Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: Síťové karty a adaptéry drát

Filtr cen: 0-100000
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 >>
938 Kč
cena s DPH
www.mader.cz
358 Kč
cena s DPH
Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Síťová karta / adapter; Síťová architektura: GigabitEthernet; Použití: server, PC počítač; Rozhraní: RJ45; Typ konektoru sběrnice: PCI-E 1x; Rychlost sběrnice /MHz/: 33, 66; Funkce Wake-on-LAN: Ano; Operační systém: Windows 98/ME/NT/2000/XP/Vista/7/8, Linux Kernel 2.4 a novější, Novell NetWare 5.x, 6.x; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3az - Energy Efficient Ethernet, IEEE 802.3x - Flow Control, IEEE 802.1Q - Virtual LANs, IEEE 802.1Q-in-Q - VLAN Tag, IEEE 802.1p - Priority, Jumbo Frame; Chipset: Realtek RTL8168E; Standardní příslušenství: Nízkoprofilová (low-profile) záslepka do slotu PC skříně, Instalační manuál, CD s ovladači v balení; Doplňující informace: CPU: min. Pentium III 1G
419 Kč
cena s DPH
Easily connect your computer, game console, or other device to a wired network USB 2.0 to Fast Ethernet Adapter,, 1 RJ 45, USB-A Male, 10/100MBIT, USB 2.0 •Ethernet IEEE 802.3 10BaseT compatible •USB 2.0 high speed (up to 100Mbps) •1 x RJ45 port, US
529 Kč
cena s DPH
Digitus USB 3.0 adaptér na Gigabit Ethernet, USB-A samec, 10/100/1000MBIT, USB 3.0 Snadno připojíte Ultrabook a počítač s rychlejší sítí Gigabit Ethernet. V souladu se specifikací USB 3.0, dolů kompatibilní s rozhraním USB 2.0 a USB 1.1
14208 Kč
cena s DPH
Cable Medium - Fiber Cabling Type - MMF up to 300m Bracket Height - Low Profile & Full Height Max TDP - 8 W Networking Specifications # of Ports - Single System Interface Type - PCIe v2.0 (5.0GT/s) Intel Virtualization Technology for Connectivity (VT-c) - VMDq & VMDc Speed & Slot Width - 5.0 GT/s, x8 Lane Controller - Intel 82599ES Package Specifications Low Halogen Options Available - See MDDS Advanced Technologies iWARP/RDMA - No Intelligent Offloads - Yes Storage Over Ethernet - iSCSI, FCoE, NFS Intel Virtualization Technology for Connectivity On-chip QoS and Traffic Management - Yes Flexible Port Partitioning - Yes Virtual Machine Device Queues (VMDq) - Yes PCI-SIG* SR-IOV Capable - Yes
250 Kč
cena s DPH
Výrobce: Tenda; Třída produktu: Síťová karta / adapter; Síťová architektura: FastEthernet; Použití: počítač PC, tiskárna; Rozhraní: RJ45; Typ konektoru sběrnice: PCI; Funkce Wake-on-LAN: Ne; Operační systém: Windows 2000(SP3)/XP/Vista, Novell NetWare, Linux, SCO; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, PCI - Peripheral Component Interconnect, PCI v.2.2 - Peripheral Component Interconnect, 5/3.3V; Chipset: Realtec
938 Kč
cena s DPH
www.mader.cz
372 Kč
cena s DPH
Výrobce: Gembird; Třída produktu: Síťová karta / adapter; Síťová architektura: GigabitEthernet; Použití: PC počítač; Rozhraní: RJ45; Typ konektoru sběrnice: PCI-E 1x; Funkce Wake-on-LAN: no data; Operační systém: Microsoft Windows, Mac OS, UNIX, Linux; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.1Q-in-Q - VLAN Tag, IEEE 802.1p - Priority, IEEE 802.3x - Flow Control; Chipset: Realtec
910 Kč
cena s DPH
Výrobce: Intel; Třída produktu: Síťová karta / adapter; Síťová architektura: GigabitEthernet; Použití: PC počítač; Rozhraní: RJ45; Typ konektoru sběrnice: PCI; Rychlost sběrnice /MHz/: 33, 66; Funkce Wake-on-LAN: Ano; Operační systém: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows NT 4.0, Microsoft Windows 98 SE, Microsoft Windows Me, Novell NetWare 4.2, Novell NetWare 5.1, Novell NetWare 6, Linux, DOS, Microsoft Windows Vista; Podporované protokoly a standardy: WfM Baseline 2.0 - Wired for Management Baseline ver. 2.0, DMI 2.0 - Desktop Management Interface ver. 2.0, WMI - Windows Management Instrumentation, SNMP - Simple Network Management Protocol, ACPI - Advanced Configuration and Power Interface, IEEE 802.1Q - Virtual LANs, IEEE 802.3x - Flow Control, IEEE 802.1p - Priority, IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, PXE 2.0 - Preboot Execution Environment ver. 2, PCI v.2.3 - Peripheral Component Interconnect, 3.3V; Chipset: Intel 8254PI; Přiložený software: Intel SingleDriver CD
4910 Kč
cena s DPH
Výrobce: Intel; Třída produktu: Síťová karta / adapter; Síťová architektura: GigabitEthernet; Použití: server; Rozhraní: RJ45; Typ konektoru sběrnice: PCI-E 4x, PCI-E 8x, PCI-E 16x; Funkce Wake-on-LAN: Ano; Operační systém: Microsoft Windows XP, Microsoft Windows 2000, Novell NetWare 6.5, Linux Kernel 2.4 a novější, FreeBSD, Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows Server 2008, Windows Vista SP1; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3ab - 1000BaseT, AFT - Adapter Fault Tolerance, SFT - Switch Fault Tolerance, Load Balancing, IEEE 802.3ad - Link Aggregation Control, IEEE 802.1Q - Virtual LANs, IEEE 802.1p - Priority; Chipset: Intel 82576
1093 Kč
cena s DPH
Výrobce: Intel; Třída produktu: Síťová karta / adapter; Síťová architektura: GigabitEthernet; Použití: PC počítač; Rozhraní: RJ45; Typ konektoru sběrnice: PCI; Rychlost sběrnice /MHz/: 33, 66; Funkce Wake-on-LAN: Ano; Operační systém: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows NT 4.0, Microsoft Windows 98 SE, Microsoft Windows Me, Novell NetWare 4.2, Novell NetWare 5.1, Novell NetWare 6, Linux, DOS, Microsoft Windows Vista; Podporované protokoly a standardy: WfM Baseline 2.0 - Wired for Management Baseline ver. 2.0, DMI 2.0 - Desktop Management Interface ver. 2.0, WMI - Windows Management Instrumentation, SNMP - Simple Network Management Protocol, ACPI - Advanced Configuration and Power Interface, IEEE 802.1Q - Virtual LANs, IEEE 802.3x - Flow Control, IEEE 802.1p - Priority, IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, PXE 2.0 - Preboot Execution Environment ver. 2, PCI v.2.3 - Peripheral Component Interconnect, 3.3V; Chipset: Intel 8254PI; Přiložený software: Intel SingleDriver CD
550 Kč
cena s DPH
Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Síťová karta / adapter; Síťová architektura: FastEthernet; Rozhraní: 1 x RJ45 (síťová karta), 1 x USB 3.0; Typ konektoru sběrnice: N/A; Funkce Wake-on-LAN: Ano; Operační systém: Windows 2000/XP/Vista/7/8, Mac OS 10.X, Linux Kernel 2.6 a novější; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3az - Energy Efficient Ethernet, IEEE 802.1x flow control; Doplňující informace: 73.2 x 28 x 13.6 mm (L x W x H), 23,5 g
1 2 3 >>


karcher