Sony DualSense Wireless Controller PS5 white

Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky - Drogerie Hračky Káva, kávovary, příprava kávy Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny


Sony DualSense Wireless Controller PS5 white

417626341762644315954431595543159564785825478582649055225066941

Sony DualSense Wireless Controller PS5 white

1888 Kč
1560 Kč bez DPH

Dostupnost: Nedostupné

Part no.: 9399506

Kód produktu: 84267739

Výrobce: SONY

Váha: 0,28 kg


Popis produktu

Popis produktu

Bezdrátový ovladač DualSense™
S inovativním novým ovladačem pro konzoli PS5™ na tebe čeká ještě intenzivnější herní zážitek.

Zostři své smysly
Bezdrátový ovladač DualSense pro konzoli PS5 přináší nevídanou hmatovou odezvu, dynamické adaptivní spouště a vestavěný mikrofon – to vše v ikonickém designu.

Hmatová odezva
Díky duálnímu pohonu, který nahrazuje tradiční vibrující motorky, fyzicky ucítíš to, co se děje ve hře. Tyto dynamické vibrace budou ve tvých rukou simulovat nejrůznější situace od prostředí až po zpětný ráz zbraní.

Adaptivní spouště
Zažij proměnlivou intenzitu a napětí při interakci s herním vybavením a prostředím. Fyzicky ucítíš své akce na obrazovce – od natahování tuhé tětivy luku až po sešlápnutí brzd rychle jedoucího auta.

Vestavěný mikrofon a zástrčka pro sluchátka s mikrofonem
Povídej si s přáteli online prostřednictvím vestavěného mikrofonu nebo připoj svá sluchátka s mikrofonem k 3,5mm zástrčce. Se speciálním tlačítkem ztlumení můžeš snadno a během okamžiku vypnout hlasový vstup.

Tlačítko vytvořit
Tlačítko vytvořit ti umožní zachytit a vysílat ty nejepičtější herní momenty. Tlačítko vytvořit staví na úspěchu průkopnického tlačítka SHARE. Nabízí hráčům další způsoby produkce herního obsahu a vysílání jejich dobrodružství do světa.

Herní ikona ve tvých rukou
Měj vše pevně v rukou díky vylepšené dvoubarevné konstrukci, která kombinuje ikonické, intuitivní rozložení s vylepšenými páčkami a novou světelnou lištou.

námé funkce
Bezdrátový ovladač DualSense si zachovává spoustu funkcí ovladače DUALSHOCK®4, které si tak může užít nová generace hráčů.

Vestavěná baterie
Nabij a hraj, nyní s portem USB Type-C®4.

Vestavěný reproduktor
Vybrané hry získají nový rozměr díky kvalitnějším zvukovým efektům linoucím se přímo z ovladače.

Senzor pohybu
Vestavěný akcelerometr a gyroskop ti umožní využít ve vybraných titulech intuitivní pohybové ovládání.

Hrajte spolu na PS5™
Čapni druhého hráče a vrhněte se spolu do objevování světa lokálních her pro více hráčů na konzoli PlayStation®5, a to včetně sportovních, plošinovkových i akčních pecek, které využívají fantastických senzorických funkcí bezdrátového ovladače DualSense.

Zacvakni. Nabij. Hraj.
Zůstaň ve hře a buď připraven čelit svým kamarádům s nabíjecí stanicí DualSense.

Díky zacvakávacímu provedení nabíjecí stanice připojíš dva bezdrátové ovladače DualSense snadno a rychle. Ovladače se nabíjejí stejně rychle, jako když jsou připojené ke konzoli PS5 – uvolníš si tak porty USB, aniž by utrpěl výkon.
Zpěz k nákupu