Napájení ASRock Challenger Gold 650W (CL-650G)
1 958 Kč
(1 618 Kč bez DPH)
| Kód produktu: |
117855075 |
| Produktové číslo: |
CL-650G |
| Výrobce: |
ASRock |
| Váha: |
2,21 kg |
Napájení ASRock Challenger Gold 650W (CL-650G)
Prvky ochrany napájení: OVP (přepěťová ochrana)SCP (ochrana proti zkratu)OPP (ochrana proti přetížení)OCP (nadproudová ochrana)UVP (podpěťová ochrana)OTP (ochrana proti přehřátí)
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz
Typ Power Factor Correction (PFC): Aktivní
Celkový příkon: 650 W
Bezpečnostní spínač: Ano
Umístění větráku: Vršek
Počet ventilátorů: 1 ventilátor/ventilátory
Průměr větráku: 12 cm
Typ chlazení: Aktivní
Barva: Černá
Výška: 86 mm
Hloubka: 140 mm
Šířka: 150 mm
Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX
Počet napájecích konektorů SATA: 4
Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky): 1
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny): 2
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): 2
Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Gold
Formát PSU: ATX
ATX verze: 3.1
Varování: Neotevírejte kryt – riziko úrazu elektrickým proudem.Výrobek není vhodný k likvidaci s komunálním odpadem - likvidujte jej v souladu s místními předpisy.
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis, obrázky a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany. Kontaktovat výrobce můžete na info@euroking.cz, nebo na adrese: ANTALON s.r.o., Oblouková 102, Stráž nad Nisou. Dodavatel: ANTALON s.r.o.