Zdroj Mean Well HDR-100-24 na DIN lištu, 24V, 3,83A
   Na vašem soukromí nám záleží
cenová bomba
rozšířená záruka
 Skladem v eshopu
Kód produktu: 102355052
Produktové číslo: HDR-100-24
Výrobce: Mean Well
Váha: 1 kg
Záruka: 36 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Zdroj na DIN lištu Mean Well HDR-100-24  využijete pro průmyslové i domácí systémy. Řada HDR-100 patří mezi cenově dostupné ultra tenké zdroje s šířkou 70 mm . Namontujete ho na DIN lištu TS-35/7,5 a TS-35/15.
Hlavní přednosti
Ideální pro průmyslové a domácí systémy
Stejnoměrné výstupní napětí 24V
Ochrana proti zkratu, přetížení a přepětí
Plastový vnější plášť fungující jako ochrana
Odolnost vůči vysokým teplotám
Stejnoměrné výstupní napětí
Zdroj HDR-100-24 vám poskytuje stejnoměrné výstupní napětí 24V . Hodnotu ovšem můžete regulovat v rozmezí 21,6V až 29V . Zároveň je zdroj připravený na široké vstupní napětí od 85VAC až po 264VAC. Potěší vás také, že splňuje evropskou normu EN 61000-3-2 .
Vysoká odolnost zdroje
Specifikace
Značka: Mean Well
Model: HDR-100-24
Určení: zdroj na DIN lištu
Parametry
Typ zdroje: spínaný
Počet výstupů: 1
Výkon: 92 W
Výstupní napětí: 24 V DC, 24 až 25 5V DC
Výstupní proud: 3,83 A
Univerzální vstup: 85 ~ 264VAC, 120 až 370V DC
Ultra tenký design o šířce: 70 mm
Spotřeba při běhu na prázdno: < 0,3 W
Izolační třída: II
Zdroj napájení: LPS
Určení: pro DIN lištu TS-35/7,5 a TS-35/15
Elektrické připojení: svorkovnice
Účinnost: 90 %
Funkce a vybavení
LED indikátor provozu
Typy ochrany: protizkratová, proti přetížení, přepěťová
Fyzické parametry
Provozní teplota: -30 až +70 °C
Hmotnost: 270 g
Rozměry (š x v x h): 70 x 90 x 54,5 mm
Obsah balení
1x zdroj Mean Well HDR-100-24 na DIN lištu, 24V, 3,83A