Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Síťové karty a adaptéry drát

Netgear 10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10 BNDL

Netgear 10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10 BNDL
59068 Kč
48817 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Síťové karty a adaptéry drát
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AXM761P10-10000S
Kód produktu: 15659901
Výrobce: NETGEAR
Záruka: 60 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 5907,- Později 10 splátek
Popis produktu: Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces

Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM7328S-200 and GSM7352S-200

Fits into the 10 GE SFP+ interface of SFP+ Adapter module AX743

10 Gigabit Ethernet “short range” fiber connectivity
LC duplex connector
Fits into SFP+ interfaces of M5300, M7100 and M7300 series Managed Switches
Fits into SFP+ interfaces of select Smart and Plus Switches
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 550 m (1,804 ft) distances with 50/125µm OM4 multimode fiber cables
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 300 m (984 ft) distances with 50/125µm OM3 multimode fiber cables
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 33 m (108 ft) distances with 62.5/125µm OM1/OM2 multimode fiber cables
Ordering part number: (10 unit) AXM761P10-10000S

10 pack=10 ks


karcher