Dokonalá konektivita Vlastnosti Netienený prepojovací kábel CAT6, 8P8C Pozlátené kontakty
Skladem v eshopu
Cubenest PowerCube Original; Cubenest PowerCube Original nabízí pět zásuvek v kompaktním a stylovém těle pro napájení vašich zařízení. Promyšlené rozmístění zásuvek zajišťuje, že se nabíječky nebo objemné adapt...
Dodání 3 dny
Krux HydroGlance 360 LCD (černý) Výrobce: Krux Kategorie: Vodní chlazení
3-5 dní dostupné
TP-Link Tapo C113 Wi-Fi kamera pro zabezpečení domácnosti Nepřetržitý vnitřní i venkovní monitoring: Umístěte ji v obývacím pokoji, ložnici, dětském pokoji, na zahradě nebo před vchodovými dveřmi, abyste měli nepřetržité sledování. Navíc díky krytí IP65 je kamera odolná vůči povětrnostním vlivům: ve dne, v noci, za deště i za slunce. Barevné noční vidění v rozlišení 2K: Tapo C113 zachycuje snímky i při slabém osvětlení v neuvěřitelně vysokém rozlišení a barevných detailech – uvidíte za hranice toho, co vidí pouhé oko! 2K jasný obraz během dne: Pokud jde o ochranu vašeho domova, na detailech záleží! Jasný obraz v rozlišení 2K 3MP přesahuje tradiční rozlišení Full HD 1080p, takže žádný detail nezůstane nepovšimnutý ani rozmazaný. Vestavěné reflektory: Duální reflektory umožňují kameře Tapo C113 pořizovat detailnější noční záběry v plných barvách, čímž zlepšují viditelnost ve tmě. Ultra snadná a bezproblémová instalace: Instalace a montáž jsou díky silné a nastavitelné magnetické základně hračka, což vám dává flexibilitu umístit ji prakticky kamkoli. AI detekce zdarma: Technologie umělé inteligence detekuje a identifikuje osoby, domácí mazlíčky a vozidla, zasílá vám pouze relevantní oznámení a zároveň efektivně zabraňuje zbytečným upozorněním. Přizpůsobitelný zvukový a světelný alarm: Nahrajte si vlastní zvuk, který použijete jako alarm a upravte jas reflektoru podle svých preferencí pro kompletně přizpůsobený alarmový systém, který odradí nevítané hosty. Obousměrný zvuk: Poslouchejte a komunikujte s návštěvou, kurýry a domácími mazlíčky na druhé straně kamery se zvýšenou čistotou díky prémiovému mikrofonu a reproduktorům Tapo C113. Zabezpečené lokální a cloudové úložiště‡: Uchovávejte až 512 GB záznamu nepřetržitě na kartě microSD† (prodává se samostatně) nebo si vyberte naši předplatitelskou službu Tapo Care Cloud, která nejen ukládá vaši 30denní historii videí, ale také poskytuje další výhody, jako jsou oznámení o aktivitě se snímky. Kompatibilita s Amazon Alexa, Google Home a Samsung SmartThings: Ovládejte kameru Tapo C113 hlasem pomocí oblíbených zařízení třetích stran, jako jsou Amazon Alexa a Google Home, které vám umožní snadno spravovat Tapo C113 a využívat skutečné hands-free ovládání. Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/cloud-camera/tapo-c113 Technické specifikace CAMERA Image Sensor 1/3” Progressive Scan CMOS Not Starlight Sensor Lens Focal Length: 3.16mm Aperture: F1.6 Field of View: 114°(Diagonal), 97°(Horizontal), 52°(Vertical) Night Vision 850 nm IR LED (40 ft / 12 m) Day/Night Switch IR-Cut Filter with Auto-Switching Lighting 2× White Lights, 2× IR Lights Interface & Button 1× RESET Button 1× microSD Card Slot (Up to 512 GB) 1× USB Type-C Power Port VIDEO & AUDIO Maximum Resolution 2K 3MP (2304 x 1296 px) Frame Rate 15/20/25/30 fps Digital Zoom None Video Compression H.264 Live View Yes Image Enhancement 3DNR WDR Audio Input & Output Built-in Microphone and Speaker Audio Communication Two-Way Audio with Noise Cancellation Siren Volume 88 dB (Level measured at 4-inch/10-cm distance) STORAGE Local Storage MicroSD Card Slot on Camera (Up to 512 GB) General Information about using MicroSD Cards > Cloud Storage Tapo Care Cloud Storage Services (Subscription required) DETECTION and NOTIFICATIONS AI Detection Motion Detection Person Detection Baby Crying Detection Activity Zones Yes (*Only works with Motion Detection.) Output Notification System Notification System Notification with Snapshot (Tapo Care Services) NETWORK Network Connectivity Connect via Wi-Fi Wireless Connectivity IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz Wi-Fi Protocol TCP/IP, DHCP, ICMP, DNS, NTP, HTTPS, TCP, UDP Transmission Rate 11b: 11 Mbps 11g: 54 Mbps 11n: 72.2 Mbps SECURITY Security On-Device Machine Learning 128-bit AES Encryption with SSL/TLS WPA/WPA2-PSK POWER Input Voltage 100-240 V, 50/60 Hz DC Power Connector Size USB Type-C Port Power Cord Length 2 m Typical Power Consumption 1.9 W Maximum Power Consumption 3.4 W AC adapter input 100-240V~, 50/60 Hz, 0.2 A AC adapter output 5.0 V, 1.0 A (Type-C Power) GENERAL Smart Integration Amazon Alexa Google Assistant Samsung Smartthings Weather Resistance IP65 Mounting Options Tabletop Wall-Mounted Ceiling-Mounted Operating Temperature -20 oC ~ 45 oC (-4 °F ~ 113 °F) Storage Temperature -20 oC ~ 70 oC (-4 °F ~ 158 °F) Operating Humidity 10%~90% RH, Non-condensing Storage Humidity 5%~90% RH, Non-condensing Dimensions ( W x D x H ) 2.41 × 2.38 × 3.63 in (61.1 × 60.5 × 92.1 mm) Weight 3.2 oz / 90 g Package Content Tapo C113 Camera × 1 Camera Bracket × 1 Power Adapter × 1 USB-A to Type-C Wire × 1 Mounting Screws × 4 Mounting Anchors × 4 Cable Organizers × 2 Mounting Template × 1 Quick Start Guide Certifications CE, FCC, RCM, JRF, VCCI
Skladem, dodání 2-4 dní
Třípásmový Wi-Fi router, rychlost až 5 760 Mb/s v pásmu 6 GHz, napájení PoE+. Připojení více než 300 zařízení najednou, montáž na strop i stěnu. Maximální spotřeba 21 W, LED diody a tlačítko továrního nastavení. Bílá barva.
Skladem, dodání 2-4 dní
Haushalt. Délka - 3,4 cm. Průměr - 0,7 cm. Barva - Šedá. Materiál - ocel. Jednotky v balení - 20.
3-5 dní dostupné
Počet 10/100 Mbit/s Portů: 5 Jumbo rámeček: ne PoE (Power over Ethernet): ne IEEE 802.3 10-BASE-T, Ethernet: ano IEEE 802.3u 100-BASE-TX, Fast Ethernet: ano IEEE 802.3x Flow Control (Full-Duplex Flow Control): ano Typ: Switch Barva: černá / šedá Šířka (mm): 125 Výška (mm): 30 Hloubka (mm): 69
Skladem, dodání 2-4 dní
Router CUDY WR3600 BE3600 Gigabit Wi-Fi 7 Typ rozhraní ethernetu LAN: Gigabit Ethernet Počet sítí pro hosty (5 GHz): 1 Připojení na síť Ethernet: Ano Počet sítí pro hosty (2,4 GHz): 1 Přesměrování por
Dodání 3 dny
Prime LC 240 ARGB má speciálně navržený kontaktní povrch CPU, který efektivně ochlazuje CPU a poskytuje stabilní výkon. Předinstalované ventilátory ARGB jsou připojeny pouze jedním kabelem, což výraz
Skladem, dodání 2-4 dní
Ubiquiti UniFi Switch Pro XG 8 PoE Kompaktní profesionální 8portový L3 switch Etherlighting™ PoE++ disponující osmi 10GbE RJ-45 porty a dvěma 10G SFP+ porty. Switch podporuje DHCP server a relay, statické směrování i směrování mezi VLA...
Skladem v eshopu
Přístupový bod, montáž na stěnu. Wi-Fi 6 s rychlostí až 1,8 Gbit/s, MU-MIMO, OFDMA. Centralizovaná správa Omada SDN. 2x Gigabit Ethernet port, z toho 1x s podporou PoE out, 1x FXS port, 1x GPON port.
Skladem, dodání 2-4 dní
Intellinet Network Solutions gigabitový řízený switch 16x RJ45 PoE+ / 2 SFP sloty (561198) Výrobce: Intellinet Network Solutions Kategorie: Přepínače
Dodání 3-5 dní
Parametry Audio Poly HD Voice; Technologie Poly Acoustic Clarity zajišťuje plně duplexní hovory a potlačuje akustickou ozvěnu i okolní šum; Technologie Poly Acoustic Fence potlačuje okolní hluk při použití sluchátka nebo kabelové náhlavní soupravy; Technologie Poly NoiseBlockAI odstraňuje většinu okolního hluku při používání konferenčního reproduktoru; Aplikace Poly Computer Audio Connector nainstalovaná v počítači (pouze Windows) umožňuje vybrat telefon pro zvukový vstup a výstup počítače a použít s počítačovými aplikacemi sluchátko, volitelnou náhlavní soupravu a handsfree hlasitý odposlech; Širokopásmový zvuk TIA-920, v souladu s typem 1 (plně duplexní IEEE 1329); Individuální nastavení hlasitosti s vizuální zpětnou vazbou pro každou zvukovou cestu; Detekce hlasové aktivity; Komfortní tvorba hluku; Generování tónů DTMF (RFC 2833 a v pásmu); Přenos zvukových paketů s nízkým zpožděním Porty 1x USB 2.0 Type-C (pro média a úložné aplikace); 2x RJ-45 (10/100/1000BASE-TX Mb/s) Barva Černá Software pro správu Bezdotykové spuštění sítě Poly; Poly Lens; Služba správy zařízení Polycom pro poskytovatele služeb (PDMS-SP) cloudové správy; SDP Správa zabezpečení Ověřování 802.1X a šifrování médií EAPOL přes SRTP; Ověřování Digest; Zašifrované konfigurační soubory; Zabezpečené poskytování sítě HTTPS; Přihlášení heslem; Podpora podepsaných spustitelných souborů softwaru; Podpora syntaxe adresy URL s heslem; Protokol TLS (Transport Layer Security); Šifrování médií SRTP pomocí 256bitového AES Rozsah provozních teplot 0 až 40 °C Záruka Standardní jednoletá omezená záruka Poly Obsah balení Instalační list; Síťový kabel (LAN) CAT-5E; Stolní podstavec; Konzole s antimikrobiální ochranou Microban; Sluchátko s antimikrobiální ochranou Microban; Kabel sluchátka; Nástěnný držák Číslo produktu 2200-86980-025 Poznámky Právní omezení
Skladem-dodání 2-4 dní
Startech 2-Port USB-C KVM Switch, Single-4K 60Hz HDMI Monitor, Dual-100W Power Delivery Pass-through Ports, Bus Powered, USB Type-C/USB4/Thunderbolt 3/4 Compatible
Skladem-dodání 2-4 dní
Dokonalá konektivita Vlastnosti Netienený prepojovací kábel CAT6, 8P8C Pozlátené kontakty
Dodání 3-5 dní
Řada MYSTIQUE je nová řada kapalinových chladičů Deepcool s brilantní 2,8 TFT LCD obrazovkou. Obrazovka má velmi ostré rozlišení 640 x 480 pixelů a brilantně zobrazuje 16,7 milionů barev, protože MYS
Skladem v eshopu
48portový gigabitový L2 řízený switch JetStream se 4 SFP sloty T2600G-52TS (TL-SG3452) Gigabitová ethernetová připojení na všech portech poskytují vysokou rychlost.
Skladem, dodání 2-4 dní
WI-FI KAMERA DAHUA P5AS-PV Wi-Fi standard: 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) Připojení na síť Ethernet: Ano Frekvenční rozsah: 2,4/5 GHz Wi-Fi: Ano Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10,100 Mbit/s Nahrávání v c
Dodání 3 dny
Ubiquiti USW-48 rozšiřuje síť a síťový kontroler UniFi dokáže spravovat zařízení a karty UniFi. Podrobnosti o síti jsou logicky uspořádány pro zjednodušené a vysoce výkonné rozhraní. Patentovaný engine Deep Packet Inspection (DPI) od společnosti Ubiquiti využívá nejnovější signatury identifikace ap
Dodání 3-5 dní
EZVIZ HB8 + solární panel; Venkovní IP kamera nabízí snímač 1/3" CMOS s rozlišením 4 Mpx , který je schopný snímat video v rozlišení 2560 × 1440 při 15 fps . Pro případ zhoršených světelných podmíne...
Dodání 3-5 dní
Devolo Magic 1 WiFi mini je perfektním doplňkem, pokud jste již položili základy se startovací sadou Magic. Integrace malého adaptéru do vaší stávající domácí sítě Magic je neuvěřitelně snadná: jednoduše jej zapojte do volné zásuvky. Během několika sekund se připojí ke stávajícím adaptérům Magic a
3-5 dní dostupné
N300 Wi-Fi 4 USB Adapter AN3U Funkce Vylepšené bezdrátové připojení Rychlosti až 300 Mb/s pro vynikající výkon s cenově výhodným řešením pro připojení online Vylepšené zabezpečení Nejnovější šifrování WPA3™ pro větší ochranu a bezpečnější připojení Vyšší účinnost Technologie MIMO zajišťuje efektivní připojení Wi-Fi Zpětně kompatibilní Funguje se všemi Wi-Fi routery a bránami Prostorově úsporný design Kompaktní rozměry 29.65 x 17.7 x 9.7 mm – zapojte a zapomeňte Podpora Windows Kompatibilní s Windows 11 a 10 Specifikace BEZDRÁTOVÉ FUNKCE Bezdrátové standardy: IEEE 802.11b/g/n Bezdrátové šifrování: WPA2™ WPA3™ Typ antény: 2× interní anténa SOFTWARE Operační systém: Windows 11 Windows 10 (64 a 32 bit) HARDWARE Rozhraní: USB 2.0 port Rozměry: 29.65 x 17.7 x 9.7 mm Hmotnost: 4.16 g NAPÁJENÍ A SPOTŘEBA Napájení: Provozní napětí: 5V DC ±10 % Spotřeba energie v režimu spánku: 220 mA Spotřeba energie v provozu: 330 mA FYZICKÉ VLASTNOSTI Provozní teplota: 0 až 40 °C Skladovací teplota: -20 až 75 °C Provozní vlhkost: 10 % až 90 % (nekondenzující) Skladovací vlhkost: 5 % až 95 % (nekondenzující) CERTIFIKACE Certifikace: FCC Class B CE IC -|CZ|SK|EN
Skladem-dodání 2-4 dní
XtendLan napájecí redukce jack/svorkovnice; Redukce usnadňující instalaci kamer. Dovoluje spolehlivé upevnění dvou kabelů napájecího napětí do jack konektoru kamer. Redukce z 2pólové pružinové svorkovnice na napájecí jack 5,5 × 2,1 mm. ZÁKLADNÍ SPECIF...
Skladem v eshopu
Eufy Indoor Cam 2K Pan & Tilt White (T8410322). Výrobce: Anker. Omlouváme se za chybějící popis, pracujeme na lepším popisu.
Skladem v eshopu
Technical Specification Supported media Fiber Connector type SF...
Dodání 3-5 dní
WiFI IP Kamera EVOLVEO Detective WIP 2M SMART EVOLVEO Detective WIP 2M , je bezdrátová WiFI kamera s možností připojení do kabelové sítě LAN . Lze ji využít všude v rozsahu vaší domácí nebo firemní WiFi sítě. Kamera může sloužit k ostraze domácnosti, chaty, firemních budov nebo provozovny. Díky variabilní možnosti uchycení kameru lze umístit jak na strop tak na stěnu. Kamera je vyrobená z kvalitní odolné slitiny, odolné vůči všem vlivům počasí a má ochranu proti zatečení kapalin a vniknutí prachu IP66 . TECHNICKÁ SPECIFIKACE IR noční přísvit 850nm 24xIR LED Dosvit IR 15-20m Objektiv čočka 4mm f=2,4, pevný, horizontální úhel 84°, vertikální úhel 45° Záznam Full HD 1080p 30fps Spotřeba max. 12W Komprese záznamu H.265 Výkonný chipset Hisilicon Hi3536DV100 Konektory LAN RJ45 konektor 10/100M DC Jack - napájecí konektor Wi-Fi Wi-Fi/802.11/b/g/n 2,4GHz Pracovní teplota -15°C/+50°C Rozměry kamery (Š x V x D) 80,8x65,5x179mm, rozteč šroubů pro montáž 47x47mm Váha 340g Ostatní 1× venkovní celokovová kamera s připojením WiFi nebo LAN Mikrofon pro záznam zvuku 1/2,9" 2Mp CMOS snímač Micro SD Slot pod ochranným krytem Podpora Micro SD karet až do kapacity 128GB Smartlife (Tuya) aplikace v CZ pro iOS a Android Podpora Onvif protokolu Rozeznání pohybu z obrazu Obsah balení 1x WIFI/IP Bullet IP66 kamera s nočním přísvitem 1x napájecí adaptér DC 12V 1A 1x sada pro upevnění kamery 1x WiFi anténa 2,4GHz 3db 1x Uživatelský manuál
Skladem, dodání 2-4 dní
Terra MULTISWITCH TT-9/32-FT 9 VSTUPŮ / 32 VÝSTUPŮ Síťový terminál TELMOR Výrobce: Terra Kategorie: síťové terminály
Dodání 3-5 dní
Allied Telesis AT-X530-28GSX-50
Skladem-dodání 2-4 dní
Startech 2-Port HDMI Splitter (1x2), 4K 60Hz UHD HDMI 2.0 Audio Video Splitter w/ Scaler & Audio Extractor (3.5mm/SPDIF), Dual HDMI Splitter (1-In 2-Out), EDID Copy, TV/Projector
Skladem-dodání 2-4 dní
MERCUSYS switch MS120PG 20portový gigabitový rackový switch s 16 porty PoE+ 16× gigabitových portů PoE+ RJ45, 2× gigabitové porty RJ45 bez PoE a 2× kombinované gigabitové sloty SFP Vysoký výkon PoE až 30 W pro každý port PoE a 192 W* pro všechny porty PoE Funguje s PD kompatibilními s IEEE 802.3af/at Dosah přenosu dat a napájení až 250 m v režimu Extend Mode** Prioritní režim pro porty 1–4 zaručuje kvalitu citlivých aplikací, jako je například video monitor Režim izolace umožňuje oddělení provozu klientů jedním kliknutím pro vyšší bezpečnost a výkon Funkce PoE Auto Recovery zaručuje stabilní provoz zařízení PoE automatickým restartováním zařízení PD, která přestala reagovat nebo se vypnula Plug & Play. Není nutná žádná konfigurace ani centrální správa. Stránky produktu: https://www.mercusys.com/cz/product/details/ms120gp Technické specifikace Hardware PoE Ports RJ45 Standard: Compliant with 802.3 af/at Powered Devices PoE Ports: Port 1-16 PoE Power Budget: 192 W
Skladem, dodání 2-4 dní
Ceiling Mount Bracket Built of aluminum alloy and SECC material, it is cost-effective. With its internal wiring, it is compact and suitable for a variety of cameras. It can be scaled from 475 to 800 mm. Casing Material SECC; aluminum alloy Pro
Dodání 3-5 dní
Bezdrátový dvoupásmový Gigabitový stropní access point, určen pro prostředí s velkým počtem uživatelů.
Dodání 3 dny
EVOLVEO Detective WN8 SMART náhradní bezdrátová kamera Kameru lze spárovat pouze s kamerovým systém EVOLVEO Detective WN8 SMART , není kompatibilní s předchozí verzí WN8. Do kamerového systému WN8 SMART lze přiřadit až 8 kamer včetně kamer s podporou ONVIF, které máte přiřazené v lokální síti. TECHNICKÁ SPECIFIKACE IR noční přísvit 850nm 24xIR LED Dosvit IR 15-20m Objektiv čočka 4mm f=2,4, pevný, horizontální úhel 84°, vertikální úhel 45° Záznam Full HD 1080p 30fps Spotřeba max. 12W Komprese záznamu H.265 Konektory DC Jack - napájecí konektor LAN RJ45 konektor 10/100M - pro párování v lokální síti (Kódování) Pracovní teplota -15°C/+50°C Rozměry kamery (Š x V x D) 80,8x65,5x179mm, rozteč šroubů pro montáž 47x47mm Váha 340g Ostatní Venkovní celokovová kamera 1/2,9" 2Mp CMOS snímač Podpora Micro SD karet až do kapacity 128GB Obsah balení 1x Bullet IP66 kamera s nočním přísvitem 1x napájecí adaptér DC 12V 1A 1x sada pro upevnění kamery 1x Anténa 2,4GHz 5db 1x Uživatelský manuál
Skladem v eshopu
Unmanaged Plug and Play Plug in and go. The DIS-100E-5W reliably forwards Ethernet frames. Fast Ethernet Connectivity Designed with 5 x 10/100BaseT(X) Fast Ethernet ports to suit your network layout. Officially Certified Certifications for vibrat
3-5 dní dostupné
Herní router, dvoupásmové připojení - 688 Mb/s při 2,4 GHz a 2 882 Mb/s při 5 GHz, Wi-Fi 7, aplikace Tether, speciální herní panel s RGB osvětlením, zabezpečení HomeShield, 4 antény, kompatibilita s EasyMesh.
Skladem, dodání 2-4 dní
PLANET IPX-1102; Telefonní ústředna pro VoIP, SIP Proxy pro 100 linek a 50 simultánních hovorů, 2× FXO port pro přímé připojení linek . Web/SNMP management, VPN server/klient, podpora TCP IPv4/IPv6, standardy SIP a IAX2, provoz šifrovanými protokoly T...
Skladem v eshopu
Pasivní DAC kabel pro propojení dvou SFP, SFP+ nebo SFP2 portů, délka 3 m, rychlost až 25 Gbps.
Skladem, dodání 2-4 dní
Dahua F3D-IL-0280B – venkovní IP kamera s IR + LED přísvitem Bezpečnostní kamera Dahua F3D-IL-0280B zajistí dohled nad otevřeným prostorem. Je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí efektivní zabezpečení a ochranu majetku. Kamera je ...
Skladem v eshopu
Dell EMC Enterprise Portfolio Connectrix DS-300B, 8-24 Port, FC8Switch (Includes 8x 8Gb SFPs)
Skladem v eshopu
Intellinet Network Solutions Přepínač 561938 Výrobce: Intellinet Network Solutions Kategorie: Přepínače
Dodání 3-5 dní
MikroTik CSS610-1Gi-7R-2S+OUT - netPower Lite 7R reverzní PoE switch MikroTik netPower Lite 7R je reverzní PoE switch s 8x Gigabit ethernet porty, dvěma SFP sloty, napájecím DC konektorem, DC svorkovnicí a dvěma operačním systémem SwOS. Prvních 7 LAN portů umožňuje napájení přes PoE IN a 8.port podporuje PoE out pro napájení dalšího zařízení, např. přívodní antény, kamery či dalšího switche. Výhodou reverzního PoE je nezávislost na jednom konkrétním napájecím zdroji. Zařízení můžete současně napájet až 7 napájecími adaptéry přes PoE IN nebo DC jack/svorkovnici, nicméně napájení bude vždy aktivní pouze od jednoho. V případě selhání bude automaticky přehozeno na další možný. DATASHEET Balení obsahuje: Zařízení, (2) Kovové stahovací pásky, Šoubky, hmoždinky Technické specifikace: Fyzické charakteristiky Provedení: Venkovní Ventilátory: Bez ventilátoru Šasi: Plastové Provozní teplota [°C]: -40 až 70 Hloubka [mm]: 71 Šířka [mm]: 212 Výška [mm]: 304 Konektory a rozhraní Rychlosti LAN: (8) 10/100/1000Mbps Optické rozhraní: (2) 10Gbps Napájení Napájení přes PoE: 12 .. 57V DC Typ napájení: PoE, DC konektor, DC svorkovnice Počet PoE In portů: 7 Typy PoE: PoE-Out + PoE-In Podporované PoE-Out standardy: Pasivní 24V, Pasivní 48V Počet PoE Out portů: 1 PoE budget [W]: 22 Max. spotřeba energie [W]: 7 Napájení přes konektor/svorkovnici: 12 .. 57V DC Obecné Rychlost předávání paketů [Mpps]: 41,7 Rychlost přepínání [Gbps]: 56 Software Management: Webové rozhraní Web management: Ano Operační systém: SwOS Podpora IPv6: Ano Výchozí IP adresa: 192.168.88.1 Výchozí jméno a heslo: admin / - Užitečné odkazy: Diagnostika vadné jednotky Jak se bránit ESD veškeré informace o produktech společnosti MikroTik aktuální verze RouterOS ke stažení aktuální verze WinBoxu výpočet parametrů bezdrátového spoje
Skladem v eshopu
Allied Telesis AT-FL-X930-8032
Dodání 3-5 dní
TP-Link Deco BE22(3-pack) Mesh systém BE3600 s Wi-Fi 7 3,6 Gb/s dvoupásmová Wi-Fi: 2882 Mb/s (5 GHz) + 688 Mb/s (2,4 GHz). Gigabitové kabelové připojení: 2 porty 1,0 Gb/s zajišťují maximální flexibilitu a zvýšenou propustnost. Kombinovaný bezdrátový a kabelový backhaul: Připojuje bezdrátový a kabelový backhaul s každou jednotkou současně, čímž zlepšuje celkovou propustnost a snižuje latenci. Multi-Link Operation (MLO): Současné odesílání a příjem dat v různých pásmech a kanálech pro zvýšení propustnosti, snížení latence a zlepšení spolehlivosti. Bezproblémový roaming řízený umělou inteligencí: Vytváří jednotnou síť s integrovaným roamingem řízeným umělou inteligencí a vytváří tak ideální řešení Wi-Fi pro vaši domácnost. TP-Link HomeShield: Poskytuje komplexní ochranu sítě, robustní rodičovskou kontrolu a zabezpečení IoT v reálném čase. Univerzální kompatibilita: Zpětně kompatibilní se všemi generacemi Wi-Fi a funguje s jakýmkoli poskytovatelem internetových služeb (ISP) a modemem.? Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/deco-be22/v1%20(3-pack) Technické specifikace WIRELESS Standards and Protocols Wi-Fi 7 IEEE 802.11be/ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11be/ax/n/b/g 2.4 GHz WiFi Speeds BE3600 5 GHz: 2882 Mbps (802.11be) 2.4 GHz: 688 Mbps (802.11be) WiFi Range Broader Whole Home Coverage TP-Link Mesh Technology Optional Ethernet backhaul work together to link Deco units to provide seamless coverage AI-Driven Mesh Intelligently learns the network environment to provide ideal Wi-Fi unique to your home 4× High-Performance Antennas (Internal) Multiple antennas form a signal-boosting array to cover more directions and large areas WiFi Capacity Very High Dual-Band Distribute devices to different bands for optimal performance OFDMA Simultaneously communicates with multiple WiFi 7 clients 4 Streams More than enough bandwidth for connected devices Working Modes Router Mode Access Point Mode Advanced Features • Multi-Link Operation (MLO) • 160 MHz Channel • 4K-QAM • Multi-RUs • Works with Alexa and Google Assistant SECURITY Network Security SPI Firewall Access Control HomeShield Security Real-Time IoT Protection Malicious Site Blocker Intrusion Prevention System DDoS Attack Prevention Home Network Scanner Guest Network 1× 5 GHz Guest Network 1× 2.4 GHz Guest Network Effective Time Bandwidth Control VPN Server • OpenVPN Server • PPTP VPN Server • L2TP/IPSec VPN Server VPN Client • OpenVPN Client • PPTP VPN Client • L2TP/IPSec VPN Client WiFi Encryption WPA-Personal WPA2-Personal WPA3-Personal HARDWARE Ethernet Ports • 2× 1.0 Gbps *Per Deco Unit Supports WAN/LAN auto-sensing Buttons 1× Reset Button 1× WPS SOFTWARE Advanced Features • Reboot Schedule • Tapo/Kasa Onboarding • IoT network & Device Isolation • Static Routing Function • Node/Band Connection Preference Protocols IPv4 IPv6 Service Kits HomeShield Learn More> Parental Controls HomeShield Parental Controls Youtube Restriction SafeSearch Custom Profiles Professional Content Filter Library Family Time Bedtime Off Time Time Rewards Family Online Time Ranking Pause the Internet Weekly and Monthly Reports WAN Types Dynamic IP Static IP PPPoE PPTP L2TP Quality of Service HomeShield QoS QoS by Device Cloud Service OTA Firmware Upgrade TP-Link ID DDNS NAT Forwarding Port Forwarding UPnP IPTV IGMP Proxy IGMP Snooping Bridge Tag VLAN DHCP Address Reservation DHCP Client List Server DDNS TP-Link Management Features Deco App OTHER Network Services Enabled by Default Web Server Manage and configure device through web (HTTP/HTTPS) • Port: 80/443 Protocol: TCP DNS DNS • Port: 53 Protocol: TCP & UDP DHCP Server IP address assignment (DHCP) • Port: 67 Protocol: UDP App management Manage and configure device through app • Port: 22 Protocol: TCP • Port: 20001 Protocol: TCP • Port: 30001 Protocol: TCP • Port: 20002 Protocol: UDP PHYSICAL Dimensions (W×D×H) 5.91 × 5.91 × 2.44 in (150 × 150 × 62 mm) Package Content 3 Deco BE22 unit 1 RJ45 Ethernet cable 3 Power adapter Quick Installation Guide OTHERS Certifications CE, FCC, RoHS Environment Operating Temperature: 0°C~40°C (32 °F~104 °F) Storage Temperature: -40°C~60°C (-40 °F~140 °F) Operating Humidity: 10%~90% RH Storage Humidity: 5%~90% RH
Skladem, dodání 2-4 dní
Chytrá dětská chůvička Tapo C840 s 2K duálním objektivem, 360° sledováním, detekcí pláče, nočním viděním a obousměrným audiem.
Skladem v eshopu
Kabel Poly U10P-S Parametry Hmotnost 0,067 kg Hmotnost balení 71 g Země původu Vyrobeno v Číně Poznámky pod čarou Právní omezení
Skladem v eshopu
AP-MNT-D Campus AP mount bracket kit (individual) type D, pevný povrch, určeno pro access pointy Aruba 510 Series, Aruba 530 Series a Aruba 550 Series.
Skladem v eshopu
IP a analog telefon, 2,2“ barevný TFT displej pro optimální čitelnost, handsfree, 2 displejové klávesy pro důležité funkce, vynikající kvalita audia pro VoIP hovory
Skladem v eshopu
Venkovní IP kamera (6 mm), plnobarevné noční vidění, max. rozlišení 5 MP, chytrý infračervený přísvit, široký dynamický rozsah WDR, 3D digitální redukce šumu 3D DNR, chytrá detekce pohybu a překročení hranice, voděodolnost, správa s aplikací VIGI.
Skladem, dodání 2-4 dní
NETGEAR
Skladem-dodání 2-4 dní
Ubiquiti Kryt pro UniFi nanoHD 3 ks černý; Sada 3 kusů designového krytu pro jednotky UniFi nanoHD. Barevný vzor - matná černá. UniFi nanoHD jednotky s volitelnými kryty elegantně dotváří ničím nerušený styl...
Skladem, dodání 2-4 dní
Pasivní PoE adaptér pro napájení produktů TP-Link s podporou pasivního 54V PoE. Vhodný pro současné napájení a přenos dat do pasivního PoE zařízení. Snadná montáž na zeď. Podpora rychlosti až 2,5 Gb/s.
Skladem, dodání 2-4 dní
HiLook PTZ-N2C400I-W(W) 2,8 mm; 4megapixelová PTZ kamera s rozlišením 2560 × 1440 obrazových bodů. Kamera je vybavena snímačem CMOS 1/2,9" s progresivním skenem, objektivem f = 2,8 mm , DWDR a podporuje kompresi videa H.265 . Video ve vysoké kvalitě z...
Ano, centrál. sklad
Cisco Catalyst switch C1200-48P-4G - REFRESH CISCO REFRESH jsou repasované produkty, které společnost CISCO dodává s certifikací kvality, zárukou a servisní podporou odpovídající ekvivalentnímu novému produktu Řada Cisco Catalyst 1200 je další generací cenově dostupných chytrých přepínačů, které kombinují vysoký výkon a spolehlivost s kompletní sadou funkcí, které potřebujete pro malé a středně velké podnikové sítě. Přepínače fungují na přizpůsobeném softwaru operačního systému Linux a poskytují flexibilní možnosti správy, komplexní možnosti zabezpečení a funkce statického směrování na 3. vrstvě, které daleko přesahují možnosti neřízeného nebo levného přepínače a to za nižší cenu než u plně spravovaných přepínačů. Když potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, chytré přepínače Catalyst řady 1200 poskytují ideální řešení za dostupnou cenu. Stránky produktu: C1200-48P-4G Performance Switching capacity and forwarding rate (All switches are wire-speed and nonblocking) Capacity in millions of packets per second (mpps) (64-byte packets) 77,38 Switching capacity in gigabits per second (Gbps) 104 Layer 2 switching Spanning Tree Protocol (STP) Standard 802.1d spanning tree support Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol [RSTP]), enabled by default Multiple spanning tree instances using 802.1s (MSTP); 8 instances are supported Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVST+); 126 instances are supported Rapid PVST+ (RPVST+); 126 instances are supported Port grouping/link aggregation Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) Up to 4 groups Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad Link Aggregation Group (LAG) VLAN Support for up to 255 active VLANs simultaneously Port-based and 802.1Q tag-based VLANs Management VLAN Guest VLAN Auto Surveillance VLAN (ASV) Voice VLAN Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS. Voice Services Discovery Protocol (VSDP) delivers networkwide zero-touch deployment of voice endpoints and call control devices Generic VLAN Registration Protocol (GVRP) and Generic Attribute Registration Protocol (GARP) Enable automatically propagation and configuration of VLANs in a bridged domain Internet Group Management Protocol (IGMP) versions 1, 2, and 3 snooping Limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; supports 255 multicast groups (source-specific multicasting is also supported) IGMP querier Used to support a Layer 2 multicast domain of snooping switches in the absence of a multicast router Head-of-Line (HOL) blocking HOL blocking prevention Loopback detection Provides protection against loops by transmitting loop protocol packets out of ports on which loop protection has been enabled. It operates independently of STP Layer 3 routing IPv4 routing Wire-speed routing of IPv4 packets Up to 32 static routes and up to 16 IP interfaces IPv6 routing Wire-speed routing of IPv6 packets Layer 3 interface Configuration of Layer 3 interface on physical port, LAG, VLAN interface, or loopback interface Classless Interdomain Routing (CIDR) Support for CIDR Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) relay at Layer 3 Relay of DHCP traffic across IP domains User Datagram Protocol (UDP) relay Relay of broadcast information across Layer 3 domains for application discovery or relaying of Bootstrap Protocol (BootP)/DHCP packets Security Secure Sockets Layer (SSL) Encrypts all HTTPS traffic, allowing secure access to the browser-based management GUI in the switch SSH Protocol SSH is a secure replacement for Telnet traffic. Secure Copy (SCP) also uses SSH. SSH v1 and v2 are supported. IEEE 802.1X (authenticator role) RADIUS authentication, guest VLAN, single/multiple host mode, and single/multiple sessions STP loopback guard Provides additional protection against Layer 2 forwarding loops (STP loops) Secure Core Technology (SCT) Ensures that the switch will receive and process management and protocol traffic no matter how much traffic is received Secure Sensitive Data (SSD) A mechanism to manage sensitive data (such as passwords, keys, and so on) securely on the switch, populating this data to other devices and a secure auto-configuration. Access to view the sensitive data as plain text or encrypted is provided according to the user-configured access level and the access method of the user Trustworthy systems Trustworthy systems provide a highly secure foundation for Cisco products Run-time defenses (Executable Space Protection [X-Space], Address Space Layout Randomization [ASLR], Built-In Object Size Checking [BOSC]) Port security Ability to lock source MAC addresses to ports and limit the number of learned MAC addresses RADIUS Supports RADIUS authentication for management access. Switch functions as a client Storm control Broadcast, multicast, and unknown unicast DoS prevention DoS attack prevention Multiple user privilege levels in CLI Level 1, 7, and 15 privilege levels ACLs Support for up to 512 rules Drop or rate limit based on source and destination MAC, VLAN ID, IPv4 or IPv6 address, IPv6 flow label, protocol, port, Differentiated Services Code Point (DSCP)/IP precedence, TCP/UDP source and destination ports, 802.1p priority, Ethernet type, Internet Control Message Protocol (ICMP) packets, IGMP packets, TCP flag; ACL can be applied on both ingress and egress sides Time-based ACLs supported Quality of service Priority levels 8 hardware queues Scheduling Strict priority and Weighted Round-Robin (WRR) queue assignment based on DSCP and Class of Service (802.1p/CoS) Class of service Port based, 802.1p VLAN priority based, IPv4/v6 IP precedence/Type of Service (ToS)/DSCP based, Differentiated Services (DiffServ), classification and re-marking ACLs, trusted QoS Rate limiting Ingress policer, egress shaping and rate control per VLAN, per port, and flow based Congestion avoidance A TCP congestion avoidance algorithm is required to reduce and prevent global TCP loss synchronization Standards Standards IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3 ad LACP, IEEE 802.1D (STP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X Port Access Authentication, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, RFC 768, RFC 783, RFC 791, RFC 792, RFC 793, RFC 813, RFC 879, RFC 896, RFC 826, RFC 854, RFC 855, RFC 856, RFC 858, RFC 894, RFC 919, RFC 920, RFC 922, RFC 950, RFC 951, RFC 1042, RFC 1071, RFC 1123, RFC 1141, RFC 1155, RFC 1157, RFC 1213, RFC 1215, RFC 1286, RFC 1350, RFC 1442, RFC 1451, RFC 1493, RFC 1533, RFC 1541, RFC 1542, RFC 1573, RFC 1624, RFC 1643, RFC 1700, RFC 1757, RFC 1867, RFC 1907, RFC 2011, RFC 2012, RFC 2013, RFC 2030, RFC 2131, RFC 2132, RFC 2233, RFC 2576, RFC 2616, RFC 2618, RFC 2665, RFC 2666, RFC 2674, RFC 2737, RFC 2819, RFC 2863, RFC 3164, RFC 3411, RFC 3412, RFC 3413, RFC 3414, RFC 3415, RFC 3416, RFC 4330 IPv6 IPv6 IPv6 host mode IPv6 over Ethernet Dual IPv6/IPv4 stack IPv6 Neighbor Discovery (ND) IPv6 stateless address auto-configuration Path Maximum Transmission Unit (MTU) discovery Duplicate Address Detection (DAD) ICMP version 6 IPv6 over IPv4 network with Intrasite Automatic Tunnel Addressing Protocol (ISATAP) support IPv6 QoS Prioritizes IPv6 packets in hardware IPv6 ACL Drop or rate-limit IPv6 packets in hardware Multicast Listener Discovery (MLD v1/2) snooping Delivers IPv6 multicast p
Skladem v eshopu
IP kamera Dahua KIT/BF4CP-4G – ochrana bez kompromisů IP kamera Dahua KIT/BF4CP-4G se snadnou instalací pro zabezpečení venkovního prostoru. Disponuje 4MPx objektivem , který zachytí obraz ve vysokém rozlišení a detailech. K tomu umožň...
Dodání 3-5 dní
Cisco switch CBS250-16T-2G - REFRESH CISCO REFRESH jsou repasované produkty, které společnost CISCO dodává s certifikací kvality, zárukou a servisní podporou odpovídající ekvivalentnímu novému produktu Řada Cisco Business 250 představuje novou generaci cenově dostupných inteligentních switchů, které kombinují vysoký síťový výkon, zabezpečení a spolehlivost s komplexní sadou síťových funkcí potřebných pro spolehlivou síť malých firem. Záruka platná do End of Support 31. 10. 2029. Oznámení End of Life pro CISCO CBS250 Stránky produktu: CBS250-16T-2G Quick start guide: Quick start guide Switching capacity (All switches are wire-speed and nonblocking) Forwarding rate in millions of packets per second (mpps; 64-byte packets) 26,78 Switching capacity in Gigabits per second (Gbps) 36 Layer 2 switching Spanning Tree Protocol (STP) Standard 802.1d spanning tree support Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol [RSTP]), enabled by default Multiple spanning tree instances using 802.1s (MSTP); 8 instances are supported Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVST+); 126 instances are supported Rapid PVST+ (RPVST+); 126 instances are supported Port grouping/link aggregation Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) Up to 4 groups Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad Link Aggregation Group (LAG) VLAN Support for up to 255 active VLANs simultaneously Port-based and 802.1Q tag-based VLANs Management VLAN Guest VLAN Voice VLAN Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS. Voice Services Discovery Protocol (VSDP) delivers networkwide zero-touch deployment of voice endpoints and call control devices Generic VLAN Registration Protocol (GVRP) and Generic Attribute Registration Protocol (GARP) Protocols for automatically propagating and configuring VLANs in a bridged domain IGMP (versions 1, 2, and 3) snooping Internet Group Management Protocol (IGMP) limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; supports 255 multicast groups (source-specific multicasting is also supported) IGMP querier Used to support a Layer 2 multicast domain of snooping switches in the absence of a multicast router HOL blocking Head-of-Line (HOL) blocking prevention Loopback detection Provides protection against loops by transmitting loop protocol packets out of ports on which loop protection has been enabled. It operates independently of STP. Layer 3 routing IPv4 routing Wire-speed routing of IPv4 packets Up to 32 static routes and up to 16 IP interfaces IPv6 routing Wire-speed routing of IPv6 packets Layer 3 interface Configuration of Layer 3 interface on physical port, LAG, VLAN interface, or loopback interface Classless Interdomain Routing (CIDR) Support for CIDR Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) relay at Layer 3 Relay of DHCP traffic across IP domains User Datagram Protocol (UDP) relay Relay of broadcast information across Layer 3 domains for application discovery or relaying of Bootstrap Protocol (BootP)/DHCP packets Security Secure Sockets Layer (SSL) SSL encrypts all HTTPS traffic, allowing secure access to the browser-based management GUI in the switch Secure Shell (SSH) Protocol SSH is a secure replacement for Telnet traffic. Secure Copy (SCP) also uses SSH. SSH v1 and v2 are supported. IEEE 802.1X (authenticator role) Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) authentication, guest VLAN, single/multiple host mode, and single/multiple sessions STP loopback guard Provides additional protection against Layer 2 forwarding loops (STP loops) Secure Core Technology (SCT) Ensures that the switch will receive and process management and protocol traffic no matter how much traffic is received Secure Sensitive Data (SSD) A mechanism to manage sensitive data (such as passwords, keys, and so on) securely on the switch, populating this data to other devices, and secure autoconfig. Access to view the sensitive data as plain text or encrypted is provided according to the user-configured access level and the access method of the user Trustworthy systems Trustworthy systems provide a highly secure foundation for Cisco products Run-time defenses (Executable Space Protection [X-Space], Address Space Layout Randomization [ASLR], Built-In Object Size Checking [BOSC]) Port security Ability to lock source MAC addresses to ports and limit the number of learned MAC addresses RADIUS Supports RADIUS authentication for management access. Switch functions as a client. Storm control Broadcast, multicast, and unknown unicast DoS prevention Denial-of-Service (DoS) attack prevention Multiple user privilege levels in CLI Level 1, 7, and 15 privilege levels Access Control Lists (ACLs) Support for up to 512 rules Drop or rate limit based on source and destination MAC, VLAN ID or IPv4 or IPv6 address, IPv6 flow label, protocol, port, Differentiated Services Code Point (DSCP)/IP precedence, TCP/UDP source and destination ports, 802.1p priority, Ethernet type, Internet Control Message Protocol (ICMP) packets, IGMP packets, TCP flag; ACL can be applied on both ingress and egress sides Time-based ACLs supported QoS Priority levels 8 hardware queues Scheduling Strict priority and Weighted Round-Robin (WRR) queue assignment based on DSCP and class of service (802.1p/CoS) Class of service Port based; 802.1p VLAN priority based; IPv4/v6 IP precedence/Type of Service (ToS)/DSCP based; Differentiated Services (DiffServ); classification and re-marking ACLs, trusted QoS Rate limiting Ingress policer; egress shaping and rate control; per VLAN, per port, and flow based Congestion avoidance A TCP congestion avoidance algorithm is required to reduce and prevent global TCP loss synchronization Standards Standards IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3 ad LACP, IEEE 802.1D (STP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X Port Access Authentication, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, RFC 768, RFC 783, RFC 791, RFC 792, RFC 793, RFC 813, RFC 879, RFC 896, RFC 826, RFC 854, RFC 855, RFC 856, RFC 858, RFC 894, RFC 919, RFC 920, RFC 922, RFC 950, RFC 951, RFC 1042, RFC 1071, RFC 1123, RFC 1141, RFC 1155, RFC 1157, RFC 1213, RFC 1215, RFC 1286, RFC 1350, RFC 1442, RFC 1451, RFC 1493, RFC 1533, RFC 1541, RFC 1542, RFC 1573, RFC 1624, RFC 1643, RFC 1700, RFC 1757, RFC 1867, RFC 1907, RFC 2011, RFC 2012, RFC 2013, RFC 2030, RFC 2131, RFC 2132, RFC 2233, RFC 2576, RFC 2616, RFC 2618, RFC 2665, RFC 2666, RFC 2674, RFC 2737, RFC 2819, RFC 2863, RFC 3164, RFC 3411, RFC 3412, RFC 3413, RFC 3414, RFC 3415, RFC 3416, RFC 4330 IPv6 IPv6 IPv6 host mode IPv6 over Ethernet IPv6/IPv4 Dual Stack IPv6 Neighbor Discovery (ND) IPv6 stateless address auto configuration Path Maximum Transmission Unit (MTU) discovery Duplicate Address Detection (DAD) Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 IPv6 over IPv4 network with Intrasite Automatic Tunnel Addressing Protocol (ISATAP) support USGv6 and IPv6 Gold Logo certified IPv6 QoS Prioritize IPv6 packets in hardware IPv6 ACL Drop or rate limit IPv6 packets in hardware Multicast Listener Discovery (MLD v1/2) snooping Deliver IPv6 multicast packets only to the required receivers IPv6 applications Web/SSL, Telnet server/SSH, Ping, Traceroute, Simple Network Time Protocol (SNTP), Trivial File Transfer Protocol (TFTP), Simple Network Management Protocol (SNMP), Remote Authentication Dia
Skladem v eshopu
Bezdrátový powerline opakovač 300 Mbit/s AV600 TL-WPA4220 Velké rozšíření dosahu jedním dotykem - Tlačítko klonování Wi-Fi zjednodušuje konfiguraci bezdrátové sítě a pomáhá vytvořit jednotnou bezproblémovou domácí síť Standard HomePlug AV nabízí
Skladem v eshopu
Prepínač KVM DisplayPort/HDMI pre duálny DisplayPort 4K 60Hz CSV-7210 je vysoko výkonný prepínač KVM (klávesnica, video a myš) s rozhraním DisplayPort™. Presmeruje videá s vysokým rozlíšením až do 4096 × 2160 pri 60 Hz rozlíšení a zvuk z akéhokoľvek zdroja DisplayPort™ na akýkoľvek displej s podporou HDMI™ alebo DisplayPort™. Tento prepínač DisplayPort™ KVM má nielen funkciu prepínania stlačením tlačidla, ale aj inteligentnú funkciu a funkciu hot pluggable. Podpora rozlíšenia až do 4Kx2K@60Hz Podpora RGB 4:4:4/ YCbCr 4:4:4/ YCbCr 4:2:2/ YCbCr 4:2:0 Podpora funkcie KVM Podpora displeja DisplayPort™ alebo HDMI™ a súpravy klávesnice a myši na ovládanie dvoch počítačov s portami DisplayPort™ DisplayPort™ Podpora 8.1 Gb/s na kanál (32.šírka pásma 4Gbps všetky kanály) Podpora 16bit na kanál (48bit všetky kanály) hlbokých farieb Podpora HDR HDMI™ Podpora šírky pásma 6 Gb/s na kanál (18 Gb/s všetky kanály) Podpora 12bit na kanál (36bit všetky kanály) hlbokých farieb Podpora HDCP 2.2/1.4 Podpora HDR Podpora funkcie infračerveného diaľkového ovládania Podpora prepínania indikácií LED TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE podporované rozlíšenie Maximálne rozlíšenie: 3840*2160@60Hz , 4096*2160@ vstup - PC 1: DisplayPort™ + USB + Mic + Stereo Portt - PC 2: DisplayPort™ + USB + Mic + Stereo Port - 3.5 mm vstupný port pre mikrofón - DC 5V - napájacia jednotka výstup - 1x HDMI™ samica - 1x DisplayPort™ samica - 1x MIC - 1x Stereo Jack - 1x USB pripojenie myši - 1x USB pripojenie klávesnice - 3.5 mm stereofónny port Podpora operačného systému Windows/Linux/Apple Mac OS V krabici - CSV-7210 DisplayPort™ KVM Switch x 1 - Externý napájací zdroj 5V 3A x 1 - IR diaľkový ovládač x1 - IR extender x1 - Kábel USB typ B samec na USB A samec x2 - Stručná inštalačná príručka Ďalšie informácie - Veľkosť škatule: 23 x 21 x 6.5 cm / 9.05 x 7.08 x 2.56" - Veľkosť zariadenia: 17.8 x7.5 x 2.6 cm/ 7.0 x 2.95 x 1.02" - Hmotnosť krabičky: 147 gr / 5.185 oz - Hmotnosť zariadenia: 370 gr / 13.05 oz - kábel USB typu B samec Hmotnosť: 54 gr / 1.91 oz - 2x 108 gr / 3.81 oz - IR diaľkové ovládanie vrátane. hmotnosť batérie: 16 gr / 0.57 oz - IR Extender Hmotnosť: 33 gr / 1.16 oz - Napájací adaptér Hmotnosť: 107 gr / 3.77 oz - LDPE Hmotnosť vrecka: 6 gr / 0.21 oz - Celková hmotnosť: 787 gr / x 27.76 - Spĺňa požiadavky ROHS, FCC a CE EMI . V prípade technických otázok môžete kontaktovať oficiálnu podporu výrobcu Club 3D na emaile: support@club-3d.com. Podpora funguje prevažne v angličtine, ale možno napísať otázku aj v slovenčine a výrobca si s tým poradí. Výrobca odpovie do 24 hodín. Je možné tiež navštíviť diskusiu na odkaze: https://insights.club-3d.com/. Kde tiež môžete nájsť užitočné informácie na použitie výrobkov Club 3D.
Dodání 3-5 dní
Poly Trio 8300 IP Conference Phone and PoE-enabled No localization
Skladem-dodání 2-4 dní
Wi-Fi router (3-pack), pokrytí až 650 m2, lze připojit přes 150 zařízení, dvoupásmové připojení Wi-Fi 6 s rychlostí až 3 000 Mb/s (2 402 Mb/s při 5 GHz a 574 Mb/s při 2,4 GHz), aplikace Mercusys pro snadné nastavení a správu.
Skladem, dodání 2-4 dní
MERCUSYS switch MS124GS 24portový gigabitový stolní/rackový switch Plně gigabitové porty: 24× 10/100/1000 Mb/s port RJ45 s automatickým vyjednáváním podporující Auto-MDI/MDIX. Plug & Play: Snadné použití, úspora času a námahy. Režim izolace: Režim izolace umožňuje oddělení provozu klientů jedním kliknutím pro vyšší bezpečnost a výkon. Prevence smyček: Sledujte a řešte problémy související se smyčkami ve struktuře sítě, abyste předešli narušením způsobeným smyčkami. Odolný kovový kryt: Umožňuje účinný odvod tepla a dlouhou životnost sítě. Stránky produktu: https://www.mercusys.com/cz/product/details/ms124gs Technické specifikace Software Transfer Method Store and forward Advanced Features 802.3X Flow Control, 802.1P/DSCP QoS, Loop Prevention, Isolation Hardware Dimensions (W X D X H) 294*140*44mm (11.6*5.5*1.7 in) Interfaces 24×10/100/1000Mbps RJ45 Ports, Auto-Negotiation, Auto MDI/MDIX External Power Supply 100-240VAC, 50/60Hz Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p Switching Capacity 48 Gbps LED Power, Link/Act, 1000Mbps Mac Address Tabl 8K Others Certifications CE, RoHS Environment Operating Temperature: 0°C to 40°C (32°F to 104°F) Storage Temperature: -40°C to 70°C (-40°F to 158°F) Operating Humidity: 10% to 90% non-condensing Storage Humidity: 5% to 90% non-condensing
Skladem, dodání 2-4 dní
GRANDSTREAM VOIP Gateway HT HT802v2 Typ xDSL připojení: ADSL QoS: Ano Zvukové kodeky: OPUSG.726G.711G.729AiLBCG.723.1G.729B LED indikátory: LANVýkonWAN Kompatibilita faxu: T.38 Tlačítko reset: Ano Šif
Skladem, dodání 2-4 dní
Bezdrátový detektor vibrací k alarmu M3. Např. při otřesu okna nebo rozbití, extrémně dlouhá výdrž baterie, tamper ochrana Příslušenství pro zabezpečovací systém iGET SECURITY M3 iGET SECURITY M3P10 - Bezdrátový detektor vibrací Jedná se o bezdrátový detektor vibrací určený pro alarm iGET SECURITY M3. Použití na okna, vitríny a cenné věci jako TV, starožitnosti apod. Obsahuje ochranu proti sabotáži, 6 možných nastavení triggeru, vysoká výdrž baterie až 2 roky, při slabé baterii informuje alarm pomocí SMS. Bezdrátový detektor vibrací iGET SECURITY M3P10 je příslušenstvím pro alarm iGET SECURITY M3. Určený pro používání v interiéru. Zpracování v moderním designu, ekologicky úsporný díky nízké spotřebě energie. Při vybité baterii informuje automaticky hlavní jednotku alarmu, která odešle uživateli SMS s žádostí o výměnu baterie. Vzdálenost umístění od hlavní jednotky až 100m. Hlavní parametry: - detektor je určen do všech míst, kde je nutné hlášení zvýšených vibrací, - použití: pro detekci otřesu skla, např. okna okna, vitríny apod., také na cenné věci jako televize, starožitnosti apod., - jednoduché rozšíření základního setu alarmu, - obsahuje signalizační LED diodu - rozsvítí se při detekci otřesu, svítí stále při slabé baterii, - možnosti nastavení triggeru: zavřený, okamžitý, 24 Hodin, režim Doma, uvítací Gong, zpoždění, - výdrž baterie až 2 roky dle počtu detekcí. Specifikace: Frekvence vysílání: 433,29 MHz Provozní teplota: - 20°C ~ +50°C Provozní vlhkost: 5% ~ 90% Napájecí napětí: 2x baterie 1,5V, typ AAA Provozní proud: 65 mA Klidový proud: 0,01 mA Dosah signálu k centrální jednotce: do 100 m. při přímé viditelnosti
Skladem, dodání 2-4 dní
Dohledová sada Tenda se 4 kamerami K4P-4CR LED indikátory: Ano Barva: Bílá Kód mezinárodní ochrany (IP): IP67 Počet podporovaných pevných disků: 1 Rozhraní pevného disku: SATA Maximální kapacita úloži
Skladem, dodání 2-4 dní
Dahua Technology Přepínač PŘEPÍNAČ POE CS4220-16GT-240 16PORTOVÝ SFP DAHUA Výrobce: Dahua Technology Kategorie: Přepínače
Dodání 3-5 dní
Popis Již páta generace Gigabit Smart přepínačů D-Link řady DGS-1210 (v prodeji od roku 2018) n...
Skladem v eshopu
DIGITUS 16-Port Gigabit PoE+ Injector 16 ports data in, 16 ports data out+PoE 250W power support Description 16 port gigabit PoE+ injector Minimization of the cabling costs for PoE-capable devices 16 gigabit ports with PoE+ support 250 wat
Dodání 3-5 dní
Wi-Fi 7 mesh systém pro pokrytí celé domácnosti BE6500 Bleskurychlá dvoupásmová rychlost 6,5 Gb/s: Umožňuje zařízením pracovat plnou rychlostí. Užijte si plynulé streamování v rozlišení 4K/8K, pohlcující hraní AR/VR a bleskurychlé stahování. Nejnovějš
Skladem v eshopu
HiLook IPC-D140HA-D/W(W) 2,8 mm; 4megapixelová IP kamera typu dome nabízí snímač 1/2,9" CMOS s progresivním skenem, rozlišení 2560 × 1440 při 20 fps , citlivost 0,005 lux (barevně, F1.6, AGC) a podporu DWDR . Video ve vysoké kvalitě zaručí také při no...
Ano, centrál. sklad
Univerzální adaptér AXAGON ADSA-FPX FAST PORT X s USB-C 10Gbps a SATA 6G rozhraním určený pro snadné připojení 2.5" / 3.5" SATA pevného disku nebo SSD k počítači. Díky rychlému USB 3.2 Gen 2 rozhraní s přenosovou rychlostí až 10 Gb/s není rychlost 2.5" SSD disků omezena a je o přibližně 20 % vyšší než u adaptérů nebo boxů s USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) rozhraním. V balení naleznete 60 cm kabel USB-C <-> USB-C s napevno uchycenou redukcí USB-C -> USB-A. Toto řešení zvyšuje univerzálnost adaptéru, který tak můžete připojit k jakémukoliv USB portu počítače, ať už k oboustrannému USB-C konektoru nebo k tradičnímu USB-A konektoru. Součástí balení je také napájecí adapter 12V/2A (24W) pro napájení 3.5" pevných disků. Adaptér s 2.5" SSD/HDD stačí napájet po USB sběrnici, odpadá tak manipulace se síťovým napáječem. Redukce z USB na SATA také podporuje všechny důležité funkce pro bezproblémovou práci s různými typy disků. Jsou to UASP pro rychlejší přenos dat, TRIM pro omezení pozvolné degradace výkonu SSD v čase, S.M.A.R.T. pro monitoring stavu disků, BOOT pro možnost bootování z disků připojených k redukci, Auto Spindown pro automatické uspání disků při delší nečinnosti, Turn Off pro vypnutí disků po odebrání zařízení nebo uspání PC a USB Bus Power pro napájení adaptéru včetně připojených 2.5" disků z USB sběrnice. Štíhlý a kompaktní adaptér umožňuje snadnou a rychlou výměnu disku bez potřeby montáže , současně díky svým minimálním rozměrům může být kdykoli pohotově po ruce. Matné provedení krytu brání nežádoucím otiskům prstů. Uvedené vlastnosti dělají z adaptéru šikovný a užitečný nástroj pro častou práci s různými druhy disků. Jedná se tak o ideálního pomocníka pro zálohování, migraci, přenos, ukládání a obnovu dat, testování disků apod. Vstup: • USB 10Gbps (USB 3.2 Gen 2), konektor USB-C female. • Kompatibilní s USB 480Mbps, USB 5Gbps, USB 20Gbps, USB4 a Thunderbolt 3/4. Podpora zařízení: • 2.5" SSD/HDD disky, • 3.5" HDD disky, • SATA M.2 SSD s redukcí M.2 -> SATA např. AXAGON RSS-M2SD), • rozhraní SATA III - 6 Gb/s (600 MB/s), • max. kapacita disku - všechny bez omezení. Další vlastnosti: • Podpora přenosových rychlostí 10.000 / 5.000 / 480 Mbit/s. • Vyhovuje Serial ATA 3.0 specifikaci (SATA/600), přenosové rychlosti až 6 Gb/s (600 MB/s). • Vyhovuje Serial ATA 2.0 specifikaci (SATA/300), přenosové rychlosti až 3 Gb/s (300 MB/s). • Vyhovuje Serial ATA 1.0 specifikaci (SATA/150), přenosové rychlosti až 1.5 Gb/s (150 MB/s). • Celková propustnost / přenosová rychlost adaptéru je dána použitým SATA diskem (teor. max 6 Gbit/s). • Vyhovuje USB Mass Storage Class specifikaci. • Podpora BOT (Bulk-Only Transport). • Podpora UASP (USB Attached SCSI Protocol) pro rychlejší přenos dat ve Windows 8 a novějších. • Podpora funkce TRIM pro omezení pozvolné degradace výkonu SSD v čase. • Podpora S.M.A.R.T. (Self-Monitoring, Analysis, and Reporting Technology) systém monitorující stav disku. • Podpora bootování z SSD/HDD připojeného přes USB adaptér. • HDD Auto Spindown - automatické uspání disku při nečinnosti trvající 10 minut. • HDD Turn Off - vypnutí disku po odebrání zařízení nebo uspání PC. • Možnost připojení zařízení za chodu díky podpoře Hot Plug. • Plná podpora Plug and Play. • Decentně svítící LED dioda indikující připojení USB napájení (trvalým svitem) a přenos dat (blikáním). • Připojení přes USB 3.2 Gen 2 type C female konektor. • Kabel USB type C male / USB type C male délky 60 cm a redukce USB type C female / USB type A male jsou součástí balení. • Rozměry adaptéru 14 x 72 x 29 mm (V x Š x H). • Hmotnost adaptéru 19g (bez kabelu, bez disku, bez adaptéru). Napájení: • Napájení po USB sběrnici až 900mA z jednoho USB portu zcela dostačuje pro 2.5" HDD/SSD. • Pro napájení adaptéru s 3.5" diskem je přibalen kompaktní externí AC/DC adapter 12V - 2A (24W) s přívodním kabelem délky 150 cm. • Rozměry AC adaptéru 65 x 65 x 40 mm (vč. vidlice). • Hmotnost AC adaptéru 102 g (vč. přívodního kabelu). Podporované operační systémy: • Windows 7 / 8.1 / 10 / 11 a novější, macOS, iPadOS, iOS, Linux, Chrome OS a Android. • Windows Server 2008 R2 / 2012 / 2016/ 2019 / 2022 / 2025 a novější. Balení v kartonové krabičce obsahuje: • USB-C 10 Gbps - SATA adaptér, • USB-C <-> USB-C kabel 60 cm + USB-C -> USB-A redukce, • napájecí adapter 100-240V / 12V-2A, • vícejazyčný návod CZ/DE/DK/ENG/ESP/EST/FIN/FR/GR/HR/HU/IT/LT/LV/NL/NOR/PL/PT/RO/SK/SLO/SRB/SWE/TR/UA/ALB/BG/BOS/CN/ARA.
Skladem v eshopu
HPE Aruba Networking CX 6000 24G Class4 PoE 4SFP 370W Switch Řada přepínačů HPE Aruba Networking CX 6000 je moderní rodina základních přístupových přepínačů, ideální pro pobočky, středně velké podniky a malé firmy. Tyto přepínače jsou navrženy pro spolehlivý, jednoduchý a bezpečný přístup a poskytují pohodlné a nákladově efektivní řešení kabelového připojení pro sítě podporující IoT, mobilní a cloudové aplikace. Připravte svou síť na budoucí nepředvídatelné požadavky díky výkonnému ASIC čipu a programovatelnému operačnímu systému HPE Aruba Networking CX Switch Operating System (AOS-CX), které zajišťují konzistentnější a efektivnější správu. Tato plně spravovaná řada nabízí vestavěné uplinky a až 740 W PoE třídy 4 pro podporu IoT zařízení, jako jsou bezpečnostní kamery a bezdrátové přístupové body. Kompaktní model bez ventilátoru je ideální pro použití v tichých, malých pracovních prostorech. Řada CX 6000 se snadno nasazuje a spravuje díky flexibilním možnostem řízení, které umožňují zvolit nejlepší řešení pro vaše podnikání a síťové prostředí. Novinky Zjednodušení IT operací pomocí moderní řady přepínačů vrstvy 2, které poskytují základní, spolehlivé a pohodlné kabelové připojení. Vestavěné 1 GbE uplinky a až 740 W PoE třídy 4 pro podporu přístupových bodů, klientů a IoT zařízení. Kompaktní a bezventilátorový 12portový model PoE pro nasazení v prostorově omezených prostředích. Flexibilní správa a zjednodušení konfigurací pomocí HPE Aruba Networking Central, HPE Aruba Networking Switch Multi-Edit, intuitivního webového GUI nebo standardního CLI. Připraveno pro software-defined networking s podporou REST API. Funkce Základní přístupové přepínače vrstvy 2 Řada HPE Aruba Networking CX 6000 nabízí gigabitovou ethernetovou konektivitu a volitelné PoE pro základní, spolehlivé a pohodlné kabelové připojení pro podnikové pobočky a sítě SMB. Poskytuje jednoduchou a konzistentní správu díky operačnímu systému AOS-CX, který je používán napříč platformami HPE Aruba Networking CX. Plně spravovatelné podnikové přepínače vrstvy 2 s podporou statického směrování, ACL, robustního QoS, prioritizace provozu, sFlow a IPv6. Flexibilní nasazení díky volbě modelů s 12, 24 a 48 porty v provedení 1U, vestavěným 1 GbE uplinkům a až 740 W PoE třídy 4. Zjednodušené vlastnictví bez nutnosti licencování nebo předplatného softwaru. Výkon a napájení Přepínače řady HPE Aruba Networking CX 6000 jsou vybaveny dedikovaným ASIC čipem, který zajišťuje velmi nízkou latenci, zvýšenou vyrovnávací paměť pro pakety a adaptivní spotřebu energie. Nasazení bezdrátových přístupových bodů a IoT zařízení s podporou až 740 W IEEE 802.3at PoE třídy 4, až 30 W na port. Až čtyři vestavěné 1 GbE uplinky s přenosovou rychlostí na úrovni line-rate eliminují úzká hrdla v přístupové vrstvě, kde se připojují uživatelé a zařízení. Zjednodušená konfigurace a správa Flexibilní správa a snadná konfigurace pomocí HPE Aruba Networking Central, HPE Aruba Networking Switch Multi-Edit, uživatelsky přívětivého webového GUI nebo standardního CLI. HPE Aruba Networking Switch Multi-Edit přináší automatizaci, která umožňuje rychlé změny v celé síti a ověřuje dodržování zásad po aktualizacích sítě. Jednotná správa kabelové, bezdrátové a WAN infrastruktury prostřednictvím HPE Aruba Networking Central. Redukce manuálních IT úkonů při nasazení i následných změnách pomocí funkcí colorless ports, lokálních uživatelských rolí a Local-MAC-Authentication (LMA). Připravenost na software-defined networking díky REST API pro detailní programovatelnost síťových úloh. Specifications Aruba 6000 48G Class4 PoE 4SFP 370W Switch (R8N85A) Aruba 6000 48G 4SFP Switch (R8N86A) Aruba 6000 24G Class4 PoE 4SFP 370W Switch (R8N87A) Description 48x ports 10/100/1000BASE-T Ports 4x 1G/10G SFP ports Supports PoE Standards IEEE 802.3af, 802.3at 1x USB-C Console Port 1x USB Type-A Host port 48x ports 10/100/1000BASE-T Ports 4x 1G/10G SFP ports 1x USB-C Console Port 1x USB Type-A Host port 24x ports 10/100/1000BASE-T Ports 4x 1G/10G SFP ports Supports PoE Standards IEEE 802.3af, 802.3at 1x USB-C Console Port 1x USB Type-A Host port Power supplies Fixed power supply Up to 370W of Class 4 PoE Power Fixed power supply Fixed power supply Up to 370W of Class 4 PoE Power Fans Fixed fans Fixed fans Fixed fans Physical characteristics Dimensions (H) 4.39 cm (W) 44.2 cm (D) 30.48 cm (1.73" x 17.4" x 12.0") (H) 4.39 cm (W) 44.2 cm (D) 24.74 cm (1.73" x 17.4" x 9.74") (H) 4.39 cm (W) 44.2 cm (D) 26.82 cm (1.73" x 17.4" x 10.56") Configuration Weight 5.02 kg (11.07 lbs) 3.42 kg (7.54 lbs) 4.19kg (9.24 lbs) Additional Specifications CPU Dual Core ARM Cortex A9 @ 1016 Mhz Dual Core ARM Cortex A9 @ 1016 Mhz Dual Core ARM Cortex A9 @ 1016 Mhz Memory and Flash 4 GB DDR3 16 GB eMMC 4 GB DDR3 16 GB eMMC 4 GB DDR3 16 GB eMMC Packet Buffer 12.38MB (4.5MB Ingress/7.875MB Egress) 12.38MB (4.5MB Ingress/7.875MB Egress) 12.38MB (4.5MB Ingress/7.875MB Egress) Performance Model Switching Capacity 104 Gbps 104 Gbps 56 Gbps Model Throughput Capacity 77.3 Mpps 77.3 Mpps 41.6 Mpps Average Latency (LIFO-64- bytes packets) 1 Gbps: 1.9 µSec 1 Gbps: 1.9 µSec 1 Gbps: 1.5 µSec Switched Virtual Interfaces (dual stack) 16 16 16 IPv4 Host Table (ARP) 1,024 1,024 1,024 IPv6 Host Table (ND) 512 512 512 IPv4 Unicast Routes 512 512 512 IPv6 Unicast Routes 512 512 512 MAC Table Capacity 8,192 8,192 8,192 IGMP Groups 512 512 512 MLD Groups 512 512 512 IPv4/IPv6/MAC ACL Entries (ingress) 256 / 128 / 256 256 / 128 / 256 256 / 128 / 256 Aruba 6000 48G Class4 PoE 4SFP 370W Switch (R8N85A) Aruba 6000 48G 4SFP Switch (R8N86A) Aruba 6000 24G Class4 PoE 4SFP 370W Switch (R8N87A) Environment Operating Temperature 32°F to 113°F (0°C to 45°C) up to 5000 ft (1.5 km) derate -1°C for every 1000 ft (305 m) from 5000 ft (1.5 km) to 10000 ft (3.0 km) 32°F to 113°F (0°C to 45°C) up to 5000 ft (1.5 km) derate -1°C for every 1000 ft (305 m) from 5000 ft (1.5 km) to 10000 ft (3.0 km) 32°F to 113°F (0°C to 45°C) up to 5000 ft (1.5 km) derate -1°C for every 1000 ft (305 m) from 5000 ft (1.5 km) to 10000 ft (3.0 km) Operating Relative Humidity 15% to 95% at 104°F (40°C) non-condensing 15% to 95% at 104°F (40°C) non-condensing 15% to 95% at 104°F (40°C) non-condensing Non-Operating -40°F to 158°F (-40°C to 70°C) up to 15000 ft (4.6 km) -40°F to 158°F (-40°C to 70°C) up to 15000 ft (4.6 km) -40°F to 158°F (-40°C to 70°C) up to 15000 ft (4.6 km) Non-Operating Storage Relative Humidity 15% to 90% @ 149°F (65°C) non-condensing 15% to 90% @ 149°F (65°C) non-condensing 15% to 90% @ 149°F (65°C) non-condensing Max Operating Altitude 10000 feet (3 km) Max 10000 feet (3 km) Max 10000 feet (3 km) Max Max Non-Operating Altitude 15000 feet (4.6 km) Max 15000 feet (4.6 km) Max 15000 feet (4.6 km) Max Acoustic Sound Power, LWAd = 4.3 Bel Sound Pressure, LpAm (Bystander) = 29.8 dB Sound Power, LWAd = 3.6 Bel Sound Pressure, LpAm (Bystander)= 24.6 dB Sound Power, LWAd = 3.9 Bel Sound Pre...
Skladem v eshopu
Zyxel Hotspot Management
Skladem-dodání 2-4 dní
LYNX konektor STP Cat5e, 50µ, 100ks Typ stínění: STP Kategorie: Cat5e Pozlacení: 50µ Balení: 100ks Použití: Pro zakončení datových kabelů RJ45
Skladem v eshopu
PCI-Express řadič AXAGON PCEM2-ND umožňuje připojení dvou NVMe M.2 SSD disků do stolního počítače a vytvoření pole RAID . Kvalitní zpracování, kompaktní rozměry a promyšlený design dělají z adaptéru ideální volbu pro upgrade stolního počítače, který není vybaven M.2 slotem. Poslouží také v případě nedostatku M.2 slotů. Redukce je univerzální a kompatibilní s jakoukoliv základní deskou a bude fungovat i v základních deskách bez podpory PCI-Express bifurkace . Za touto unikátní funkčností stojí kvalitní čip společnosti Asmedia. Díky PCI-Express 3.0 rozhraní kompatibilním s x8 a x16 sloty je možno dosáhnout maximálních přenosových rychlostí disků až 4000 MB/s (4 GB/s) . Řadič podporuje použití NVMe (PCI-Express) M.2 SSD disků, jednostranných i oboustranných. Redukce nemá omezení kapacity SSD disků a lze použít pro M.2 disky až do rozměru 22x110 mm . Při osazení kratšími disky než 22110 lze zadní část karty oddělit a vejde se tak i do malého prostoru. Pro montáž adaptéru do nízko profilových skříní je přibalena low profile záslepka . Karta řadiče M.2 má také integrovaný zámek PCI-Express slotu sloužící pro lepší uchycení v PCIe slotu. Zámek lze v případě potřeby snadno odlomit. PCIe adaptér podporuje SW RAID , který lze vytvořit pomocí vhodného software nebo využitím integrovaných nástrojů v operačním systému. Nastavením RAID 1 docílíte efektivní ochrany dat pomocí zrcadlení. Chlazení čipu obstarává výkonný pasivní chladič. Pro chlazení M.2 disků lze použít chladiče se šířkou do 22 mm, vhodné jsou AXAGON M.2 chladiče CLR-M2L3, CLR-M2L6 a CLR-M2L10. LED indikace signalizuje zapojení nebo přenos dat v M.2 slotu. Instalace je zcela automatická, zvládne ji každý. Vstup: • Rozhraní PCI-Express 3.0, kompatibilní verze PCI-Express 4.0 / 3.0 / 2.1 / 2.0 / 1.1 / 1.0a. • Počet linek 8-Lane, kompatibilní s x8 / x16 PCIe sloty. Výstup: • 2x NGFF 75-pinový M-key slot pro montáž NVMe (PCI-Express) M.2 SSD disku. Další vlastnosti: • Plná podpora Plug and Play. • Souběžné fungování obou disků i na základních deskách bez podpory PCIe Bifurcation. • Podpora M.2 disků všech rozměrů - 2230, 2242, 2260, 2280 a 22110 mm. • Oddělitelná zadní část karty umožní použití i v malých prostorech. V tomto případě nelze přichytit 22110 disk. • Podpora M key nebo B+M key NVMe (PCI-Express) M.2 SSD disků bez omezení maximální kapacity. • Podpora jednostranných i oboustranných M.2 disků. • Podpora bootování z SSD karet. • Reálná propustnost / přenosová rychlost je cca 3500 MB/s (3.5 GB/s) a je dána limity PCI-Express 3.0 rozhraní. • Podpora SW RAID - umožňuje vytvořit softwarový RAID pomocí vhodného SW nebo nástrojů v operačním systému. • Integrovaný zámek PCI-E slotu pro lepší uchycení karty. V případě potřeby lze odlomit. • Možnost montáže chladičů na disky v obou slotech. Max. šířka chladiče je 22 mm - kompatibilní s AXAGON chladiči CLR-M2L3, CLR-M2L6 a CLR-M2L10. • Není potřeba instalace žádných ovladačů. • Adaptér je napájen přímo z PCI-Express sběrnice, není nutné externí napájení. • Dvojitá LED indikace signalizuje zapojení nebo přenos dat v M.2 slotech. • Rozměry 180 x 64 x 20 mm. • Hmotnost 75 g. Podporované operační systémy: • MS Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11 a novější, Windows Server 2008 R2 / 2012 / 2016 / 2019 / 2022 a novější (podporovány všechny 32- i 64-bitové verze OS Windows), Linux s jádrem 2.6.31 a vyšším. • Pozn.: Při použití Windows 7 je nutné ověřit u výrobce M.2 SSD disku podporu tohoto OS. Balení v kartonové krabičce obsahuje: • PCI-Express adaptér se standardní záslepkou, • low profile záslepku, • montážní materiál, • tištěný instalační návod CZ/DE/DK/ENG/ESP/FIN/FR/GR/HR/HU/IT/NL/PL/PT/RO/RU/SK/SWE/TR/BG/CN/ARA.
Skladem v eshopu
NETGEAR Insight WBE710
Dodání 3-5 dní
Kamera IMMAX NEO LITE SMART Security – operuje na velké ploše IP kamera IMMAX NEO LITE SMART Security BARREL je na stráži ve dne i v noci. Postará se o ideální zabezpečení okolo domu, aniž byste museli vstát z gauče nebo chodit na ob...
Skladem v eshopu
Průmyslový LTE Cat 6 router s vestavěným eSIM pro globální nasazení. Telit modem, 5× Gigabit Ethernet, Dual-band Wi-Fi 5 s Mesh, GNSS, I/O, USB, RMS management, VPN, MODBUS, provoz -40 až +75 °C, hliníkové pouzdro.
Skladem v eshopu
Integrovaná zásuvka: ne LAN 10/100/1000: 2x IEEE 802.3ab 1000-BASE-T, Gigabit Ethernet: ano Typ: Powerline Ethernet/WLAN Adapter Počet adaptérů: 1 Max. přenosová rychlost WLAN (Mbit/s): 600 WLAN-Standard: IEEE 802.11ax Frekvenční pásmo: 2,4 GHz Rozměry: 147,5 x 71 x 32,5
3-5 dní dostupné
Nástěnný PoE injektor se SwOS managementem, jedním SFP portem, dvěma Gigabitovými porty, z čehož jeden poskytuje pasivní PoE a napájecím DC konektorem se vstupním napětím 12 až 57 V DC.
Dodání 3-5 dní
HiLook PTZ-N2C200C-DE(F0)(O-STD); 2megapixelová ColorVu PTZ kamera s Full HD rozlišením 1920 × 1080 . Kamera je vybavena snímačem CMOS 1/2,7" s progresivním skenem, objektivem f = 2,8 mm...
Ano, centrál. sklad
Switch Ubiquiti 10G WAN, 3× SFP+ porty, Shadow mode, redundance, správa UniFi, montáž do racku, 2× napájecí zdroj.
Skladem, dodání 2-4 dní
UF-MM-10G je multimódový 10G SFP+ modul se 2 LC konektory. Vlnová délka je 850nm a je vhodná pro vzdálenosti až 300m. Modul je kompatibilní se všemi produkty UBNT, které obsahují porty SFP+. Balení obsahuje 2 kusy. Technické parametry Optika Formát: SFP+ Pro typ kabelu: Multi režim Přenosová rychlost: 10 Gbps Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850 Vzdálenost [km]: 0,3 Typ převodu: 2-vláknový Konektory a rozhraní Optické konektory: (2) LC Všeobecné Kompatibilita: Univerzální Software DDMI - diagnostika: Ano
Skladem, dodání 2-4 dní
Modul Netgear AGM734 ProSafe 1000Base-T SFP RJ45 GBIC se zasouvá do standardního slotu SFP a poskytuje port 1000Base-T RJ-45 pro spravovaný přepínač Netgear GSM7328FS. AGM734 podporuje gigabitový Ethernet až do vzdálenosti 100 metrů s kabelem Cat.5e nebo Cat.6. Číslo dílu: 998530
Dodání 3-5 dní
Ubiquiti UniFi G5 PTZ In-Ceiling Mount; Instalační krabice do stropu pro kameru Ubiquiti UniFi G5 PTZ . Pro větší diskrétnost je vybavena kouřovým sklem. video {max-width: 100%; height: auto;}; Your browser does not support HTML5 video. Podporuje mont...
Skladem v eshopu
Zyxel USG FLEX 50 H, 5 Gigabit user-definable ports, 1*USB with 1 YR Gold Security Pack
Skladem, dodání 2-4 dní
MaxLink 25G SFP28 optický modul, MM, 100m, 2x LC konektor, DDM ML-S28-MM-100 je multi-mode SF...
Skladem, dodání 2-4 dní
1Gb/s obousměrný jednorežimový optický modul - 20-pack 1Gb/s Bidirectional Single-mode Optical...
Skladem, dodání 2-4 dní
LYNX keystone UTP Cat5e, 90 stp., bílý Provedení: UTP (nestíněné) Kategorie: Cat5e Typ produktu: Keystone modul Úhel zapojení: 90° Barva: Bílá
Skladem v eshopu
SFP+ propojovací kabel - DAC 1m Cisco komp.
Skladem, dodání 2-4 dní
Lenovo Adaptér USB C na Ethernet Výrobce: Lenovo
Dodání 3-5 dní
TP-LINK TL-SG1016D je vysoce kvalitní 16x portový přepínač. Podporuje takřka veškeré ethernetové protokoly IEEE 802.3 a každý port je opatřen LED diodami, které indikují jeho aktivitu a rychlost.
Skladem, dodání 2-4 dní
Síťový adaptér USB-C na RJ45 10/100 Mbps - černý - Rychlé připojení na dosah ruky Síťový adaptér USB-C na RJ45 10/100 Mbps je všestranný adaptér, který umožňuje připojit zařízení s USB-C, jako jsou chytré telefony, tablety, notebooky a počítače, k ethernetové síti. To uživatelům umožňuje stabilní a
Dodání 3-5 dní
Aktivní/pasivní POE injektor - 6x 1Gb/s, stíněný panel, 802.3af/at Panel integrující 6 pasivních Gigabitových PoE injektorů, Univerzální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži. Over-current protection (proudová ochrana) do hodnoty 650mA (+/-15%) na každém portu, zemnění vyvedeno do casu. Přidáním tohoto průchozího panelu do rozvaděče získáte napájecí centrum, které jednoduchým způsobem zapojíte mezi stávající switch a patchpanel, který již vede k napájenému zařízení (IP kamera, IP telefon, bezdrátové prvky, apod.). LED signalizace proudových hodnot: - červená: odběr na portech nižší než 400mA - zelená: odběr na portech 400mA - 650mA Použití: Vstup pro napájení prostřednictvím 2.1mm jacků pro dva diverzifikované napájecí režimy v módech A a B Režim A (Mode A): IP kamery – 48V (802.3af PoE) IP Phones – 48V (802.3af PoE) WiFi AP – Aruba, Cisco, HP, Siklu a další zařízení podporující napájení v Mode A (piny 1/2- a piny 3/6+)- Režim B (Mode B): Mikrotik, Ubiquiti, případně podobné 24V zařízení podporující napájení v Mode B (piny 4/5+ a piny 7/8-) Upozornění: Nelze kombinovat zařízení využívající Mode A společně se zařízeními používající Mode B, při takovém zapojení hrozí poškození ethernetových portů vašich jednotek! Důkladně ověřte než zapojíte! Volba napájecího zdroje: Napájecí zdroj není součástí dodávky, volbu a výkonové parametry zdroje je třeba optimalizovat dle příslušných odběrů napájených prvků a jejich konfigurace. Technické specifikace Vstupní napájení: 18-57V (2.1 power jack) Vstup napájení: 2x 2.1mm jack Normy: TIA/EIA 568 Cat. 5 LAN: 10/100/1000 Mbps OCP ochrana: vratná pojistka RF60 na každém portu (650mA, +15%/-10%) Provozní teplota: 0~40°C Skladovací teplota: -40~70°C Provozní vlhkost: 10%~80% RH Skladovací vlhkost: 5%~90% RH Certifikace: CE
Skladem v eshopu
TP-Link TL-FC311A-2
Dodání 3-5 dní