Produktové číslo: 06033D1200
Výrobce: BOSCH
Váha: 10,35 kg
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Suché sání - Ano. Odsávání kapalin - Ano. Objem nádoby - 20 l. Záruka - 24 měsíců. Značka - Bosch. Článek - 06033D1200. Výkon - 1200 W. Napětí - 230 - 230V. Průměr sací hadice je 35 mm. Hlučnost - 78 dB. Délka kabelu - 4m. V sadě - Tryska pro suché čištěn