32" LG 32LQ63806LC
32" LG 32LQ63806LC
 Dodání 3 dny
Kód produktu: 96008598
Produktové číslo: TVALG-LCD0499
Výrobce: LG
Váha: 5,9 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
LG. Šířka - 73,6 cm. Hloubka - 8,29 cm. Hloubka se stojanem - 18 cm. Výška - 43,7 cm. Výška se stojanem - 46,4 cm. Hmotnost - 4,7 kg. Hmotnost bez stojanu - 4,65 kg. Barva - Bílá. Energetická třída - F. Spotřeba energie v pohotovostním režimu - 0,5 W. Typ displeje - LED. Úhlopříčka obrazovky - 32 palců. Rozlišení obrazovky - FHD. Rozlišení obrazovky - Full HD (1920 x 1080). Frekvence obrazovky - 60 Hz. Zvukový výkon - 10 W. Zvukový systém - DTS HD. Typ digitálního přijímače - DVB-S, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, DVB-T. Počet HDMI portů - 2. WiFi rozhraní - Ano. Rozhraní Bluetooth - Ano. Chytrá televize - Ano. Nainstalovaný operační systém je webOS. Standard VESA - 200 x 200. Záruka - 24 měsíců. Rok výroby - 2022.