8portový gigabitový stolní přepínač D-Link GO-SW-8G vám umožní rychle a snadno nastavit vysoce výkonnou, spolehlivou a efektivní kabelovou síť. GO-SW-8G je přepínač s rychlostí 10/100/1000 Mbps, který je navržen tak, aby zvýšil výkon malých pracovních skupin a zároveň poskytoval vysokou flexibilitu
3-5 dní dostupné
USG FLEX100 H Series, 7 Gigabit user-definable ports, 1*1G PoE+, 1*USB (device only)
Ano, centrál. sklad
PoE switch s 24x 10/100/1000 Mbps RJ45, které podporují PoE v souladu se standardem 802.3at/af s celkovým napájením o výkonu 384 W. Switch je také vybaven 4x Gigabit SFP sloty.
Skladem v eshopu
Kamera KRUGER & MATZ Connect C60 WiFi Tuya Výrobce: Kategorie: IP kamery
Dodání 3-5 dní
GbE porty 10/100/1000 Mbps Jednoduchá správa přes webové rozhraní Průvodce nastavením Pokročilé funkce pro spolehlivou síť (detekce síťových smyček, podpora dvou image souborů, storm control, DoS a SSL) Provedení bez ventilátoru Podpora ekologického standardu Ethernet IEEE 802.3az a inteligentní ekologické funkce ZyXEL Podpora PoE s vysokým výkonem podle IEEE 802.3at (GS1100-8HP)
Ano, centrál. sklad
TP-Link D-VIGIC540-C; Plastový držák s kabelovou krytkou kompatibilní s kamerou TP-Link VIGI C540. Určeno pro montáž na stěnu i strop. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Kompatibil...
Skladem v eshopu
WiFi extender 802.11b/g/n/ac až 1200Mbps, Dual-Band (2.4GHz 300Mbps + 5 GHz 867Mbps), mobilní aplikace Tether, podpora OneMesh, řízení napájení a LED
Skladem v eshopu
Digitální adaptéry řady Poly DA zajistí, aby se zaměstnanci call center mohli spolehnout na křišťálově čistý zvuk při vyřizování hovorů z domova i kanceláře. Díky snadnému připojení USB-A nebo USB Type-C přizpůsobují zvuk každému konkrétnímu headsetu Poly a zajišťují kvalitní průběh hovorů. Flexibilní a připravený na budoucnost Zachovejte hodnotu svých technologických investic s řadou Poly DA. Tyto digitální adaptéry nejenže poskytují přístup k rozhraní USB-A a USB Type-C přímo na kabelu, ale jsou také kompatibilní se všemi novými i staršími headsety a příslušenstvím Poly. Špičkový uživatelský zážitek Šifrování bezdrátově přenášených dat poskytuje vysokou úroveň zabezpečení.
Ano, centrál. sklad
modelem Snom D120 rozšiřuje Snom svou řadu telefonů o atraktivní variantu pro základní zařízení. D120, speciálně navržený pro rozsáhlé instalace, jako jsou hotelnictví a zdravotnictví, zaujme svým aerodynamickým designem, vynikající kvalitou zvuku a všemi funkcemi základního zařízení. Firmware D120
Dodání 3-5 dní
Cisco switch CBS220-24P-4X - REFRESH CISCO REFRESH jsou repasované produkty, které společnost CISCO dodává s certifikací kvality, zárukou a servisní podporou odpovídající ekvivalentnímu novému produktu Řada Cisco Business 220 jsou jednoduché a cenově dostupné chytré switche pro sítě podnikové třídy. Díky podpoře mobilních aplikací, nástroji Cisco Business Dashboard a několika možnostem PoE+ poskytuje CBS220 robustní síť v rámci omezeného rozpočtu. Stránky produktu: CBS220-24P-4X Quick start guide: Quick start guide Switching capacity Forwarding rate in millions of packets per second (mpps; 64-byte packets) 95,23 Switching capacity in Gigabits per second (Gbps) 128 Layer 2 switching MAC table Up to 8,192 Media Access Control (MAC) addresses Spanning Tree Protocol (STP) Standard 802.1d Spanning Tree support, enabled by default Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree [RSTP]) Multiple Spanning Tree instances using 802.1s (MSTP) 16 instances are supported Port grouping Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) Up to 8 groups Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad link aggregation Load balance based on source and destination MAC address, or source and destination MAC/IP VLAN Support for up to 256 Virtual Local Area Networks (VLANs) simultaneously Port-based and 802.1Q tag-based VLANs Management VLAN Guest VLAN Auto voice VLAN Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS QinQ VLAN VLANs transparently cross a service provider network while isolating traffic among customers Generic VLAN Registration Protocol (GVRP) and Generic Attribute Registration Protocol (GARP) Protocols for automatically propagating and configuring VLANs in a bridged domain Head-of-Line (HOL) blocking HOL blocking prevention Jumbo frame Frame sizes up to 9,216 supported Loopback detection Loopback detection provides protection against loops by transmitting loop protocol packets out of ports on which loop protection has been enabled. It operates independently of STP. Automatic Media-Dependent Interface Crossover (MDIX) Automatically adjusts transmit and receive pairs if an incorrect cable type (crossover or straight-through) is installed. Security ACLs Drop or rate limit based on source and destination MAC, VLAN ID or IP address, protocol, port, Differentiated Services Code Point (DSCP)/IP precedence, Transmission Control Protocol (TCP)/ User Datagram Protocol (UDP) source and destination ports, 802.1p priority, Ethernet type, Internet Control Message Protocol (ICMP) packets, Internet Group Management Protocol (IGMP) packets, TCP flag Support up to 512 rules Port security Creates the ability to lock source MAC addresses to ports; limits the number of learned MAC addresses IEEE 802.1X (authenticator role) 802.1X: Remote Authentication Dial-in User Service (RADIUS) authentication; guest VLAN; Single-host, multiple-host, and multisession mode RADIUS, TACACS+ Supports RADIUS and Terminal Access Controller Access Control System (TACACS) authentication; switch functions as a client MAC address filtering Supported Storm control Broadcast, multicast, and unknown unicast DoS protection DOS attack prevention STP Bridge Protocol Data Unit (BPDU) Guard This security mechanism protects the network from invalid configurations. A port enabled for BPDU Guard is shut down if a BPDU message is received on that port. Spanning Tree Loop Guard This feature provides additional protection against Layer 2 forwarding loops (STP loops). Secure Shell (SSH) Protocol SSH is a secure replacement for Telnet traffic. SCP also uses SSH. SSH v1 and v2 are supported. Secure Sockets Layer (SSL) SSL support: Encrypts all HTTPS traffic, allowing highly secure access to the browser-based management GUI in the switch QoS Priority levels 8 hardware queues per port Scheduling Strict priority and Weighted Round-Robin (WRR) queue assignment based on DSCP and class of service (802.1p/CoS) Class of service Port-based; 802.1p VLAN priority-based; IPv4/v6 IP precedence, Type of Service (ToS), and DSCP-based; Differentiated Services (DiffServ); classification and re-marking ACLs, trusted QoS Rate limiting Ingress policer; egress shaping and rate control; per VLAN, per port, and flow-based Congestion avoidance A TCP congestion avoidance algorithm is required to reduce and prevent global TCP loss synchronization. Multicast Internet Group Management Protocol (IGMP) Versions 1, 2, and 3 Snooping IGMP limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; supports 256 multicast groups IGMP querier IGMP querier is used to support a Layer 2 multicast domain of snooping switches in the absence of a multicast router Standards Standards IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3ad LACP, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.1D (STP, GARP, and GVRP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X Port Access Authentication, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, RFC 768, Request for Comments (RFC) 783, RFC 791, RFC 792, RFC 793, RFC 813, RFC 879, RFC 896, RFC 826, RFC 854, RFC 855, RFC 856, RFC 858, RFC 894, RFC 919, RFC 922, RFC 920, RFC 950, RFC 1042, RFC 1071, RFC 1123, RFC 1141, RFC 1155, RFC 1157, RFC 1350, RFC 1533, RFC 1541, RFC 1624, RFC 1700, RFC 1867, RFC 2030, RFC 2616, RFC 2131, RFC 2132, RFC 3164, RFC 3411, RFC 3412, RFC 3413, RFC 3414, RFC 3415, RFC 2576, RFC 4330, RFC 1213, RFC 1215, RFC 1286, RFC 1442, RFC 1451, RFC 1493, RFC 1573, RFC 1643, RFC 1757, RFC 1907, RFC 2011, RFC 2012, RFC 2013, RFC 2233, RFC 2618, RFC 2665, RFC 2666, RFC 2674, RFC 2737, RFC 2819, RFC 2863, RFC 1157, RFC 1493, RFC 1215, RFC 3416 IPv6 IPv6 IPv6 host mode IPv6 over Ethernet IPv6/IPv4 Dual Stack IPv6 neighbor and router discovery (ND) IPv6 stateless address auto-configuration Path Maximum Transmission Unit (MTU) discovery Duplicate Address Detection (DAD) ICMP version 6 IPv6 ACL Drop or rate limit IPv6 packets in hardware IPv6 QoS Prioritize IPv6 packets in hardware Multicast Listener Discovery (MLD v1/2) Snooping Deliver IPv6 multicast packets only to the required receivers IPv6 applications Web/SSL, Telnet server/SSH, DHCP Client, DHCP Autoconfig, Cisco Discovery Protocol (CDP), Link Layer Discovery Protocol (LLDP) IPv6 Requests for Comments (RFCs) supported RFC 4443 (which obsoletes RFC2463) - ICMP version 6 RFC 4291 (which obsoletes RFC 3513) - IPv6 address architecture RFC 4291 - IPv6 addressing architecture RFC 2460 - IPv6 specification RFC 4861 (which obsoletes RFC 2461) - Neighbor discovery for IPv6 RFC 4862 (which obsoletes RFC 2462) - IPv6 stateless address auto-configuration RFC 1981 - Path MTU discovery RFC 4007 - IPv6 scoped address architecture RFC 3484 - Default address selection mechanism Management Cisco Business Dashboard Support direct management with Cisco Business Dashboard and mobile app. Eliminates the need to set up a separate hardware or virtual machine for the Cisco Business Dashboard Probe on site. Cisco Business mobile app Mobile app for Cisco Business Switch and Wireless products. Helps to set up a local network in minutes and provide easy management at your fingertips. Cisco Network Plug and Play (PnP) agent The Cisco Network Plug and Play solution provides a simple, secure, unified, and integrated offering to ease new branch or campus device rollouts or for provisioning updates to an existing network. The solution provides a unified approach to provision Cisco routers, switche
Ano, centrál. sklad
KVM přepínač UNITEK H1310A Omlouváme se, průběžně pracujeme na lepším popisu
Dodání 3-5 dní
Venkovní Wi-Fi 6 kamera s 8MP rozlišením, 355° pootočením a 90° náklonem. Čtyři režimy nočního vidění, AI detekce pohybu, obousměrná komunikace, sirénové varování 120 dB, IP66 odolnost, cloudové úložiště i microSD až 512 GB.
Dodání 3-5 dní
airMAX NanoStation M2 Řada produktů Nanostation způsobila malou revoluci v poskytování bezdrátového internetu. Snad každý, kdo se alespoň trochu zajímá o wireless technologie, o nich musel slyšet. Díky univerzálnosti použití, vysokému výkonu, stabilitě a nízké ceně se teší velkému úspěchu mezi uživateli a ISP. Nová řada M přichází s řadou vylepšení ke kterým patří výkonnější CPU, větší operační pamět, vyšší zisk antény a podpora nového standardu 802.11n. Díky 802.11n přichází Ubiquity s technologií airMAX (protokol TDMA), která má za úkol eliminovat případné kolize (hide node) a zvýšit tak celkovou propustnost a stabilitu celé sítě. Díky technologii MIMO, zde v provední 2x2, jednotky dosahují při standartní šířce kanálu rychlostí až 150Mbps (reálně 100Mbps, half-duplex, TCP). Lze nastavit i 40MHz šířku kanálu, kde lze dosáhnou teoretické rychlosti až 300Mbps. Jednotky jsou poháněny systémem airOS, který Ubiquity neustále vyvíjí a zdokonaluje. Důraz je kladen zejména na přehlednost a jednoduchost konfigurace skrz webové rozhraní prohlížeče. Nanostation M2 disponuje proti verzi "locoM2" dvěma ethernet.porty a výkonnější anténou se ziskem 11dBi. Můžeme tak k jednotce například připojit IP kameru. Díky možnosti distribuce PoE napájení i na tento port není nutné instalovat dva samostatné PoE adaptéry. PoE na druhém portu lze softwarově vypínat/zapínat, lze tak případně vzdáleně restartovat připojené zařízení. PoE adaptér disponuje "RESET" tlačítkem pro uvedení jednotky do továrního nastavení případně TFTP režimu pro obnovu poškozeného firmware. Technické specifikace: Processor Specs Atheros MIPS 24KC, 400 MHz Memory 32 MB SDRAM, 8 MB Flash Networking Interface (2) 10/100 Ethernet Port Dimensions (mm) 294 x 31 x 80 Weight 0.4 kg Power Supply (PoE) 24V, 0.5A Max. Power Consumption 8 W Gain 11 dBi Polarization Dual Linear Enclosure Characteristics Outdoor UV Stabilized Plastic Mounting Pole Mounting Kit Included Power Method Passive Power over Ethernet (pairs 4, 5+; 7, 8 return) Operating Temperature -30 to 75° C Operating Humidity 5 to 95% Condensing Shock & Vibration ETSI300-019-1.4 Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začátečníky - BeansTalk video-návody (ubnt youtube channel) Ubiquiti Wiki Ubiquiti oficiální fórum
Skladem v eshopu
Router s LED displejem, zobrazení počasí, času, emotikonů a textů, třípásmové připojení – 1 376 Mb/s při 2,4 GHz, 5 760 Mb/s při 5 GHz a 11 520 Mb/s při 6 GHz, zabezpečení HomeShield, Beamforming pro vysoký výkon.
Skladem v eshopu
LTE WiFi modem - WiFi 1167Mb/s, LAN 1 Gbit, LAN 3×, WAN 1×, Dual-Band (2,4 + 5 GHz), IPv6 Ready, Guest Zone a Rodičovská kontrola, WiFi 5, 802,11a/b/g/n/ac
Skladem v eshopu
TP-Link switch TL-SG1210P 10portový gigabitový stolní switch s 6 porty PoE+ a 2 porty PoE++ 9× 10/100/1000Mbps RJ45 portů, 1× 1000Mbps Combo SFP/RJ45 port S 2× PoE++ porty a 6× PoE+ porty přenáší data a napájení jedním kabelem Pracuje s PD kompatibilními s IEEE 802.3af/at/bt 802.1p/DSCP QoS umožňuje hladký provoz citlivý na latenci Podporuje napájení PoE až 30 W pro každý port PoE+ a 60 W pro port PoE++ Podporuje napájení PoE až 123 W pro všechny porty PoE Plug and Play, není nutná žádná konfigurace a instalace Dosah přenosu dat a výkonu až 250 m v režimu Extend PoE Auto Recovery zaručuje stabilní provoz PoE zařízení automatickým restartováním vypadlých nebo nereagujících PD zařízení Režim izolace umožňuje oddělení klientského provozu jedním kliknutím pro vyšší zabezpečení a výkon Režim priority zaručuje kvalitu citlivých aplikací, jako je video monitorování v kritických oblastech, tím, že upřednostňuje data portů 1-2 Learn more about TP-Link PoE technology > Stránky produktu: https://www.tp-link.com/sg/business-networking/unmanaged-switch/tl-sg1210pp/ Technické specifikace HARDWARE FEATURES Interface • 9× 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, 1× 1000Mbps Combo SFP/RJ45 Port • AUTO Negotiation • AUTO MDI/MDIX Network Media • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) • 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) • 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) Fan Quantity Fanless External Power Supply External Power Adapter (Output: 53.5 VDC / 2.43 A) Packet Forwarding Rate 14.88 Mpps PoE Ports (RJ45) • Port 1-2 compliance with 802.3af/at/bt; Ports 3-8 compliance with 802.3af/at • Power Supply: 123 W Mac Address Table 4K Switching Capacity 20 Gbps Dimensions ( W x D x H ) 8.2 x 5.0 x 1.0 in (209 x 126 x 26 mm) Max Power Consumption • 8.7 W (220/50 Hz. no PD connected) • 144.1 W (220/50 Hz. with 123 W PD connected) Max Heat Dissipation • 29.67 BTU/h (220/50 Hz. no PD connected) • 491.38 BTU/h (220/50 Hz. with 123 W PD connected) SOFTWARE FEATURES Advanced Features • Compatible With IEEE 802.3af/at/bt Compliant PDs • Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging • IEEE 802.3x Flow Control • 802.1p/DSCP QoS • IGMP Snooping • Extend Mode Button (Ports 1–4, Up to 250 m PoE power supply and data transmission) • PoE Auto Recovery (Ports 1-8) • Isolation Mode (Ports 1-4/5-8) • Priority Mode (Ports 1-2) Transfer Method Store-And-Forward OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Contents • TL-SG1210PP • Power Adapter • Installation Guide Environment • Operating Temperature: 0–40 °C (32–104 °F); • Storage Temperature: -40–70 °C (-40–158 °F) • Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing • Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing
Skladem v eshopu
Dawicontrol PCIe 2.0 x1 ovladač - 2x SATA 3 DC -600E RAID
3-5 dní dostupné
Cisco switch CBS350-24MGP-4X-EU - REFRESH CISCO REFRESH jsou repasované produkty, které společnost CISCO dodává s certifikací kvality, zárukou a servisní podporou odpovídající ekvivalentnímu novému produktu Řízené switche řady Cisco Business 350 jsou spolehlivými stavebními prvky pro sítě malých firem. Díky intuitivnímu ovládacímu panelu, pokročilým funkcím a všudypřítomnému zabezpečení urychlují spravované switche řady Cisco Business 350 vaši digitální transformaci. Záruka platná do End of Support 31. 10. 2029. Oznámení End of Life pro CISCO CBS350 Stránky produktu: CBS350-24MGP-4X-EU Quick start guide: Quick start guide Switching capacity and forwarding rate (All switches are wire speed and nonblocking) Capacity in Millions of Packets per Second (mpps) (64-byte packets) 104.16 Switching Capacity in Gigabits per Second (Gbps) 140 Layer 2 switching Spanning Tree Protocol (STP) Standard 802.1d Spanning Tree support Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree [RSTP]), enabled by default Multiple Spanning Tree instances using 802.1s (MSTP); 8 instances are supported Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVST+) and Rapid PVST+ (RPVST+); 126 instances are supported Port grouping/link aggregation Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) Up to 8 groups Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad link aggregation VLAN Support for up to 4,094 VLANs simultaneously Port-based and 802.1Q tag-based VLANs; MAC-based VLAN; protocol-based VLAN; IP subnet-based VLAN Management VLAN Private VLAN with promiscuous, isolated, and community port Private VLAN Edge (PVE), also known as protected ports, with multiple uplinks Guest VLAN, unauthenticated VLAN Dynamic VLAN assignment via RADIUS server along with 802.1x client authentication CPE VLAN Voice VLAN Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS. Voice Services Discovery Protocol (VSDP) delivers network wide zero-touch deployment of voice endpoints and call control devices Multicast TV VLAN Multicast TV VLAN allows the single multicast VLAN to be shared in the network while subscribers remain in separate VLANs. This feature is also known as Multicast VLAN Registration (MVR) VLAN Translation Support for VLAN One-to-One Mapping. In VLAN One-to-One Mapping, on an edge interface customer VLANs (C-VLANs) are mapped to service provider VLANs (S-VLANs) and the original C-VLAN tags are replaced by the specified S-VLAN Q-in-Q VLANs transparently cross a service provider network while isolating traffic among customers Selective Q-in-Q Selective Q-in-Q is an enhancement to the basic Q-in-Q feature and provides, per edge interface, multiple mappings of different C-VLANs to separate S-VLANs Selective Q-in-Q also allows configuring of Ethertype (Tag Protocol Identifier [TPID]) of the S-VLAN tag Layer 2 protocol tunneling over Q-in-Q is also supported Generic VLAN Registration Protocol (GVRP)/Generic Attribute Registration Protocol (GARP) Generic VLAN Registration Protocol (GVRP) and Generic Attribute Registration Protocol (GARP) enable automatic propagation and configuration of VLANs in a bridged domain Unidirectional Link Detection (UDLD) UDLD monitors physical connection to detect unidirectional links caused by incorrect wiring or cable/port faults to prevent forwarding loops and black holing of traffic in switched networks Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) Relay at Layer 2 Relay of DHCP traffic to DHCP server in different VLAN; works with DHCP Option 82 Internet Group Management Protocol (IGMP) versions 1, 2, and 3 snooping IGMP limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; supports 2K multicast groups (source-specific multicasting is also supported) IGMP Querier IGMP querier is used to support a Layer 2 multicast domain of snooping switches in the absence of a multicast router IGMP proxy The IGMP proxy provides a mechanism for multicast forwarding based on IGMP membership information without the need for more complicated multicast routing protocols. Head-of-Line (HOL) blocking HOL blocking prevention Loopback Detection Loopback detection provides protection against loops by transmitting loop protocol packets out of ports on which loop protection has been enabled. It operates independently of STP Layer 3 IPv4 routing Wirespeed routing of IPv4 packets Up to 990 static routes and up to 128 IP interfaces IPv6 routing Wirespeed routing of IPv6 packets Layer 3 Interface Configuration of Layer 3 interface on physical port, Link Aggregation (LAG), VLAN interface, or loopback interface Classless Interdomain Routing (CIDR) Support for classless interdomain routing RIP v2 Support for Routing Information Protocol version 2 for dynamic routing Policy-Based Routing (PBR) Flexible routing control to direct packets to different next hop based on IPv4 or IPv6 Access Control List (ACL) DHCP Server Switch functions as an IPv4 DHCP server serving IP addresses for multiple DHCP pools/scopes Support for DHCP options DHCP relay at Layer 3 Relay of DHCP traffic across IP domains User Datagram Protocol (UDP) relay Relay of broadcast information across Layer 3 domains for application discovery or relaying of Bootstrap Protocol (BOOTP)/DHCP packets High availability Fast stack failover delivers minimal traffic loss. Support link aggregation across multiple units in a stack Plug-and-play stacking configuration/management Active/standby for resilient stack control Autonumbering Hot swap of units in stack Ring and chain stacking options, auto stacking port speed, flexible stacking port options High-speed stack interconnects Cost-effective high-speed 10G fiber interfaces. Security ecure Shell (SSH) Protocol SSH is a secure replacement for Telnet traffic. Secure Copy Protocol (SCP) also uses SSH. SSH v1 and v2 are supported Secure Sockets Layer (SSL) SSL support: Encrypts all HTTPS traffic, allowing highly secure access to the browser-based management GUI in the switch IEEE 802.1X (Authenticator role) 802.1X: Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) authentication and accounting, MD5 hash; guest VLAN; unauthenticated VLAN, single/multiple host mode and single/multiple sessions Supports time-based 802.1X; dynamic VLAN assignment; MAC authentication IEEE 802.1X supplicant A switch can be configured to act as a supplicant to another switch. This enables extended secure access in areas outside the wiring closet (such as conference rooms) Web-based authentication Web-based authentication provides network admission control through web browser to any host devices and operating systems STP Bridge Protocol Data Unit (BPDU) Guard A security mechanism to protect the network from invalid configurations. A port enabled for BPDU Guard is shut down if a BPDU message is received on that port. This avoids accidental topology loops STP Root Guard This prevents edge devices not in the network administrator’s control from becoming Spanning Tree Protocol root nodes STP loopback guard Provides additional protection against Layer 2 forwarding loops (STP loops) DHCP snooping Filters out DHCP messages with unregistered IP addresses and/or from unexpected or untrusted interfaces. This prevents rogue devices from behaving as DHCP Servers. IP Source Guard (IPSG) When IP Source Guard is enabled at a port, the switch filters out IP packets received from the port if the source IP addresses of the packets have not been statically configured or dynamically learned from DHCP snooping. This prevents IP address spoofing. Dynamic ARP Inspection (DAI) The switch discards ARP packets from a port if
Ano, centrál. sklad
Gosund IPC2 3MP otočná Wi-Fi kamera Zvyšte úroveň zabezpečení svého domova. Kamera Gosund IPC2 poskytuje vysoce kvalitní obraz ve dne i v noci a navíc se může otáčet horizontálně i vertikálně. Díky to
Skladem-dodání 2-4 dní
D-Link AQUILA PRO AI M95
Skladem v eshopu
EAP683 UR New Přístupový bod AX6000 Wi-Fi 6 pro montáž na strop Až 5952 Mb/s WiFi 6 rychlosti: 1148 Mb/s na 2,4 GHz + 4804 Mb/s na 5 GHz† Podporuje technologie WiFi 6, například HE160 (160 MHz šířka kanálu), 1024-QAM atd.‡ Interní antény 4x4 MU-MIMO v
Skladem v eshopu
Bezdrátový router N 4G LTE s rychlostí 300Mb/s Špicková 4G sít - sdílejte prístup k internetu až s 32 zarízeními Wi-Fi a užívejte si rychlosti stahování až 150 Mb/s Pripojte SIM kartu a hrajte - není nutná žádná konfigurace, kompatibilita SIM karet ve v
Ano, centrál. sklad
TP-Link VIGI C350 (4mm) Venkovní Vigi 5MPx bullet síťová kamera s plnobarevným nočním viděním 5MP Super-High Definition : více než dostatečný počet pixelů pro zachycení některých diskrétnějších detailů. 24h Full-Color : Získejte barevné detaily, a to i v podmínkách naprosté tmy, s objektivem s velkou světelností, snímačem s vysokou citlivostí a připojenými doplňkovými světly. Klasifikace lidí a vozidel : Rozlišuje lidi a vozidla od jiných objektů, takže budete dostávat přesnější upozornění na události. Inteligentní detekce : Aktivně detekuje abnormální události, jako je narušení oblasti a překročení linie, a okamžitě vám zasílá upozornění. Analýza osob a vozidel : Rychle najděte lidi a vozidla, která vás zajímají, pomocí řady atributů, což vám umožní zlepšit efektivitu vyhledávání. Aktivní obrana : Okamžitě varujte potenciální vetřelce zvukem a světlem v případě abnormálních událostí. Obousměrný zvuk : Díky podpoře hlasového interkomu převádějte obousměrné konverzace a sledujte svůj kanál odkudkoli. IP67 Vodotěsnost : IP67 pro stabilní venkovní výkon. H.265+ : Komprimuje velikost videa bez obětování kvality videa, snižuje zatížení sítě a šetří místo na disku. Smart Video Enhancement : Profesionální technologie VIGI zpracovávají videa tak, aby výrazně zlepšily jejich kvalitu, která je zásadní pro vaše monitorování, včetně Smart IR, True WDR, 3D DNR a Night Vision. Flexibilní správa a úložiště : Převezměte plnou kontrolu nad svým zabezpečením pomocí čtyř metod správy: webového uživatelského rozhraní, uživatelského rozhraní NVR, aplikace VIGI a správce zabezpečení VIGI. Pro každou metodu je k dispozici místní úložiště, stejně jako integrované úložiště se slotem pro kartu SD (až 256 GB). Stránky produktu: https://www.tp-link.com/my/business-networking/vigi-network-camera/vigi-c350/ Technické specifikace CAMERA Image Sensor 1/2.7” Progressive Scan CMOS Day/Night Switch Unified/ Scheduled/ Auto Shutter Speed 1/3 to 1/10000 s Slow Shutter Yes Minimum Illumination 0.005 Lux; 0 Lux with IR/white light Day/Night Mechanism IR Cut Filter NETWORK Protocol TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS ONVIF Yes API Open Network Video Interface (Profile S) Simultaneous Live View 3 Main Streams & 3 Sub-Streams Client VIGI App, VIGI Security Manager Web Browser Google Chrome 57 and above Firefox 52 and above Safari 11 and above Microsoft Edge 91 and above Cloud Yes Security Password Protection, HTTPS Encryption, IP Address Filter, Digest Authentication GENERAL Operating Temperature -30–60 °C Storage Temperature -40–60 °C Operating Humidity 95% or Less (Non-Condensing) Storage Humidity 95% or Less (Non-Condensing) Package Contents VIGI Network Camera Quick Start Guide Waterproof Cable Attachments Mounting Accessories Material Plastic Power Supply 12V DC ± 5%, Max. 9 W, 5.5 mm Coaxial Power Plug PoE: 802.3at, class 0, Max. 10.5 W Protection IP67 Product Dimensions (L x W x H) 78.42× 186.88× 71.55 mm Certifications CE, NTRA, VCCI, KC, BSMI, FCC, IC INTERFACES Network Interface 1 RJ45 10/100M Self-Adaptive Ethernet Port, PoE Alarm N/A Reset Button Yes Power DC Power Port On-board Storage Built-In Memory Card Slot, Support MicroSD Card, up to 256 GB Built-in Microphone Yes; Records Anything Going on within a 15-ft Radius of the Camera Built-in Speaker Yes Audio N/A ALARM AND EVENT MANAGEMENT Smart Event Human & Vehicle Classification, Area Intrusion Detection, Line-Crossing Detection, People Detection, Vehicle Detection, Region Entering Detection, Region Exiting Detection, Object Abandoned Detection, Object Removal Detection, Loitering Detection, Scene Change Detection Basic Event Motion Detection, Video Tampering Detection, Exception ( Illegal Login), Scene Change Detection Alarm Linkage Memory Card Video Recording, Message Push, Audible Warning, White Light Flashing Linkage Method N/A Output Notification Message Push DEEP LEARNING FUNCTION People & Vehicle Analytics Search and filter to people or vehicle of interest based on many different attributes, making post-event search faster and easier. Multi-Target-Type Detection Supports Simultaneous Detection and Capture of Human Body and Vehicle Face Capture N/A Face Comparison N/A LENS Type Fixed Focal Lens Focal Length 4 mm Aperture F1.6 FOV 4mm: Horizontal FOV: 90°, Vertical FOV: 48°, Diagonal FOV: 107° Lens Mount M12*P 0.5 DORI Distance 4 mm Detect: 80 m (262 ft) Observe: 33 m (109 ft) Recognize: 16 m (52 ft) Identify: 8 m (26 ft) ANGLE ADJUSTMENT (MANUAL) Range Pan: 0° to 360°, Tilt: 0° to 90°, Rotation: 0° to 360° AUDIO Audio Communication Two-Way Audio Audio Input Yes Audio Output Yes Audio Compression Yes Audio Sampling Rate 8KHz Environment Noise Filtering Yes Audio Bit Rate 64 Kbps(G.711 alaw) ILLUMINATOR IR LED Quantity: 2 Range: 30m Wavelength: 850nm White LED Quantity: 2 Range: 30m Illuminator On/Off Control Auto/Scheduled/Always on/Always off VIDEO Max. Resolution 2880 X 1620 Main Stream Frame Rate: 50Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps 60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps Resolution: 2880x1620,2688x1520, 2304x1296, 2048x1280, 1920x1080,1280x720 Note: If the image rotation is set to 90° or 270°, the frame rate only supports up to 20fps. Sub-Stream Frame Rate: 50Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps 60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps Resolution: 704x576,640x480, 352x288, 320x240 Note: If the image rotation is set to 90° or 270°, the frame rate only supports up to 20fps. Bit Rate Control CBR, VBR Video Compression Main Stream: H.265+/H.265/H.264+/H.264 Sub-Stream: H.265/H.264 H.264 Type Main Profile/High Profile H.264+ Main Stream Supported H.265 Type Main Profile? H.265+ Main Stream Supported? Video Bit Rate Main Stream: 256 Kbps to 6 Mbps Sub-Stream: 64 Kbps to 512 Kbps IMAGE Image Settings Mirror, Brightness, Contrast, Saturation, Sharpness, Exposure, WDR, White Balance, Prevent Overexposure to Infrared Light, HLC Adjustable by Client Software Image Enhancement BLC/3D DNR/HLC/SmartIR Wide Dynamic Range 120 dB SNR ? 52 dB Image Parameters Switch Yes Privacy Mask Up to 4 Masks ROI 1 Region OSD Setting Yes
Skladem v eshopu
Jabra náhradní ušní molitanový polštářek pro headset BIZ 2300 Jabra náhradní ušní molitanový polštářek pro headset BIZ 2300. Balení obsahuje 1 kus náhradního polštářku.
Ano, centrál. sklad
TP-Link switch TL-SG1005P 5portový gigabitový stolní switch se 4 porty PoE+ Vyhovuje standardu 802.3af/at PoE+, který podporuje až 30 W na každém portu PoE. Celkový rozpočet napájení 65 W PoE pro 4 porty PoE umožňuje široké možnosti využití, například pro dohledové systémy pro kanceláře, studentské koleje a malé firmy. Je plně kompatibilní s IP kamerami, přístupovými body, IP telefony, počítači, tiskárnami a dalšími zařízeními. 5 portů RJ45 10/100/1 000 Mbit/s Se čtveřicí portů PoE+ probíhá přenos dat a napájení v jednom kabelu. Podporuje zařízení PD v souladu se standardem IEEE 802.3af/at. Funkce 802.1p/DSCP QoS umožňuje plynulý provoz citlivý na zpoždění. Podporuje napájení PoE s celkovým výkonem až 30 W pro každý port PoE. Podporuje napájení PoE s celkovým výkonem až 65 W pro všechny porty PoE. Nevyžaduje žádnou instalaci ani konfiguraci. Více informací oTP-Link PoE technologii > Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/unmanaged-switch/tl-sg1005p/ Technické specifikace HARDWARE FEATURES Interface • 5× 10/100/1000Mbps RJ45 Ports • AUTO Negotiation • AUTO MDI/MDIX Network Media • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) • 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) • 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) Fan Quantity Fanless External Power Supply External Power Adapter (Output: 53.5 VDC / 1.31 A) Packet Forwarding Rate 7.44 Mpps PoE Ports (RJ45) • Standard: 802.3 af/at compliant • PoE Ports: Ports 1–4 • Power Supply: 65 W Mac Address Table 2K Jumbo Frame 16 KB Switching Capacity 10 Gbps Dimensions ( W x D x H ) 3.9×3.9×1.0 in (99.8×98×25 mm) Max Power Consumption • 4.29 W (220/50 Hz. no PD connected) • 74.24 W (220/50 Hz. with 65 W PD connected) Max Heat Dissipation • 14.63 BTU/h (no PD connected) • 253.16 BTU/h (with 65 W PD connected) SOFTWARE FEATURES Advanced Features • Compatible With IEEE 802.3af/at Compliant PDs • Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging • IEEE 802.3x Flow Control • 802.1p/DSCP QoS • IGMP Snooping Transfer Method Store-And-Forward OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Contents • TL-SG1005P • Power Adapter • Installation Guide Environment • Operating Temperature: 0–40 °C (32–104 °F); • Storage Temperature: -40–70 °C (-40–158 °F) • Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing • Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing
Skladem v eshopu
Ethernetový přepínač s 5 porty RJ45 Shelly LAN Switch Ethernetový přepínač Shelly LAN Switch je navržen tak, aby poskytoval efektivní a stabilní síťové připojení pro různá zařízení. Zařízení s pěti po
Skladem-dodání 2-4 dní
MikroTik Audience; Domácí třípásmový přístupový bod RBD25G-5HPacQD2HPnD určený pro pásma 2,4 GHz a 5 GHz . Díky modernímu designu access point lehce zapadne kdekoliv v domácnosti či na pracovišti. Za ideá...
Ano, centrál. sklad
Ubiquiti Wave AP Micro Mount; Stožárový držák pro uchycení čtyř Ubiquiti Wave AP Micro pro 360° pokrytí. Navrženo pro použití ve větru do 200 km/h. Držák je odolný proti korozi. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE...
Ano, centrál. sklad
HiLook IPC-T240HA; 4megapixelová IP kamera typu turret nabízí snímač 1/3" CMOS s rozlišením 2560 × 1440 obrazových bodů, úhlem záběru 99° (horizontálně) a podporou WDR (120 dB)...
Ano, centrál. sklad
TP-Link EAP230-Wall Bezdrátový přístupový bod Omada AC1200 MU-MIMO s gigabitovými porty a montáží na stěnu Přístupový bod EAP230-Wall je navržen tak, aby vyhověl všem požadavkům sítí v prostředích s mnoha oddělenými místnostmi, jako jsou hotely, kanceláře a ubytovací zařízení. Zařízení instalované v každé místnosti zajistí vyhrazené vysokorychlostní připojení k síti Wi-Fi pro každého uživatele. Rychlá dvoupásmová síť Wi-Fi - simultánní přenosové rychlosti 300 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz a 867 Mbit/s v pásmu 5 GHz poskytují výslednou přenosovou rychlost 1 167 Mbit/s v síti Wi-Fi s technologií MU-MIMO. Gigabitové porty - 2 gigabitové ethernetové porty (1× odchozí + 1× příchozí). Integrováno do platformy Omada SDN - funkce ZTP (Zero-Touch Provisioning), centralizovaná cloudová správa a inteligentní monitorování. Centralizovaná správa - cloudový přístup a aplikace Omada pro maximální pohodlí a snadnou správu Privátní připojení v každé místnosti - přístupový bod je navržen tak, aby vyhověl všem požadavkům sítí v prostředích s mnoha oddělenými místnostmi, jako jsou hotely, kanceláře a ubytovací zařízení. Elegantní vzhled - bezkonkurenčně tenká konstrukce s tloušťkou pouhých 11 mm, která má stejnou velikost a tvar jako vypínače osvětlení nebo elektrické zásuvky, a zapadne tak do každé místnosti. Snadná instalace a podpora technologie PoE - konstrukce umožňuje snadnou montáž a je kompatibilní s elektroinstalační krabicí velikosti 86 mm, včetně standardní velikosti pro EU. Zařízení také podporuje technologii napájení přes Ethernet 802.3af/at PoE. Zabezpečená síť pro hosty - včetně několika možností ověřování (SMS / Facebook Wi-Fi / Voucher atd.) a řady technologií pro zabezpečení bezdrátové sítě Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/omada-sdn-access-point/eap230-wall/ Technické specifikace HARDWARE FEATURES Interface • Uplink: 1× 10/100/1000 Mbps Ethernet Port • Downlink: 1× 10/100/1000 Mbps Ethernet Port Physical Security Lock No Button LED/Wi-Fi Button, RESET Power Supply 802.3af/802.3at PoE Power Consumption 7 W Dimensions ( W x D x H ) 3.4 × 3.4 × 1.2 in (86.8 × 86.8 × 30.2 mm) Dimensions 3.4 × 3.4 × 1.2 in (86.8 × 86.8 × 30.2 mm) Antenna 2 Dual-Band Antennas • 2.4 GHz: 2× 4 dBi • 5 GHz: 2× 3.6 dBi Mounting Wall Plate Mounting Hardware Watch Dog Yes WIRELESS FEATURES Wireless Standards IEEE 802.11n/g/b/ac Frequency 2.4 GHz and 5 GHz Signal Rate • 5 GHz: Up to 867 Mbps • 2.4 GHz: Up to 300 Mbps Wireless Functions • 16 SSIDs (Up to 8 SSIDs on each band) • Enable/Disable Wireless Radio • Automatic Channel Assignment • Transmit Power Control (Adjust Transmit Power on dBm) • QoS(WMM) • Load Balance • Rate Limit • Reboot Schedule • Wireless Schedule • Wireless Statistics based on SSID/AP/Client • MU-MIMO • Band Steering • Beamforming Wireless Security • Captive Portal Authentication • Access Control • Wireless Mac Address Filtering • Wireless Isolation Between Clients • SSID to VLAN Mapping • Local LAN port based VLAN • Rogue AP Detection • 802.1X Support • 64/128/152-bit WEP / WPA / WPA2-Enterprise, WPA-PSK / WPA2-PSK Transmission Power CE: <20 dBm (2.4 GHz, EIRP) <23 dBm (5 GHz, EIRP) MANAGEMENT Omada App Yes Centralized Management • Omada Cloud-Based Controller • Omada Hardware Controller (OC300) • Omada Hardware Controller (OC200) • Omada Software Controller Cloud Access Yes (Through OC300, OC200, Omada Cloud-Based Controller, or Omada Software Controller) Email Alerts Yes LED ON/OFF Control Yes Management MAC Access Control Yes SNMP v1,v2c System Logging Local/Remote Syslog Local/Remote Syslog SSH Yes Web-based Management HTTP/HTTPS L3 Management Yes Multi-site Management Yes Management VLAN Yes Zero-Touch Provisioning Yes. Requiring the use of Omada Cloud-Based Controller. OTHERS Certification CE, RoHS Package Contents • Omada AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Wall-Plate Access Point EAP230-Wall • Installation Guide • Mounting Screw System Requirements Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10 Environment • Operating Temperature: 0–40 °C (32–104 °F) • Storage Temperature: -40–70 °C (-40–158 °F) • Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing • Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing
Skladem v eshopu
D-Link DES-1008PA 8x10/100 Desktop Switch, 4xPoE - DES-1008PA
Dodání 3-5 dní
PLANET IGT-805AT; Konvertor ethernet 100/1000Base-T na optiku s volným SFP portem, určený pro průmyslové a FTTH aplikace. Možnost redundantního napájení v rozsahu DC 12-48V/AC 24V, krytí IP30, hliníková skříň, pr...
Dodání 3-5 dní
Venkovní 12MP 360° kamera, 24 fps, IR přísvit 15 m, AI detekce, krytí IP66, IK10, PoE+, microSD, obousměrné audio.
Skladem, dodání 2-4 dní
Popis produktu UVC-G5-Dome-Ultra je kamera 5. generace z řady UniFi Video. Disponuje snímačem 1/2.4" CMOS s rozlišením 4MP (2688 x 1512 px, 16:9) @ 30 FPS. Fixní objektiv má pozorovací úhel 102,4° horizontálně, 54,9° vertikálně a 120,6° diagonálně. Kamera je vybavena (1) 10/100Mbps ethernetovým portem, skrze který se kamera napájí za použití POE 802.3af nebo pasivní POE se vstupním napětím 37 - 57 V DC. Pro noční režim je kamera vybavena IR přísvitem s dosahem 20 m. Maximální spotřeba činí pouhé 4,2 W! Obsah balení Kamera (2) Kovový držák Sada šroubů a matic s metrickým závitem Sada vrutů a hmoždinek Vrtací šablona Bezpečnostní závlačka Technické parametry Kamera Typ objektivu:Fixní Přísvit:IR Dosah přísvitu [m]:20 Pozorovací úhel [°]:102 Režim den/noc:IR cut filtr Obrazový senzor ["]:1/2.4 Obraz Rozlišení:4MP Max. rozlišení [pixely]:2688 x 1512 Konektory a rozhraní Rychlost LAN:(1) 10/100Mbps Napájení Napájení přes PoE:802.3af, 37 .. 57V DC Typ napájení:PoE Max. spotřeba energie [W]:4,2 Fyzické charakteristiky Použití:Vnitřní Antivandal (ochrana proti nárazu):IK6 Tlačítka:Reset Provozní teplota [°C]:-20 až 40 Hmotnost [g]:175 Šířka [mm]:90 Výška [mm]:68 Hloubka [mm]:63 Barva:Bílá Kompresní standardy Video komprese:H.264 Obecné Kamerová řada:UniFi Protect Software Výchozí IP adresa:Dynamická z DHCP
Ano, centrál. sklad
Univerzální pasivní POE injektor pro vzdálené napájení aktivních prvků s integrovaným extraktorem...
Skladem v eshopu
Omada SG6428X je L3 managovatelný switch, který nabízí L3 routing, bleskurychlé optické připojení 10 Gb/s, stohování a redundantní napájecí zdroje. Switch přichází s 24 gigabitovými RJ45 porty, 4× 10 Gbps SFP+ sloty a má možnost fyzického stohování. V kom
Ano, centrál. sklad
Ubiquiti UniFi Protect AI Professional White; Venkovní 4K PoE kamera s 3× optickým zoomem a funkcí inteligentní detekce i na velkou vzdálenost. Kamera snímá 8 Mpx video (3840 × 2160) při 30 snímcích za sekundu (fps). 8 Mpx CMOS senzor (1/1.8") & rozli...
Ano, centrál. sklad
Typ: Typ: Switch Vybavení: Počet Gigabit-Portů: 24 PoE (Power over Ethernet): ano Podporované síťové protokoly: IEEE 802.3af Power Over Ethernet (PoE): ano IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet: ano Montáž: Možnost montáže na stojan: ano Montáž na zeď možná: ano Všeobecné: Barva: antracit / stříbrná Šířka (mm): 252 Výška (mm): 44 Hloubka (mm): 180 Hmotnost (g): 1310
Skladem, dodání 2-4 dní
airMAX NanoStation locoM5 Řada produktů Nanostation způsobila malou revoluci v poskytování bezdrátového internetu. Snad každý, kdo se alespoň trochu zajímá o wireless technologie, o nich musel slyšet. Díky univerzálnosti použití, vysokému výkonu, stabilitě a nízké ceně se teší velkému úspěchu mezi uživateli a ISP. Nová řada M přichází s řadou vylepšení ke kterým patří výkonnější CPU, větší operační pamět, vyšší zisk antény a podpora nového standardu 802.11n. Díky 802.11n přichází Ubiquity s technologií airMAX (protokol TDMA), která má za úkol eliminovat případné kolize (hide node) a zvýšit tak celkovou propustnost a stabilitu celé sítě. Díky technologii MIMO, zde v provední 2x2, jednotky dosahují při standartní šířce kanálu rychlostí až 150Mbps (reálně 100Mbps, half-duplex, TCP). Lze nastavit i 40MHz šířku kanálu, kde lze dosáhnou teoretické rychlosti až 300Mbps. Jednotky jsou poháněny systémem airOS, který Ubiquity neustále vyvíjí a zdokonaluje. Důraz je kladen zejména na přehlednost a jednoduchost konfigurace skrz webové rozhraní prohlížeče. PoE adaptér disponuje "RESET" tlačítkem pro uvedení jednotky do továrního nastavení případně TFTP režimu pro obnovu poškozeného firmware. Technické specifikace: Processor Specs Atheros MIPS 24KC, 400 MHz Memory 32 MB SDRAM, 8 MB Flash Networking Interface (1) 10/100 Ethernet Port Dimensions (mm) 163 x 31 x 80 Weight 0.18 kg Power Supply (PoE) 24V, 0.5A Max. Power Consumption 5.5 W Gain 13 dBi Polarization Dual Linear Enclosure Characteristics Outdoor UV Stabilized Plastic Mounting Pole Mounting Kit Included Power Method Passive Power over Ethernet (pairs 4, 5+; 7, 8 return) Operating Temperature -30 to 75° C Operating Humidity 5 to 95% Condensing Shock & Vibration ETSI300-019-1.4 Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začátečníky - BeansTalk video-návody (ubnt youtube channel) Ubiquiti Wiki Ubiquiti oficiální fórum
Ano, centrál. sklad
Bluetooth adaptér, bluetooth 4.0, USB, Plug & Play, podpora OS Windows
Ano, centrál. sklad
Uniarch by Uniview IPC-B122-APF28; 2megapixelová IP kamera typu bullet nabízí snímač 1/2.8" CMOS s progresivním skenem, rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů, citlivost 0,02 lux (barevně, F2.1, AGC) a podporu DWDR . Video ve vysoké kvalitě zaručí také...
Skladem v eshopu
Rámeček je vhodný pro montáž zásuvky na zeď. Rámeček je doporučené použít pro zásuvky Signal TV/FM/SAT/RJ45. Krabice je vyrobena z vysoce odolného PVC materiálu, který se vyznačuje dlouhou životností. Provedení v bílé barvě.
Skladem v eshopu
TP-Link PoE150S Injektor PoE Injektor PoE POE150S plně vyhovuje standardu IEEE 802.3af a podporuje všechny adaptéry přijímače PD nebo PoE kompatibilní se standardem IEEE 802.3af PoE, např. TP-LINK POE10R nebo jiné podobné produkty a rozšiřuje vaši síť tam, kde není elektrické vedení či zásuvka pro připojení zařízení, jako jsou přístupové body, IP kamery, IP telefony apod. Vyhovuje standardu IEEE 802.3af Automaticky určuje potřebné požadavky na napájení Podpora gigabitové rychlosti Zapojení typu Plug and Play bez nutnosti konfigurace Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/accessory/tl-poe150s/ Technické specifikace HARDWARE FEATURES Interface 2 10/100/1000Mbps RJ45 Port AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX 1 48VDC POWER INPUT PORT Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (Max 100m) EIA/TIA-568 100? STP (Max 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (Max 100m) EIA/TIA-568 100? STP (Max 100m) 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 cable (Max 100m) Power Supply 15.4W (Max. 48VDC) LED Indicator PWR Dimensions ( W x D x H ) 3.2*2.1*0.9 in.(80.8*54*24 mm) SOFTWARE FEATURES Basic Function Compatible With IEEE 802.3af Compliant PDs Delivers Power Up To 100 Meters Auto-Determine The Necessary Power Requirements OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Contents Gigabit PoE Injector TL-POE150S Power Adapter RJ45 Cable Installation Guide System Requirements Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux. Environment Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F) Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Skladem v eshopu
TP-Link D-TC5XX-C; Plastový držák kompatibilní s kamerami TP-Link Tapo C500, C510W, 520WS . Určeno pro montáž na stěnu a strop . Držák lze použít i jako stojan. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...
Ano, centrál. sklad
Archer TX50E PCIe Adaptér AX3000 Wi-Fi 6 Bluetooth 5.0 Bezkonkurenční rychlost Wi-Fi 6 - překonává gigabitovou bariéru rychlostí až 2402 Mb/s (5 GHz) + 574 Mb/s (2,4 GHz) Hladší zážitek - o 75% nižší latence zajišťuje mimořádně responsivní hraní,
Skladem v eshopu
PLANET GS-4210-24P2S; Spravovatelný PoE přepínač 24 portů 1000Base-T s injektory 802.3at, výkon až 300 W, 2x SFP porty 100/1000Base-X. Web/SNMPv3/telnet správa, VLAN 802.1Q, QoS, statický trunk LACP, IGMPv3, izol...
Ano, centrál. sklad
Seven advanced smart managed Layer 2+ Gigabit switches for high-performance connectivity. Non-PoE and Class 4 PoE (i.e. PoE+) 8-, 24- and 48-port models for deployment flexibility. 1G/10G SFP+ ports on 24-and 48-port models for fiber connectivity. Arub
Ano, centrál. sklad
PRŮMYSLOVÝ CELULÁRNÍ ROUTER RUT361 je robustní mobilní router s rychlostí až 300 Mb/s s agregací, který je nezbytný pro řešení IoT vyžadující nepřerušované sítě v náročných prostředích. Díky vzdálenému monitorování, pokročilým bezpečnostním funkcím a p
Dodání 3-5 dní
Náhradní napájecí zdroj s výstupním napětím 18V a s maximálním výstupním proudem 1,33A.
Skladem v eshopu
Yealink MeetingBar A30 je All-in-One Video systém, postavený na operačním systému Android a obsahuje nativní prostředí Teams. Je ideální pro řešení video schůzek do středně velkých místnosti. A30 je vybaven optickou kamerou s 10 násobným hybridním zoomem a 8 megapixelovou digitálním kamerou se zorným polem 120°, nabízí tak vynikající kvalitu videa. Umožňuje uživatelům díky AI technologiím, včetně automatické rámování účastníků a trackingu mluvčího, elektrické uzávěrce pro ochranu soukromí a dalším funkcím, zažít chytřejší, produktivnější a bezpečnější videokonferenci. Díky 8 MEMS mikrofonním polím a Yealink AI technologii pro potlačení hluku přináší A30 vynikající zvukový zážitek v plně obousměrném režimu a zajišťuje, že každý účastník bude slyšet i vidět. A30 podporuje detekci lidského těla a poskytuje tak pohodlné a rychlé probuzení zařízení. A30 navíc kombinuje výpočetní jednotku, kameru, mikrofony, reproduktor, Wi-Fi a Bluetooth, což vám poskytuje řešení jednoduchého na nasazení. A30 podporuje cloud video platformy, jako jsou Microsoft Teams a Zoom, takže není potřeba žádný počítač. A30 je schopna sdílet prezentaci a nabízí funkci whiteboardu, díky které budou schůzky přehlednější a efektivnější. Obsah balení: - A30 all-in-one Collaboration bar - napájecí adaptér - nástěnný držák a kabely - dálkový ovladač VCR11
Skladem, dodání 2-4 dní
Bezdrátový detektor úrovně vody. Příslušenství pro zabezpečovací systém iGET SECURITY M2B
Ano, centrál. sklad
Orbi 960 Series Quad-Band WiFi 6E Router, 10.8Gbps The ultimate 10 Gig WiFi 6E Router with speeds up to 10.8Gbps and coverage up to 3,000 sq. ft. WiFi 6E opens up a new 6GHz band, delivering dedicated top speeds to the latest WiFi 6E-ready laptops, ph
Ano, centrál. sklad
HPE Aruba Instant On 1930 24G PoE 4SFP/SFP+; Spravovatelný PoE+ switch nabízející 24x 10/100/1000 Mbps RJ-45 portů s PoE+ (802.3af/at) a 4x 1/10 GbE SFP+ porty . Přepínací kapacita switche je 12...
Skladem, dodání 2-4 dní
TP-LINK TP-Link TL-SG1048 Switch Rack 48x10/100/1000Mbps (TL-SG1048)
Dodání 3 dny
TP-Link OMADA POE4818G 48V pasivní PoE injektor, 18W Podporovaný 48V pasivní PoE Automatické určení potřebných požadavků na napájení Pohodlné provedení pro montáž na stěnu Podpora gigabitové rychlosti Plug-and-Play nevyžaduje žádnou konfiguraci Stránky produktu : https://www.tp-link.com/cz/business-networking/accessory/poe4818g/ Technické specifikace HARDWARE FEATURES Interface 1 10/100/1000Mbps RJ45 Shielded Data IN Port 1 10/100/1000Mbps RJ45 Shielded Passive PoE Port 1 100~240V / 50~60Hz AC Power Input Port Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (Max 100m) EIA/TIA-568 100Ohm STP (Max 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (Max 100m) EIA/TIA-568 100Ohm STP (Max 100m) 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 cable (Max 100m) LED Indicator PWR Dimensions ( W x D x H ) 3.4 × 1.7 × 1.4 in. (85.8 × 43.9 × 35.0 mm) OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Contents 48V 18W Passive PoE Adapter TL-POE4818G Power Cord Wall Mounting Kits Environment Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F) Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Skladem v eshopu
48portový gigabitový L2 řízený switch JetStream se 4 SFP sloty T2600G-52TS (TL-SG3452) Gigabitová ethernetová připojení na všech portech poskytují vysokou rychlost.
Skladem v eshopu
ETHERNET PORT CONFIGURATION: 48 Gigabit ports PLUG-AND-PLAY: Simple set up with no software to install or configuration needed FULL PERFORMANCE: Non-blocking switching architecture for maximum throughput at wire speed PHYSICAL SPECIFICATION D
Dodání 3 dny
Přídavná PoE FullHD kamera k kamerovému systému iGET HGNVK85304, PoE napájení pomocí Ethernet kabelu, SMART detekce pohybu, Full HD kamera 1080p, rozlišení 1920x1080px, voděodolná kamera s IP66 pro vnitřní i venkovní použití s detekcí pohybu a nočním vidě
Ano, centrál. sklad
Cisco switch CBS250-48T-4X - REFRESH CISCO REFRESH jsou repasované produkty, které společnost CISCO dodává s certifikací kvality, zárukou a servisní podporou odpovídající ekvivalentnímu novému produktu Řada Cisco Business 250 představuje novou generaci cenově dostupných inteligentních switchů, které kombinují vysoký síťový výkon, zabezpečení a spolehlivost s komplexní sadou síťových funkcí potřebných pro spolehlivou síť malých firem. Záruka platná do End of Support 31. 10. 2029. Oznámení End of Life pro CISCO CBS250 Stránky produktu: CBS250-48T-4X Quick start guide: Quick start guide Switching capacity (All switches are wire-speed and nonblocking) Forwarding rate in millions of packets per second (mpps; 64-byte packets) 130,94 Switching capacity in Gigabits per second (Gbps) 176 Layer 2 switching Spanning Tree Protocol (STP) Standard 802.1d spanning tree support Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol [RSTP]), enabled by default Multiple spanning tree instances using 802.1s (MSTP); 8 instances are supported Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVST+); 126 instances are supported Rapid PVST+ (RPVST+); 126 instances are supported Port grouping/link aggregation Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) Up to 4 groups Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad Link Aggregation Group (LAG) VLAN Support for up to 255 active VLANs simultaneously Port-based and 802.1Q tag-based VLANs Management VLAN Guest VLAN Voice VLAN Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS. Voice Services Discovery Protocol (VSDP) delivers networkwide zero-touch deployment of voice endpoints and call control devices Generic VLAN Registration Protocol (GVRP) and Generic Attribute Registration Protocol (GARP) Protocols for automatically propagating and configuring VLANs in a bridged domain IGMP (versions 1, 2, and 3) snooping Internet Group Management Protocol (IGMP) limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; supports 255 multicast groups (source-specific multicasting is also supported) IGMP querier Used to support a Layer 2 multicast domain of snooping switches in the absence of a multicast router HOL blocking Head-of-Line (HOL) blocking prevention Loopback detection Provides protection against loops by transmitting loop protocol packets out of ports on which loop protection has been enabled. It operates independently of STP. Layer 3 routing IPv4 routing Wire-speed routing of IPv4 packets Up to 32 static routes and up to 16 IP interfaces IPv6 routing Wire-speed routing of IPv6 packets Layer 3 interface Configuration of Layer 3 interface on physical port, LAG, VLAN interface, or loopback interface Classless Interdomain Routing (CIDR) Support for CIDR Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) relay at Layer 3 Relay of DHCP traffic across IP domains User Datagram Protocol (UDP) relay Relay of broadcast information across Layer 3 domains for application discovery or relaying of Bootstrap Protocol (BootP)/DHCP packets Security Secure Sockets Layer (SSL) SSL encrypts all HTTPS traffic, allowing secure access to the browser-based management GUI in the switch Secure Shell (SSH) Protocol SSH is a secure replacement for Telnet traffic. Secure Copy (SCP) also uses SSH. SSH v1 and v2 are supported. IEEE 802.1X (authenticator role) Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) authentication, guest VLAN, single/multiple host mode, and single/multiple sessions STP loopback guard Provides additional protection against Layer 2 forwarding loops (STP loops) Secure Core Technology (SCT) Ensures that the switch will receive and process management and protocol traffic no matter how much traffic is received Secure Sensitive Data (SSD) A mechanism to manage sensitive data (such as passwords, keys, and so on) securely on the switch, populating this data to other devices, and secure autoconfig. Access to view the sensitive data as plain text or encrypted is provided according to the user-configured access level and the access method of the user Trustworthy systems Trustworthy systems provide a highly secure foundation for Cisco products Run-time defenses (Executable Space Protection [X-Space], Address Space Layout Randomization [ASLR], Built-In Object Size Checking [BOSC]) Port security Ability to lock source MAC addresses to ports and limit the number of learned MAC addresses RADIUS Supports RADIUS authentication for management access. Switch functions as a client. Storm control Broadcast, multicast, and unknown unicast DoS prevention Denial-of-Service (DoS) attack prevention Multiple user privilege levels in CLI Level 1, 7, and 15 privilege levels Access Control Lists (ACLs) Support for up to 512 rules Drop or rate limit based on source and destination MAC, VLAN ID or IPv4 or IPv6 address, IPv6 flow label, protocol, port, Differentiated Services Code Point (DSCP)/IP precedence, TCP/UDP source and destination ports, 802.1p priority, Ethernet type, Internet Control Message Protocol (ICMP) packets, IGMP packets, TCP flag; ACL can be applied on both ingress and egress sides Time-based ACLs supported QoS Priority levels 8 hardware queues Scheduling Strict priority and Weighted Round-Robin (WRR) queue assignment based on DSCP and class of service (802.1p/CoS) Class of service Port based; 802.1p VLAN priority based; IPv4/v6 IP precedence/Type of Service (ToS)/DSCP based; Differentiated Services (DiffServ); classification and re-marking ACLs, trusted QoS Rate limiting Ingress policer; egress shaping and rate control; per VLAN, per port, and flow based Congestion avoidance A TCP congestion avoidance algorithm is required to reduce and prevent global TCP loss synchronization Standards Standards IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3 ad LACP, IEEE 802.1D (STP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X Port Access Authentication, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, RFC 768, RFC 783, RFC 791, RFC 792, RFC 793, RFC 813, RFC 879, RFC 896, RFC 826, RFC 854, RFC 855, RFC 856, RFC 858, RFC 894, RFC 919, RFC 920, RFC 922, RFC 950, RFC 951, RFC 1042, RFC 1071, RFC 1123, RFC 1141, RFC 1155, RFC 1157, RFC 1213, RFC 1215, RFC 1286, RFC 1350, RFC 1442, RFC 1451, RFC 1493, RFC 1533, RFC 1541, RFC 1542, RFC 1573, RFC 1624, RFC 1643, RFC 1700, RFC 1757, RFC 1867, RFC 1907, RFC 2011, RFC 2012, RFC 2013, RFC 2030, RFC 2131, RFC 2132, RFC 2233, RFC 2576, RFC 2616, RFC 2618, RFC 2665, RFC 2666, RFC 2674, RFC 2737, RFC 2819, RFC 2863, RFC 3164, RFC 3411, RFC 3412, RFC 3413, RFC 3414, RFC 3415, RFC 3416, RFC 4330 IPv6 IPv6 IPv6 host mode IPv6 over Ethernet IPv6/IPv4 Dual Stack IPv6 Neighbor Discovery (ND) IPv6 stateless address auto configuration Path Maximum Transmission Unit (MTU) discovery Duplicate Address Detection (DAD) Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 IPv6 over IPv4 network with Intrasite Automatic Tunnel Addressing Protocol (ISATAP) support USGv6 and IPv6 Gold Logo certified IPv6 QoS Prioritize IPv6 packets in hardware IPv6 ACL Drop or rate limit IPv6 packets in hardware Multicast Listener Discovery (MLD v1/2) snooping Deliver IPv6 multicast packets only to the required receivers IPv6 applications Web/SSL, Telnet server/SSH, Ping, Traceroute, Simple Network Time Protocol (SNTP), Trivial File Transfer Protocol (TFTP), Simple Network Management Protocol (SNMP), Remote Authentication D
Ano, centrál. sklad
TP-Link switch TL-RP108GE 8portový gigabitový reverzní PoE switch Easy Smart Pasivní PoE switch TL-RP108GE má sedm gigabitových PoE vstupních portů, které umožňují získávat elektrickou energii z uživatelských zásuvek pomocí PoE injektorů. Vybaven jedním PoE výstupním portem může switch napájet CPE nebo podobné zařízení pomocí Portu 8. Výstupní DC port podporuje obě napětí 5 V a 12 V a lze jej tak použít k napájení zažízení jako ONT. Díky switchingu dat a integrovaného PoE do jednoho zařízení, TL-RP108GE šetří místo, minimalizuje kabely vytížení a eliminuje potřebu vyhrazené elektrické zásuvky - snižuje tak náklady na instalaci a zjednodušuje využití PoE zařízení. 7 PoE vstupů a 1 PoE výstup 10/100/1000 Mbps RJ45 porty 1 DC výstupní port, který podporuje obě 5V a 12V přepínání napětí Odolný kovový obal je zárukou kvality a profesionálního vzhledu Inteligentní správa pomocí webového rozhraní a staženého nástroje Green technologie snižuje spotřebu elektrické energie Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/poe-switch/tl-rp108ge/ Technické specifikace HARDWARE FEATURES Standards and Protocols CSMA/CD Interface 7 Passive PoE-in RJ45 Ports: 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation Voltage: 24/48 V (mixture is not supported) Power pin of Ethernet cable: 4/5+ 7/8- 802.3af/B, 24V DC, 48V DC 1 Passive PoE-out RJ45 Port: 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation Voltage: depending on the input voltage of PoE-in ports Power pin of Ethernet cable: 4/5+ 7/8- 1 DC Output Port: Voltage: 5/12 V Network Media 10Base-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100 m) EIA/TIA-568 100 Ohm STP (maximum 100 m) 100Base-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100 m) EIA/TIA-568 100 Ohm STP (maximum 100 m) 1000Base-T: UTP category 5e cable (maximum 100 m) EIA/TIA-568 100 Ohm STP (maximum 100 m) Packet Forwarding Rate 11.9 Mbps Mac Address Table 4 K Jumbo Frame 16 KB Switching Capacity 16 Gbps IEEE Standards IEEE802.3ab, IEEE802.3i, IEEE802.3p IEEE802.3q, IEEE802.3x, IEEE802.3u Data Rates Ethernet: 10 Mbps (Half Duplex), 20 Mbps (Full Duplex) Fast Ethernet: 100 Mbps (Half Duplex), 200 Mbps (Full Duplex) Gigabit Ethernet: 2000 Mbps (Full Duplex) LED Indicator Power, Link/Act LED Dimensions ( W x D x H ) 6.2 × 3.9 × 1.0 in (158 × 99.1 × 25 mm) Max Power Consumption 3.98 W (with no PD connected) 18.01 W (24 V with PD connected) 32.74 W (48 V with PD connected) Max Heat Dissipation 13.57 BTU/h (with no PD connected) 61.41 BTU/h (24 V with PD connected) 111.64 BTU/h (48 V with PD connected) SOFTWARE FEATURES Quality of Service Support Port-based/802.1p/DSCP priority Support 4 priority queues Rate Limit Storm Control L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3 Static Link Aggregation Port Mirroring Cable Diagnostics Loop Prevention VLAN Supports up to 32 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) MTU/Port/Tag VLAN Transmission Method Store-And-Forward OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Contents TL-RP108GE Power Cord Installation Guide Rubber Feet System Requirements Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux. Environment Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F) Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Ano, centrál. sklad
UBNT UniFi Switch USW-Pro-48-POE Gen2 Druhá generace UniFi switchů přináší řadu změn a vylepšení, switche byly přebudovány od základu. Oproti první generaci došlo k výraznému vylepšení toku vzduchu , který slouží k chlazení, a tak v porovnání je až 4x tišší* než první generace. * při okolní teplotě 25° a zatížení POE zdroje na 25% je switch 3,6x tišší * při okolní teplotě 25° a zatížení POE zdroje na 50% je switch 4,2x tišší * při okolní teplotě 25° a zatížení POE zdroje na 100% je switch 1,9x tišší Výbava USW-Pro-48-POE Gen2 má celkem 48 portů s funkcí POE-Out. Porty 1-40 podporují standardy 802.3af/at , porty 41-48 pak 802.3bt (60W) . Celkový POE budget činí 600W (celkový výkon zdroje 460W, 60W vlastní spotřeba switche). Jako Uplink poslouží dvojice portů 10G SFP+ se zpětnou kompatibilitou 1G SFP . Pro případ výpadku napájení nebo poruchy interního zdroje je možné switch připojit k záložnímu systému UniFi SmartPower, který obslouží až 6 podporovaných zařízení. Dotykový displej Na dotykovém displeji okamžitě vidíte nejdůležitejší informace jako chybové stavy, varování, statistiky portů, spotřebu připojených zařízení, vytížení sítě a další. L3 funkce V budoucí verzi firmware je v plánu implementace L3 switch funkcí. Obsah balení Zařízení Napájecí kabel Úchyty do 19" racku Technické specifikace Provedení: Rackmount Ventilátory: (2) 40 x 40 mm Šasi: Kovové Tlačítka: Reset Provozní teplota [°C]: -5 až 40 Hloubka [mm]: 400 Šířka [mm]: 442 Výška [mm]: 44 Rychlosti LAN: (48) 10/100/1000Mbps Rychlosti SFP/SFP+/QSFP+: (4) 1G/10Gbps Ostatní: LCD displej Typ napájení: Ze sítě (230V) Typy PoE: Pouze PoE-Out Podporované PoE-Out standardy: 802.3af, 802.3at, 802.3bt Počet PoE Out portů: 48 PoE budget [W]: 600 Max. spotřeba energie [W]: 60 Jumbo rámec [Bytes]: 9000 Rychlost předávání paketů [Mpps]: 131 Rychlost přepínání [Gbps]: 176 Tabulka MAC adres: 16000 Management: UniFi controller Funkce: VLAN, QoS Výchozí IP adresa: 192.168.1.20, Dynamická z DHCP Výchozí jméno a heslo: ubnt / ubnt Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začátečníky - BeansTalk video-návody (ubnt youtube channel) Ubiquiti Wiki Ubiquiti oficiální fórum
Ano, centrál. sklad
Bezdrátový dvoupásmový Gigabitový stropní access point, určen pro prostředí s velkým počtem uživatelů.
Dodání 3 dny
Dahua SD-H4C-0400B; Vnitřní 4megapixelová IP síťová kamera typu Cube s Wi-Fi , rozlišením 2560 × 1440 px, snímačem CMOS 1/2,8" , kompresí videa H.265+ , mikrofonem a reproduktore...
Dodání 3-5 dní
TP-Link Deco X60(3-pack) AX5400 Wi-Fi 6 Mesh systém S technologií Wi-Fi 6 je celá domácí síť Wi-Fi Deco navržena tak, aby pokryla obrovskou poptávku po zvýšení pokrytí, rychlosti a celkové kapacity. Získejte nejnovější síť Wi-Fi a užijte si síť budoucnosti, která se načítá rychleji a nabízí více připojení. Rychlejší připojení : Wi-Fi 6 s rychlostí až 5400 Mb/s - 4804 Mb/s v pásmu 5 GHz (4x4) a 574 Mb/s v pásmu 2,4 GHz (2x2) Připojte více zařízení - Technologie OFDMA a MU-MIMO čtyřnásobně zvyšuje kapacitu a umožňuje současný přenos k více zařízením. Zesiluje hladké pokrytí - Dosáhněte hladké pokrytí v celé domácnosti jasnějším a silnějším signálem Wi-Fi generovaným sítí Wi-Fi 6 v celé domácnosti. Velmi nízká latence - Extrémně nízká latence umožňuje reaktivnější hraní her a kvalitnější videochaty. Jedna sjednocená síť - Více jednotek tvoří domácí síť, která automaticky vybere nejlepší spojení, když se pohybujete po domácnosti. Absolutní bezpečnost - Šifrování WPA3 a TP-Link HomeCareTM poskytují přizpůsobené funkce, včetně rodičovských kontrol, antivirů a kvality služeb (QoS), aby byl zajištěn bezpečnější online provoz. Nastavení je snazší než kdykoli předtím - Aplikace Deco vás provede nastavením krok za krokem. Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/deco-x60/#overview Technické specifikace WIRELESS Standards Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz WiFi Speeds AX3000 5 GHz: 2402 Mbps (802.11ax) 2.4 GHz: 574 Mbps (802.11ax) WiFi Range 4-7+ Bedroom Houses (3-pack) TP-Link Mesh Technology Optional Ethernet backhaul work together to link Deco units to provide seamless coverage 4× Antennas (Internal) Multiple antennas form a signal-boosting array to cover more directions and large areas Beamforming Concentrates wireless signal strength towards clients to expand WiFi range WiFi Capacity High Dual-Band Distribute devices to different bands for optimal performance MU-MIMO Simultaneously communicates with multiple MU-MIMO clients OFDMA Simultaneously communicates with multiple WiFi 6 clients 6 Streams More than enough bandwidth for connected devices Working Modes Router Mode Access Point Mode HARDWARE Ethernet Ports 2× Gigabit Ports *Per Deco Unit Supports WAN/LAN auto-sensing Buttons Reset Button SECURITY WiFi Encryption WPA-Personal WPA2-Personal WPA3-Personal Network Security SPI Firewall Access Control HomeCare™ Antivirus Malicious Site Checker Port Intrusion Prevention Infected Device Isolation Notification and Log Guest Network 1× 5 GHz Guest Network 1× 2.4 GHz Guest Network SOFTWARE Protocols IPv4 IPv6 Service Kits HomeCare™ Learn More> Parental Controls HomeCare™ Parental Controls Custom Profiles Content Filtering URL FIltering Time Limit Time Schedule (Bed Time) Log Insight Usage Monitor Monthly Reports WAN Types Dynamic IP Static IP PPPoE PPTP L2TP Quality of Service HomeCare™ QoS QoS by Device QoS by Application Cloud Service OTA Firmware Upgrade TP-Link ID DDNS NAT Forwarding Port Forwarding UPnP IPTV IGMP Proxy IGMP Snooping Bridge Tag VLAN DHCP Address Reservation DHCP Client List Server DDNS TP-Link Management Deco App TEST DATA WiFi Transmission Power CE: FCC: PHYSICAL Dimensions (W×D×H) 4.33 × 4.33 × 4.99 in (110 × 110 × 114 mm) Package Contents Deco X60 (3-pack) 3 Deco X60 Units 1 RJ45 Ethernet Cable 3 Power Adapters 1 Quick Installation Guide Deco X60 (2-pack) 2 Deco X60 Units 1 RJ45 Ethernet Cable 2 Power Adapters 1 Quick Installation Guide Deco X60 (1-pack) 1 Deco X60 Unit 1 RJ45 Ethernet Cable 1 Power Adapter 1 Quick Installation Guide OTHERS System Requirements Android 5.0 or later iOS 9.0 or later *Note: The minimum system requirements will be updated alongside updates to the app, subject to official website information. Certifications CE, FCC, IC, RoHS, RCM, JPA, JRF, VCCI Environment Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F ~104°F) Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F ~158°F) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Ano, centrál. sklad
Cubenest PowerCube Extended USB-C PD 35 W 1,5 m; Cubenest PowerCube Extended je unikátní kombinací čtyř zásuvek, dvou portů USB-C a 1,5m prodlužovacího kabelu v kompaktním a stylovém těle pro nabíjení vašich za...
Ano, centrál. sklad
Gigabitový Wi-Fi 6 Access Point AX3000 802.11ax/ac/a/b/g/n až 2976Mbps, aktivní PoE, 2x Gigabit ...
Ano, centrál. sklad
Ubiquiti Switch Ubiquiti unifi us-xg-6poe
Skladem, dodání 2-4 dní
Vodní chlazení DeepCool LS520S Zero Dark (R-LS520-BKNNMM-G-1) Omlouváme se, průběžně pracujeme na lepším popisu
Skladem, dodání 2-4 dní
Popis produktu USW-16-POE je managovatelný Gigabitový L2 switch s 16x Gigabit LAN porty, z čehož 8 portů podporuje 802.3af/at PoE-Out, celkovým PoE budgetem 42W a dvěmi porty SFP s maximální přenosovou rychlostí 1Gbps. Switch má kromě standardní výbavy také 1,3" dotykovým displej pro poskytování informací o systému, teplotě, statistice portů, PoE napájení a mnoho dalšího. S velmi malou hloubkou pouhých 20cm lze tento switch bez ventilátoru snadno instalovat do jakéhokoliv 19" datového rozvaděče. Správa přes UniFi Controller USW-16-POE, spravovaná a konfigurovaná UniFi Network Controller s podporou mobilních aplikací UniFi, nabízí rozsáhlou sadu pokročilých přepínacích protokolů a funkcí L2, včetně provozního režimu (přepínání, zrcadlení nebo agregace) na port. UniFi Network Controller a mobilní aplikace umožňují správcům konfigurovat a sledovat prakticky všechny funkce přepínače v grafickém uživatelském rozhraní odkudkoli. Obsah balení • Zařízení • Napájecí kabel • Úchyty do 19" racku Technické parametry Konektory a rozhraní Rychlost LAN:(16) 10/100/1000Mbps Optické rozhraní:(2) 1000Mbps Ostatní:Dotykový displej Napájení Typ napájení:Ze sítě (230V) Typy PoE:PoE-Out (pouze) Podporované PoE-Out standardy:802.3af, 802.3at Počet PoE Out portů:8 PoE budget [W]:42 Max. spotřeba energie [W]:18 Napájení přes konektor/svorkovnici:230V AC Fyzické charakteristiky Provedení:Rackmount Ventilátory:Bez ventilátoru Šasi:Kovové Provozní teplota [°C]:-5 až 40 Šířka [mm]:442 Výška [mm]:44 Hloubka [mm]:200 Obecné Rychlost přepínání [Gbps]:36 Tabulka MAC adres:16000 Jumbo rámec [Bytes]:9000 Rychlost předávání paketů [Mpps]:26,78 Software Management:UniFi controller Funkce:VLAN, DHCP snooping Výchozí IP adresa:192.168.1.20, Dynamická z DHCP Výchozí jméno a heslo:ubnt / ubnt
Ano, centrál. sklad
AP-MNT-D Campus AP mount bracket kit (individual) type D, pevný povrch, určeno pro access pointy Aruba 510 Series, Aruba 530 Series a Aruba 550 Series.
Ano, centrál. sklad
TP-Link EAP772 Přístupový bod BE9300 Tri-Band WiFi 7 pro montáž na strop BE9300 Tri-Band Wi-Fi 7 (5760 Mb/s na 6 GHz + 2880 Mb/s na 5 GHz + 574 Mb/s na 2,4 GHz). Čisté pásmo 6 GHz přináší čistší a širší zdroje. 1× 2,5G port uvolňuje plný potenciál Wi-Fi 7. Šířka pásma 320 MHz umožňuje mnohem více současných přenosů. Provoz s více linkami a více jednotkami zajišťuje vysoký výkon vaší sítě. Pokročilé funkce: Centralizovaná správa, mesh a AI roaming. Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/omada-wifi-ceiling-mount/eap772/ Technické specifikace HARDWARE FEATURES Interface 1× 2.5G Ethernet Port Button Reset Power Supply 802.3at PoE or 12V/2.5A DC Power Consumption • 24.05 W (For PoE); • 20.92 W (For DC) Dimensions ( W x D x H ) 8.7 × 8.7 × 1.3 in (220 × 220 × 32.5 mm) Antenna Type • 2.4 GHz: 2× 4.0 dBi • 5 GHz: 2× 5.0 dBi • 6 GHz: 2× 5.0 dBi Bluetooth 1 × 4.0 dBi, Bluetooth 5.2 *Firmware update may be required. Mounting Ceiling / Wall Mounting (Kits Included) WIRELESS FEATURES Wireless Client Capacity 380+ Wireless Standards IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be Frequency 6 GHz, 5 GHz, and 2.4 GHz Signal Rate 574 Mbps (2.4 GHz) + 2880 Mbps (5 GHz) + 5760 Mbps (6 GHz) Wireless Functions • MLO‡ • 4K-QAM‡ • Seamless Roaming(802.11k/v/r) • MU-MIMO‡ • EHT320‡ • Mesh? • BSS Coloring‡ • OFDMA‡ • Load Balance • Band Steering • Beamforming • Airtime Fairness • Multiple SSIDS:24(8 on each band) • Wireless Schedule • Reboot Schedule • QoS(WMM) • Rate Limit • Static IP/Dynamic IP • RADIUS Accounting • MAC Authentication Wireless Security • Captive Portal Authentication? • Access Control • Maximum number of MAC Filter: 4,000 • Wireless Isolation Between Clients • VLAN • Rogue AP Detection • WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise Transmission Power < 20 dBm (2.4 GHz, EIRP) < 23 dBm (5 GHz, band 1&band 2, EIRP) < 28 dBm (5 GHz, band 3, EIRP) MANAGEMENT Omada App Yes Centralized Management • Omada Cloud-Based Controller • Omada Hardware Controller (OC300) • Omada Hardware Controller (OC200) • Omada Software Controller Cloud Access Yes. Require the use of an OC300, OC200, Omada Software Controller, or an Omada Cloud-Based Controller. Email Alerts Yes LED ON/OFF Control Yes Management MAC Access Control Yes SNMP v1, v2c, v3 System Logging Local/Remote Syslog Yes Web-based Management Yes OTHERS Certification CE, FCC, RoHS, IC Package Contents • EAP772 • Installation Guide • Ceiling/Wall Mounting Kits Note: Power Adapter is NOT included. Environment • Operating Temperature: 0 °C–40 °C (32 °F–104 °F); • Storage Temperature: -40 °C–70 °C (-40 °F–158 °F); • Operating Humidity: 10%–90% non-condensing; • Storage Humidity: 5%–90% non-condensing;
Skladem v eshopu
TP-Link switch TL-SL1226P 24portový 10/100 Mb/s + 2portový gigabitový switch do racku s 24 porty PoE+ Vyhovuje standardu 802.3af/at PoE + a podporuje až 30 W napájení na každém PoE portu. Celkový výkon napájení až 250 W PoE pro 24× PoE porty, umožňuje široké spektrum aplikací, jako je dohled, kanceláře, koleje a malé podniky. Je plně kompatibilní s IP kamerami, přístupovými body, IP telefony, počítači, tiskárnami atd. 24 portů RJ45 PoE + 10/100Mb/s, 2 gigabitové porty RJ45 a 2 kombinované gigabitové SFP sloty Vysoký výkon PoE napájení, až 30 W pro každý PoE port a 250 W pro všechny PoE porty Přenos dat a PoE napájení až do vzdálenosti 250 m v režimu prodloužení, speciálně navrženého pro dohledový systém Prioritní režim zajišťuje vysokou prioritu portů 1–8 a zaručuje kvalitu citlivých aplikací, jako je video monitor Režim izolace umožňuje oddělení provozu klienta jedním kliknutím pro vyšší zabezpečení a výkon Plug and play, bez nutnosti konfigurace a instalace Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/unmanaged-switch/tl-sl1226p/ Technické specifikace HARDWARE FEATURES Interface 24× PoE+ 10/100 Mbps RJ45 Ports 2× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports 2× Combo Gigabit SFP Slots Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ohm STP (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ohm STP (maximum 100m) 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ohm STP (maximum 100m) 1000BASE-X MMF, SMF Fan Quantity 2 Fans Physical Security Lock Yes Power Supply 100-240 VAC, 50/60 Hz Backup Bandwidth 8.8 Gbps Packet Forwarding Rate 6.5472 Mpps PoE+ Ports(RJ45) Standard: 802.3at/802.3af compliant PoE Ports: Port 1 – Port 24 PoE Power Budget: 250 W Mac Address Table 8 K Jumbo Frame 10 KB Switching Capacity 8.8 Gbps Dimensions ( W x D x H ) 17.3 × 7.1 × 1.7 in (440 × 180 × 44 mm) Max Power Consumption 18.32 W (220/50 Hz. no PD connected) 294 W (220/50 Hz. with 250 W PD connected) Max Heat Dissipation 62.47 BTU/h (no PD connected) 1002.54 BTU/h (with 250 W PD connected) SOFTWARE FEATURES Advanced Features Compatible With IEEE 802.3at/af Compliant PDs Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission) Priority Mode Isolation Mode PD Detection Intelligent Power Supply Mac Address Auto-Learning and Auto-Aging IEEE802.3x Flow Control Transmission Method Store-And-Forward OTHERS Certification CE, FCC, RoHS Package Contents TL-SL1226P Power Cable Installation Guide Two mounting brackets and the fittings Environment Operating Temperature: 0–50 °C (32–122 °F) Storage Temperature: -40–70 °C (-40–158 °F) Operating Humidity: 10–90% non-condensing Storage Humidity: 5–90% non-condensing
Dodání 3 dny
TSW114 je cenově dostupný způsob, jak zjednodušit vaši konektivitu díky plug and play a 5 x gigabitovým ethernetovým portům, které poskytují stabilní a spolehlivé připojení pro řešení s velkou šířkou pásma. Ethernetový přepínač má přední porty a integrova
Dodání 3-5 dní
Třípásmový WiFi 7 router s rychlostí až 19 Gb/s.
Dodání 3-5 dní
UBNT UniFi Switch USW-Pro-48 UniFi Switch Pro 48 is a fully managed Layer 3 switch with (48) Gigabit Ethernet ports. (4) 10G SFP+ uplinks offer link aggregation for higher capacity and increased availability. The UniFi Switch Pro 48 features a rich set of Layer 2 capabilities and integrates Layer 3 functionality such as inter-VLAN routing, static routing, and DHCP server. The UniFi Switch Pro 48 is an ideal aggregation and access layer switch for any UniFi solution – it combines innovative near-silent cooling with UniFi SmartPower RPS power redundancy. UniFi Network Controller and UniFi Network mobile app allow admins to configure and monitor virtually all of the switch features in an intuitive graphical user interface from anywhere. Features: (48) Gigabit RJ45 ports (4) 10G SFP+ ports Layer 2 and Layer 3* features UniFi SmartPower RPS DC input Near-silent cooling 1.3" touchscreen display Managed by UniFi Network Controller * Available in future firmware upgrade. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začátečníky - BeansTalk video-návody (ubnt youtube channel) Ubiquiti Wiki Ubiquiti oficiální fórum
Ano, centrál. sklad
Club3D USB-C na 2x HDMI Club 3D CSV-1558 USB Type-C to Dual HDMI™ 4K60Hz + PD 100 watt Nabíjení v režimu DP1.4 Alt, umožňující rozšířit port USB Type-C hostitele na 2x HDMI™ displeje s ultra vysokým rozlišením max 4K60Hz pro každý displej současně. Díky podpoře funkce MST lze duální displeje zobrazovat současně s různým obsahem videa. Kromě toho podporuje nabíjení PD s maximálním výkonem 100 W. Může fungovat na všech zařízeních USB Type-C nebo Thunderbolt™ s podporou režimu DP™ Alt (včetně telefonů s připojením USB Type-C a podporou režimu DP™ Alt). Specifikace Technické Specifikace Vstup 1x USB-C Výstup 2x HDMI 1x USB-C PD 3.0 Rozměry a váha Rozměry 50 x 55 x 9 mm Váha 45 g
Ano, centrál. sklad
9U skříň pro montáž na stěnu, Unique series 509x600x450 mm, barva černá (RAL 9005) Unikátní řada DIGITUS® Professional je vyrobena pro vysoce poptávaná IT řešení infrastruktury - navržena a vyvinu
Dodání 3-5 dní
Bezdrátový detektor vibrací k alarmu M3. Např. při otřesu okna nebo rozbití, extrémně dlouhá výdrž baterie, tamper ochrana Příslušenství pro zabezpečovací systém iGET SECURITY M3 iGET SECURITY M3P10 - Bezdrátový detektor vibrací Jedná se o bezdrátový detektor vibrací určený pro alarm iGET SECURITY M3. Použití na okna, vitríny a cenné věci jako TV, starožitnosti apod. Obsahuje ochranu proti sabotáži, 6 možných nastavení triggeru, vysoká výdrž baterie až 2 roky, při slabé baterii informuje alarm pomocí SMS. Bezdrátový detektor vibrací iGET SECURITY M3P10 je příslušenstvím pro alarm iGET SECURITY M3. Určený pro používání v interiéru. Zpracování v moderním designu, ekologicky úsporný díky nízké spotřebě energie. Při vybité baterii informuje automaticky hlavní jednotku alarmu, která odešle uživateli SMS s žádostí o výměnu baterie. Vzdálenost umístění od hlavní jednotky až 100m. Hlavní parametry: - detektor je určen do všech míst, kde je nutné hlášení zvýšených vibrací, - použití: pro detekci otřesu skla, např. okna okna, vitríny apod., také na cenné věci jako televize, starožitnosti apod., - jednoduché rozšíření základního setu alarmu, - obsahuje signalizační LED diodu - rozsvítí se při detekci otřesu, svítí stále při slabé baterii, - možnosti nastavení triggeru: zavřený, okamžitý, 24 Hodin, režim Doma, uvítací Gong, zpoždění, - výdrž baterie až 2 roky dle počtu detekcí. Specifikace: Frekvence vysílání: 433,29 MHz Provozní teplota: - 20°C ~ +50°C Provozní vlhkost: 5% ~ 90% Napájecí napětí: 2x baterie 1,5V, typ AAA Provozní proud: 65 mA Klidový proud: 0,01 mA Dosah signálu k centrální jednotce: do 100 m. při přímé viditelnosti
Ano, centrál. sklad
Náhradní audio kabel, který propojuje AI Theta Audio s rozbočovačem AI Theta, 1 m (3.3 stopy). ...
Dodání 3-5 dní
TP-Link switch TL-SG1210P 10portový gigabitový stolní switch s 8 porty PoE+ 9 10/100/1000Mb/s RJ45 portů, 1 Gigabit SFP port S 8 PoE+ porty přenáší data a napájení po jediném kabelu Funguje s IEEE 802.3af/at kompatibilními zařízeními PD a rozšiřuje síť v kanceláři 802.1p/DSCP QoS umožňuje plynulý provoz aplikací citlivých na latenci Vysoký PoE rozpočet napájení s až 30W na každý PoE port a 63W na všechny PoE porty Dosah přenosu dat a napájení až 250 m v režimu Extend** Režim Priority zajišťuje vysokou prioritu portů 1–2, aby byla garantována kvalita citlivých aplikací Režim Isolation umožňuje jedním kliknutím oddělit provoz klientů pro vyšší bezpečnost a výkon Automaticky restartuje neodpovídající nebo výpadkové PoE napájené zařízení pomocí funkce PoE Auto Recovery Snadné použití bez potřeby konfigurace a instalace Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/unmanaged-switch/tl-sg1210p/ Technické specifikace HARDWARE FEATURES Interface 8 PoE+ 10/100/1000Mbps RJ45 Ports 1 10/100/1000Mbps RJ45 Port 1 Gigabit SFP Slot Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 1000BASE-X MMF, SMF Fan Quantity Fanless Physical Security Lock Yes Power Supply External Power Adapter(Output: 53.5VDC / 1.31A) Packet Forwarding Rate 14.88 Mpps PoE Ports (RJ45) Standard: 802.3at/802.3af compliant PoE Ports: Port1- Port 8 PoE Power Budget: 63W Mac Address Table 4K Jumbo Frame 16 KB Switching Capacity 20 Gbps Dimensions ( W x D x H ) 209 × 126 × 26 mm Max. Power Consumption 7.0 W (220/50Hz. no PD connected) 77.24 W (220/50Hz. with 63W PD connected) Max. Heat Dissipation 23.87 BTU/h (no PD connected) 263.39 BTU/h (with 63W PD connected) SOFTWARE FEATURES Advanced Features Compatible With IEEE 802.3af/at Compliant PDs EEE802.3x Flow Control 802.1p/DSCP QoS IGMP Snooping Extend Mode Button (Ports 1–4, Up to 250 m PoE power supply and data transmission) Priority Mode Button (Ports 1–2) Isolation Mode Button (Ports 1–4 / 5-8) PoE Auto Recovery (Ports 1-8) Transmission Method Store-And-Forward OTHERS Certification CE, FCC, RoHS Package Content TL-SG1210P, Power Adapter, Installation Guide Environment Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F) Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Operating Humidity: 10% ~ 90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Skladem v eshopu
Reolink Video Doorbell PoE Inteligentní 2K+ kabelový PoE video zvonek •2K+ (5MP) HD Video. •Napájení přes Ethernet (PoE). •Detekce osob. •Obousměrné audio, redukce šumu, potlačení ozvěny. •Funguje také s Reolink NVR. •Video formát: H.264 •Zorný úhel: 180° •Podpora Micro SD karty až 256 GB (není součástí balení). Specifikace Video & Audio Senzor 1/2.7" CMOS Senzor Formát H.264 Zorné pole 134° horizontálně, 97° vertikálně, 180° diagonálně Rozlišení videa 2560X1920 (5,0 megapixelů) při 20 snímcích/s Zvuk Špičkový reproduktor a mikrofon Napájení PoE IEEE 802.3af, 48V Active Elektrická síť 12-24VAC 50/60Hz, DC 24V Rozhraní Napájení DC napájecí port Systém Tlačítko reset Ethernet Jeden 10M/100Mbps; RJ45 Zvuk Vestavěný mikrofon a reproduktor
Ano, centrál. sklad
QSW-3216R-8S8T neřízený 16portový switch 10GbE s poloviční šířkou pro montáž do racku pro ...
Ano, centrál. sklad
Ubiquiti UniFi Switch 48 PoE; UniFi Switch (USW-48-POE) je ideální pro malé a střední firmy, které požadují spolehlivý switch s managementem v profesionálním provedení určený pro montáž do racku 1U . Vybudujte vaši síť s řadou Ubiquiti networks UniFi ...
Ano, centrál. sklad
Omada SG6654X je L3 managovatelný switch, který nabízí L3 routing, bleskurychlé optické připojení 10 Gb/s, stohování a redundantní napájecí zdroje. Switch přichází s 48 gigabitovými RJ45 porty, 6× 10 Gbps SFP+ sloty a má možnost fyzického stohování. V kom
Ano, centrál. sklad
Ubiquiti POE-54V-80W; 2portový PoE adaptér (injektor) pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí DC 54 V. Ideální např. pro napájení jednotek od Ubiquiti nebo Mi...
Ano, centrál. sklad
Nástěnný PoE injektor se SwOS managementem, jedním SFP portem, dvěma Gigabitovými porty, z čehož jeden poskytuje pasivní PoE a napájecím DC konektorem se vstupním napětím 12 až 57 V DC.
Dodání 3-5 dní
kamerový set, 4 kamery v setu, rozlišení 3840 x 2160 px, aplikace pro Android a iOS v češtině, kompatibilní s aplikace výrobce, připojení přes Ethernet, napájení do sítě a PoE
Dodání 3-5 dní
Solární bezpečnostní kamera s 4G připojením a 360° otáčením. 2K+ rozlišení, AI detekce osob a vozidel, noční vidění v barvách, obousměrná komunikace, aktivní obrana se sirénou. Napájení 5W solárním panelem s 15denní výdrží na baterii.
Dodání 3-5 dní
Reolink TrackMix Series W760 Provedení Turret Bezpečnostní IP kamera Venkovní 3840 x 2160 px Zeď Podporované síťové protokoly: HTTP, HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, RTSP,RTMP, SMTP, ONVIF, NTP, DHCP, D
Dodání 3-5 dní
Cooler Master Masterliquid 360 Atmos Cooler Master odhaluje novou generaci techniky chlazení kapalin s MasterLiquid 360 Atmos, naším novým kapalinovým chladičem AIO. Se sérií Atmos představujeme množství moderních designů a funkcí. Naše charakteristická dvoukomorová pumpa byla vylepšena pro lepší synergii chlazení. Nejnovější ventilátory SickleFlow Edge ARGB jsou součástí dodávky pro tiché zlepšení proudění vzduchu a jsou předinstalované pro zjednodušení instalace a celkového uživatelského zážitku. Kryt pumpy je vyroben z ekologických recyklovaných plastů a je vybaven průhledným odnímatelným horním krytem, který si můžete přizpůsobit vlastním logem nebo odznakem. Atmos podporuje Addressable Gen 2 RGB pro nejuniverzálnější a nejživější osvětlení, kompatibilní s naším softwarem MasterPlus a MasterControl. Cooler Master skáče do budoucnosti se sérií Atmos. Rafinovaný dvoukomorový design Naše charakteristická dvoukomorová pumpa byla vylepšena pro lepší synergii chlazení Přizpůsobitelný vrchní kryt pumpy Odnímatelný horní kryt pumpy, přizpůsobitelný pomocí vlastních 3D tištěných návrhů ARGB Gen 2 Osvětlení nové generace s adresovatelným Gen 2 RGB, kompatibilní s MasterPlus i MasterControl Specifikace Pumpa Rozměr pumpy 84,9 x 81 x 53,15 mm Konektor 4-pin Chladič Rozměr radiátoru 394 x 119,6 x 27,2mm Materiál radiátoru Hliník Počet ventilátorů 3x Ventilátor Velikost 120 mm Rychlost 690 ~2500 RPM ± 10% Statický tlak 3,61 mm H20 Proud vzduchu 70,7 CFM Hluk 27,2 dB(A) Konektory 4-pin (Ventilátor) Barva LED ARGB Typ ložiska Loop dynamic bearing MTBF 210 000 hodin Kompatibilita Intel LGA 1700 / 1200 / 1151 / 1150 / 1155 / 1156 AMD AM5 / AM4
Ano, centrál. sklad
GS2220-28,EU region,24-port GbE L2 Switch with GbE Uplink (1 year NCC Pro pack license bundled) První přepínač se třemi režimy řízení GS2220 je první přepínač na trhu, který lze spravovat pomocí cloudové platformy Nebula, v samostatném režimu a přes
Ano, centrál. sklad
HPE Networking Instant On 1G LX SFP LC 10km SMF Transceiver
Ano, centrál. sklad
NETGEAR GS110TP, řízený, L2/L3/L4, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Plně duplexní režim, PoE. Model je pro zákazníky, kteří potřebují řešení s nízkou hustotou portů a kombinaci gigabitových rozhraní s technologií napájení přes ethernet (PoE).
Ano, centrál. sklad