TWINKLY Music Sound detector BPM sensor USB Black

Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky - Drogerie Hračky Káva, kávovary, příprava kávy Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny


TWINKLY Music Sound detector BPM sensor USB Black

50408155093468

TWINKLY Music Sound detector BPM sensor USB Black

776 Kč
641 Kč bez DPH

Dostupnost: Dodání 3 dny

Part no.: TMD01USB

Kód produktu: 98067445


Popis produktu

Popis produktuMusic dongle je doplněk k chytrému dekorativnímu osvětlení Twinkly, které pro své prémiové funkce získalo řadu mezinárodních ocenění, například od Forbes, USA Today anebo CES Inovation Award – a nyní přináší unikátní možnosti hry se světlem i k nám. Ať už chcete prosvítit svůj interiér, herní místnost, terasu na párty, či si zařizujete stylové vánoční osvětlení, anebo to vše v jednom, Twinkly osvětlení s ovládáním Musc dongle je přesně to pravé. Music dongle rozezná hudbu a okamžitě na ni reaguje. Ať už uslyší klasickou vánoční koledu nebo divoké techno, díky speciálním algoritmům se okamžitě uzpůsobí a mění v reálném čase širokou paletu světelných efektů a animací na vašem Twinkly osvětlení. A navíc – efekty můžete libovolně uzpůsobovat třeba tak, že si vyberete preferované barevné škály. Music dongle vám pak vždy zajistí zcela unikátní audiovizuální zážitek. Music dongle TMD01USB lze připojit do libolného USB portu a ovládat jej pomocí intuitivní a uživatelsky přívětivé mobilní aplikace Twinkly. Ta si skvěle rozumí s operačními systémy iOS i Android a lze propojit i se systémy chytré domácnosti Apple HomeKit či Homey. Díky kompatibilitě s asistenty Alexa či Google Assitant své rozehrané osvětlení můžete pohodlně řídit třeba i hlasovými pokyny. Vlastnosti: - Zaručený audio-vizuální zážitek s živou hudbou - Hudební ovladač ke všem produktům Twinkly Gen II - Synchronizuje zvuk v reálném čase s LED osvětlením - Lze nakonfigurovat pro ovládání pouze vybraných zařízení Twinkly (maximální dosah cca 10 metrů) - Vybaven velmi citlivým digitálním mikrofonem a výkonným vícejádrovým DSP - Nastavení pomocí aplikace v telefonu - Bluetooth 4.2 BR/EDR a BLE - Kompatibilita s Wi-Fi (802.11 b/g/n) - Voděodolnost IP20 - Vyžaduje externí zdroj napájení USB-A (USB adaptér / Power Banka)

Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis, obrázky a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.

Zpěz k nákupu