Black & Decker BDCDS18N 18V Aku bruska
   Na vašem soukromí nám záleží
 3-5 dní dostupné
Kód produktu: 54857427
Produktové číslo: BDCDS18N-XJ
Výrobce: Black&Decker
Váha: 1 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Typ delta bruska
Barva oranžová/černá
Účel použití Pro broušení menších, těžko přístupných ploch, v šikmých oblastech
pracovní režim Provoz na baterie
provozní napětí 18 voltů
bateriový systém Li-ion baterie, 18V
Rukojeť Měkká rukojeť se 2 polohami rukojeti
odsávání prachu Odsávání nebo sběrný sáček na prach
smirkový papír Záznam suchý zip
brusný talíř Délka (od rohu k rohu) 110 mm
počet houpaček 12 000 ot./min
rezonanční obvod 1 mm
provozní hluk hladina akustického tlaku 68,2 dB(A)
hladina akustického výkonu 79,2 dB(A)
informace o vibracích hodnota emise vibrací ah 7,3 m/s2
Doplňky dostupný Nástavec na broušení prstů, 3x brusný list
potřebne dokoupiť Li-Ion baterie 18V