Tech-Protect Autonabíječka CC03 se 2 porty PD45W/QC3.0, černá
   Na vašem soukromí nám záleží
 Skladem, dodání 2-4 dní
Kód produktu: 119307109
Produktové číslo: 5906302361656
Výrobce: Tech-Protect
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Tech-Protect CC03 je kompaktní a efektivní nabíječka do auta, která zajišťuje rychlé a bezpečné nabíjení mobilních zařízení na cestách. Je vybavena dvěma porty – USB-A a USB-C – a podporuje technologie rychlého nabíjení Power Delivery (PD) a Quick Charge 3.0 (QC3.0), které umožňují rychlé nabíjení chytrých telefonů, tabletů a dalších zařízení. Díky inteligentnímu systému správy napájení automaticky přizpůsobuje napětí připojenému zařízení a zajišťuje tak optimální a bezpečné nabíjení bez rizika přehřátí nebo přepětí. Díky kompaktnímu designu se Tech-Protect CC03 perfektně hodí do jakékoli zásuvky zapalovače cigaret, zatímco robustní, tepelně odolné pouzdro zaručuje odolnost a spolehlivost. Ideální volba pro ty, kteří si cení rychlého, bezpečného a pohodlného nabíjení na cestách. VLASTNOSTI PRODUKTU: - 100% originál - Baleno v originálním balení - Malý a ergonomický tvar - Vyrobeno z hliníku a PC - USB1-A (45W): 5,0V/3,0A, 9,0V/3A, 12,0V/3A, 20V/2,25A - USB2-C (45W): 5V/3,0A, 9V/3,0A, 12V/3,0A, 15V/3,0A, 20V/2,25A - Vstupní napětí: 12V-24V - Inteligentní nabíjení - Rozměry: 50 x 24,5 mm SADA OBSAHUJE: 1 x Autonabíječka Tech-Protect CC03 Typ nabíječky: Adaptér; Proud: Bez údajů; Barva: Černá; Typ konektoru kabelu: USB; Součástí balení je kabel: Ne; Vstupní napětí: Bez údajů; Počet výstupů USB-A: 1; Počet výstupů USB-C: 1; Rychlé nabíjení: Rychlé nabíjení; Délka kabelu: Žádná data; Počet nabíjecích zařízení: 2; Nabíjecí výkon: Žádná data