Chytrý zdroj GPS-400A8 400W
   Na vašem soukromí nám záleží
cenová bomba
Chytrý zdroj GPS-400A8 400W
Chytrý zdroj GPS-400A8 400W
 Dodání 3 dny
Kód produktu: 34801892
Produktové číslo: GPS-400A8
Výrobce: Chieftec
Váha: 1,573 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Výkon zdroje: 400 W Ventilátor: 12 cm PFC: Aktivní Počet připojení napájení MOLEX: 2 Počet napájecích konektorů SATA: 3 Počet napájecích konektorů 4-pin 12V: 1 Počet napájecích konektorů PCI-E 6 + 2-pin: 1 napájecí konektor MB: 20 + 4 pin Modulární napájecí zdroj: Ne Rozměry: 140 mm x 150 mm x 87 mm Verze: Krabice