Vibrační bruska Okko FS-CG-90X187-135W, 1,7 kg, 135 W
   Na vašem soukromí nám záleží
 3-5 dní dostupno
Kód produktu: 117077387
Produktové číslo: FS-CG-90X187-135W
Výrobce: OKKO
Váha: 1,35 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Délka brusného talíře je 90 mm. Šířka brusného talíře je 187 mm. Počet otáček naprázdno - 21000. Záruka - 24 měsíců. Nastavitelná rychlost otáčení - č. Článek - FS-CG-90X187-135W. Výkon- 135 W. Okko. Hmotnost - 1,7 kg. Amplituda broušení - 2 mm. Další informace - Brusná plocha: 187 x 90 mm.