Trekingový batoh Deuter ACLite 23 Paprika- Redwood
5 467 Kč
(4 518 Kč bez DPH)
| Kód produktu: |
118454888 |
| Produktové číslo: |
362012130030 |
| Výrobce: |
Deuter |
| Váha: |
2,9 kg |
Trekingový batoh Deuter ACLite 23 Paprika- Redwood
Specifické vlastnosti: odłączany podbródek, boczne wkładki z siatki, oddychający materiał, regulowany pas piersiowy, kiszeń na pasie biodrowym, podparcie dla stóp, system VariQuick, Lite Air
Stínidlo: Ano
Lineární hustota: 210 D
Opěradlo zad: Ano
Doporučené pohlaví: Chlapec/děvče
Opasek: Ano
Úchyty: Ano
Maximální nosnost: 22 kg
Externí kapsy: Přední kapsa
Barva: Modrá
(cdm) Minimální věk: 8 měsíc/ů
Přizpůsobitelné popruhy: Ano
Typ produktu: Dětské nosítko na záda
Materiál: Polyamid
Skládací design: Ano
Kroužek na klíče: Ano
Opěrka: Ano
Hloubka: 340 mm
Výška: 700 mm
Hmotnost: 2,68 kg
Šířka: 430 mm
Množství: 1
Varování: Nenechávejte dítě bez dozoru, pokud používáte nosítko.Ujistěte se, že všechny popruhy jsou řádně zajištěny.Před prvním použitím si přečtěte uživatelskou příručku.
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis, obrázky a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany. Kontaktovat výrobce můžete na info@euroking.cz, nebo na adrese: ANTALON s.r.o., Oblouková 102, Stráž nad Nisou. Dodavatel: ANTALON s.r.o.