UPS Ubiquiti UBIQUITI UACC-PSU-27V-250W 250W AC/DC NAPÁJECÍ MODUL PRO UISP-P-PRO
   Na vašem soukromí nám záleží
cenová bomba
UPS Ubiquiti UBIQUITI UACC-PSU-27V-250W 250W AC/DC NAPÁJE...
 Dodání 3-5 dní
Kód produktu: 113570688
Produktové číslo: UACC-PSU-27V-250W-EU
Výrobce: Ubiquiti
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Technical Specification
Mechanical
Dimensions 218.3 x 65 x 35.3 mm (8.6 x 2.6 x 1.4")
Weight 790 g (1.7 lb)
Enclosure material SECC steel
Hardware
Input connector IEC320 C14
Input voltage 100–240V AC
Input frequency 50/60Hz
Input current 3.5A
Output voltage 27V DC
Output current 9.3A
Total output power 250W
ESD/EMP protection Air: ± 10kV, contact: ± 6kV
Ambient operating temperature -20 to 50° C (-4 to 122° F)
Operating altitude 0 to 5,000 m
Ambient operating humidity 20 to 95% non-condensing