Toshiba 50QV3463DG 50palcový QLED televizor
   Na vašem soukromí nám záleží
 Skladem
Kód produktu: 121010534
Produktové číslo: 50QV3463DG
Výrobce: TOSHIBA
Váha: 15 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Tato Toshiba 50" QLED televize nabízí kvalitní obraz a moderní funkce, které splní vaše požadavky na domácí zábavu. Model 50QV3463DG spojuje živé barvy, vysoký kontrast a štíhlý design v jednom zařízení.
Design televize s úhlopříčkou 127 cm (50") byl navržen s ohledem na moderní estetiku. Tenké rámečky zajišťují, že obraz zaujme na první pohled a televize snadno zapadne do každého interiéru. Díky hloubce pouhých 8,7 cm bez podstavce je televize štíhlá, a tedy vhodná i pro montáž na zeď prostřednictvím VESA držáků (200 × 200).
Pro kvalitní zvukový prožitek je televize vybavena audio systémem Dolby Audio s celkovým výkonem reproduktorů 20 W. Mezi další užitečné funkce patří elektrický průvodce programem, rodičovský zámek a hotelový režim.
Díky široké škále dostupných funkcí a možností připojení je Toshiba 50" QLED (50QV3463DG) vhodná volba pro každou domácnost. Umožní vám přístup k oblíbeným filmům, seriálům a hrám v té nejvyšší kvalitě, a navíc svou moderní a elegantní estetikou skvěle doplní váš interiér.
Výška 648 mm
Výška se stojanem 703 mm
Šířka 1120 mm
Hloubka 87 mm
Hloubka se stojanem 235 mm
Hmotnost 11,1 kg
Bluetooth Ano
Wi-Fi Ano
Vstupně/výstupní konektory 3× HDMI 2× USB 2.0 1× RJ-45 LAN 1 x slot CI/Cl+ 1 x anténní vstup
Velikost obrazovky (diagn.) 50"