Solarmi SUN-3.6K-SG03LP1-EU hybridní 3,6kW měnič s limiterem, jednofázový 230V, Deye
   Na vašem soukromí nám záleží
cenová bomba
Solarmi SUN-3.6K-SG03LP1-EU hybridní 3,6kW měnič s limite...
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 101308976
Produktové číslo: SUN-3.6K-SG03LP1-EU
Výrobce: Xtend Solarmi
Váha: 22 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Xtend Solarmi SUN-3.6K-SG03LP1-EU
Tyto měniče jsou vybavené skvělou funkcí SmartLoad , která umožnuje připojit 230V spotřebič jen za určitých podmínek. K zapojení takového spotřebiče se využívá port GEN, který lze v nastavení změnit místo portu pro generátor na port pro chytře spínaný spotřebič.
Rychlý přechod z režimu On-Grid do režimu Off-Grid (4 ms)
Funkce dálkového vypnutí
Unikátní aplikace Smart Load a funkce Grid peak shaving
Barevný dotykový LCD displej
Stupeň krytí IP65
Toto zařízení je v seznamu výrobků programu Nová zelená úsporám (kód: SVT30544)
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Nabíječka (baterie)
Typ baterie: olověný nebo lithium-iontový akumulátor
Rozsah napětí baterie: 40-60 V
Max. nabíjecí proud: 90 A
Max. vybíjecí proud: 90 A
Nabíjecí průběh: 3 stupně / vyrovnávání
Externí teplotní senzor: volitelný
Nabíjecí systém pro Li-Ion baterie: přizpůsobení pomocí systému BMS
PV vstup (fotovoltaika)
Max. DC výkon na vstupu: 4680 W
Vstupní napětí PV: 370 V (125-500 V)
Rozsah MPPT: 150-425 V
Rozsah DC napětí při plném zatížení: 300-425 V
Náběhové napětí: 125 V
Vstupní proud PV: 13 A + 13 A
Max. PV ISC: 17 A + 17 A
Počet MPPT: 2
Počet řetězců (string) na jeden MPPT: 1 + 1
Měnič (AC výstup)
Výkon (jmenovitý): 3600 W (max. 3960 W)
Výkon (špičkový): 2x jmenovitý, 10 vteřin
Jmenovitý proud: 16,4 A (max. 18 A)
Max. trvalý průchod střídavého proudu: 35 A
Výstupní napětí: AC 220/230 V (50/60 Hz)
Účinnost: 96,5 % (MPPT 99,9 %)
Krytí: IP65
Rozměry: 580 x 330 x 232 mm