Tech-Protect NCM33W 2PORTOVÁ SÍŤOVÁ NABÍJEČKA PD33W/QC3.0 ČERNÁ
   Na vašem soukromí nám záleží
 Skladem, dodání 2-4 dní
Kód produktu: 119118761
Produktové číslo: 5906302375783
Výrobce: Tech-Protect
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
SÍŤOVÁ NABÍJEČKA TECH-PROTECT NCM33W SE 2 PORTY PD33W/QC3.0 ČERNÁ – Rychlé a bezpečné nabíjení Síťová nabíječka Tech-Protect NCM33W je malé, ale extrémně efektivní zařízení, které umožňuje rychle a bezpečně nabíjet dvě zařízení současně. Díky moderním technologiím nabíječka automaticky upravuje parametry nabíjení podle připojených zařízení, čímž výrazně zkracuje dobu potřebnou k plnému nabití. Dva porty USB-C a USB-A pro maximální účinnost. Nabíječka je vybavena dvěma porty – USB-C s technologií Power Delivery (PD) s výkonem až 33 W a USB-A s podporou Quick Charge 3.0 (QC3.0) s výkonem až 30 W – a umožňuje současně nabíjet chytré telefony, tablety a další elektronická zařízení s maximální účinností. Technologie Power Delivery a Quick Charge 3.0: Tech-Protect NCM33W podporuje technologie Power Delivery i Quick Charge 3.0, což zajišťuje rychlé nabíjení pro různá zařízení. Díky inteligentnímu nabíjení nabíječka automaticky upravuje výkon podle potřeb připojených zařízení, což zvyšuje uživatelský komfort. Kompaktní design ideální pro domácnost i na cesty. Kompaktní design a lehké pouzdro činí z této nabíječky ideální nabídku pro domácnost, kancelář i na cesty. Její moderní design a funkčnost z ní činí ideální volbu pro náročné uživatele. Bezpečnostní systémy pro naprostou bezpečnost. Vestavěné bezpečnostní systémy chrání před přepětím, přehřátím a zkratem a zajišťují tak naprostou bezpečnost používání. Můžete si být jisti, že vaše zařízení jsou v dobrých rukou. Technická specifikace nabíječky TECH-PROTECT NCM33W Kód výrobce: 5906302375783 Značka: Tech-protect Výstupní proud: 3000,00 mA EAN (GTIN): 5906302375783 Zamýšlené použití: univerzální Hmotnost výrobku s individuálním balením: 0,070 kg Barva: černá Počet současně nabíjených zařízení: 2 Součástí balení je kabel: ne Konektory: USB, USB typ C Shoda se standardem: Quick Charge 1.0, Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0 Rozsah vstupního napětí: 100-240V 50/60Hz 0,8A Výstupní napětí USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2,5A, 15V/2A, 20V/1,5A Výstupní napětí USB-A: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2,5A Kompatibilita 20V/1,5A: iOS, Android Chytré nabíjení: Ano Kompaktní velikost: Ano Objednejte si nyní a užijte si nejlepší nabíjecí výkon! Ideální pro vaše potřeby – k dispozici dnes v Délka kabelu: 1 m; Rychlé nabíjení: Ano; Barva: Černá; Součástí balení kabelu: Ne