UBNT UniFi Switch USW-24 USW-24 je managovatelný Gigabitový L2 switch s montáží do 19" racku vybavený 24x Gigabit LAN porty a dvěma porty SFP s přenosovou rychlostí 1Gbps. Switch má kromě standardní výbavy také 1,3" dotykovým displej pro poskytování informací o systému, teplotě, statistice portů a mnoho dalšího. Switch díky své konstrukci a skvělému odvodu tepla nemá žádný ventilátor, tudíž nedělá žádný nadbytečný hluk, což je ideální například pro instalaci v kanceláři. Správa přes UniFi Controller USW-24 nemá webový management ale je spravován centrálně pomocí UniFi Controlleru s podporou mobilní aplikace UniFi a nabízí rozsáhlou sadu pokročilých přepínacích protokolů a funkcí L2, včetně provozního režimu (přepínání, zrcadlení nebo agregace) na port. UniFi Network Controller a mobilní aplikace umožňují správcům konfigurovat a sledovat prakticky všechny funkce přepínače v grafickém uživatelském rozhraní odkudkoli. Dotykový displej Na dotykovém displeji okamžitě vidíte nejdůležitejší informace jako chybové stavy, varování, statistiky portů, spotřebu připojených zařízení, vytížení sítě a další. Obsah balení Zařízení Napájecí kabel Úchyty do 19" racku Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začátečníky - BeansTalk video-návody (ubnt youtube channel) Ubiquiti Wiki Ubiquiti oficiální fórum
Skladem v eshopu
Lenovo Windows Server 2025 CAL (10 Device)
Dodání 3-5 dní
Corel Painter 2023 Profesionální software pro digitální umění pro Windows Prvotřídní nástroje pro malování na prázdné plátno a fotografické umění Uznávaná emulace Natural-Media™ a digitální umělecké štětce Nekonečné přizpůsobení štětců, textur a dalších médií 285 štětců ZDARMA a Creative Photo Bundle pro nové předplatitele Painter 2023. Vydejte se za hranice. Vstupte do světa nekonečných možností s naším důvěryhodným, profesionálním softwarem pro digitální umění. Skicujte, malujte, ilustrujte a vytvářejte bezkonkurenční foto-umění díky stovkám dokonale realistických štětců vytvořených umělci, vynikajícímu prolínání a řadě všestranných uměleckých nástrojů. Zažijte štětce s velikostí! Máme pro vás plátno se všemi možnými typy štětců a médií. Vytvořte své mistrovské dílo s ohromující realitou pomocí renomovaných suchých, mokrých a mísících médií. Kompatibilita Photoshop - Zachovejte snadno obsah souborů při přenosu mezi aplikacemi Photoshop a Painter. Kreslicí tablet - Podpora naklápění, otáčení, polohování a ovládání přítlaku stylusu vytváří nejpřirozenější zážitek z malování. Mac nebo PC - Ať už používáte Mac nebo PC, podporujeme obě platformy s možnostmi licencování a předplatného, které vám vyhovují. Naše umění. Vaše cesta. Profesionální malířský software vytvořený umělci pro umělce, aby mohli vytvářet a rozvíjet svůj osobitý styl. Ilustrace Realizujte své nápady pro publikované materiály, fantasy umění, filmy, hry a výrobu pomocí nejrůznějších digitálních uměleckých softwarů. Výtvarné umění Směs realistických přírodních médií a jedinečných uměleckých nástrojů Painter nabízí svobodu při vytváření úžasných konečných výsledků bez ohledu na téma. Fotografické umění Využijte umělou inteligenci k nastartování procesu malování. Dále použijte nástroje Automatické malování a klonování, abyste mistrovsky namalovali obrázky a vytvořili úžasné suvenýry nebo prodejná umělecká díla. Koncepční umění Využijte všestrannost programu Painter k rychlému vytváření konceptů pro filmy, hry a výrobu a vytvářejte prostředí, tvory a vozidla, která inspirují. Kompozice Ovládání štětce - Upravte velikost, tvar, úhel, tok a mnoho dalšího pomocí podrobných panelů pro ovládání štětců. Ovládání plátna - Snadno posouvejte, přibližujte, otáčejte a aplikujte osvětlení a texturu povrchu. Míchání barev - K vytvoření dokonalé palety barev použijte barevné kolo, míchačku, sady barev a harmonie. Nástroje pro kompozici - Vytvářejte atraktivní kompozice pomocí nástrojů Božská proporce, Rozvržení mřížky, Průvodce perspektivou a Zrcadlení. Jedinečný obsah - Vylepšete svá díla pomocí nástrojů Papíry, Mapy toku, Vzory, Textury, Přechody, Trysky, Vzhledy, Vlákna, Obrázky a Výběry. Pracovní postupy Přizpůsobení - Vytvářejte vlastní štětce, palety a rozvržení pracovního prostoru a importujte vlastní obsah od jiných uživatelů. Výkon - Spusťte vylepšený nástroj Brush Accelerator™, který maximálně využívá hardware a grafickou kartu vašeho počítače, abyste dosáhli nejlepšího možného zážitku z malování jedním kliknutím. Kompatibilita s tablety - Painter je vytvořen tak, aby spolupracoval s různými kreslicími tablety a pomohl vám využít výhod přítlaku, náklonu, ložiska a otáčení stylusu. Podpora společnosti Apple - Vylepšete si celkový pracovní postup na Macu velkým způsobem díky funkcím Trackpad, Sidecar, naklonění Apple Pencil a Core ML. Painter je optimalizován pro nativní běh na počítačích Mac s čipem M1. Co je nového v aplikaci Painter 2023? Vytvářejte ty nejhladší tahy pomocí funkce Fluid Paint S novými štětci Fluid můžete jemně vytvářet barvu, míchat ji, tvarovat, glazovat, přidávat texturu a odrážet světlo. Tyto všestranné štětce jsou vytvořeny tak, aby využívaly průhlednost vrstev, a poskytují vám bezkonkurenční kontrolu nad krytím a hladkostí tahů štětcem. Lepší vizualizace pomocí možnosti překrytí Použijte novou možnost barevného překrytí v nástrojích pro výběr pro lepší viditelnost vybraných oblastí. Překrytí je užitečné zejména u výběrů se složitými tvary a průhledností a pomáhá urychlit vytváření, úpravy a upřesňování výběru. Přístup k ovládacím prvkům výběru Urychlete své pracovní postupy pomocí nového panelu Výběr, který vám umožní rychlý přístup ke všem ovládacím prvkům při provádění úloh náročných na výběr. Výběry můžete rychle zjemnit pomocí praktického posuvníku na panelu vlastností a nastavit až 2000px. Rychlejší práce s vylepšenými výběry Pomocí vylepšených klávesových zkratek můžete přepínat mezi režimy sčítání a odčítání. Při vytváření masky se automaticky aplikuje výběr a díky několika dalším vylepšením bude vaše interakce s výběry rychlejší a předvídatelnější. Výběr oblastí na základě barvy pomocí štětců Spojte sílu kouzelné hůlky a všestrannost výběrového štětce a rychle vyberte části obrázku na základě barvy. Povolte funkci Výběr barvy pro libovolný štětec pro výběr a vyberte konkrétní oblasti na plátně na základě barvy. Pak můžete ve vybraných oblastech snadno měnit barvy, osvětlení a textury. Zkušenosti s vylepšeními požadovanými uživateli Uživatelé budou moci využívat snadnější umisťování obrázků a zarovnávání na střed, lepší odezvu při používání kláves se čtvercovou závorkou pro změnu velikosti štětců, nástroje Magic Wand, Paint Bucket a Dropper, zapamatování naposledy použitých nastavení a přesné nástroje pro vyplňování gradientů pro nezapomenutelný zážitek z malování. Optimalizovaný zážitek z malování! Urychlovač štětců v aplikaci Painter nadále zvyšuje výkon! Většina oblíbených motorů štětců je nyní optimalizována tak, abyste svůj stroj využili na maximum. Pracujte rychlostí blesku s nejnovějším nástrojem Fluid Paint v aplikaci Painter, který pracuje až 50× rychleji díky využití výhod CPU i GPU! Technické specifikace Windows Windows 11 nebo Windows 10 (64bit) s nejnovějšími aktualizacemi 64bitový vícejádrový procesor Intel nebo AMD s technologií SSSE3 (nebo vyšší) 4 fyzická jádra/8 logických jader nebo vyšší (doporučeno) Podpora instrukční sady AVX2 (doporučeno) Moderní grafický procesor s kompatibilitou s OpenCL (1.2 nebo vyšší) (doporučeno) 8 GB RAM 16 GB RAM nebo více (doporučeno) 3,6 GB místa na pevném disku pro soubory aplikací* Pevný disk (doporučeno) Rozlišení obrazovky 1280 x 800 @ 100 % (nebo vyšší) 1920 x 1200 @ 150 % (nebo vyšší) (doporučeno) Myš nebo tablet kompatibilní s Wintabem** Chcete-li produkt aktivovat, musíte se nejprve připojit k internetu a zaregistrovat jej. Mac MacOS 12 Monterey nebo MacOS Big Sur 11.0 s nejnovějšími aktualizacemi. Vícejádrový procesor Intel s technologií SSSE3 (nebo vyšší) nebo Apple M1 (nebo vyšší) 4 fyzická jádra/8 logických jader nebo vyšší (doporučeno) Podpora instrukční sady AVX2 nebo NEON (doporučeno) Moderní GPU s kompatibilitou s OpenCL (1.2 nebo vyšší) (doporučeno) 8 GB RAM 16 GB RAM nebo více (doporučeno) 2 GB místa na pevném disku pro soubory aplikace Pevný disk (doporučeno) Souborové systémy rozlišující malá a velká písmena nejsou podporovány Rozlišení obrazovky 1280 x 800 @ 100 % (nebo vyšší) 1920 x 1200 @ 150 % (nebo vyšší) (doporučeno) Myš nebo tablet** Chcete-li produkt aktivovat, musíte se nejprve připojit k internetu a zaregistrovat jej.
Nedostupné
Kingston Data Center DC2000B je vysoce výkonný M.2 (2280) NVMe PCIe SSD disk s rozhraním Gen 4.0 x4 PCIe a 112vrstvou 3D TLC NAND pamětí. DC2000B nabízí datovým centrům cenově dostupné řešení bootovacího disku s jistotou nákupu SSD disku speciálně navrženého pro serverové použití. DC2000B je ideáln
Dodání 3-5 dní
APC NetShelter SX Gen 2, 42U Server Rack Enclosure 600mm x 1200mm w/ Sides White součást výrobku Šachtový hardware Klíč(e) Stejně zaklínované dveře a boční panely Vyrovnávací paty Montážní hardware Předinstalovaná kolečka Boční panely Maximál
Nedostupné
Ubiquiti Ethernet Surge Protection; Zařízení poskytující spolehlivou obousměrnou ochranu pro přenosy až do rychlosti 10 GbE , podporuje napájení přes Ethernet (PoE++) a zajišťuje odvod přepětí až do 20 kA, což z něj činí ideální řešení pro vnitřní síť...
Ano, centrál. sklad
Elektro-Plast HERMETICA RN rozváděč 2x12+2 PE+N kouřový IP65 2209-01
Dodání 3-5 dní
Zařízení QSW-M408S je webově managovatelný L2 switch vybavený čtyřmi porty 10GbE SFP+ a osmi porty Gigabit. Zařízení QSW-M408S podporuje přepínání a správu sítě úrovně 2 (L2) prostřednictvím uživatelsky vstřícného webového rozhraní, nabízí flexibilní nasa
Ano, centrál. sklad
Synology DS725+ DiskStation Kompaktní a výkonné úložiště pro domácnosti, malé podniky a nasazení edge DS725+ nabízí vestavěné 2.5GbE připojení a podporuje jak SATA SSD, tak HDD v interních pozicích 2.5"/3.5", stejně jako M.2 NVMe disky přes M.2 sloty pro použití jako cache. 2-pozicové s rozšířením Až 140 TB hrubého úložiště s rozšiřovací jednotkou Vysokorychlostní úložiště Vestavěný port 2,5GbE a více než 276/224 MB/s sekvenční čtení/zápis Všestranné aplikace Zálohování mnoha koncových bodů, správa 40 IP kamer nebo bezpečná synchronizace a sdílení souborů mezi servery Expresní výměna Synology je bezplatná služba poskytovaná distributorem ve spolupráci se Synology. Expresní výměna předpokládá vyřízení reklamace opravou nebo výměnou zařízení do 5 pracovních dnů. Expresní výměna je negarantovaná služba, pro garantovanou výměnu následující pracovní den doporučujeme zakoupit NBD rozšíření pro podporované modely Synology. Rozšířená záruka PLUS Po upgradu na prémiový záruční plán společnosti Synology budete moci déle využívat centralizovaný přístup k servisu a službám odborné podpory, čímž se urychlí obnovení vašich zařízení. Stránky produktu: https://www.synology.com/cs-cz/products/DS725+ Seznam kompatibility Seznam kompatibility HDD/SSD Hardware Procesor Model CPU AMD Ryzen R1600 Počet CPU 1 Jádro CPU 2 CPU architektura 64bitový Frekvence CPU 2.6 (základní) / 3.1 (turbo) GHz Systém hardwarového šifrování ✓ Paměť Systémová paměť 4 GB DDR4 ECC SODIMM Předinstalovaný paměťový modul 4 GB (4 GB x 1) Celkový počet paměťových slotů 2 Maximální kapacita paměti 32 GB (16 GB x 2) Poznámky Společnost Synology si vyhrazuje právo nahradit paměťové moduly jinými se stejnou nebo vyšší frekvencí podle stavu životního cyklu produktu dodavatele. Kompatibilita a stabilita byly důkladně ověřeny a výsledky testů potvrzují totožný výkon. Aby bylo dosaženo optimální kompatibility a spolehlivosti, vybírejte paměťové moduly Synology. Společnost Synology nebude poskytovat kompletní záruku na produkt nebo technickou podporu, pokud se k rozšíření paměti použijí jiné paměťové moduly než moduly Synology. Pro konfigurace paměti s více moduly musí být všechny moduly identické a mít stejný modelový číslo. Zkontrolujte Příručku k produktu vašeho produktu Synology pro doporučené konfigurace paměti. Úložiště Šachta(y) pevného disku 2 Maximální počet šachet pevného disku s rozšiřující jednotkou 7 (DX525 x 1) Sloty disku M.2 2 (NVMe) Typ disku (Zobrazit všechny podporované disky) 3.5" SATA HDD 2,5" SATA SSD M.2 2280 NVMe SSD Disky vyměnitelné za provozu* ✓ Poznámky Funkce výměny disků za chodu není podporována sloty M.2 SSD. Kompatibilní disky jsou povinné. Před koupí pevných disků konzultujte náš seznam kompatibilních zařízení. Více podrobností se nachází v tomto článku. Externí porty RJ-45 1GbE LAN port 1 RJ-45 2.5GbE LAN port 1 Port USB 3.2 Gen 1 1 Rozšiřovací port 1 Typ rozšiřujícího portu USB Type-C Poznámky Porty LAN 1GbE tohoto zařízení používají maximální přenosovou jednotku (MTU) o velikosti 1500 bajtů. Vzhled Velikost (výška x šířka x hloubka) 166 mm x 106 mm x 223 mm Hmotnost 1.51 kg Ostatní Ventilátor systému 92 mm x 92 mm x 1 pcs Režim otáček ventilátoru Vysokorychlostní režim Chladný režim Tichý režim Přední kontrolky LED s nastavitelným jasem ✓ Zotavení po ztrátě napájení ✓ Hladina hluku* 17.9 dB(A) Plánované zapnutí/vypnutí ✓ Probuzení přes LAN / WAN ✓ Jednotka/adaptér zdroje energie 65 wattů Vstupní střídavé napětí 100V to 240V AC Frekvence napájení 50/60 Hz, Jednofázový Spotřeba energie* 20.41 wattů (za chodu) 7.87 wattů (hibernace pevného disku) British thermal unit 69.61 BTU/hr (za chodu) 26.84 BTU/hr (hibernace pevného disku) Poznámky Další informace o měření příkonu jsou uvedeny v tomto článku. Testování hluku bylo provedeno s plně nainstalovaným systémem Synology používajícím disky Synology SATA HDD a ve stavu nečinnosti. Dva mikrofony G.R.A.S. Dva mikrofony 40AE jsou umístěny ve vzdálenosti 1 metru od přední a zadní strany zařízení. Hluk na pozadí: 16,49–17,51 dB(A); teplota: 24,25–25,75 °C; Vlhkost: 58,2–61,8 % Teplota Provozní teplota 0°C na 40°C (32°F na 104°F) Teplota pro skladování -20°C na 60°C (-5°F na 140°F) Provozní vlhkost 8% na 80% RH Skladovací vlhkost 5% na 95% RH Certifikace FCC CE BSMI VCCI RCM UKCA EAC CCC KC BIS Záruka Tříletá záruka na hardware, kterou lze pomocí prodloužené záruky prodloužené záruky Plus prodloužit až na pět let Možnost rozšíření záruky PLUS https://www.synology.com/cs-cz/dsm/solution/extended-warranty-plus Cena: 54.99 € Cena je orientační. Aktuální cenu se vždy dozvíte při registraci záruky PLUS. Záruční doba začíná datem zakoupení uvedeným na účtence. Prostředí Splňuje omezení RoHS Obsah balíčku Hlavní jednotka X 1 Balíček doplňků X 1 Napájecí adaptér střídavého napětí X 1 Napájecí kabel střídavého napětí X 1 Síťový kabel RJ-45 X 2 Volitelné příslušenství DDR4 ECC SODIMM: D4ES04-4G/D4ES03-8G/D4ES03-16G Rozšiřovací jednotky: DX525 3,5" disky SATA HDD řady Enterprise: Řada HAT5300 3,5" disky SATA HDD řady Plus: Řada HAT3300 2,5" disky SATA SSD řady Enterprise: Řada SAT5200 Disky M.2 2280 NVMe SSD řady Enterprise: Řada SNV3400 & SNV5400 Poznámky Pro konfigurace paměti s více moduly musí být všechny moduly identické a mít stejný modelový číslo. Zkontrolujte Příručku k produktu vašeho produktu Synology pro doporučené konfigurace paměti. Popis DSM Správa úložiště Maximální velikost jednoho svazku 200 TB (je potřeba 32 GB paměti) 108 TB Max. počet interních svazků 32 Podpora M.2 SSD Storage Pool* ✓ Mezipaměť SSD pro čtení/zápis ✓ SSD TRIM ✓ Podporovaný typ RAID Synology Hybrid RAID Basic JBOD RAID 0 RAID 1 RAID 5 (s rozšiřovací jednotkou) RAID 6 (s rozšiřovací jednotkou) RAID 10 (s rozšiřovací jednotkou) Migrace svazku RAID Basic na RAID 1 Basic na RAID 5 (s rozšiřovací jednotkou) RAID 1 na RAID 5 (s rozšiřovací jednotkou) RAID 5 na RAID 6 (s rozšiřovací jednotkou) Rozšíření svazku pomocí větších pevných disků Synology Hybrid RAID RAID 1 RAID 5 (s rozšiřovací jednotkou) RAID 6 (s rozšiřovací jednotkou) RAID 10 (s rozšiřovací jednotkou) Rozšíření svazku přidáním pevného disku Synology Hybrid RAID (s rozšiřovací jednotkou) JBOD (s rozšiřovací jednotkou) RAID 5 (s rozšiřovací jednotkou) RAID 6 (s rozšiřovací jednotkou) Global Hot Spare podporuje RAID typu Synology Hybrid RAID (s rozšiřovací jednotkou) RAID 1 (s rozšiřovací jednotkou) RAID 5 (s rozšiřovací jednotkou) RAID 6 (s rozšiřovací jednotkou) RAID 10 (s rozšiřovací jednotkou) Poznámky Svazky větší než 108 TB vyžadují 32 GB paměti nebo více. Skutečné maximální velikosti fondů úložiště a svazků závisí na velikostech použitých disků, počtu dostupných přihrádek na disky a konfiguraci pole RAID. Využitelná kapacita jednotlivých svazků bude nižší než maximální velikost svazku a závisí na souborovém systému a na množství uložených systémových metadat. Vytvoření M.2 SSD Storage Pool je podporováno pouze na discích SSD ověřených společností Synology, protože takové disky prošly přísným testováním za extrémních teplotních podmínek. Teplotní parametry těchto disků SSD a systému NAS byly odladěny tak, aby bylo zajištěno odpovídající řízení tepelných podmínek v prostředí s intenzivním provozem I/O. (Další
Dodání 3-5 dní
Plastový držák je určený pro uchycení síťových jednotek značky TP-Link do 19" a 10" racku . V případě montáže do 19" racku je možné jej namontovat na levou i pravou stranu nebo dva držáky vedle sebe. Rozměry (WxDxH): Vnitřní (mm): 226 × 131 × 35 mm Vnější (mm): 250 x 140 x 44 mm Kompatibilní zařízení: TL-SG108-M2 TL-SX105 ER7206 ER7212PC
Skladem v eshopu
Intel Xeon-Silver 4510 2.4GHz 12-core 150W Processor for HPE
Dodání 3-5 dní
D-Link DBG-WW-Y3-LIC
Nedostupné
HPE Networking Instant On Secure Gateway 4-port Gigabit SG1004
Ano, centrál. sklad
Přepněte HP Aruba Instant On 1930 24G (JL682A)
Skladem, dodání 2-4 dní
GS2220-10HP,EU region,8-port GbE L2 PoE Switch with GbE Uplink (1 year NCC Pro pack license bundled) První přepínač se třemi režimy řízení GS2220 je první přepínač na trhu, který lze spravovat pomocí cloudové platformy Nebula, v samostatném režimu a
Skladem v eshopu
Popis produktu Ubiquiti UACC-OFC-SA-MPMP je vnitřní optický patch cord s konektory MPO a broušením APC, určený k propojení síťových optických prvků rychlostí až 100 Gbps. Balení obsahuje 1 ks o délce 0,5 m. Technické parametry Optika Počet vláken:12 Typ vlákna:Single Mode Průměr jádra [µm]:9/125 Typ broušení:APC Konektory a rozhraní Optické konektory:(2) MPO Fyzické charakteristiky Použití:Vnitřní Délka [m]:0,5 LSZH (LSOH):Ano Obecné Počet kusů v balení:1
Ano, centrál. sklad
Western Digital Ultrastar DC HC580 vnitřní pevný disk 24 TB 7200 ot/min 512 MB 3.5" SAS Model: HDD Velikost pevného disku: 3.5" Vyměnitelný za provozu: Ne Rozhraní: SAS Skutečná přenosová rychlost pev
Dodání 3-5 dní
Cisco stohovací kabel typ 1, 1M (STACK-T1-1M=)
Dodání 3-5 dní
HPE ANW AP-MNT-U TYP PRO KAMPUS - SKLADIŠTĚNÝ Výrobce: HPE Kategorie:
Dodání 3-5 dní
Input Plug Type IEC 60309 32A 2F+E Outlet type and quantity 20 IEC 60320 C13, 4 C19 Kapacita zátěže 7360 VA výška 1800 mm šířka 55 mm hloubka 56 mm hmotnost přístroje 6,67 kg Včetně ročního předplatného karty Secure Network Management Dálkové
Nedostupné
Grandstream GMD1208 je rozšiřující mikrofonní pomocné zařízení pro vidokonferenci Grandstream GVC...
Nedostupné
Přepínač Intellinet Network Solutions 8portový Gigabitový přepínač PoE+ (561679)
Dodání 3-5 dní
Inteligentné PoE+ napája viac zariadení Modely PoE (8HP/10HP/24EP/24HPv2/48HPv2) sa dodávajú s predvoleným režimom spotreby PoE, ktorý dodáva len skutočný výkon potrebný pre vaše sieťové zariadenia, zvyšok si vyhradzuje a optimalizuje svoj rozpočet energie. To znamená, že jeden prepínač môže napájať viac prístupových bodov, IP kamier a telefónov VoIP, čím sa zabezpečí lepšia návratnosť investícií pre vašu firmu. Všetky podporujú štandard IEEE 802.3at, ktorý poskytuje maximálne 30 W na port. 330 x 230 x 44 mm.
Skladem, dodání 2-4 dní
Kompaktní hliníkový externí box s USB-C 5Gbps rozhraním.
Skladem v eshopu
Mediální konvertor/převodník, 1x SFP+ port, 1x 1G/2.5G/5G/10Gbps RJ45 port, automatické vyjednávání režimu přenosu Half-Duplex / Full-Duplex, FX s podporou hot-swappable, prodloužení vzdálenosti gigabitové sítě.
Skladem v eshopu
HP 300GB SAS 15K SFF SC DS HDD Promo balíček Svr 1 (P) (870753-B21)
Dodání 3-5 dní
Input Plug Type IEC 60309 16 A 2F+E Outlet type and quantity 20 IEC 60320 C13, 4 C19 Kapacita zátěže 3680 VA výška 1800 mm šířka 55 mm hloubka 56 mm hmotnost přístroje 6,37 kg Včetně ročního předplatného karty Secure Network Management Indivi
Nedostupné
XtendLan UTP Cat 5e 2 m šedý; Patch kabel kategorie Cat 5e se dvěma konektory RJ-45, pro propojování síťových zařízení. Délka kabelu je 2 m. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Kategorie: Cat 5e...
Ano, centrál. sklad
Switch Ubiquiti USW Flex Mini 5 ks.
Ano, centrál. sklad
Venkovní jednotka s vysokým ziskem 23 dBi, technologií 2×2 MIMO, rychlost přenosu 867 Mb/s v pásmu 5 GHz. Vynikající směrové zaměření paprsku, vylepšené latence a odolnosti vůči rušení.
Skladem v eshopu
Dell rozšíření záruky pro PowerEdge T150; Rozšíření záruky pro servery PowerEdge T150 z ProSupport NBD záruky (3 roky) na ProSupport Plus 4Hr Mission Critical (3 roky) záruku. ProSupport Plus 4Hr Mission Critical. Při objednání uveďte do poznámky Serv...
Nedostupné
Avast Business Patch Management na 12 měsíců - elektronicky Silné zabezpečení koncových zařízení je nutností, ale samotný antivirus nestačí. Správa oprav pro Avast Business vám usnadní identifikaci kritických chyb zabezpečení a instalaci oprav z jednoho centrálního řídicího panelu. Pouze pro operační systémy Windows. Správa oprav hraje kritickou roli v několikavrstvém zabezpečení koncových zařízení. Správa oprav hraje kritickou roli v zabezpečení koncových zařízení. Opravy odstraňují zranitelnosti a bezpečnostní nedostatky v operačních systémech Windows a ostatních aplikacích. Pokud nejsou instalovány pravidelně a včas, mohou narušovat zabezpečení sítě. Řada firem si sice důležitost oprav uvědomuje, ale existují mnohé, které jim nevěnují pozornost, protože jich je příliš mnoho a jejich instalace může narušovat provoz nebo způsobovat problémy s ostatními systémy. Správa oprav je nyní součástí Management Console i platformy CloudCare a umožňuje snadno zjišťovat a nasazovat chybějící opravy či sledovat probíhající aktivity z centrálního ovládacího panelu. Jak instalace oprav funguje? 1 Zkontrolujte všechna zařízení, které opravy jim chybí Vyberte, jestli se má kontrola oprav provádět denně, týdně nebo měsíčně, a nastavte přesný čas, kdy se má spouštět. 2 Nainstalujte opravy Opravy pro všechny dodavatele a aplikace a opravy všech typů závažnosti se budou instalovat automaticky. Pokud některé aplikace opravovat nechcete, můžete pro ně snadno nastavit výjimky. 3 Zkontrolujte stav oprav Na ovládacím panelu můžete snadno prohlížet chybějící opravy, názvy a závažnost oprav, poznámky k vydání, data vydání a mnohem více. Pomocí komplexní správy oprav můžete zlepšovat bezpečnost aplikací a předcházet problémům se zabezpečením. Prevence zranitelností Automaticky udržujte Windows i aplikace od jiných dodavatelů aktuální a chraňte je před zranitelnostmi a bezpečnostními nedostatky. Zajištění souladu Identifikujte a opravujte zastaralý či nesprávně nainstalovaný software, abyste zajistili dodržování firemních pravidel i zákonných předpisů a chránili se před bezpečnostními problémy. Centralizovaná správa Díky centrální správě budete mít naprostý přehled o opravách a můžete kontrolovat všechna zařízení, plánovat testy nebo číst reporty na jednom ovládacím panelu. Jsou vaše koncová zařízení v bezpečí? Při nedávném bezpečnostním hodnocení dat z 500 000 koncových zařízení jsme zjistili, že pouze 29 % zařízení prošlo všemi testy oprav úspěšně. A z 500 000 analyzovaných zařízení mělo pouze 304 nainstalováno 100 % dostupných oprav. Funkce produktu Patch Management Flexibilní harmonogramy instalace Plánujte nasazení schválených oprav v požadovanou dobu, případně nasazujte ručně v konkrétních skupinách či zařízeních. Funkce hlavního agenta Stahujte všechny chybějící opravy do hlavního agenta, který je posléze snadno distribuuje do všech spravovaných zařízení v síti. Intuitivní ovládací panel Spravujte všechny opravy softwaru a prohlížejte si grafické přehledy nainstalovaných, chybějících či neúspěšných oprav na libovolném zařízení. Výsledky hledání oprav Na jedné platformě najdete podrobné informace o chybějících opravách či úrovních zabezpečení, odkazy na znalostní databázi, data vydání či popisy aktualizací a mnohem více. Přizpůsobitelné opravy Můžete vybrat dodavatele softwaru, produkty a závažnost oprav, které chcete hledat a instalovat. Také můžete snadno vytvářet výjimky pro aktualizace. Automatické testy Naplánujte automatické hledání oprav na každých 24 hodin a nastavte automatické nasazování oprav na každý čtvrtek. Výchozí nastavení můžete kdykoli přizpůsobit. Tisíce oprav Nasazujte opravy Windows a dalších aplikací od jiných dodavatelů, tím zajistíte komplexní ochranu. Vracení a ignorování Když se software po nasazení oprav bude chovat nestabilně, opravy můžete vrátit a přidat je mezi ignorované, aby se nezobrazovaly v nalezených opravách a nebyly znovu nasazeny.
Nedostupné
Přístupový bod Ubiquiti Rocket AC Lite (R5AC-LITE)
Dodání 3-5 dní
Vilma. Článek- 111015201217. Řada - ST150. Instalace – povolena. Remel - Ne. Slot je pro TV. Počet slotů - 1. Barva - Ivory. Materiál - plast. Další informace - Zadní zásuvka.
3-5 dní dostupno
Napětí paměti (V): 1,1 CAS-Latency: CL-46 Typ paměti: DDR5 Počet paměťových modulů: 1 ECC (korekce chyby): ano Takt ukládání (MHz): 5600 Připojení: 288-Pin Typ: R-DIMM Celková kapacita paměti (GB): 128 Typ: Pracovní paměť serveru
Skladem, dodání 2-4 dní
Základní nástěnná skříň Intellinet Network Solutions představuje levné, ale vysoce účinné řešení ochrany síťového vybavení a zabezpečení jeho instalace. Stupeň krytí IP20 je dosažen díky za studena válcované pozinkované oceli a oboustranným dveřím z tvrzeného skla, které umožňují snadný přístup v prostředí s omezeným prostorem. Skříň Intellinet Network Solutions Basic Wallmount Cabinet, která je k dispozici v černé nebo šedé barvě, ve výšce 6U nebo 9U a běžné hloubce vhodné pro zařízení, jistě pojme a ochrání síťové vybavení a zároveň doplní síťový prostor a jeho okolní prostředí. Ideální pro aplikace v 19" racku. Stupeň krytí: IP20 Maximální statické zatížení 50 kg Použitelná hloubka: 340 mm (13,39 palce) Oboustranná přední dvířka Za studena válcovaná, pozinkovaná ocel SPCC o tloušťce až 1,2 mm Dodává se v plochém balení Tříletá záruka
Dodání 3-5 dní
Sériový IQ modul přepínače Avocent Avocent MergePoint Unity
Skladem, dodání 2-4 dní
Rail set AXXPRAIL for use with R1000/R2000 product families
Nedostupné
LYNX konektor UTP Cat5e, 50µ, 100ks Typ stínění: UTP Kategorie: Cat5e Pozlacení: 50µ Balení: 100ks Použití: Pro zakončení datových kabelů RJ45
Ano, centrál. sklad
Posilte své soukromí tím, že zamaskujete svou online identitu a zabráníte zprostředkovatelům reklamy ve sledování vašich online aktivit.
Nedostupné
M90, analogový telefon - M90, analogový telefon - bílý
Dodání 3-5 dní
Vilma. Článek- 111055201217. Řada - XP500. Instalace – povolena. Remel - Ne. Počet slotů - 1. Barva - Ivory. Materiál - plast. Další informace - Zadní zásuvka.
3-5 dní dostupno
CPU Support AMD® Ryzen Processor ...
Ano, centrál. sklad
Základní nástěnná skříň Intellinet Network Solutions představuje levné, ale vysoce účinné řešení ochrany síťového vybavení a zabezpečení jeho instalace. Stupeň krytí IP20 je dosažen díky za studena válcované pozinkované oceli a oboustranným dveřím z tvrzeného skla, které umožňují snadný přístup v prostředí s omezeným prostorem. Skříň Intellinet Network Solutions Basic Wallmount Cabinet, která je k dispozici v černé nebo šedé barvě, ve výšce 6U nebo 9U a běžné hloubce vhodné pro zařízení, jistě pojme a ochrání síťové vybavení a zároveň doplní síťový prostor a jeho okolní prostředí. Ideální pro aplikace v 19" racku. Stupeň krytí: IP20 Maximální statické zatížení 50 kg Použitelná hloubka: 340 mm (13,39 palce) Oboustranná přední dvířka Za studena válcovaná, pozinkovaná ocel SPCC o tloušťce až 1,2 mm Dodává se v plochém balení Tříletá záruka
Ano, centrál. sklad
Cisco CISCO STACK-T4-1M= modul zásobníku Cisco Catalyst 9200L
Dodání 3-5 dní
Čtyřjádrové 1,7GHz zařízení TS-932PX umístí devět diskových pozic do velikosti 5pozicového zařízení NAS. S pěti 3,5" diskovými pozicemi SATA 6Gb/s a čtyřmi 2,5" pozicemi SATA 6Gb/s poskytuje zařízení TS-932PX schopnost vytvořit hybridní infrastrukturu HDD
Ano, centrál. sklad
LYNX keystone STP Cat6, samozařezávací, stříbrný Provedení: STP (stíněné) Kategorie: Cat6 Typ zapojení: Samozařezávací IDC Typ produktu: Keystone modul Barva: Stříbrná
Ano, centrál. sklad
Odkazk pro stažení produktu www.avast.com/activate Ochraňte svoji skutečnou identitu Vaše online aktivity maskujeme tak, aby si nikdo nedokázal sestavovat profil vašeho chování na internetu. Nechte se upozornit,když vás někdo sleduje Re
Nedostupné
Serverový disk WD Ultrastar DC HC310 4 TB 3,5 SATA III (6 Gb/s) (0B36040)
Skladem, dodání 2-4 dní
Liregus. Článek- ITVL-1-01.R/ON59. Série - Retro. Instalace – povolena. Remel - Ne. Počet slotů - 1. Barva - Černá. Materiál - plast. Další informace - Matná černá barva, F konektor.
3-5 dní dostupno
LANBERG 19" RACKOVÁ SKŘÍŇ PRO MONTÁŽ NA STĚNU 9U/600X450 S PERFOROVANÝMI DVEŘMI ŠEDÁ (PLOCHÉ BALENÍ) Řada serverových skříní Lanberg WF01 je moderní a odolné řešení stojanu, které se dokonale hodí pro použití v podnikových a domácích IT sítích. Jsou v
Dodání 3 dny
Switch USW-FLEX UniFi flex značky Ubiquiti Networks je 5portový venkovní Gigabitový switch umožňující PoE-In a PoE-Out na 4 portech. Výstupní porty zvládají aktivní napájení typu 802.3af, což dává celkově 15,4 W na každém portu.
Skladem v eshopu
Intel Xeon Silver 4314
Nedostupné
Technické parametry Bezdrátové vlastnosti Bezdrátové frekvence: 2.4 + 5 GHz (dual band) WiFi standardy: 802.11ac, 802.11ax, 802.11n, 802.11a, 802.11b/g MU-MIMO: Ano Rychlejší připojení: Wi-Fi 6 s rychlostí až 5400 Mb/s - 4804 Mb/s v pásmu 5 GHz
Skladem v eshopu
LYNX konektor STP Cat6a, 50µ, 100ks Typ stínění: STP Kategorie: Cat6a Pozlacení: 50µ Balení: 100ks Použití: Pro zakončení datových kabelů RJ45
Ano, centrál. sklad
Legrand ŽLAB KABELOVÝ PŘÍMÝ LE-638160 50x20 LEGRAND
Dodání 3-5 dní
Zyxel DAC10G-1M, 10G direct attach cable. 3 Meter v2
Ano, centrál. sklad
!!!Licence jsou generovány za základě Vaší objednávky. Objednávka licence je závazná, nelze je tedy vracet, ani stornovat.!!! Zyxel LIC-Gold, Gold Security Pack UTM & Sandboxing (including Nebula Pro Pack) 2 years for USG FLEX 50H/50HP
Nedostupné
Sada 4K HDMI Extender přes IP / CAT 5, 6 (120 m), kompletní napájení PoE, UHD 4K / 30 Hz Plně napájeno PoE přepínačem - není potřeba externí napájení Až 120 metrů rozšíření obsahu videa 4K pomocí
Nedostupné
SUPERMICRO 1U Passive CPU HS for X12 Whitley and Cedar Island Platforms www.mader.cz
Ano, centrál. sklad
Pevný disk WD Red Pro NAS Disky WD Red™ Pro sú navrhnuté špeciálne s ohľadom na stredne veľkých a veľkých podnikových zákazníkov a sú k dispozícii pre systémy NAS až s 24 pozíciami. Disk WD Red™ Pro je navrhnutý tak, aby zvládal vysoko intenzívne pracovné zaťaženie v prostrediach s nepretržitou prevádzkou, je ideálny na archiváciu a zdieľanie, ako aj na obnovu polí RAID v rozšírených operačných systémoch, ako je ZFS alebo iné súborové systémy. Tieto disky pridávajú hodnotu vášmu podnikaniu tým, že umožňujú vašim zamestnancom rýchlo zdieľať svoje súbory a spoľahlivo zálohovať priečinky v riešení NAS. TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE kapacita 16 TB Veľkosť vyrovnávacej pamäte 512 MB Rýchlosť disku 7200 OTÁČOK ZA MINÚTU Rozhranie SATA Prenosová rýchlosť až 259 MB/s Kompatibilita navrhnutý s technológiou CMR pre stredné a veľké podniky v systémoch NAS optimalizovaných pre RAID s až 24 pozíciami. Ideálne na archiváciu, zdieľanie a zvládanie náročných pracovných úloh. rozmery (D x Š x V) 5.79" x 4" x 1.03" .
Ano, centrál. sklad
LYNX konektor UTP Cat5e, 30µ, 100ks Typ stínění: UTP Kategorie: Cat5e Pozlacení: 30µ Balení: 100ks Použití: Pro zakončení datových kabelů RJ45
Ano, centrál. sklad
Profesionální sada Rackmount UPS poskytuje výstup sínové vlny, aby poskytoval pokročilou úroveň ochrany napájení pro servery, telekomunikační zařízení, VOIP, průmyslová zařízení a další kritické aplikace. Díky automatickému regulaci napětí (AVR), který stabilizuje přívod střídavého proudu, zajišťuje UPS bezpečná úroveň napájení pro připojené zařízení, aniž by se uchýlilo k napájení z baterie. Panel LCD zobrazuje informace UPS v reálném čase a uživatelům umožňuje intuitivní navigaci v nabídkách. Je otočný tak, aby splňoval požadavky na instalaci stojanu a věže a jeho úhel může být také nastavitelný podle uživatelských předností. Volitelná možnost vzdálené správy SNMP / HTTP umožňuje vzdálené řízení a řízení systému prostřednictvím standardního webového prohlížeče. Spolu s programem pro správu PowerPanel Business Edition mohou uživatelé provádět komplexní správu napájení, včetně bezobslužného vypnutí, protokolování událostí, hlášení a upozornění. Model PR1500ERT2U Topologie Line-Interaktivní Kapacita (VA) 1500VA Kapacita (Watt) 1500W Fáze (Vstup/výstup) 1:1 GreenPower Ano Podpora aktivního PFC Ano Vstup Rozsah vstupního napětí 159 ~ 288 V Rozsah vstupní frekvence 50/60 Hz (±3 Hz) (auto sensing) Jmenovitý vstupní proud - Vstupní zásuvka IEC C14 Regulace napětí (AVR) Ano - 2 x zvýšení, 1 x snížení Výstup Rozsah výstupního napětí 220 ± 5% 230 ± 5% 240 ± 5% Rozsah výstupní frekvence 50/60 Hz ± 1% Výstupní frekvence Sinus Počet zásuvek 10 Typ zásuvek IEC C13 Přepěťová ochrana a filtrace Přepěťová ochrana Ano Max. hodnota rázu 2430 J Telefon/Síťová ochrana RJ11/RJ45 1 vstup, 1 výstup Baterie Uživatelsky vyměnitelné Ano - za provozu Typ baterie (Počet) 12V/9Ah (4) Typická doba nabíjení 3 h Záložní časy Prodloužení doby zálohy Ne Plná zátěž (min) 6 Poloviční zátěž (min) 18 Graf/Tabulka záložních časů Zde Komunikace USB port Ano Sériový port Ano Management karta Volitelně (RMCARD205) SmartConnect Ne EPO konektor Ano Managament Software PowerPanel Business Edition Studený start - Self Test Ano Stavy indikace Indikátory Ano - Zapnuto , Režim Line , Režim Baterie , Porucha UPS , Night Mode Zvukové výstrahy Ano - Režim Baterie , Vybitá baterie , Přetížení , Přebíjení , Přehřátí Multi-funkční LCD zobrazení Ano - Typ provozu , Stav napájení , Stav baterie , Stav zátěže , Porucha a varování , Další informace , Události a záznamy Popis alarmů Zde Fyzické parametry Rozměry (V x Š x H) (mm) 86,5 x 433 x 412 Hmotnost (kg) 24,6 Výška v racku 2U Informace výrobce Stránka produktu Zde Instalační příručka Zde Dodávka obsahuje UPS, Kolejnice a Úchytypro montáž do Racku, sériový, USB. EPO kabel, uživatelská, příručka, kabely (2) IEC C13-C14 Záruka Měsíce 24 Provedení V servisu
Ano, centrál. sklad
MikroTik Kabel MMCX na RPSMA Výrobce: MikroTik Kategorie: anténní kabel
Nedostupné
XtendLan TELCO-15U-66-BLACK-S; Rozvaděč je vhodný pro instalaci datových a telekomunikačních zařízení. Rozvaděče jsou výborně řemeslně zpracovány. Vyrobeny jsou z válcované oceli, nosné části jsou z oceli tloušťky 2 mm, ostatní části z 1,2 mm ocelovéh...
Ano, centrál. sklad
Description USB-Type-C Gigabit Ethernet Adapter + PD with power delivery function Extend your laptop with USB-C™ port to a Gigabit network connection with Power Delivery support Up to 1000 Mbps transfer rate for super-fast Internet access Easy to
Skladem, dodání 2-4 dní
UPS VOLT Pico 1000VA 600W 9Ah byl speciálně navržen pro napájení počítačů a počítačových periferií. Díky kompaktnímu pouzdru a nízké hmotnosti je ideální do malých kancelářských prostor. Vestavěný modul AVR (stabilizátor síťového napětí) umožňuje chránit napájená zařízení před náhlými přepětími. Napájení lze navíc spustit pomocí vestavěné baterie bez přímého připojení k elektrické síti. Přepnutí do režimu baterie při zjištění výpadku napájení. To je možné díky paralelnímu připojení měniče k napájecímu napětí, při nabíjení článků baterie. Zařízení tohoto typu se vyznačují velmi vysokou účinností (~90 %), což znamená, že je lze s úspěchem použít k zabezpečení prvků ICT systému (servery, pracovní stanice apod.).. Software ViewPower. Umožňuje připojit napájecí adaptér k počítači (USB port). Pomocí softwaru ViewPower můžete také měnit a ovládat provozní parametry, konfigurovat odesílané zprávy, nastavovat alarmy.. Vlastnosti:. - Spolehlivý a výkonný mikroprocesorový řídicí systém. - Stabilizátor síťového napětí AVR. - Ekologická funkce automatické úspory energie. - Možnost spuštění napájení bez připojení k elektrické síti. - Kompaktní pouzdro a nízká hmotnost zařízení. - Ochrana proti přetížení. - Vestavěná účinná baterie AGM 1x9Ah. - Vyrobeno technologií Line-Interactive. - Dvě síťové zásuvky s napětím 230V pro podporu provozu dvou zařízení současně. - Ochrana proti nízkému napětí. - Ochrana proti vysokému napětí. - Ochrana proti zkratu. - Ochrana proti přetížení. - Teplotní ochrana. - Celkový výkon (okamžitý): 1000VA. - Konstantní výkon: 600W. - Napětí: 230VAC (50/60Hz). - Rozsah napětí: 150-290VAC +-3%. - Účinnost: 90%. - Frekvence: 50/60Hz+-1Hz. - Průběh napětí: Přibližný sinusový průběh. - Kapacita: 1x9Ah. - Doba nabíjení: 6-8 hodin na 90 %. - Doba sepnutí sítě/baterie: 3 ms. - Plná ochrana: přetížení, přebití a vybití. - Teplota: 0-40C. - Hladina hluku: < 40 dB. - Rozměry: 297x101x142mm. - Hmotnost: 4,5kg. Vhodné pro:. - Počítače, notebooky. - Servery, pracovní stanice, síťové zařízení. - Tiskárny, skenery, monitory. - TV, reproduktory, projektory. - Alarmy. - Telekomunikační zařízení. - Kontrolní a měřící zařízení
Ano, centrál. sklad
RackStation RS3621RPxs Vysoce výkonné řešení pro správu dat navržené pro potřeby firem. Synology RS3621RPxs je výkonný 12 šachtový server úložiště. Jeho 6 jádrový procesor umožňuje poskytovat služby náročné na výpočet a redundantní napájení, paměť ECC a souborový systém Btrfs chrání kritická data. Protože nabízí hodnotu IOPS při náhodném čtení 4K až 189 098 a výkon sekvenčního čtení 4718 MB/s1, jedná se o ideální řešení pro malé firmy. CMS - Současná správa více serverů Synology NAS pomocí centralizovaného rozhraní zvyšuje efektivitu firmy. Synology Drive - Univerzální řešení pro správu souborů a synchronizaci. Sada pro spolupráci - Služby Synology Office, Calendar a Chat zaručují bezpečnou a vysoce výkonnou privátní komunikaci a uživatelsky přívětivou organizaci obsahu. Virtual Machine Manager - Spouštění různých operačních systémů v izolovaných prostředích sandbox. Snadné klonování, obnovení a migrování virtuálních počítačů.. Zabezpečení - Komplexní vestavěné a neustále aktualizované bezpečnostní nástroje určené k ochraně zařízení před vyvíjejícími se hrozbami. Stránky produktu: https://www.synology.com/cs-cz/products/RS3621RPxs Seznam kompatibility Seznam kompatibility HDD/SSD Specifikace hardwaru: Procesor Model CPU Intel Xeon D-1531 Počet CPU 1 CPU architektura 64-bit Frekvence CPU 6-core 2.2 (základní) / 2.7 (turbo) GHz Systém hardwarového šifrování (AES-NI) ANO Paměť Systémová paměť 8 GB DDR4 ECC UDIMM Předinstalovaný paměťový modul 8 GB (8 GB x 1) Celkový počet paměťových slotů 4 Maximální kapacita paměti 64 GB (16 GB x 4) Poznámky Společnost Synology si vyhrazuje právo nahradit paměťové moduly jinými se stejnou nebo vyšší frekvencí podle stavu životního cyklu produktu dodavatele. Kompatibilita a stabilita byly důkladně ověřeny a výsledky testů potvrzují totožný výkon. Aby bylo dosaženo optimální kompatibility a spolehlivosti, vybírejte paměťové moduly Synology. Společnost Synology nebude poskytovat kompletní záruku na produkt nebo technickou podporu, pokud se k rozšíření paměti použijí jiné paměťové moduly než moduly Synology. Další informace o doporučených konfiguracích paměti jsou uvedeny v instalační příručce hardwaru pro váš produkt Synology. Úložiště Šachta(y) pevného disku 12 Maximální počet šachet pevného disku s rozšiřující jednotkou 36 (RX1217/RX1217RP x 2) Kompatibilní typ disku* (Zobrazit všechny podporované pevné disky) 3.5" SATA HDD 2.5" SATA SSD Disky vyměnitelné za provozu* ANO Poznámky Společnost Synology ručí za plnou funkčnost, spolehlivost a výkon pouze disků Synology uvedených v seznamu kompatibilních zařízení. Používání neověřených komponent může omezit některé funkce a způsobit ztrátu dat a nestabilitu systému. Označení „Kompatibilní typ disku“ označuje disky, u kterých byla testováním prokázána kompatibilita s produkty Synology. Tento termín neoznačuje maximální rychlost připojení jednotlivých přihrádek na disky. Externí porty RJ-45 1GbE LAN port 4 (s podporou funkcí Link Aggregation / Failover) Port USB 3.2 Gen 1* 2 Rozšiřovací port 2 Poznámky Organizace USB Implementers Forum (USB-IF) v roce 2019 přejmenovala standard USB 3.0 na USB 3.2 Gen 1. PCIe Rozšíření PCIe 2 x Gen3 x8 slots (x8 link) Systém souborů Interní zařízení Btrfs EXT4 Externí zařízení Btrfs EXT4 EXT3 FAT NTFS HFS+ exFAT Poznámky Přístup exFAT lze zdarma nainstalovat z Centra balíčků v DSM 7.0. V DSM 6.2 a starších verzích je třeba exFAT Access zakoupit v Centru balíčků. Vzhled Rozměr (RU) 2U Velikost (výška x šířka x hloubka) 88 mm x 482 mm x 724 mm Hmotnost 14.5 kg Podpora instalace skříně* 4sloupková 19" skříň (sada ližin Synology – RKS-02) Poznámky Sada ližin se prodává samostatně Ostatní Ventilátor systému 80 mm x 80 mm x 4 pcs Režim otáček ventilátoru Vysokorychlostní režim Chladný režim Tichý režim Snadno vyměnitelný systémový ventilátor ANO Zotavení po ztrátě napájení ANO Hladina hluku* 50.2 dB(A) Plánované zapnutí/vypnutí ANO Probuzení přes LAN / WAN ANO Jednotka/adaptér zdroje energie 500 W 550 W Náhradní zdroj energie ANO Vstupní střídavé napětí 100 V to 240 V AC Frekvence napájení 50/60 Hz, Jednofázový Spotřeba energie 140.01 W (za chodu) 65.94 W (hibernace pevného disku) British thermal unit 477.43 BTU/hr (za chodu) 224.86 BTU/hr (hibernace pevného disku) Poznámky Specifikace napájecího zdroje se mohou lišit podle revize hardwaru daného zařízení. Další informace se nacházejí v upozornění na změnu produktu. Spotřeba energie se měří při plném zatížení s jedním nebo více disky Synology 8TB HAT5300-8T. Testovací prostředí pro měření hladiny hluku: Při plném zatížení s pevnými disky Seagate 2TB ST2000VN000 ve stavu nečinnosti. Dva mikrofony G.R.A.S. typu 40AE, každý umístěný 1 metr od přední a zadní části zařízení Synology NAS. Hluk na pozadí: 16,49–17,51 dB(A); teplota: 24,25–25,75 °C; Vlhkost: 58,2–61,8 % Teplota Provozní teplota 0°C na 35°C (32°F na 95°F) Teplota pro skladování -20°C na 60°C (-5°F na 140°F) Relativní vlhkost 5% na 95% RH Certifikace FCC CE BSMI VCCI RCM EAC CCC KC UL Záruka 5 let Poznámky Záruční doba začíná datem zakoupení uvedeným na účtence. Prostředí Splňuje omezení RoHS Obsah balíčku Hlavní jednotka X 1 Balíček doplňků X 1 Napájecí kabel střídavého napětí X 2 Stručná instalační příručka X 1 Volitelné příslušenství DDR4 ECC UDIMM: D4EC-2666-8G/D4EC-2666-16G Rozšiřovací jednotky: RX1217/RX1217RP 3.5" SATA HDD: HAT5300 2.5" SATA SSD: SAT5200 Karta kombinovaného adaptéru M.2 SSD a 10GbE: E10M20-T1 Karta adaptéru M.2 SSD: M2D20 25GbE Karta síťového rozhraní: E25G30-F2 10GbE Karta síťového rozhraní: E10G21-F2/E10G30-T2/E10G18-T1 16GFC Karta síťového rozhraní: QLE2692 Sada posuvných ližin: RKS-02 Balíček Surveillance Device License Pack Poznámky Všechny paměťové moduly budou používat maximální frekvenci stanovenou výrobcem procesoru CPU. Specifikace softwaru: Správa úložiště Maximální velikost jednoho svazku* 1 PB (je potřeba 64 GB paměti, pouze pro skupiny RAID 6) 200 TB (je potřeba 32 GB paměti) 108 TB Max. počet interních svazků 128 Mezipaměť SSD pro čtení/zápis ANO SSD TRIM ANO RAID Group ANO Podporovaný typ RAID RAID F1 Basic JBOD RAID 0 RAID 1 RAID 5 RAID 6 RAID 10 Migrace svazku RAID Basic to RAID 1 Basic to RAID 5 RAID 1 to RAID 5 RAID 5 to RAID 6 Rozšíření svazku pomocí větších pevných disků RAID F1 RAID 1 RAID 5 RAID 6 RAID 10 Rozšíření svazku přidáním pevného disku RAID F1 JBOD RAID 5 RAID 6 Global Hot Spare podporuje RAID typu RAID F1 RAID 1 RAID 5 RAID 6 RAID 10 Poznámky Využitelná kapacita jednotlivých svazků bude nižší než maximální velikost svazku a závisí na souborovém systému a na množství uložených systémových metadat. Na svazcích s povolenou funkcí Peta Volume je nutné používat ověřené služby a balíčky. Další informace o omezeních se nacházejí v tomto článku. Skutečné maximální velikosti fondů úložiště a svazků závisí na velikostech použitých disků, počtu dostupných přihrádek na disky a konfiguraci pole RAID. Každý interní svazek (může se skládat z více disků) je rozšiřitelný až na 108 TB (pokud je paměť menší než 32 GB) nebo 200 TB (pokud je paměť rovna nebo větší než 32 GB). Souborové služby Souborový protokol SMB/AFP/NFS/FTP/WebDAV Max. počet souběžných připojení SMB/AFP/FTP 2 Max. počet souběžných připojení SMB/AFP/FTP
Dodání 3-5 dní
HPE 1 Year Post Warranty Tech Care Basic wDMR DL360 Gen10 Service
Dodání 3-5 dní
Legrand ŽLAB NA KABEL PŘÍMÝ LE-638150 40x16 LEGRAND
Dodání 3-5 dní
50portový gigabitový WebManaged switch: 44x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP) + 2x SFP, PoE 802.3at (vysoký výkon, 30 W) - výkon 370 W, IPv6, 802.3az (zelená), možnosti zabezpečenia na 2. až 4. vrstve, L2 Multicast, bez ventilátora, montáž do 19" racku.
Dodání 3-5 dní
Standardy budoucnosti a nejvyšší kvalita pro vaši síť. - Systém rychlého uzamčení. Přední panel DIGITUS® byl navržen pro základní skříň DN-96200-QL. Tento panel lze snadno namontovat pomocí montážního materiálu, který je součástí skříně. Díky systému rychlého uzamčení nebyla instalace nikdy tak ryc
Nedostupné
PLANET IVC-234GT; Průmyslový ethernet extender (konvertor) pro převod/modulaci RJ-45 sítě na koaxiální nebo 2drátový UTP kabel. Umožňuje prodloužit dosah sítě až na 1,2 km při rychlosti 300 Mbps . Disponuje jedním BNC portem, jedním RJ-11 portem a 4 g...
Ano, centrál. sklad
BNC konektor RG59/U - typ RG59/U - krimpovací, na koax. kabel RG59/U - baleno v pytlíčcích - na max. průměr kabelu 6,8mm
Ano, centrál. sklad
Sada krytů pro horní montáž Bosch SMZ5045 je vhodná pro myčky nádobí Bosch. Číslo dílu: 1386847
Nedostupné
HPE 2 Year Post Warranty Tech Care Basic DL360 Gen10 Service
Dodání 3-5 dní
Panel ventilace střechy ALANTEC pro skříně 800x1000 mm (SA-FR-4-800-1000-C)
Dodání 3-5 dní
Synology Mesh Router MR2200ac Nejmodernější technologie nemusí být nutně složitá. Zařízení MR2200ac s inteligentní sítí Mesh Wi-Fi a nejlepšími možnostmi rodičovské kontroly v odvětví je navrženo tak, aby zajistilo připojení a bezpečnost pro všechna vaše zařízení i uživatele. Vyzkoušejte se zařízením MR2200ac oceňovaný systém Synology Router Manager (SRM); a přidejte další, až budete připraveni rozšířit své pokrytí ještě dál. Několik zařízení MR2200ac může společně vytvořit systém, který zajistí připojení k síti Wi-Fi v každém koutě vašeho domova. Ať už budete kdekoli, můžete využívat stále stejnou síť Wi-Fi a užívat si jednotné připojení od jednoho místa k druhému. Expresní výměna Synology je bezplatná služba poskytovaná distributorem ve spolupráci se Synology. Expresní výměna předpokládá vyřízení reklamace opravou nebo výměnou zařízení do 5 pracovních dnů. Expresní výměna je negarantovaná služba, pro garantovanou výměnu následující pracovní den doporučujeme zakoupit NBD rozšíření pro podporované modely Synology. Stránky produktu: https://www.synology.com/cs-cz/products/MR2200ac Seznam kompatibility Specifikace hardwaru: Procesor Čtyřjádrový, 717 MHz Paměť 256 MB DDR3 Typ antény Vysoce výkonná interní anténa 2x2 MIMO (2,4 GHz?/?5 GHz) Port LAN Gigabit (RJ-45) x 1 Port WAN Gigabit (RJ-45) x 1 Externí porty USB 3.2 Gen 1 x 1 (5V, 0.9A power output) IEEE 802.11ac IEEE 802.11a/b/g/n/ac Souběžná třípásmová síť Wi-Fi 5GHz-1: 867Mbps 5GHz-2: 867Mbps 2.4GHz: 400Mbps IEEE 802.11ac Wave 2 MU-MIMO Šifrování Wi-Fi WEP, WPA/WPA2-Personal, WPA/WPA2-Enterprise, WPA2/WPA3-Personal, WPA3-Personal/Enterprise, Wi-Fi Enhanced Open (OWE) Tlačítko a přepínač WPS, Napájení, Reset, Wi-Fi zapnuto/vypnuto Velikost (výška x šířka x hloubka) 154 mm x 199 mm x 65 mm Hmotnost 0.45 kg Teplota Provozní teplota 5°C na 40°C (40°F na 104°F) Teplota pro skladování -20°C na 60°C (-5°F na 140°F) Relativní vlhkost 5% na 95% RH Certifikace FCC UKCA CE BSMI VCCI RCM KC iDA TELEC JATE IC Wi-Fi Certifikace CE SDPPI UKCA FCC NCC RCM iDA TELEC KC IC Záruka 2 let Poznámky Záruční doba začíná datem zakoupení uvedeným na účtence. Vstupní střídavé napětí 100 V na 240 V AC Frekvence napájení 50/60 Hz, Jednofázový Spotřeba energie 12.95 W (za chodu) 5.21 W (Režim nečinnosti) Prostředí Splňuje omezení RoHS Obsah balíčku Hlavní jednotka X 1 Napájecí adaptér střídavého napětí X 1 Síťový kabel RJ-45 X 1 Stručná instalační příručka X 1 Specifikace softwaru: Bezdrátové Filtr adresMAC v síti Wi-Fi ANO Maximum položek MAC filtru 64 Maximum devices on per MAC filter 256 Plynulý Roaming Podpora standardu 802.11k/v/r Beamforming ANO DFS ANO Maximum Number of Wi-Fi SSID 15 Plánovatelná síť Wi-Fi ANO Hostovaná síť Hostovaný portál Přizpůsobený styl stránky Časový limit připojení Rotace hesla WPS 2.0 (Wi-Fi Protected Setup 2.0) ANO Hardwarový klíč a sdílení připojení k síti 3G / 4G (Zjistěte více) ANO Primární bod Wi-Fi ANO Bod Wi-Fi ANO Doporučený maximální počet bodů Wi-Fi 1 primární + 6 bodů Wi-Fi (v prostředí, ve kterém jsou všechna odchozí připojení bezdrátová) 1 Primary + 12 Wi-Fi points (in all wired uplink connection environment. Learn more) Maximum připojených zařízení* 90 Síť Připojení k Internetu Dynamická IP, Statická IP, PPPoE, PPTP, DS-Lite (AFTR) Klíč 3G/4G LTE Sdílení připojení k síti přes systém Android Sdílení připojení k síti přes zařízení iPhone Provozní režim Bezdrátový směrovač Bezdrátový přístupový bod DMZ ANO IPv6 IPv6 DHCP Server / klient, DS-Lite, 6in4, 6to4, 6rd, Duální sada protokolů, DHCPv6-PD, Relé IPv6, Služba FLET S IPv6 DHCP Režim server/klient, seznam klientů, rezervace adresy MAC Maximální rezervace DHCP 500 LAN / WLAN IGMP Snooping ANO Network Address Translation (NAT) ANO PPPoE přenos ANO Trasa zásady ANO Statická trasa ANO Maximální statická trasa IPv4 100 Maximální statická trasa IPv6 100 Diagnostické nástroje Ping Traceroute NAT Loopback (Hairpinning) ANO VLAN Maximum Number of Network Segmentation 5 Trunk ANO Předávání portů Maximum pravidel pro předávání portů 64 Maximum UPnP pravidel 64 Aktivace portu Maximum pravidel pro spuštění portu 32 Minimální časový limit spuštění portu 30s Maximální časový limit spuštění portu 3600s VPN Server VPN (WebVPN, SSL VPN, SSTP, OpenVPN, L2TP/IPSec, PPTP, Site-to-Site) Klient VPN (PPTP, OpenVPN, L2TP/IPSec) VPN Pass-through (PPTP, IPSec, L2TP) Kontrola provozu Zákaz internetu, rychlost a priorita zařízení ANO Funkce Quality of Service (QoS)aplikační vrstvy (L7) ANO Maximum pravidel zařízení 64 Maximum aplikačních pravidel na zařízení 32 Monitorování datového provozu Živé zobrazení ANO Historické statistiky Denní, týdenní, měsíční, roční Historie webových stránek ANO Zjišťování aplikací ANO Sestava datového provozu Automatické aktualizace podle země ANO Možnost plánování ANO Interval analýzy datového provozu Denní, týdenní, měsíční, roční Formáty exportu .CSV, .HTML Balíčky rozšíření Safe Access Profil uživatele 15 Síťový profil 5 Přizpůsobený plán internetu ANO Časová kvóta ANO Webový filtr IPv4 / IPv6 na bázi DNS Plán Databáze Požadavek na odblokování Přizpůsobený seznam povolených/blokovaných položek Maximální počet blokovaných adres URL: 100 Maximální počet povolených adres URL: 100 Pozastavení internetu ANO Odměna ANO Protokol ANO Sestava ANO Bezpečné hledání Bing, Google, YouTube Threat Intelligence Database Support in IPv4 & IPv6 Google Safe Browsing Support in IPv4 & IPv6 Automatické aktualizace databáze Threat Intelligence Database, Google Safe Browsing , Webový filtr na bázi DNS VPN Plus Server Umožňuje vytvářet a spravovat zabezpečený přístup VPN prostřednictvím webového prohlížeče nebo klienta. Podporuje různé služby VPN – Site-to-Site VPN, WebVPN, SSL VPN, Remote Desktop, SSTP, OpenVPN, L2TP over IPSec a PPTP Maximální počet licencí Client VPN Access 10 Site-to-Site VPN ANO Maximální počet tunelů Site-to-Site VPN 4 Vzdálená plocha (RDP + VNC) 3 Seznam připojení ANO Protokol ANO Sestava ANO Cloud Station Server Synchronizace dat z různých platforem a jejich centralizace na routeru se snadným uchováváním historických verzí důležitých souborů Max. počet souběžných přenosů souborů 64 Poznámky Cloud Station ShareSync není podporována DNS Server Pomáhá uživatelům najít a překládat názvy domén na IP adresy Download Station Podporované stahovací protokoly: BT/HTTP/FTP/NZB/eMule Maximální počet souběžných úloh stahování 20 Maximum BT úkolů 20 Media Server Indexování médií ANO Soulad se standardem DLNA ANO RADIUS Server Zabezpečuje centrální ověřování, autorizaci a správu účtů pro bezdrátový přístup k síti Mobilní aplikace Podporované mobilní aplikace DS router (Android/iOS) První instalace Přehled sítě Správa Wi-Fi Topologie systému Wi-Fi Safe Access Kontrola provozu Zabezpečení sítě (brána firewa
Ano, centrál. sklad
Spojovací kazeta DIGITUS LWL pro 12 vláken – Efektivní správa vláken Spojovací kazeta optických vláken DIGITUS DN-96106 je perfektním řešením pro ty, kteří hledají efektivní správu vláken. S kapacitou až 12 vláken tato kazeta zaručuje optimální uložení a ochranu jemných vláken, což z ní činí ideální volbu pro instalace optických vláken. Kapacita až 12 vláken – Všestranné řešení pro instalace. Spojovací kazeta DIGITUS je navržena pro uložení až 12 vláken, což z ní činí všestranné řešení pro různé aplikace. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti se snadno instaluje a používá, což z ní činí vynikající volbu pro profesionály i amatéry. Podporované typy připojení – krimpování a smršťování. Kazeta podporuje různé metody připojení, včetně krimpování a smršťování. To umožňuje uživatelům zvolit si nejvhodnější metodu pro jejich potřeby, což zvyšuje flexibilitu a efektivitu instalace. Kompatibilita s patch panely – Kazeta je ideální pro standardní 19palcové skříně a je optimalizována pro integraci s 19palcovými patch panely, což usnadňuje její použití v různých prostředích. To zjednodušuje a zefektivňuje instalaci, která je klíčová pro složité systémy optických vláken. Vysoce kvalitní materiál – odolnost a spolehlivost v každé instalaci. Spojovací kazeta DIGITUS, vyrobená z vysoce kvalitního bílého plastu, nejenže vypadá esteticky, ale také zajišťuje odolnost a spolehlivost. Její konstrukce minimalizuje riziko mikroohybů a mechanického namáhání vláken, což je obzvláště důležité v prostředích vystavených vibracím nebo teplotním výkyvům. Technické specifikace spojovací kazety DIGITUS LWL – Rozměry a výkonnostní parametry Kapacita vláken: až 12 vláken Podporované typy připojení: krimpovací spoje a smršťovací spoje Držáky spojů: 1 x držák krimpovacích spojů, 1 x držák smršťovacích spojů Kompatibilita montáže: vhodné pro standardní 19palcové patch panely a rozvodné skříně Barva: bílá Materiál kazety: vysoce kvalitní plast Rozměry (D x Š x V): 155 x 90 x 10 mm Hmotnost: 52 g Provozní teplota: -20 °C až +60 °C Objednejte si nyní a užijte si nejlepší výkon a spolehlivost ve vašich instalacích optických vláken! Ideální pro vaše potřeby – k dispozici dnes v barvě: bílá
3-5 dní dostupné
1U12E-GENOA/2L2T 1U Rackmount with 1+1, 80-PLUS Platinum, 1000W...
Ano, centrál. sklad
Patch kabel UTP level 5e 4x2 žil 100% Cu měděný vodič AWG26/7 2x RJ45 konektor Přímé zapojení 1:1 UL certifikát Teplotní rozsah: -20°C až 60°C Baleno v sáčku s EAN kodem Český popis, vyznačená délka Šedá barva Délka 1.5 m
Skladem v eshopu
Vilma. Článek- 111034201221. Řada - SL250. Instalace – povolena. Remel - Ne. Zásuvka je určena pro počítač. Počet slotů - 1. Barva - Ivory. Materiál - plast.
3-5 dní dostupno
Určeno pro BR1000I, BR800I Battery Volt-Amp-Hour Capacity 164 Net weight 11.73 lbs. ( 5.33 kg) Maximum height 7.75 inches (197 mm) Maximum width 5.88 inches (149 mm) Maximum depth 2.50 inches ( 64 mm)
Skladem, dodání 2-4 dní
Essential Service - 5Yr 24x7 4Hr Response + YourDrive YourData SR630 7X02
Nedostupné
RayTech Gelbox Rapid-joint-L6 IPX8 RayTech
Dodání 3-5 dní
Podporované formáty základní desky: ATX: ano Mini-ITX: ano Vybavení: Typ pouzdra: Počítačová skříň Midi-Tower Mechanika 2,5": 6x Mechanika 3,5": 3x PCIe rozšiřující sloty: 7+2 Boční díl: Okno
3-5 dní dostupné
Dell 2,5palcový pevný disk SAS/SATA Výrobce: Dell
Dodání 3-5 dní
ASUS Sada osvětlení ARGB pro GT502 Horizon Sada osvětlení TUF Gaming ARGB pro řadu GT502 Horizon se snadnou instalací přináší vašemu systému velkolepé světelné efekty. Rozsviťte svůj počítač GT502 Horizon živým okolním osvětlením Snadná instalace díky magnetickému provedení Vysoká odolnost, která vydrží až 20 000 hodin Kompatibilita s technologií Aura Sync, která umožňuje koordinovat barvy a světelné efekty s velkým množstvím hardwaru K dispozici v černé nebo bílé barvě, dokonale navržené tak, aby ladily s černými nebo bílými PC sestavami Specifikace Technické Specifikace Kompatibilita GT502 Horizon Podsvícení ARGB, AURA SYNC
Ano, centrál. sklad
CAT 6, U-UTP patch kabel, PVC, AWG 26/7 , délka 0,5 m, barva černý Nový DIGITUS® kategorie 6 Třída E, U-UTP patch kabely jsou vyráběny a testovány na ISO / IEC 11801 a DIN EN 50173 kategorie 6 specifikace. DIGITUS® patch kabely budou garantovat instalo
Dodání 3-5 dní
Liregus. Článek- IKL-001-01 E/CH. Řada - Epsilon. Instalace – povolena. Remel - Ne. Zásuvka je určena pro počítač. Počet slotů - 1. Barva - Champagne. Materiál - plast.
3-5 dní dostupno
TP-Link switch TL-SG1218MPE 18portový gigabitový Easy Smart switch se 16 porty PoE+ Vyhovuje standardu 802.3af/at PoE+, který podporuje až 30 W na každém portu PoE. Celkový rozpočet napájení 250 W PoE pro 16 gigabitových portů PoE+ umožňuje široké možnosti využití, například pro dohledové systémy pro kanceláře, studentské koleje a malé firmy. Je plně kompatibilní s IP kamerami, přístupovými body, IP telefony, počítači, tiskárnami a dalšími zařízeními. 16 gigabitových portů RJ45 PoE+, 2 gigabitové porty RJ45 bez PoE a 2 kombinované gigabitové SFP sloty. Rozpočet napájení PoE je až 250 W, díky čemuž je ideální volbou pro dohledové systémy v malých a středně velkých firmách. Prioritní port dokáže zajistit kvalitní provoz citlivých aplikací, například video monitorování. Funkce automatického obnovení PoE automaticky restartuje vypadlá nebo nereagující zařízení napájená přes PoE. Inteligentní řízení spotřeby ochrání switch před přetížením. QoS zajistí plynulý chod aplikací citlivých na prodlevy. IGMP Snooping optimalizuje datové přenosy multimediálních aplikací jako IPTV. Více informací o TP-Link PoE technologii > Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/easy-smart-switch/tl-sg1218mpe/ Technické specifikace HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p Interface • 16× 10/100/1000 Mbps PoE+ RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) • 2× 10/100/1000 Mbps non-PoE RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) • 2× Combo Gigabit SFP Ports Network Media • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100Ohm STP (maximum 100m) • 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100Ohm STP (maximum 100m) • 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100Ohm STP (maximum 100m) • 1000BASE-X MMF, SMF Fan Quantity 2 Fans Physical Security Lock Yes Power Supply 100–240V AC, 50/60 Hz PoE+ Ports(RJ45) • Standard: 802.3at/802.3af compliant • PoE+ Ports: Ports 1–16 • Power Supply: 250 W Dimensions ( W x D x H ) 17.3 × 7.1 × 1.7 in (440 × 180 × 44 mm) Mounting Rack Mountable Max Power Consumption • 21.4 W (220/50Hz. no PD connected) • 296.3 W (220/50Hz. with 250 W PD connected) Max Heat Dissipation • 72.97 BTU/h (no PD connected) • 1010.38 BTU/h (with 250 W PD connected) PERFORMANCE Switching Capacity 36 Gbps Packet Forwarding Rate 26.78 Mbps MAC Address Table 8K Packet Buffer Memory 4.1 Mbit Jumbo Frame 10 KB SOFTWARE FEATURES Quality of Service • Support Port-based 802.1p/DSCP priority • Support 4 priority queues • Rate Limit • Storm Control L2 Features • IGMP Snooping V1/V2/V3 • Static Link Aggregation • Port Mirroring • Cable Diagnostics • Loop Prevention • PoE Auto Recovery VLAN • Support up to 32 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) • MTU/Port/Tag VLAN Management • Web-based GUI • Easy Smart Configuration Utility Transmission Method Store-And-Forward OTHERS Certification CE, FCC, RoHS Package Contents • TL-SG1218MPE • Power Cord • Installation Guide • Rackmount Kit • Rubber Feet Environment • Operating Temperature: 0–50 °C (32–122 °F) • Storage Temperature: -40–70 °C (-40–158 °F) • Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing • Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing
Skladem v eshopu
Premier Essential - 3Yr 24x7 4Hr Resp + YDYD DE6000F 2U24 DE Controller DE6000F 2U24 SFF 7Y79 CTO1 DE Controller DE6000F 2U24 SFF 7Y79 CTOL
Dodání 3-5 dní
Zámek zásuvky Alantec RJ45 proti neoprávněnému připojení, zelený ALANTEC - ALANTEC
Dodání 3-5 dní