Produktové číslo: ZM600-TXII
Výrobce: ZALMAN
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
ZALMAN MegaMax ZM600-TXII 600 W
Napájecí zdroj o výkonu 600 W je osazen tichým a přitom výkonným 120 mm ventilátorem. Účinnost zdroje je až 86 %, splňuje certifikaci 80PLUS.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 600 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80PLUS
Napájecí konektory: 1 x ATX 20+4pin, 1 x EPS 4pin, 1 x EPS 8pin, 2 x PCIe 6+2-pin, 6 x SATA, 4 x molex, 1 x floppy
Rozměry: 150 x 140 x 86 mm