Yale YSV/170/DB2/P Volně stojící trezor 3,8 l ocelový růžový
   Na vašem soukromí nám záleží
cenová bomba
 Dodání 3 dny
Kód produktu: 116187474
Produktové číslo: YSV/170/DB2/P
Výrobce: YALE HOME
Váha: 2,78 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Model: Volně stojící trezor
Materiál: Ocel
Nejlepší použití: Šperky, Klíč
Uzamykání: Ano
Množství: 1
Typ zámku: Kombinační zámek
Způsob uchycení: Podlaha/zeď
Barva: Růžová
Kapacita: 3,8 l
Typ zdroje: Baterie
Počet baterií: 4
Typ baterie: AA
Výška: 170 mm
Šířka: 230 mm
Hloubka: 170 mm
Hmotnost: 2,3 kg
Vnitřní rozměry (š x h x v): 220 x 110 x 160 mm