Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: sprchové hadice a hlavice

Filtr cen: 0-100000
na stránku
řazení

 zobrazit: 
1018 Kč
cena s DPH
* Výběr ze 2 různých tvarů vodního paprsku: * Plynulé nastavení výšky pomocí tlačítka. * S regulačním a uzavíracím ventilem.
1470 Kč
cena s DPH
* Sprchování venku se stejným komfortem jako v koupelně. * Snadná instalace kdekoliv pomocí třínohého stativu. * S výškově nastavitelnou a odnímatelnou sprchovou hlavicí a 1,3 m spojovací hadice.
1479 Kč
cena s DPH
Gardena Comfort High Flex hadice, 13 mm (1/2 "), 50 m, bez systémových dílů Comfort High Flex hadice Gardena s Power Grip profilem a délce 50 metrů. GARDENA Comfort High Flex hadice s Power Grip profilem poskytuje optimální spojení hadice a hadice kus. Oba uchopení díky inovační technologii společně, jako soukolí. Profil Power Grip poskytuje to, co chtějí zahrádkářů: spolehlivé spojení s dokonalou držení moci. Pozitivním vedlejším účinkem profilu: Hadici lze srolovat a snadno klouže dobře. Díky husté vysoce kvalitní spirální záběru s oddělenými protiběžné spirály potrubí je odolná proti tlaku a rozměrově stabilní, při použití ve stejné době, kdy je flexibilnější než hadice Comfort FLEX. Vzhledem k tomu, bližší navíjení, ohebné hadice a snadnější manipulaci. Hadice vázané a nebyl překroucený. Jedná se o nejlepší podmínky pro pohodlné a všestranné použití v zahradě. Pokud je to nutné, můžete ji systematicky přidat s originálními díly GARDENA systému a připojených zařízení. On je bez toxických změkčovadel (ftalátů) a těžkých kovů a přirozeně odolná vůči UV záření. Jeho vysoká tloušťka stěny činí robustní a trvanlivý. Destrukční tlak: 30 bar. Záruka: 25 let. Mezi výhody patří: S Power Grip Profil: Tento nový profil trubka zajišťuje optimální přídržnou sílu a tím i bezpečné spojení mezi hadicí a hadicí kus. Hadice tak zajišťuje pohodlné vinutí. Hustá vysoce kvalitní spirála materiál: Díky vysoce kvalitní tkaniny vázané nebo zkroucený, tento zahradní hadice. Trubička je flexibilní, přesto rozměrově stabilní. Kvalitní hadice pro roztržení tlakem do 30 bar: Tato hadice z vysoce kvalitní tkaniny s vysokou tloušťkou stěny je vhodný až do tlaku 30 bar.


karcher