltage 100-127VAC / 200-240VAC Current 1.3A/0.4A Maximum power rating 100-127V: 130W 200-220V: 160W Idle power 100-127V: 60W 200-220V: 80W PoE power - Power Supply Internal power supply Safety EN/IEC 60950-1:2006 + A11:2009 + A1:2010 + A12:2011 + A2:2013 EN/IEC 62368-1, 2nd. & 3rd. Ed. UL 62368-1, 2nd. & 3rd. Ed. CAN/CSA C22.2 No. 62368-1, 2nd. & 3rd. Ed. EN/IEC 60825-1:2014 Class 1 Emissions EN 55032:2015/CISPR 32, Class A FCC CFR 47 Part 15: 2018 Class A ICES-003 Class A VCCI Class A CNS 13438 Class A KN 32 Class A AS/NZS CISPR 32 Class A Generic EN 55035, CISPR 35, KN35 EN EN 55035, CISPR 35 ESD EN/IEC 61000-4-2 Radiated EN/IEC 61000-4-3 EFT/Burst EN/IEC 61000-4-4 Surge EN/IEC 61000-4-5 Conducted EN/IEC 61000-4-6 Power frequency magnetic field EN/IEC 61000-4-8 Voltage dips and interruptions EN/IEC 61000-4-11 Harmonics EN/IEC 61000-3-2 Flicker EN /IEC 61000-3-3 Device Management Aruba Instant On Cloud; Web browser; SNMP Manager Mounting Positions and Supported Racking Mounts in an EIA-standard 19 in. telco rack or equipment cabinet. 2-post rack kit included Supports table-top mounting Supports rack-mounting Supports wall-mounting with ports facing either up or down Supports under-table mounting using the brackets provided Transceivers Aruba Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver (R9D16A) Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver (J4859D) Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e Transceiver (J8177D) Aruba Instant On 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver (R9D18A) Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver (J9151E) Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC (J9281D) Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC (J9283D)
Skladem v eshopu
40Gbps QSFP+ modul s 850nm vlnovou délkou, MPO konektorem a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. Modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiný
Skladem, dodání 2-4 dní
Konektor RJ45 CAT6 10ks, pro lanko Konektory Cat6 jsou skládané
Skladem v eshopu
Planetový modul SFP SFP+ 10G 300m (MTB-SR)
Dodání 3-5 dní
PLANET LS100-DW-868M; Dveřní a okenní senzor nabízí elegantní řešení pro monitorování vchodů do budov v reálném čase . Prostřednictvím připojení LoRaWAN poskytuje tento snímač aktualizace stavu dveří a ok...
Skladem v eshopu
Cisco Catalyst switch C1200-24T-4X - REFRESH CISCO REFRESH jsou repasované produkty, které společnost CISCO dodává s certifikací kvality, zárukou a servisní podporou odpovídající ekvivalentnímu novému produktu Řada Cisco Catalyst 1200 je další generací cenově dostupných chytrých přepínačů, které kombinují vysoký výkon a spolehlivost s kompletní sadou funkcí, které potřebujete pro malé a středně velké podnikové sítě. Přepínače fungují na přizpůsobeném softwaru operačního systému Linux a poskytují flexibilní možnosti správy, komplexní možnosti zabezpečení a funkce statického směrování na 3. vrstvě, které daleko přesahují možnosti neřízeného nebo levného přepínače a to za nižší cenu než u plně spravovaných přepínačů. Když potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, chytré přepínače Catalyst řady 1200 poskytují ideální řešení za dostupnou cenu. Stránky produktu: C1200-24T-4X Performance Switching capacity and forwarding rate (All switches are wire-speed and nonblocking) Capacity in millions of packets per second (mpps) (64-byte packets) 95,23 Switching capacity in gigabits per second (Gbps) 128 Layer 2 switching Spanning Tree Protocol (STP) Standard 802.1d spanning tree support Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol [RSTP]), enabled by default Multiple spanning tree instances using 802.1s (MSTP); 8 instances are supported Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVST+); 126 instances are supported Rapid PVST+ (RPVST+); 126 instances are supported Port grouping/link aggregation Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) Up to 4 groups Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad Link Aggregation Group (LAG) VLAN Support for up to 255 active VLANs simultaneously Port-based and 802.1Q tag-based VLANs Management VLAN Guest VLAN Auto Surveillance VLAN (ASV) Voice VLAN Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS. Voice Services Discovery Protocol (VSDP) delivers networkwide zero-touch deployment of voice endpoints and call control devices Generic VLAN Registration Protocol (GVRP) and Generic Attribute Registration Protocol (GARP) Enable automatically propagation and configuration of VLANs in a bridged domain Internet Group Management Protocol (IGMP) versions 1, 2, and 3 snooping Limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; supports 255 multicast groups (source-specific multicasting is also supported) IGMP querier Used to support a Layer 2 multicast domain of snooping switches in the absence of a multicast router Head-of-Line (HOL) blocking HOL blocking prevention Loopback detection Provides protection against loops by transmitting loop protocol packets out of ports on which loop protection has been enabled. It operates independently of STP Layer 3 routing IPv4 routing Wire-speed routing of IPv4 packets Up to 32 static routes and up to 16 IP interfaces IPv6 routing Wire-speed routing of IPv6 packets Layer 3 interface Configuration of Layer 3 interface on physical port, LAG, VLAN interface, or loopback interface Classless Interdomain Routing (CIDR) Support for CIDR Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) relay at Layer 3 Relay of DHCP traffic across IP domains User Datagram Protocol (UDP) relay Relay of broadcast information across Layer 3 domains for application discovery or relaying of Bootstrap Protocol (BootP)/DHCP packets Security Secure Sockets Layer (SSL) Encrypts all HTTPS traffic, allowing secure access to the browser-based management GUI in the switch SSH Protocol SSH is a secure replacement for Telnet traffic. Secure Copy (SCP) also uses SSH. SSH v1 and v2 are supported. IEEE 802.1X (authenticator role) RADIUS authentication, guest VLAN, single/multiple host mode, and single/multiple sessions STP loopback guard Provides additional protection against Layer 2 forwarding loops (STP loops) Secure Core Technology (SCT) Ensures that the switch will receive and process management and protocol traffic no matter how much traffic is received Secure Sensitive Data (SSD) A mechanism to manage sensitive data (such as passwords, keys, and so on) securely on the switch, populating this data to other devices and a secure auto-configuration. Access to view the sensitive data as plain text or encrypted is provided according to the user-configured access level and the access method of the user Trustworthy systems Trustworthy systems provide a highly secure foundation for Cisco products Run-time defenses (Executable Space Protection [X-Space], Address Space Layout Randomization [ASLR], Built-In Object Size Checking [BOSC]) Port security Ability to lock source MAC addresses to ports and limit the number of learned MAC addresses RADIUS Supports RADIUS authentication for management access. Switch functions as a client Storm control Broadcast, multicast, and unknown unicast DoS prevention DoS attack prevention Multiple user privilege levels in CLI Level 1, 7, and 15 privilege levels ACLs Support for up to 512 rules Drop or rate limit based on source and destination MAC, VLAN ID, IPv4 or IPv6 address, IPv6 flow label, protocol, port, Differentiated Services Code Point (DSCP)/IP precedence, TCP/UDP source and destination ports, 802.1p priority, Ethernet type, Internet Control Message Protocol (ICMP) packets, IGMP packets, TCP flag; ACL can be applied on both ingress and egress sides Time-based ACLs supported Quality of service Priority levels 8 hardware queues Scheduling Strict priority and Weighted Round-Robin (WRR) queue assignment based on DSCP and Class of Service (802.1p/CoS) Class of service Port based, 802.1p VLAN priority based, IPv4/v6 IP precedence/Type of Service (ToS)/DSCP based, Differentiated Services (DiffServ), classification and re-marking ACLs, trusted QoS Rate limiting Ingress policer, egress shaping and rate control per VLAN, per port, and flow based Congestion avoidance A TCP congestion avoidance algorithm is required to reduce and prevent global TCP loss synchronization Standards Standards IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3 ad LACP, IEEE 802.1D (STP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X Port Access Authentication, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, RFC 768, RFC 783, RFC 791, RFC 792, RFC 793, RFC 813, RFC 879, RFC 896, RFC 826, RFC 854, RFC 855, RFC 856, RFC 858, RFC 894, RFC 919, RFC 920, RFC 922, RFC 950, RFC 951, RFC 1042, RFC 1071, RFC 1123, RFC 1141, RFC 1155, RFC 1157, RFC 1213, RFC 1215, RFC 1286, RFC 1350, RFC 1442, RFC 1451, RFC 1493, RFC 1533, RFC 1541, RFC 1542, RFC 1573, RFC 1624, RFC 1643, RFC 1700, RFC 1757, RFC 1867, RFC 1907, RFC 2011, RFC 2012, RFC 2013, RFC 2030, RFC 2131, RFC 2132, RFC 2233, RFC 2576, RFC 2616, RFC 2618, RFC 2665, RFC 2666, RFC 2674, RFC 2737, RFC 2819, RFC 2863, RFC 3164, RFC 3411, RFC 3412, RFC 3413, RFC 3414, RFC 3415, RFC 3416, RFC 4330 IPv6 IPv6 IPv6 host mode IPv6 over Ethernet Dual IPv6/IPv4 stack IPv6 Neighbor Discovery (ND) IPv6 stateless address auto-configuration Path Maximum Transmission Unit (MTU) discovery Duplicate Address Detection (DAD) ICMP version 6 IPv6 over IPv4 network with Intrasite Automatic Tunnel Addressing Protocol (ISATAP) support IPv6 QoS Prioritizes IPv6 packets in hardware IPv6 ACL Drop or rate-limit IPv6 packets in hardware Multicast Listener Discovery (MLD v1/2) snooping Delivers IPv6 multicast packet...
Skladem v eshopu
NETGEAR ProSafe AXM761
Skladem, dodání 2-4 dní
BE9300 Wi-Fi 7 Bluetooth 5.4 PCI-E adaptér Wi-Fi 7 a Bluetooth PCI-E adaptér postavený na modulu BE200 Intel s chladičem. Nainstalujte jej, abyste vybavili svůj počítač Intel Windows 11 pokročilým bezdrátovým připojením. Typ: WiFi Čipová sada: Intel BE200 Rozhraní: PCIe I/O Porty: Žádné Pásmo: 5 G
Dodání 3-5 dní
Na popisu produktu pracujeme a doplníme jej v nejbližší možné době. Produkt je možné zakoupit.
Dodání 3-5 dní
Plastový montážní box je určen pro zakrytí kabelů a připevnění nástěnného WiFi AP EAP235-Wall, EAP615-Wall a EAP655-Wall od TP-Linku ke stěně pomocí dvou šroubů. Držák je vyroben z materiálu PETG na 3D tiskárně, je bílé barvy . Rozměry (WxDxH): (v mm): 80 x 40 x 100 Kompatibilní zařízení EAP235-Wall EAP615-Wall EAP655-Wall
Skladem v eshopu
Ubiquiti UniFi Bullet Camera Angled Base B Instalační krabice pro montáž bullet kamery, které zvyšuje úhel náklonu o 22° a umožňuje tak dosáhnout lepšího pozorovacího úhlu. Ideální pro montáž pod okap Podporuje G5 Pro Enhance...
Skladem-dodání 2-4 dní
HT801 V2 je jednoportový analogový telefonní adaptér (ATA), který uživatelům umožňuje vytvořit vysoce kvalitní a spravovatelné řešení IP telefonie pro domácí a kancelářské prostředí. Jeho ultrakompaktní velikost, kvalita hlasu, pokročilé funkce VoIP, ochrana zabezpečení a možnosti automatického zajištění umožňují uživatelům využívat výhody VoIP na analogových telefonech. Poskytovatelům služeb také umožňuje nabízet na svém trhu vysoce kvalitní služby IP. HT801 V2 je ideální ATA pro individuální použití i pro komerční nasazení IP hlasových služeb. Klíčové vlastnosti: Podporuje 1 profil SIP prostřednictvím jednoho portu FXS a jednoho portu 10/100 Mb/s. Bezpečnostní šifrovací technologie TLS a SRTP pro ochranu hovorů a účtů. Možnosti automatizovaného poskytování zahrnují TR-069 a konfigurační soubory XML. Indikátory LED - POWER, NET, PHONE Podpora třícestných hlasových konferencí. Server SIP s podporou převzetí služeb při selhání se automaticky přepne na sekundární server, pokud hlavní server ztratí připojení. Podporuje fax T.38 pro vytvoření faxu přes IP. Podporuje širokou škálu formátů ID volajícího. Použití s řadou IP pobočkových ústředen Grandstream UCM pro nulovou konfiguraci. Podporuje pokročilé telefonní funkce, včetně přepojování hovorů, přesměrování hovorů, čekání na volání, nerušit, indikace čekající zprávy, vícejazyčných výzev, flexibilního plánu vytáčení a dalších.
Skladem, dodání 2-4 dní
Ubiquiti UniFi Switch Ultra; UniFi Switch Ultra je osazen sedmi výstupními GbE PoE+ RJ-45 porty a jedním vstupním GbE PoE++ RJ-45 portem. Jedná se o L2 switch s celkovou kapacitou 16 Gbps , neblokovanou propustností 8 Gbps a PoE budgetem až 202 W (v z...
Skladem v eshopu
Výškově nastavitelný: ne Typ: Psací stůl Barva: bílá / hnědá Šířka (cm): 120 Výška (cm): 70 Hloubka (cm): 75
Skladem, dodání 2-4 dní
Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, Equipped Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, Equipped, 24x ST, incl. PG 16 Screw, Splice Cassette Color Pigtails OM2, Adapter
Dodání 3-5 dní
Objevte plný potenciál svého multimediálního systému Pokud hledáte spolehlivé a efektivní síťové zařízení, které vám poskytne stabilní a rychlé připojení a bezproblémový přenos dat, je náš přepínač Qoltec dokonalou volbou. Díky inovativní technologii a pevné konstrukci naše zařízení zaručuje stabil
Dodání 3 dny
NATEC Fowler Slim Kabel USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Černá, Chrom Připojení na síť Ethernet: Ne Napájecí konektor: USB typu C Maximální spotřeba energie: 100 W Typ zdroje: USB Hloubka: 109 mm Šířk
Dodání 3-5 dní
Seasonic VERTEX GX-1200 1200 W; Napájecí zdroj o výkonu 1200 W je osazen tichým a přitom výkonným 135 mm ventilátorem. Zdroj splňuje certifikaci 80PLUS Gold a má plně odpojitelné kabely ....
3-5 dní dostupné
AXIS TP3107
Dodání 3-5 dní
Cudy WR1300E bezdrátový router Gigabit Ethernet Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) Bílá Aktivace portů: Ano Přesměrování portu: Ano Počet sítí pro hosty (5 GHz): 1 Dynamická DNS (DDNS): Ano Počet sítí pro
Skladem, dodání 2-4 dní
Reolink Duo Series W730; 8megapixelová panoramatická IP kamera typu bullet.
Skladem v eshopu
MikroTik wAP LR8G kit; MikroTik wAP LR8G kit je venkovní bezdrátový přístupový bod s integrovaným LoRa (Long Range) rozhraním, navržený pro IoT aplikace. Zařízení kombinuje LoRa bránu a přístupový bod s podporou Wi-Fi (2,4 GHz) . Klíčové vlastnosti: L...
Skladem v eshopu
APC Service Bypass Panel
Dodání 3-5 dní
IP KAMERA DAHUA IPC-HFW3441T-AS-P-0210B QoS: Ano Wi-Fi: Ne Bluetooth: Ne Typ rozhraní Ethernetu: Fast Ethernet Síťové standardy: IEEE 802.3af Počet uživatelů: 20 uživatel/ů Vnitřní paměť: 512 MB Kapac
Dodání 3-5 dní
• náhradní nebo přídavná mini siréna pro alarm EVOLVE Sonix • pro vnitřní zapojení • připojení drátem k hlavní jednotce alarmu Více informací na www.evolveo.eu
Skladem v eshopu
Endorfy Navis F360 ARGB Přijďte na temnou barevnou stranu síly s Navis F360 ARGB. A teple se oblečte, protože 3 ventilátory Fluctus 120 PWM ARGB a výkonný chladič rozpoutají ve vašem PC arktickou bouři. Zkombinovali jsme je s tichým blokem čerpadla s keramickým ložiskem a PWM regulací. Je to malá sada s velkým potenciálem – udržuje teplotu tak nízko jako nejlepší klimatizace a funguje bezchybně se všemi oblíbenými zásuvkami. Specifikace Čerpadlo Rychlost motoru: 1600 - 2600 ±10% Chladič Rozměr radiátoru: 120 x 395 x 28 mm Materiál radiátoru: Hliník Ventilátor Velikost 120 x 120 x 25 mm Rychlost: 250 (±100) – 1800 (±10%) Kompatibilita Intel LGA1700, LGA1200, LGA115X, LGA2066, LGA2011-3, LGA2011 AMD AM5, AM4
Skladem, dodání 2-4 dní
Ubiquiti Dream 7 bezdrátový router 2.5 Gigabit Ethernet Tři pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Bílá Přenosová rychlost sítě Ethernet: 2500 Síťové standardy: IEEE 802.1Q Připojení na síť Ethernet: Ano Smě
Skladem v eshopu
TP-Link Archer MR402 bezdrátový router Fast Ethernet Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) 4G Černá Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10100 Síťové standardy: IEEE 802.11bIEEE 802.11acIEEE 802.11nIEEE 802.11gI
Skladem, dodání 2-4 dní
UBIQUITI UDB - Device Bridge
Skladem v eshopu
Trust IPCAM-2700 360° bezpečnostní kamera se zvukovým alarmem pro optimální zabezpečení interiéru Specifikace Kamera Noční vidění Ano, až na 8m Úhlopříčka 94.6° Maximální snímková frekvence 20 fps Senzor pohybu Ano Typ zoomu Digitální Rozlišení 2304 x 1296 (3MP) Rozměry a váha Rozměry 109 x 72 x 72 mm Váha 239 g Co je v krabici 2m napájecí kabel
Skladem v eshopu
Krux HydroGlance 240 LCD (černý) Výrobce: Krux Kategorie: Vodní chlazení
3-5 dní dostupné