Přepínač CUDY FS106P Síťové standardy: IEEE 802.3atIEEE 802.3uIEEE 802.3xIEEE 802.3afIEEE 802.3i Podpora VLAN: Ano Podporované kabelové typy: Cat5Cat6Cat8Cat4Cat5eCat7eCat6+Cat8.1Cat7Cat3Cat6aCat6e Př
Dodání 3-5 dní
MikroTik XQ+31LC10D; Singlemode optický modul 100G QSFP28 , který pracuje s vlnovými délkami 1296, 1300, 1305 a 1309 nm . Disponuje LC konektory pro spojení na vzdálenost až 10 km ....
Dodání 3-5 dní
Venkovní VIGI 4MP ColorPro 2.0 Bullet síťová kamera InSight S345S Barevná noční vidění pro ultra slabé osvětlení s podporou AI-ISP 4MP Super High Definition Analýza osob a vozidel Klasifikace osob a vozidel Inteligentní detekce Obousměrný zvuk Inteligentní technologie vylepšení obrazu Flexibilní in
Dodání 3-5 dní
StarTech 100BASE-FX SFP modul -MM LC-2 KM/IN Výrobce: StarTech Kategorie:
Dodání 3-5 dní
Grandstream GCC6010W; Řada GCC6010 představuje výjimečné řešení typu „ vše v jednom “, které nově definuje komunikaci tím, že spojuje sjednocenou komunikaci (UC) a síťová řešení do jedné platformy . Toto nejmodernější zařízení kombinuje funkce 5 produ...
Dodání 3-5 dní
TP-Link Tapo H500 Chytrá základna HomeBase Rozšiřitelné lokální úložiště, žádný měsíční poplatek: S vestavěným 16GB úložištěm eMMC, které lze rozšířit až na 16 TB pomocí jednotky HDD/SDD, získáte obrovské, bezpečné a bezplatné lokální úložiště. Vylepšená AI detekce: Spolu s všestrannými funkcemi AI, jako je detekce osob, domácích zvířat a vozidel, poskytuje pokročilé rozpoznávání obličejů s vysokou přesností. Ekosystémové centrum chytré domácnosti: Je možné připojit až 16 kamer a 64 senzorů a vytvořit tak ekosystém chytré domácnosti. Bezproblémový přehled napříč kamerami prostřednictvím aplikace: Sledujte jednotlivé pohyby napříč kamerami a vytvořte databázi obličejů a zároveň podporujte vyhledávání označených událostí v aplikaci Tapo. Snadné použití bez zapojení: Připojte svá chytrá zařízení k základně HomeBase prostřednictvím Wi-Fi, bez nutnosti složitého zapojování. Podporováno je také připojení k síti přes Ethernet podle vašeho výběru. Klikněte zde pro zobrazení Seznamu kompatibility a plánu přizpůsobení Tapo H500 Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/smarthome-accessory/tapo-h500/ STORAGE Local Storage Built-in Storage: 16GB eMMC Expanded Storage: 1-Bay, 2.5" SATA HDD/SSD, up to 16TB(needs to purchased seperately) NETWORK Frequency 2.4 GHz + 5 GHz Wi-Fi / Ethernet + Sub-1GHz 863.35MHz, 864.35MHz, 868.35MHz (for EU/UK) 920.9MHz, 921.7MHz, 922.3MHz (for US/AU). SECURITY Security 128-bit AES Encryption with SSL/TLS HARDWARE Interface 1x HDMl Port, 1x DC Power Port Adapter Input 100-240V, 50/60Hz Adapter Output 12V, 2A Ethernet Ports 1* 10/100 Mbp USB Support USB Ports: 1x USB-A for data transfer, 1x USB-C for charging Buttons 1* Reset Button, 1* Answer/SYNC Button, 1* Decline/Mute Button, 1* Volume Up Button, 1* Volume Down Button Dimensions (W x D x H) 6.31 x 3.89 x 3.28 in. (160.20*98.82*83.21)mm GENERAL Operating Humidity 10%~90%RH, Non-condensing Storage Humidity 5%~90%RH, Non-condensing Package Content Package Content Tapo H500 Power Adapter Screws Quick Start Guide Ethernet Cable ENVIRONMENT Operating Temperature 0?– 40? (32°F–104°F ) Storage Temperature -20?~60? (-4°F~140°F) OTHERS Certification CE, RoHS, RCM
Skladem, dodání 2-4 dní
Xtend Home SO110; Otočná venkovní 4G Smart kamera s Full HD rozlišením 1920 × 1080 při 25 fps (záznam 13 fps). Pro nahrávání videa i v naprosté tmě disponuje nočním režimem s IR a LED přisvícen...
Skladem v eshopu
ML-S+3327-10 je singlemode 10G SFP+ WDM modul pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1330/1270nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní témě
Skladem, dodání 2-4 dní
Cisco Business 141ACM Mesh Extender
Skladem-dodání 2-4 dní
D-Link DNH-100, ovladač přístupového bodu - D-Link DNH-100, ovladač přístupového bodu
Skladem, dodání 2-4 dní
Router, technologie Wi-Fi 7, 3 jednotky v balení, pokrytí až 650 m2, Halo systém pro jednotnou síť, 2x WAN/LAN port s rychlostí 2,5 Gb/s, 1x WAN/LAN port s rychlostí 1 Gb/s.
Skladem v eshopu
Revidovaná verze II napájecího zdroje Argus 650W RGB zaujme úžasnými světelnými efekty 21 RGB LED diod na tichém 140mm ventilátoru. Ty lze ovládat buď ručně tlačítkem, nebo pomocí 3pinového 5V RGB konektoru na základní desce. Akrylový boční panel s vyrytým logem Argus také dodá vašemu počítači jedi
3-5 dní dostupné
Dell Intel X710-T2L je dvouportová 10GbE BASE-T síťová karta ve formátu PCIe pro servery a pracovní stanice. Plně kompatibilní s Dell systémy včetně Precision Workstation řady a Pro Max Tower. Podporuje vysokorychlostní síťové připojení přes standard
Skladem v eshopu
Imou Versa; Bezdrátová Wi-Fi kamera přináší živý monitoring ve Full HD kvalitě 1920 x 1080 px. Komprese H.265 snižuje nároky na přenos dat a úložiště. Zorný úhel 97° poskytuje dostatečný vý...
Dodání 3-5 dní
MERCUSYS MA20N Bezdrátový dvoupásmový USB adaptér AC650 Nano MA20N kombinuje rychlost 200 Mb/s na frekvenci 2,4 GHz (ideální pro surfování a posílání e-mailů) a 433 Mb/s na frekvenci 5 GHz (ideální pro streamování v HD rozlišení a hraní her), takže můžete flexibilně přidělovat zařízením vyhrazené sítě a dělat více věcí najednou. Dvoupásmová rychlost Wi-Fi -Rychlost až 433 Mb/s (5 GHz) + 200 Mb/s (2,4 GHz).. Plug and Play - Díky vestavěnému ovladači v operačních systémech Windows stačí připojit k počítači a používat. Nano velikost - Kompaktní a pohodlné řešení pro bezdrátové připojení zařízení. Je mnohem menší než běžný USB flash disk. Vylepšené zabezpečení - ejnovější vylepšení zabezpečení WPA3 poskytuje lepší ochranu v oblasti bezpečnosti osobních hesel. Kompatibilní s Windows - Podporované operační systémy: Windows 10, 11 (32/64bit). Stránky produktu: https://www.mercusys.com/cz/product/details/ma20n Technické specifikace Wireless Wireless Standards IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b Frequency 5 GHz 2.4 GHz Signal Rate Up to 433 Mbps on 5 GHz Up to 200 Mbps on 2.4 GHz Reception Sensitivity 5GHz: 11a 6Mbps: -95dBm 11a 54Mbps: -78 dBm 11ac VHT20 MCS8: -72 dBm 11ac VHT40 MCS9: -68.5dBm 11ac VHT80 MCS9: -64.5 dBm 2.4GHz: 11g 6Mbps: -95.5 dBm 11g 54Mbps: -79 dBm 11n HT20 MCS7: -76 dBm 11n HT40 MCS7: -74 dBm Wireless Security WPA/PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE Hardware Dimensions (W X D X H) 14.94*7.19*19.15mm Interfaces USB 2.0 Antenna Type 1 Internal Antenna Others Package Contents AC650 Nano Wireless Dual Band USB Adapter (MA20N) 2. Quick Installation Guide System Requirements Windows 11/10 (32/64-bit)
Skladem v eshopu
MERCUSYS MB118-4G 300 Mbps Wireless 4G LTE Outdoor/Indoor Router 4G síť – Sdílejte internetové připojení až pro 32 Wi-Fi zařízení a užívejte si rychlost stahování až 150 Mb/s. Plug and Play se SIM kartou – Není vyžadována žádná konfigurace; kompatibilita SIM karet je prověřena roky terénních testů. 300 Mb/s Wi-Fi – Rychlá Wi-Fi s rychlostí až 300 Mb/s pro sdílení vaší sítě. Odolné venkovní pouzdro – Robustní venkovní konektivita a spolehlivost s ochranou proti povětrnostním vlivům IP65, ochranou proti blesku ±6 kV a ochranou proti ESD ±15 kV. Různé možnosti montáže – Snadná instalace kdekoli díky montáži na sloup, zeď nebo okno pro flexibilní a pohodlné použití. Napájení PoE/DC – Podpora standardů 802.3af/802.3at PoE a pasivního PoE umožňuje snadné nasazení. Maximální pokrytí sítě – Užijte si stabilní a efektivní připojení ke každému zařízení díky externím anténám. LTE antény lze vyměnit za vysoce výkonné alternativy pro ještě lepší sílu signálu a pokrytí 4G LTE. Stránky produktu: https://www.mercusys.com/cz/product/details/mb118-4g Technické specifikace Wireless Network Type FDD-LTE: B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 (2100/1800/850/2600/900/800/700 MHz) TDD-LTE: B38/B40 (2600/2300 MHz) HSPA+/UMTS: B1/B5/B8 (2100/850/900 MHz) Wi-Fi Class N300 Wi-Fi (2.4 GHz) 300 Mbps Wireless Standards IEEE 802.11b/g/n Frequency 2.4 GHz Reception Sensitivity 11g 54M:-74.5dBm 11n HT20 MCS7:-74.5dBm 11n HT40 MCS7:-71.5dBm Transmission Power Wireless Security WPA-PSK / WPA2-PSK Wireless Functions smart connect WPS Wireless Schedule Wireless Clients Statistics Software Operation Modes 3G/4G Router Wireless Router Cellular Mode 4G Preferred 4G Only 3G Only Cellular Mode 4G Preferred 4G Only 3G Only Cellular APN Data Roaming Network Search Profile Create APN Settings ISP File Upgrade PIN Management WAN Mode Dynamic IP Static IP PPPoE PPTP L2TP DHCP Server DHCP Client List Address Reservation NAT Forwarding ALG Virtual Server Port Triggering UPnP DMZ Protocols IPv4, IPv6 Data Settings Data Statistics Data Limit Guest Network 2.4 GHz Guest Network Parental Controls Time Control Website Filtering DDNS MERCUSYS DDNS DynDns NO-IP SMS Inbox New Message Outbox Drafts Security IPv4 SPI Firewall Access Control Service Filtering IP & MAC Binding IPv6 Firewall System Settings Time Settings LED Control Diagnostics Firmware Upgrade Backup&Restore Reboot Administration System Log CWMP Settings Device Management MERCUSYS APP Web GUI System Language English Spanish Italian Polish Russian TR-069 ? Hardware Dimensions (W X D X H) 230.9 × 97.2 × 54.7 mm (9.1 × 3.8 × 2.2 in) Interfaces MB118-4G: 1× 10/100 Mbps LAN (PoE in) 1× Nano SIM Card Slot 1× DC Port PoE Injector: 1× PoE Out Port 1× LAN Port 1× DC Port Antenna 2× External Detachable LTE Antennas + 2× Internal Wi-Fi Antennas Button Reset Button External Power Supply 12V/1A support 12V passive PoE, support 802.3af / 802.3at PoE LED 1× POWER 1× Internet 1× Wi-Fi 1× LAN 3× Signal LTE Standard Cat 4 150/50Mbps DL/UL Others Package Contents 300 Mbps Wireless 4G LTE Outdoor/Indoor Router (MB118-4G) 2× Antennas 1× 1.2 m RJ45 Ethernet Cable 1× PoE Injector 1× DC Power Adapter Quick Installation Guide Window/Pole/Wall Mounting Kits Environment IP65 weatherproof protection Operating Temperature: -30°C~60°C (-22°F~140°F) Storage Temperature: -40°C~70°C (-40 °F~158 °F) Operating Humidity: 10%~90% RH Storage Humidity: 5%~90% RH
Skladem, dodání 2-4 dní
D-Link AQUILA PRO AI R95
Skladem v eshopu
NETGEAR 5-Port Multi-Gigabit (2.5G) Ethernet Unmanaged Switch The NETGEAR 5-port Multi-Gigabit Unmanaged Switch, MS305, helps businesses cost-effectively expand their networks with multi-gig speeds. The MS305 Multi-Gigabit Ethernet switch comes with fi
Dodání 3-5 dní
TP-Link NE200-Outdoor 5G venkovní router Bezkonkurenční rychlost 5G: Vychutnejte si bleskovou rychlost stahování až 4,67 Gb/s díky technologii 5G.* LTE-Advanced Cat19: Nabízí rychlost mobilního stahování až 1,6 Gb/s pro bezkonkurenční výkon. Odolný venkovní kryt: Robustní venkovní připojení a spolehlivost s krytím IP66 proti povětrnostním vlivům** a ochranou proti blesku ±6 kV a elektrostatickému výboji ±15 kV.§ Port 2,5GE pro přístup k internetu: Port 2,5GE poskytuje vynikající rychlost a zajišťuje lepší zážitek ze sítě.*** Napájení PoE: Podporuje pasivní PoE a 802.3af/802.3at PoE, což umožňuje snadné nasazení. Montáž na více míst: Snadná instalace kdekoli díky možnosti montáže na sloup, stěnu nebo okno pro flexibilní a pohodlné použití. Plug & Play: Připojte kartu SIM a získejte okamžitý přístup k internetu kdekoli. Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/5g-4g-router/ne200-outdoor Technické spceifikace 5G/4G/3G Network Mode 5G: N1/N3/N5/N7/N8/N20/N28/N38/N40/N41/N77/N78 (2100/1800/850/2600/900/800/700/2600/2300/2500/3700/3500 MHz) 4G: FDD-LTE: B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 (2100/1800/850/2600/900/800/700 MHz) TDD-LTE: B38/B40/B41/B42/B43 (2600/2300/2500/3500/3700 MHz) 3G: DC-HSPA+/HSPA/UMTS: B1/B5/B8 (2100/850/900 MHz) Speed 5G: Download Speed up to 4.67 Gbps Upload Speed up to 1.46 Gbps 4G: Download Speed up to 1.6 Gbps Upload Speed up to 211 Mbps SIM Type Nano SIM Card HARDWARE FEATURES Interface 1× 2.5 Gbps PoE/LAN Port 1×Nano SIM Card Slot 1×Type-C Port (only for debug) Button 1× Reset Button Power Supply Power: 48V 0.375A 802.3af PoE: 36-57V 0.35A Dimensions ( W x D x H ) 7.2 x 4.3 x 1.4 in (183 x 110x 36mm) Antenna Internal 5G NR/LTE Antennas SOFTWARE FEATURES Operating Modes 3G/4G/5G Router IP Passthrough WAN Type Dynamic IP/Static IP/PPPoE/PPTP(Dual Access)/L2TP(Dual Access) Management Features Local Management, Remote Management, Reboot Schedule DHCP Server, DHCP Client List, Address Reservation Port Forwarding ALG, Virtual Server, Port Triggering, UPnP, DMZ Dynamic DNS TP-Link, DynDns, NO-IP Firewall Security DoS, IPv4 SPI Firewall, IPv6 Firewall, IP and MAC Address Binding Protocols IPv4, IPv6 VPN Server PPTP VPN, IPSec VPN, OpenVPN OTHER Network Services Enabled by Default Web Server Manage and configure device through web (HTTP/HTTPS) • Port: 80/443 Protocol: TCP DHCP Server IP address assignment (DHCP) • Port: 67 Protocol: UDP IPv6 DHCP Server IP address assignment (DHCPv6) • Port: 547 Protocol: UDP DNS DNS • Port: 53 Protocol: TCP OTHERS Certification CE, RoHS Package Content 5G Outdoor Router NE200-Outdoor 10-meter RJ45 Ethernet Cable PoE Adapter AC Power Cord Grounding Terminal Quick Installation Guide Window/Pole/Wall Mounting Kits Requirements Edge, Firefox, Chrome, Safari, or other JavaScript-enabled browser *You are recommended to use the latest version Nano SIM Card Environment Operating Temperature: -30°C~50°C (-22°F~122°F) Storage Temperature: -30°C~70°C (-22 °F~158 °F) Operating Humidity: 5%~95% RH Storage Humidity: 5%~95% RH
Skladem, dodání 2-4 dní
SFP MiniGBIC modul 1000BaseSX
Skladem, dodání 2-4 dní
Kamera se solárním napájením, AI detekce, 3K rozlišení, 360° záběr, noční vidění, krytí IP65, microSD karta až do 512 GB.
Skladem, dodání 2-4 dní
NetBox 5 ax je výkonné dual-chain venkovní zařízení, které může plnit více rolí v bezdrátových ap...
Skladem v eshopu
Reolink Argus Series B430; 5megapixelová IP kamera typu PTZ nabízí snímač 1/2,7" CMOS s rozlišením 2880 × 1620 obrazových bodů s úhlem záběru 90° (horizontálně). V případě zhoršených světel...
3-5 dní dostupno
ML-S+31Dout-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Benefitem tohoto produktu je vyšší odolnost proti mr
Skladem, dodání 2-4 dní
POZOR: Nezapomen korektne vyplnit Typ, Vyrobce a PodTyp na zalozce Detail...
Skladem v eshopu
Features Works with or without Neutral wire Integrated functions, fully customizable, touch screen Easy to install and use with TELLUR SMART App Full control via internet from everywhere No master HUB or subscription required Technical data Voltage: AC 100-240V Max power: LED: Max 150W/port, Incandescent: Max 600W/port Standby power consumption: ≤0.3W Panel material: Tempered glass Connection method: With or without Neutral wire Wireless frequency: 2.4GHz WiFi standard: IEEE 802.11b/g/n Security: WEP, WPA/WPA2, WPA/WPA2 PSK (AES), WPA3 Encryption type: WEP/TKIP/AES App Compatibility: Devices with Android 4.2 / iOS 8 or more recently Google Home: Compatible Amazon Alexa: Compatible Siri Shortcuts: Compatible Suitable for: Indoor use Working condition temperature: -20°C ~ 40°C Working condition humidity: ≤80% Product dimensions: 86mm*86mm*36mm EU standard Package includes: Wifi Smart Switch 1 port Mounting screws Metal adapters Quick conectors Capacitor
Dodání 3-5 dní
Gembird kábel napájací (C13), VDE certifikovaný, 1.5 m German Schuko input and right angled C1...
Dodání 3-5 dní
1 na 8 HDMI™ Splitter Full 3D a 4K60Hz Club 3D CSV-1383 je vysoce výkonný a malý 1 až 8 HDMI™ Ultra High Definition Splitter s hot plug a železným pouzdrem. Distribuuje vstup signálu HDMI™ do osmi identických výstupů současně. Poskytuje vysoce výkonný audio a video výstup prostřednictvím kabelů HDMI™ až do rozlišení 4K@60Hz a je schopen přijímat a přenášet šířku pásma až 6Gbps/600MHz. Jedná se o vysoce výkonný a malý rozbočovač HDMI™ v kovovém pouzdře s externím napájecím zdrojem 100-240VAC / 5V-3A DC, spotřeba energie (max.) 11,3 Watt. Je to ideální pomocník jak doma, tak v práci. Specifikace Technické Specifikace Vstup 1x HDMI™ Female Výstup 8x HDMI™ Female Operační systém Windows10/11 Rozměry a váha Rozměry 258 x 113,5 x 35 mm Váha 770 g Co je v krabici Napájení 100-240VAC/ 5V3A DC
Skladem v eshopu
Startech 1-Port USB 1.1 Extender
Dodání 3-5 dní
Synology Router WRX560 Navrženo pro moderní chytrou domácnost Wi-Fi 6 Rychlost bezdrátového připojení až 3000 Mb/s Podpora sítí Mesh Souvislý provoz sítě Wi-Fi v celé domácnosti při použití jiných směrovačů Synology Bezpečný přístup k internetu Komplexní rodičovská kontrola 2,5GbE WAN/LAN Podpora superrychlého internetu nebo zařízení s vysokým výkonem Technologie Wi-Fi 6 ve spojení s výkonnými vnitřními anténami přináší vyšší rychlosti více zařízením na větší dálku, to vše v prostorově úsporné konstrukci. Rozlučte se s mrtvými zónami Wi-Fi. Použijte několik směrovačů Synology (WRX560 nebo jiné) a vytvořte vysokorychlostní pokrytí celé domácnosti pod jediným názvem Wi-Fi. Podpora pásma 5,9 GHz nabízí přístup do pásma bez rušení a potenciálně vyšší rychlosti připojení2 nebo vyhrazenou síť backhaul. Funkce Smart Connect automaticky nasměruje vaše zařízení do takového pásma Wi-Fi, které nabízí nejlepší signál a rychlost. Expresní výměna Synology je bezplatná služba poskytovaná distributorem ve spolupráci se Synology. Expresní výměna předpokládá vyřízení reklamace opravou nebo výměnou zařízení do 5 pracovních dnů. Expresní výměna je negarantovaná služba, pro garantovanou výměnu následující pracovní den doporučujeme zakoupit NBD rozšíření pro podporované modely Synology. Stránky produktu: https://www.synology.com/cs-cz/products/WRX560 Seznam kompatibility Procesor Quad core 1.4 GHz Systém hardwarové akcelerace Layer 4 / Layer 7 Paměť 512 MB DDR4 Typ antény Vysoce výkonná interní anténa 4x4 MIMO (5 GHz) Vysoce výkonná interní anténa 2x2 MIMO (2,4 GHz) Port LAN 2.5GbE (RJ-45) x 1 Gigabit (RJ-45) x 3 Port WAN Gigabit (RJ-45) x 1 2.5 GbE (RJ-45) x 1 (Dual WAN) Externí porty USB 3.2 Gen 1 x 1 (5V, 0.9A power output) IEEE 802.11ax IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax 2.4GHz: 600Mbps 5GHz: 2400Mbps Simultánní dvoupásmová síť Wi-Fi Šifrování Wi-Fi WPA/WPA2-Personal, WPA/WPA2-Enterprise, WPA2/WPA3-Personal, WPA3-Personal/Enterprise, Wi-Fi Enhanced Open (OWE) Tlačítko a přepínač WPS, Napájení, Reset, Wi-Fi zapnuto/vypnuto Velikost (výška x šířka x hloubka) 233 mm x 194 mm x 66 mm Hmotnost 1.35 kg Teplota Provozní teplota - 5°C na 40°C (40°F na 104°F) Teplota pro skladování - -20°C na 60°C (-5°F na 140°F) Relativní vlhkost - 5% na 95% RH Wi-Fi Certifikace CE UKCA FCC NCC RCM iDA TELEC KC IC Záruka 2 let The warranty period starts from the purchase date as stated on your purchase receipt. (Learn more) Synology will provide software updates until Dec 2027, and extended support may be provided. Vstupní střídavé napětí 100 V na 240 V AC Frekvence napájení 50/60 Hz, Jednofázový Spotřeba energie 10.80 W (za chodu) 7.94 W (Režim nečinnosti) Životní prostředí Splňuje omezení RoHS Obsah balíčku Hlavní jednotka X 1 Napájecí adaptér střídavého napětí X 1 Síťový kabel RJ-45 X 1 Stručná instalační příručka X 1 Specifikace systému SRM Bezdrátové Filtr adresMAC v síti Wi-Fi ANO Maximum položek MAC filtru 64 Maximum devices on per MAC filter 256 Plynulý Roaming Podpora standardu 802.11k/v/r Beamforming ANO DFS ANO WDS ANO Maximum Number of Wi-Fi SSID 10 Plánovatelná síť Wi-Fi ANO Hostovaná síť Hostovaný portál Přizpůsobený styl stránky Časový limit připojení Rotace hesla WPS 2.0 (Wi-Fi Protected Setup 2.0) ANO Hardwarový klíč a sdílení připojení k síti 3G / 4G ANO Primární bod Wi-Fi ANO Bod Wi-Fi ANO Doporučený maximální počet bodů Wi-Fi 1 primární + 6 bodů Wi-Fi (v prostředí, ve kterém jsou všechna odchozí připojení bezdrátová) 1 Primary + 12 Wi-Fi points (in all wired uplink connection environment. Learn more) Maximum připojených zařízení* 150 *Poznámky Výše uvedená čísla jsou pouze orientační. Skutečná výkonnost a chování se mohou lišit v závislosti na síťovém prostředí a nastavení Zařízení WRX560 mohlo mít současně připojeno alespoň 150 zařízení, která dosáhla přenosu v plné rychlosti Síť Připojení k Internetu Dynamická IP, Statická IP, PPPoE, PPTP, DS-Lite (AFTR) Klíč 3G/4G LTE Sdílení připojení k síti přes systém Android Sdílení připojení k síti přes zařízení iPhone Provozní režim Bezdrátový směrovač Bezdrátový přístupový bod DMZ ANO IPv6 IPv6 DHCP Server / klient, DS-Lite, 6in4, 6to4, 6rd, Duální sada protokolů, DHCPv6-PD, Relé IPv6, Služba FLET S IPv6 DHCP Režim server/klient, seznam klientů, rezervace adresy MAC Maximální rezervace DHCP 500 LAN / WLAN IGMP Snooping ANO Network Address Translation (NAT) ANO PPPoE přenos ANO Trasa zásady ANO Statická trasa ANO Maximální statická trasa IPv4 100 Maximální statická trasa IPv6 100 Diagnostické nástroje Ping Traceroute NAT Loopback (Hairpinning) ANO VLAN Maximum Number of Network Segmentation 5 Trunk ANO Předávání portů Maximum pravidel pro předávání portů 64 Maximum UPnP pravidel 64 Aktivace portu Maximum pravidel pro spuštění portu 32 Minimální časový limit spuštění portu 30s Maximální časový limit spuštění portu 3600s VPN Server VPN (WebVPN, SSL VPN, SSTP, OpenVPN, L2TP/IPSec, PPTP, Site-to-Site) Klient VPN (PPTP, OpenVPN, L2TP/IPSec) VPN Pass-through (PPTP, IPSec, L2TP) Kontrola provozu Zákaz internetu, rychlost a priorita zařízení ANO Funkce Quality of Service (QoS)aplikační vrstvy (L7) ANO Maximum pravidel zařízení 64 Maximum aplikačních pravidel na zařízení 32 Monitorování datového provozu Živé zobrazení ANO Historické statistiky Denní, týdenní, měsíční, roční Historie webových stránek ANO Zjišťování aplikací ANO Sestava datového provozu Automatické aktualizace podle země ANO Možnost plánování ANO Interval analýzy datového provozu Denní, týdenní, měsíční, roční Formáty exportu .CSV, .HTML Balíčky rozšíření Safe Access Profil uživatele 15 Síťový profil 5 Přizpůsobený plán internetu ANO Časová kvóta Webový filtr IPv4 / IPv6 na bázi DNS Plán Databáze Požadavek na odblokování Přizpůsobený seznam povolených/blokovaných položek Maximální počet blokovaných adres URL: 100 Maximální počet povolených adres URL: 100 Pozastavení internetu ANO Odměna ANO Protokol ANO Sestava ANO Bezpečné hledání Bing, Google, YouTube, Duckduckgo Threat Intelligence Database Support in IPv4 & IPv6 Google Safe Browsing Support in IPv4 & IPv6 Automatické aktualizace databáze Threat Intelligence Database, Google Safe Browsing , Webový filtr na bázi DNS Threat Prevention Služby významně zvyšují zabezpečení směrovače a slouží k ochraně vaší sítě před hrozbami z internetu VPN Plus Server Umožňuje vytvářet a spravovat zabezpečený přístup VPN prostřednictvím webového prohlížeče nebo klienta. Podporuje různé služby VPN – Site-to-Site VPN, WebVPN, SSL VPN, Remote Desktop, SSTP, OpenVPN, L2TP over IPSec a PPTP Maximální počet licencí Client VPN Access 20 Site-to-Site VPN ANO Maximální počet tunelů Site-to-Site VPN 10 Vzdálená plocha (RDP + VNC) 3 Seznam připojení ANO Protokol ANO Sestava ANO DNS Server Pomáhá uživatelům najít a překládat názvy domén na IP adresy Download Station Podporované stahovací protokoly: BT/HTTP/FTP/NZB/eMule Maximální počet souběžných úloh stahování 20 Maximum BT úkolů 20 Media Server Indexování médií Soulad se standardem DLNA RADIUS Server Zabezpečuje centrální ověřování, autorizaci a správu účtů pro bezdrátový přístup k síti Mobilní aplikace Podporované mobilní aplikace DS router (Android/iOS) První instalace Přehled...
Skladem v eshopu
HiLook VI-K13P; Set dveřní stanice (interkomu) se a 7" bytového monitoru . Dveřní stanice je vybavena kamerou s rozlišením 1920 × 1080 px . Úhel záběru kamery je 66,2° horizontálně. Samozř...
Ano, centrál. sklad
Modul HP Somi Networks SFP – vysoce výkonný mini-GBIC transceiver Modul HP Somi Networks SFP je moderní mini-GBIC transceiver, který zaručuje spolehlivé připojení v počítačových sítích. Díky singlemódové technologii je tento modul vynikajícím řešením pro profesionální aplikace, kde je klíčová kvali
Dodání 3-5 dní
NETGEAR Orbi 770 Serie Tri-Band WiFi 7
Skladem-dodání 2-4 dní
Aruba Instant On 1830 8G 10/100/1000 Switch Features: Smart-managed Layer 2 Ethernet switch series ready to deploy in 8, 24-, and 48-port for non-PoE and PoE models. Compact and fan-less 8-port PoE/ non-PoE models and 24-port non-PoE model for acoustically sensitive environments. Aruba Instant On mobile app and/or cloud-based web portal for easy network management onsite or remotely. Two (2) and four (4) dedicated 1G SFP fiber ports on 24- and 48-port models respectively to eliminate traffic bottlenecks across your network. Option to manage your switches through local web GUI. Cost-effective PoE Support: With half of the ports capable of supporting PoE, these switches are ideal for the most cost-efficient environments. Aruba Instant On 1830 8G Switch (JL810A) Aruba Instant On 1830 8G 4p Class4 PoE 65W Switch (JL811A) Aruba Instant On 1830 24G 2SFP Switch (JL812A) Aruba Instant On 1830 24G 12p Class4 PoE 2SFP 195W Switch (JL813A) Aruba Instant On 1830 48G 4SFP Switch (JL814A) Aruba Instant On 1830 48G 24p Class4 PoE 4SFP 370W Switch (JL815A) I/O ports and slots 8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports IEEE 802.3af Class 3 PD (port 1) (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only 8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports IEEE 802.3at Class 4 PoE (ports 1-4) (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only 2 SFP 1GbE ports 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports IEEE 802.3at Class 4 PoE (ports 1-12) (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only 2 SFP 1GbE ports 48 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only 4 SFP 1GbE ports 48 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports IEEE 802.3at Class 4 PoE (ports 1-24) (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only 4 SFP 1GbE ports Physical Characteristics Dimensions 157.0(d) x 173.0(w) x 39.1(h) mm 195.1(d) x 245.1(w) x 43.9(h) mm 215.9(d) x 443.0(w) x 43.9(h) mm 253.0(d) x 443.0(w) x 43.9(h) mm 253.0(d) x 443.0(w) x 43.9(h) mm 351.0(d) x 443.0(w) x 43.9(h) mm Weight 1.70 lb (0.77 kg) 3.40 lb (1.54 kg) 5.50 lb (2.49 kg) 7.65 lb (3.47 kg) 7.80 lb (3.54 kg) 10.90 lb (4.94 kg) Processor and Memory ARM Cortex-A9 @ 800MHz, 512 MB SDRAM, 256 MB flash; packet buffer: 1.5MB ARM Cortex-A9 @ 800MHz, 512 MB SDRAM, 256 MB flash; packet buffer: 1.5MB ARM Cortex-A9 @ 800MHz, 512 MB SDRAM, 256 MB flash; packet buffer: 1.5MB ARM Cortex-A9 @ 800MHz, 512 MB SDRAM, 256 MB flash; packet buffer: 1.5MB "RM Cortex-A9 @ 800MHz, 512 MB SDRAM, 256 MB flash; packet buffer: 1.5MB ARM Cortex-A9 @ 800MHz, 512 MB SDRAM, 256 MB flash; packet buffer: 1.5MB Aruba Instant On 1830 8G Switch (JL810A) Aruba Instant On 1830 8G 4p Class4 PoE 65W Switch (JL811A) Aruba Instant On 1830 24G 2SFP Switch (JL812A) Aruba Instant On 1830 24G 12p Class4 PoE 2SFP 195W Switch (JL813A) Aruba Instant On 1830 48G 4SFP Switch (JL814A) Aruba Instant On 1830 48G 24p Class4 PoE 4SFP 370W Switch (JL815A) Performance 100 Mb latency < 5.2 uSec < 5.2 uSec < 5.2 uSec < 5.2 uSec < 5.2 uSec < 5.2 uSec 1000 Mb latency < 2.8 uSec < 2.8 uSec < 2.8 uSec < 2.8 uSec < 2.8 uSec < 2.8 uSec 10000 Mb latency n/a n/a n/a n/a n/a n/a Throughput (Mpps) 11.90 Mpps 11.90 Mpps 38.68 Mpps 38.68 Mpps 77.37 Mpps 77.37 Mpps Capacity 16 Gbps 16 Gbps 52 Gbps 52 Gbps 104 Gbps 104 Gbps MAC address table size (# of entries) 8,000 entries 8,000 entries 16,000 entries 16,000 entries 16,000 entries 16,000 entries Reliability MTBF (years) 188.2 105.9 203.6 96.6 114.4 83.5 Environment Operating temperature 32°F to 104°F (0°C to 40°C) 32°F to 104°F (0°C to 40°C) 32°F to 104°F (0°C to 40°C) 32°F to 104°F (0°C to 40°C) 32°F to 104°F (0°C to 40°C) 32°F to 104°F (0°C to 40°C) Operating relative humidity 15% to 95% @ 104°F (40°C) 15% to 95% @ 104°F (40°C) 15% to 95% @ 104°F (40°C) 15% to 95% @ 104°F (40°C) 15% to 95% @ 104°F (40°C) 15% to 95% @ 104°F (40°C) Nonoperating/ storage temperature -40°F to 158°F (-40°C to 70°C) -40°F to 158°F (-40°C to 70°C) -40°F to 158°F (-40°C to 70°C) -40°F to 158°F (-40°C to 70°C) -40°F to 158°F (-40°C to 70°C) -40°F to 158°F (-40°C to 70°C) Nonoperating/ storage relative humidity 15% to 95% @ 140°F (60°C) 15% to 95% @ 140°F (60°C) 15% to 95% @ 140°F (60°C) 15% to 95% @ 140°F (60°C) 15% to 95% @ 140°F (60°C) 15% to 95% @ 140°F (60°C) Altitude up to 10,000 ft (3 km) up to 10,000 ft (3 km) up to 10,000 ft (3 km) up to 10,000 ft (3 km) up to 10,000 ft (3 km) up to 10,000 ft (3 km) Acoustics 1 Fanless Fanless Fanless LWAd = 3.1 Bel LpAm (Bystander) = 17 dB LWAd = 3.4 Bel LpAm (Bystander) = 19 dB LWAd = 4.0 Bel LpAm (Bystander) = 25 dB Notes: 1 Acoustics measured in 23°C semi-anechoic chamber with a loading of 100% traffic and (for JL813A and JL815A) 50% PoE on all ports. Measured in accordance with ISO 7779. Declared in accordance with ECMA-109:2010. Values presented are the Declared A-Weighted Sound Power Level (LWAd) and the mean Bystander A-Weighted Sound Pressure Level (LpAm) 100% traffic Fanless Fanless Fanless LWAd = 3.1 Bel LpAm (Bystander) = 17 dB LWAd = 3.4 Bel LpAm (Bystander) = 19 dB LWAd = 3.5 Bel LpAm (Bystander) = 20 dB 100% traffic / 0% PoE Fanless Fanless Fanless LWAd = 3.1 Bel LpAm (Bystander) = 17 dB - LWAd = 3.5 Bel LpAm (Bystander) = 20 dB 100% traffic / 50% PoE Fanless Fanless Fanless LWAd = 3.1 Bel LpAm (Bystander) = 17 dB - LWAd = 4.0 Bel LpAm (Bystander) = 25 dB 100% traffic / 100% PoE Fanless Fanless Fanless LWAd = 5.1 Bel LpAm (Bystander) = 35 dB - LWAd = 5.7 Bel LpAm (Bystander) = 41 dB Aruba Instant On 1830 8G Switch (JL810A) Aruba Instant On 1830 8G 4p Class4 PoE 65W Switch (JL811A) Aruba Instant On 1830 24G 2SFP Switch (JL812A) Aruba Instant On 1830 24G 12p Class4 PoE 2SFP 195W Switch (JL813A) Aruba Instant On 1830 48G 4SFP Switch (JL814A) Aruba Instant On 1830 48G 24p Class4 PoE 4SFP 370W Switch (JL815A) Electrical Characteristics Frequency ...
Skladem v eshopu
MaxLink MAXPI60-10G PoE injektor - 802.3af/at, 52V, 580mA, 60W, 10Gbit Funkce Výkonné PoE n...
Skladem, dodání 2-4 dní
OVERVIEW Stacking kit for M5300 series rear I/O bays: AX742 Stacking Kit is cost-effective preferred method for local Virtual Chassis Stacking using both rear I/O bays. When some switches are di
3-5 dní dostupné
Startech HPE 813874-B21 Compatible SFP+ Module, 10GBASE-T, SFP to RJ45 Cat6/Cat5e, 10GE Gigabit Ethernet SFP+, RJ-45 (Copper) 30m, HPE BladeSystem, c-Class, Mini GBIC SFP+ Transceiver
Skladem-dodání 2-4 dní
LtAP LTE6 kit je voděodolný bezdrátový access point v černém robustním pouzdře se zabudovaným LTE modemem a podporou GPS. LHG LTE6 disponuje integrovaným kvalitním LTE modemem kategorie 6. Primárně je designován pro pokrytí signálem při instalaci v dopravních prostředcích (automobily, autobusy, vlaky) díky možnosti použití různých SIM karet. K dispozici jsou 3 sloty MiniSIM - můžete je použít k nastavení automatického roamingu a přepínání mobilních operátorů při překročení hranice. Zařízení je vybaveno dvěma interními anténami LTE, ale pomocí konektorů U.FL můžete přidat externí antény podle vlastního výběru pro ještě lepší pokrytí. Stejný princip platí i pro GPS - lze osadit externí anténou přes výstupní SMA konektor. Sada LtAP LTE6 je vybavena dvěma sloty miniPCI-e. Jeden z těchto slotů je vyhrazen modemu LTE, zatímco druhý lze použít jako rozšiřující slot. Můžete například přidat rozhraní 5 GHz. Nebo druhý modem LTE - pro redundanci. Poslední verze Cat6 LTE modemu Tento LtAP je vybaven zcela novým modemem LTE kategorie 6 - stejným modemem, kterým disponuje produktová řada Chateau ax. Jednotka podporuje řadu oblíbených frekvencí LTE, například pásmo B28. Díky agregaci operátorů můžete dosáhnout konzistentní rychlosti až 300 Mb/s, protože CAT6 umožňuje zařízením využívat dvě pásma současně. To je výhoda v oblastech s mnoha uživateli LTE. LtAP LTE6 poskytuje lepší odezvu v přeplněném prostředí a vyšší účinnost v situacích se slabším signálem na venkově. V závislosti na poskytovateli služeb lze zaznamenat i zdvojnásobení rychlosti internetu ve venkovských oblastech po přechodu na agregaci operátorů. Poháněno operačním systémem RouterOS v7 K dispozici máte veškeré pokročilé nástroje operačního systému RouterOS. Spusťte zabezpečenou síť VPN z kanceláře přímo do svého domova, použijte specifická pravidla brány firewall, hardwarovou akceleraci IPsec, VLAN, DHCP, upozornění e-mailem nebo SMS atd. Pomocí skriptování RouterOS můžete mnohé automatizovat: - upravovat fronty na základě využití šířky pásma - komplexní spouštění oznámení (trigger notifications), například "Vaše šířka pásma dosáhla X za Y minut!". - zálohování a nastavení dalších zařízení Flexibilní možnosti napájení Možnosti napájení jsou tak flexibilní - osazen klasický DC konektor, pasivní PoE-in a automotive konektor. Existují i instalce, kdy uživatel napájí LtAP pomocí 20 000 mAh powerbanky po celý den prevozu. Technické specifikace: Product code: LtAP-2HnD&FG621-EA CPU: Dual-core MT7621AT 880 MHz CPU architecture: MMIPS Size of RAM: 128 MB RAM type: DDR3 Storage: 16 MB, Flash Number of 1G Ethernet ports: 1 MiniPCIe slots: 2 SIM slots: 3 USB port: 1 USB 2.0 port type A Wireless interface model: AR9382 Wireless: 802.11b/g/n dual-chain Antenna gain: 2.5 dBi GNSS: GPS / GLONAS / Galileo / Beidou LTE modem: R11eL-FG621-EA TAC: 86335904 LTE Category: 6 (300Mbit/s Downlink, 50Mbit/s Uplink) MIMO DL: 2x2 MIMO UL: 1x1 LTE FDD bands: 1 (2100 MHz) / 3 (1800 MHz) / 5 (850 MHz) / 7 (2600 MHz) / 8 (900 MHz) / 20 (800 MHz) / 28 (700 MHz) LTE TDD bands: 38 (2600MHz) / 40 (2300MHz) / 41 (2500MHz) 3G Category: R8 (42.2Mbps Downlink, 11.2Mbps Uplink) 3G bands: 1 (2100MHz) / 3 (1800MHz) / 5 (850MHz) / 8 (900MHz) Dimensions: 170 x 162 x 40 mm Operating system: RouterOS v7 only, License level 4 Operating temperature: -40°C to +70°C Napájení: Number of DC inputs: 3 (PoE-In, Automotive, DC jack) PoE-In input Voltage: 12-30 V PoE-In Max current at Min voltage: 1.48 A PoE-In Max current at Max voltage: 0.59 A Automotive input Voltage: 12-27 V Automotive Max current at Min voltage: 1.31 A Automotive Max current at Max voltage: 0.59 A DC jack input Voltage: 12-30 V DC jack Max current at Min voltage: 1.31 A DC jack Max current at Max voltage: 0.59 A Power adapter nominal voltage: 24 V Power adapter nominal current: 1.2 A PoE-In: Passive PoE Max power consumption without attachments: 12 W Max power consumption: 24 W
Skladem-dodání 2-4 dní
ZyXEL GS1200-5; Spravovatelný switch nabízející 5x GbE RJ-45 slot . Přepínací kapacita switche je 10 Gbps a rychlost směrování činí 7,44 Mpps . Vestavěná funkce zajištění kvality služby (QoS), podpo...
Skladem, dodání 2-4 dní
APC Easy UPS Online SNMP Card Před-instalovaný Web Browser UI Interface EcoStruxure IT (ITE/ITA/DCE/M&D) PowerChute Network Shutdown UPS Status View (Based on UPS features) UPS Configuration and Settings Fully Localized (9 languages) Simulta
Skladem v eshopu
Vlastnosti: - 8 portů 1000Base-T, Switching, Full Duplex (1000/2000 Mbps), Auto-Negotiation (10/100/1000 Mbps), automatická detekce přímý/křížený kabel na každém portu - propustnost sběrnice 16Gbps, podpora Jumbo Frame do 9kB, 8k MAC adres - pole LED indikátorů pro diagnostiku provozu - instalace na DIN lištu, montážní díl součástí - instalace na zeď, montážní díl součástí - krytí IP30 - napájení: 12-48V DC redundantní, připojení možné ze dvou různých zdrojů (nejsou součástí balení) - ochrana proti přepólování, připojení napájení na svorkovnici, umístění na spodním panelu (nepřekáží při montáži na zeď) - přepěťová ochrana napájení do 6kV proti napěťovým špičkám (EFT) - přepěťová ochrana LAN portů proti elektrostatickému náboji do 6kV (ESD) - zařízení je odolné proti pádu (IEC-60068-2-32) z výšky 75cm na všechny dopadové části - zařízení je odolné proti vibracím (IEC-60068-2-6) 10-500-10Hz, 4x g, 0,5oct/min - zařízení je odolné proti přetížení krátkodobému zrychlení 50g, dlouhodobému 4g, (IEC-60068-2-27) - EMI/EMS, elektromagnetická kompatibilita a slučitelnost dle CE EN-6100-4-2,3,4,5,6 - elektrická bezpečnost dle CE EN-60950 - pracovní teplota -40 až 75 st. C, vlhkost do 95% - příkon 13,2W - rozměry 135 x 87 x 32 mm
Dodání 3-5 dní
TP-Link VIGI C340 (2.8mm) Venkovní Vigi 4MPx bullet síťová kamera s plnobarevným nočním viděním Vysoké rozlišení 4 MPx: Kamera má rozlišení 4 MPx – více než dost pixelů na to, aby zachytila některé diskrétnější detaily. Nepřetržité barevné snímání: Spolehněte se na 24hodinové snímání barevných detailů i v černočerné tmě díky vysoce citlivému snímači a LED bodovým světlům. Voděodolná: Spolehlivé krytí IP66 pro stabilní venkovní provoz. Inteligentní detekce (detekce osob, detekce pohybu, narušení prostoru, překročení linie, neoprávněná manipulace s kamerou): Přijímejte oznámení a kontrolujte videokanály, když někdo překročí hranici, vstoupí do nastavené oblasti nebo překáží kameře. H.265+: Kamery přenášejí komprimovaný křišťálově čistý obraz, aniž by využívaly další šířku pásma, a šetří tak místo na disku, snižují zatížení sítě a náklady na monitorování – to vše bez snížení kvality obrazu. PoE / 12 V DC: Dva způsoby napájení vám poskytnou nejen větší pohodlí, ale také mimořádně usnadní zapojení. Aplikace VIGI: Spravujte své zabezpečení přímo z dlaně pomocí aplikace VIGI. Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/vigi-network-camera/vigi-c340/ Technické specifikace NETWORK Security Password Protection, HTTPS Encryption, IP Address Filter, Digest Authentication Protocol TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS API ONVIF Simultaneous Live View 3 Main Streams & 3 Sub-Streams GENERAL Package Contents VIGI Network Camera Quick Start Guide Waterproof Cable Attachments Mounting Accessories Operating Temperature -30–60 °C Certifications CE, RCM, BSMI, VCCI, RoHS, NTRA, KC Dimensions(HxWxD) 78 × 70 × 174 mm Material Plastic Weight 195g General Features Two Streams, Mirror, Privacy Masks, Password Reset via E-mail, HTTP Listening Power Supply 12V DC ± 5%, 5.5mm Coaxial Power Plug PoE (802.3af/at, class 0) Power Consumption 12V DC: Max 7.5W PoE: Class 0 CAMERA Image Sensor 1/3” Progressive Scan CMOS Lens Fixed focal lens (2.8mm) Aperture 2.8 mm: F1.6 Lens Mount M12 Viewing Angle (2.8mm) Horizontal FOV: 102°, Vertical FOV: 55°, Diagonal FOV: 122° Day/Night Mechanism IR Cut Filter IR Working Distance 30m Illumination Distance 30m Minimum Illumination 0 lux with IR/white Ligh Weatherproof Rating IP66 Digital Noise Reduction 3D DNR WDR DWDR VIDEO/IMAGE Video Compression Main Stream: H.265+/H.265/H.264+/H.264 Sub-Stream: H.265/H.264 Frame Rate & Resolutions Main Stream Frame Rate: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps Resolution: 2560x1440, 2304x1296, 2048x1280, 1920x1080 Sub-Stream Frame Rate: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps Resolution: 640x480, 352x288, 320x240 Video Streaming Main Stream Sub-Stream Image Settings Mirror, Brightness, Contrast, Saturation, Sharpness, Exposure, WDR, White Balance Adjustable by Client Software Image Enhancement BLC/3D DNR/Prevent Overexposure to Infrared Light Video Bit Rate Main Stream: 256 Kbps to 4 Mbps Sub-Stream: 64 Kbps to 512 Kbps SMART FEATURE-SET Smart Event Area Intrusion Detection, Line-Crossing Detection, Human Detection Basic Event Motion Detection, Camera Tampering Detection, Exception ( illegal login) Linkage Method Trigger Notification: ONVIF, HTTPS Region of Interest 1 Region INTERFACES Network Interface 1 RJ45 10/100M Self-Adaptive Ethernet Port Audio Input Built-in Microphone Audio Output Built-in Speaker Button Reset Button On-board Storage Built-In Memory Card Slot, Support MicroSD Card, Up to 256 GB
Skladem, dodání 2-4 dní
wAP LR9G kit Sada wAP LR9G je robustní, ihned po vybalení z krabice LoRa® 915 MHz brána zabudov...
Skladem, dodání 2-4 dní
HiLook NVR-104H-D/4P(D); Záznamové zařízení pro 4 IP kamery s podporou PoE napájení (max. 36 W, IEEE 802.3af/at). Povoleny kombinace různých rozlišení do 6 Mpx a datový tok do 60 Mb/s . Podp...
Ano, centrál. sklad
UTP cat.6 network cable Vention IBEHJ 5 m (grey) The cable will find its use at home, work, hotel, etc. It provides a fast and stable Internet connection of 1000 Mbps without interference, so you can
Dodání 3-5 dní
Tester kabelu utp pro RJ45, RJ11, W-star WSNF811 detekční sonda, akustická hledačka, regulace hla...
Skladem, dodání 2-4 dní
DEEPCOOL LD240; Vodní chladič určený pro chlazení široké škály procesorů. Vyznačuje se vysokou kvalitou, výkonem a spolehlivostí. Disponuje dvěma 120 mm velkými ventilátory s ARGB podsvícením. Odolné opl...
Skladem v eshopu
Ubiquiti PowerBeam M5 PBE-5AC-500
Skladem, dodání 2-4 dní
Netis ST3105G; Kompaktní gigabitový 5portový switch , který plně vyhovuje požadavkům domácnosti či malé kanceláře. Všechny porty podporují funkce Auto MDI/MDIX a zamezují potřebě užívání křížených kabelů...
Skladem v eshopu
Icydock ICY DOCK Mobilní racková adaptérová karta 4-Bay M.2 NVMe SSD pro PCIe 4.0 x 16 Výrobce: Icydock
3-5 dní dostupné
Inteligentní vnitřní bezpečnostní kamera s duálním objektivem, 4MP rozlišením a 360° pokrytím. Wi-Fi připojení, detekce pohybu, noční vidění do 5m, obousměrná komunikace, kompatibilní s TUYA, Alexa, Google Assistant.
Skladem v eshopu
ASUS ExpertWiFi EBR63. Výrobce: Asus Czech Service s.r.o.. Omlouváme se za chybějící popis, pracujeme na lepším popisu.
Skladem-dodání 2-4 dní
EZVIZ 24 W Battery Solar Panel – solární panel pro napájení čistou energií Solární panel EZVIZ 24 W pro ekologické napájení kompatibilní venkovní kamery EZVIZ. Vyznačuje se zabudovanou úložnou kapacitou až 75 Wh , díky čemuž má kamera k dispozici o...
Skladem v eshopu
Unitek 4K HDMI 2.0 4-v 1-výstup + USB přepínač (V306A)
Skladem, dodání 2-4 dní
PLANET IECC-210-KIT; Sada průmyslových konvertorů IECC-210T a IECC-210R umožňuje prodloužit komunikační vzdálenost v rámci EtherCAT sítě až na 60 km. IECC-210T slouží jako konvertor z metalického vedení na opti...
Skladem v eshopu
USB Gembird Gembird A-CM-HDMIF-04 adaptér
Dodání 3 dny
Guide Sensmart H6 termální kamera Hloubka: 125 mm Hmotnost: 1,2 kg Výška: 125 mm Šířka: 292 mm Typ balení: Krabice
Skladem, dodání 2-4 dní
HiLook NVR-108MH-C/8P(D); Záznamové zařízení pro 8 IP kamer s podporou PoE napájení (max. 75 W, IEEE 802.3af/at). Povoleny kombinace různých rozlišení do 8 Mpx a datový tok do 80 Mb/s . Podp...
Ano, centrál. sklad
Zyxel
Skladem-dodání 2-4 dní
ATEN CE920 USB DisplayPort HDBaseT™ 2.0 KVM Extender integruje nejnovější technologie HDBaseT™ 2.0, které umožňují přenášet 4K video, stereofonní zvuk, USB, Ethernet* a RS-232 signály až na vzdálenost 100 metrů pomocí jediného kabelu Cat6 / 2L-2910 Cat 6.
Skladem v eshopu
EZVIZ X5S-8W – bezpečné uchování záznamů až z 8 kamer Záznamové zařízení EZVIZ X5S-8W , které je navrženo pro tvorbu bezpečnostních systémů s více kamerami. Podporuje kontinuální provoz a nahrávání v režimu 24/7 a umožní vám bezpečné ukládání klíčo...
Skladem, dodání 2-4 dní
Yealink BYOD-EXTNDER může transformovat konferenční místnosti MTR, ve kterých byla zařízení MVC im
Skladem, dodání 2-4 dní
Cisco Catalyst switch C1200-24T-4X Řada Cisco Catalyst 1200 je další generací cenově dostupných chytrých přepínačů, které kombinují vysoký výkon a spolehlivost s kompletní sadou funkcí, které potřebujete pro malé a středně velké podnikové sítě. Přepínače fungují na přizpůsobeném softwaru operačního systému Linux a poskytují flexibilní možnosti správy, komplexní možnosti zabezpečení a funkce statického směrování na 3. vrstvě, které daleko přesahují možnosti neřízeného nebo levného přepínače a to za nižší cenu než u plně spravovaných přepínačů. Když potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, chytré přepínače Catalyst řady 1200 poskytují ideální řešení za dostupnou cenu. Stránky produktu: C1200-24T-4X Performance Switching capacity and forwarding rate (All switches are wire-speed and nonblocking) Capacity in millions of packets per second (mpps) (64-byte packets) 95,23 Switching capacity in gigabits per second (Gbps) 128 Layer 2 switching Spanning Tree Protocol (STP) Standard 802.1d spanning tree support Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol [RSTP]), enabled by default Multiple spanning tree instances using 802.1s (MSTP); 8 instances are supported Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVST+); 126 instances are supported Rapid PVST+ (RPVST+); 126 instances are supported Port grouping/link aggregation Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) Up to 4 groups Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad Link Aggregation Group (LAG) VLAN Support for up to 255 active VLANs simultaneously Port-based and 802.1Q tag-based VLANs Management VLAN Guest VLAN Auto Surveillance VLAN (ASV) Voice VLAN Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS. Voice Services Discovery Protocol (VSDP) delivers networkwide zero-touch deployment of voice endpoints and call control devices Generic VLAN Registration Protocol (GVRP) and Generic Attribute Registration Protocol (GARP) Enable automatically propagation and configuration of VLANs in a bridged domain Internet Group Management Protocol (IGMP) versions 1, 2, and 3 snooping Limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; supports 255 multicast groups (source-specific multicasting is also supported) IGMP querier Used to support a Layer 2 multicast domain of snooping switches in the absence of a multicast router Head-of-Line (HOL) blocking HOL blocking prevention Loopback detection Provides protection against loops by transmitting loop protocol packets out of ports on which loop protection has been enabled. It operates independently of STP Layer 3 routing IPv4 routing Wire-speed routing of IPv4 packets Up to 32 static routes and up to 16 IP interfaces IPv6 routing Wire-speed routing of IPv6 packets Layer 3 interface Configuration of Layer 3 interface on physical port, LAG, VLAN interface, or loopback interface Classless Interdomain Routing (CIDR) Support for CIDR Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) relay at Layer 3 Relay of DHCP traffic across IP domains User Datagram Protocol (UDP) relay Relay of broadcast information across Layer 3 domains for application discovery or relaying of Bootstrap Protocol (BootP)/DHCP packets Security Secure Sockets Layer (SSL) Encrypts all HTTPS traffic, allowing secure access to the browser-based management GUI in the switch SSH Protocol SSH is a secure replacement for Telnet traffic. Secure Copy (SCP) also uses SSH. SSH v1 and v2 are supported. IEEE 802.1X (authenticator role) RADIUS authentication, guest VLAN, single/multiple host mode, and single/multiple sessions STP loopback guard Provides additional protection against Layer 2 forwarding loops (STP loops) Secure Core Technology (SCT) Ensures that the switch will receive and process management and protocol traffic no matter how much traffic is received Secure Sensitive Data (SSD) A mechanism to manage sensitive data (such as passwords, keys, and so on) securely on the switch, populating this data to other devices and a secure auto-configuration. Access to view the sensitive data as plain text or encrypted is provided according to the user-configured access level and the access method of the user Trustworthy systems Trustworthy systems provide a highly secure foundation for Cisco products Run-time defenses (Executable Space Protection [X-Space], Address Space Layout Randomization [ASLR], Built-In Object Size Checking [BOSC]) Port security Ability to lock source MAC addresses to ports and limit the number of learned MAC addresses RADIUS Supports RADIUS authentication for management access. Switch functions as a client Storm control Broadcast, multicast, and unknown unicast DoS prevention DoS attack prevention Multiple user privilege levels in CLI Level 1, 7, and 15 privilege levels ACLs Support for up to 512 rules Drop or rate limit based on source and destination MAC, VLAN ID, IPv4 or IPv6 address, IPv6 flow label, protocol, port, Differentiated Services Code Point (DSCP)/IP precedence, TCP/UDP source and destination ports, 802.1p priority, Ethernet type, Internet Control Message Protocol (ICMP) packets, IGMP packets, TCP flag; ACL can be applied on both ingress and egress sides Time-based ACLs supported Quality of service Priority levels 8 hardware queues Scheduling Strict priority and Weighted Round-Robin (WRR) queue assignment based on DSCP and Class of Service (802.1p/CoS) Class of service Port based, 802.1p VLAN priority based, IPv4/v6 IP precedence/Type of Service (ToS)/DSCP based, Differentiated Services (DiffServ), classification and re-marking ACLs, trusted QoS Rate limiting Ingress policer, egress shaping and rate control per VLAN, per port, and flow based Congestion avoidance A TCP congestion avoidance algorithm is required to reduce and prevent global TCP loss synchronization Standards Standards IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3 ad LACP, IEEE 802.1D (STP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X Port Access Authentication, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, RFC 768, RFC 783, RFC 791, RFC 792, RFC 793, RFC 813, RFC 879, RFC 896, RFC 826, RFC 854, RFC 855, RFC 856, RFC 858, RFC 894, RFC 919, RFC 920, RFC 922, RFC 950, RFC 951, RFC 1042, RFC 1071, RFC 1123, RFC 1141, RFC 1155, RFC 1157, RFC 1213, RFC 1215, RFC 1286, RFC 1350, RFC 1442, RFC 1451, RFC 1493, RFC 1533, RFC 1541, RFC 1542, RFC 1573, RFC 1624, RFC 1643, RFC 1700, RFC 1757, RFC 1867, RFC 1907, RFC 2011, RFC 2012, RFC 2013, RFC 2030, RFC 2131, RFC 2132, RFC 2233, RFC 2576, RFC 2616, RFC 2618, RFC 2665, RFC 2666, RFC 2674, RFC 2737, RFC 2819, RFC 2863, RFC 3164, RFC 3411, RFC 3412, RFC 3413, RFC 3414, RFC 3415, RFC 3416, RFC 4330 IPv6 IPv6 IPv6 host mode IPv6 over Ethernet Dual IPv6/IPv4 stack IPv6 Neighbor Discovery (ND) IPv6 stateless address auto-configuration Path Maximum Transmission Unit (MTU) discovery Duplicate Address Detection (DAD) ICMP version 6 IPv6 over IPv4 network with Intrasite Automatic Tunnel Addressing Protocol (ISATAP) support IPv6 QoS Prioritizes IPv6 packets in hardware IPv6 ACL Drop or rate-limit IPv6 packets in hardware Multicast Listener Discovery (MLD v1/2) snooping Delivers IPv6 multicast packets only to the required receivers IPv6 applications Web/SSL, Telnet server/SSH, Ping, Traceroute, Simple Network Time Protocol (SNTP), Trivial File Transfer Protocol (
Skladem, dodání 2-4 dní
M.2 SATA SSD to 2.5" SATA Adapter Enclosure Easily convert an M.2 solid state drive into a standard 2.5" SSD, capable of transfer speeds of up to 6Gbps. Protected with a sleek aluminium. TECHNICAL SPECIFICATIONS Material Aluminium Dimensions 69.6 x 99.6 x 6.7mm External Interface 15+7P SATA connector Internal Interface M.2 SATA B key (Compatible with B key and B+M key) Compatibility M.2 SATA 2280, 2260, 2242, 2230 size SSD Transfer Rate 6Gbps Operating System Support Windows 7/8.X/10/11/ Mac OS X 10.3 and higher
Skladem, dodání 2-4 dní
SonicWall TZ Series (Gen 8) TZ 280
Skladem-dodání 2-4 dní
Cisco switch CBS350-24NGP-4X-EU - REFRESH CISCO REFRESH jsou repasované produkty, které společnost CISCO dodává s certifikací kvality, zárukou a servisní podporou odpovídající ekvivalentnímu novému produktu Řízené switche řady Cisco Business 350 jsou spolehlivými stavebními prvky pro sítě malých firem. Díky intuitivnímu ovládacímu panelu, pokročilým funkcím a všudypřítomnému zabezpečení urychlují spravované switche řady Cisco Business 350 vaši digitální transformaci. Záruka platná do End of Support 31. 10. 2029. Oznámení End of Life pro CISCO CBS350 Stránky produktu: CBS350-24NGP-4X-EU Quick start guide: Quick start guide Switching capacity and forwarding rate (All switches are wire speed and nonblocking) Capacity in Millions of Packets per Second (mpps) (64-byte packets) 142,85 Switching Capacity in Gigabits per Second (Gbps) 192 Layer 2 switching Spanning Tree Protocol (STP) Standard 802.1d Spanning Tree support Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree [RSTP]), enabled by default Multiple Spanning Tree instances using 802.1s (MSTP); 8 instances are supported Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVST+) and Rapid PVST+ (RPVST+); 126 instances are supported Port grouping/link aggregation Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) Up to 8 groups Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad link aggregation VLAN Support for up to 4,094 VLANs simultaneously Port-based and 802.1Q tag-based VLANs; MAC-based VLAN; protocol-based VLAN; IP subnet-based VLAN Management VLAN Private VLAN with promiscuous, isolated, and community port Private VLAN Edge (PVE), also known as protected ports, with multiple uplinks Guest VLAN, unauthenticated VLAN Dynamic VLAN assignment via RADIUS server along with 802.1x client authentication CPE VLAN Voice VLAN Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS. Voice Services Discovery Protocol (VSDP) delivers network wide zero-touch deployment of voice endpoints and call control devices Multicast TV VLAN Multicast TV VLAN allows the single multicast VLAN to be shared in the network while subscribers remain in separate VLANs. This feature is also known as Multicast VLAN Registration (MVR) VLAN Translation Support for VLAN One-to-One Mapping. In VLAN One-to-One Mapping, on an edge interface customer VLANs (C-VLANs) are mapped to service provider VLANs (S-VLANs) and the original C-VLAN tags are replaced by the specified S-VLAN Q-in-Q VLANs transparently cross a service provider network while isolating traffic among customers Selective Q-in-Q Selective Q-in-Q is an enhancement to the basic Q-in-Q feature and provides, per edge interface, multiple mappings of different C-VLANs to separate S-VLANs Selective Q-in-Q also allows configuring of Ethertype (Tag Protocol Identifier [TPID]) of the S-VLAN tag Layer 2 protocol tunneling over Q-in-Q is also supported Generic VLAN Registration Protocol (GVRP)/Generic Attribute Registration Protocol (GARP) Generic VLAN Registration Protocol (GVRP) and Generic Attribute Registration Protocol (GARP) enable automatic propagation and configuration of VLANs in a bridged domain Unidirectional Link Detection (UDLD) UDLD monitors physical connection to detect unidirectional links caused by incorrect wiring or cable/port faults to prevent forwarding loops and black holing of traffic in switched networks Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) Relay at Layer 2 Relay of DHCP traffic to DHCP server in different VLAN; works with DHCP Option 82 Internet Group Management Protocol (IGMP) versions 1, 2, and 3 snooping IGMP limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; supports 2K multicast groups (source-specific multicasting is also supported) IGMP Querier IGMP querier is used to support a Layer 2 multicast domain of snooping switches in the absence of a multicast router IGMP proxy The IGMP proxy provides a mechanism for multicast forwarding based on IGMP membership information without the need for more complicated multicast routing protocols. Head-of-Line (HOL) blocking HOL blocking prevention Loopback Detection Loopback detection provides protection against loops by transmitting loop protocol packets out of ports on which loop protection has been enabled. It operates independently of STP Layer 3 IPv4 routing Wirespeed routing of IPv4 packets Up to 990 static routes and up to 128 IP interfaces IPv6 routing Wirespeed routing of IPv6 packets Layer 3 Interface Configuration of Layer 3 interface on physical port, Link Aggregation (LAG), VLAN interface, or loopback interface Classless Interdomain Routing (CIDR) Support for classless interdomain routing RIP v2 Support for Routing Information Protocol version 2 for dynamic routing Policy-Based Routing (PBR) Flexible routing control to direct packets to different next hop based on IPv4 or IPv6 Access Control List (ACL) DHCP Server Switch functions as an IPv4 DHCP server serving IP addresses for multiple DHCP pools/scopes Support for DHCP options DHCP relay at Layer 3 Relay of DHCP traffic across IP domains User Datagram Protocol (UDP) relay Relay of broadcast information across Layer 3 domains for application discovery or relaying of Bootstrap Protocol (BOOTP)/DHCP packets Stacking Hardware stacking Up to 4 units in a stack. Up to 200 ports managed as a single system with hardware failover High availability Fast stack failover delivers minimal traffic loss. Support link aggregation across multiple units in a stack Plug-and-play stacking configuration/management Active/standby for resilient stack control Autonumbering Hot swap of units in stack Ring and chain stacking options, auto stacking port speed, flexible stacking port options High-speed stack interconnects Cost-effective high-speed 10G fiber interfaces. Security ecure Shell (SSH) Protocol SSH is a secure replacement for Telnet traffic. Secure Copy Protocol (SCP) also uses SSH. SSH v1 and v2 are supported Secure Sockets Layer (SSL) SSL support: Encrypts all HTTPS traffic, allowing highly secure access to the browser-based management GUI in the switch IEEE 802.1X (Authenticator role) 802.1X: Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) authentication and accounting, MD5 hash; guest VLAN; unauthenticated VLAN, single/multiple host mode and single/multiple sessions Supports time-based 802.1X; dynamic VLAN assignment; MAC authentication IEEE 802.1X supplicant A switch can be configured to act as a supplicant to another switch. This enables extended secure access in areas outside the wiring closet (such as conference rooms) Web-based authentication Web-based authentication provides network admission control through web browser to any host devices and operating systems STP Bridge Protocol Data Unit (BPDU) Guard A security mechanism to protect the network from invalid configurations. A port enabled for BPDU Guard is shut down if a BPDU message is received on that port. This avoids accidental topology loops STP Root Guard This prevents edge devices not in the network administrator’s control from becoming Spanning Tree Protocol root nodes STP loopback guard Provides additional protection against Layer 2 forwarding loops (STP loops) DHCP snooping Filters out DHCP messages with unregistered IP addresses and/or from unexpected or untrusted interfaces. This prevents rogue devices from behaving as DHCP Servers. IP Source Guard (IPSG) When IP Source Guard is enabled at a port, the switch filters out IP packets received from the port if the source IP addresses of the packets have not been statically configured or dynamically learned from DH
Skladem v eshopu
Název produktu Adaptér Poly PoE++ 65 W 2,5 G s 3,66m kabelem CAT6A a napájecím kabelem Typ materiálu pro položku FERT Minimální rozměry (Š x H x V) 65 x 140 x 38.5 mm Hmotnost 250 g Záruka Poly three-months limited warranty Obsah balení PoE++ Injecto
Skladem v eshopu
TP-Link switch TL-SG105PP-M2 5portový 2.5 gigabitový unmanaged stolní switch s 4 porty PoE++ 5× 10 Mbps/100 Mbps/1 Gbps/2,5 Gbps RJ45 porty Se čtyřmi porty PoE++ přenáší data a napájení pomocí jediného kabelu Kompatibilní s IEEE 802.3af/at/bt type3 v souladu s PDs 802.1p/DSCP QoS umožňuje hladký provoz citlivý na latenci Podporuje napájení PoE až 60 W pro každý port PoE++ Podporuje napájení PoE až 123 W pro všechny porty PoE PoE Auto Recovery zaručuje stabilní provoz PoE zařízení automatickým restartováním vypadlých nebo nereagujících PD zařízení Plug and Play, není nutná žádná konfigurace a instalace Learn more about TP-Link PoE technology > Stránky produktu: https://www.tp-link.com/sg/business-networking/unmanaged-switch/tl-sg105pp-m2/ Technické specifikace HARDWARE FEATURES Interface • 5× 10 Mbps/100 Mbps/1 Gbps/2.5 Gbps RJ45 ports • AUTO Negotiation • AUTO MDI/MDIX Network Media • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) • 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) • 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) Fan Quantity Fanless External Power Supply External Power Adapter (Output: 53.5 VDC / 2.43 A) Packet Forwarding Rate 18.6 Mpps PoE Ports (RJ45) • Standard: 802.3 af/at/bt type3 compliant • PoE++ Ports: Ports 1–4 • Power Supply: 123 W Mac Address Table 4K Switching Capacity 25 Gbps Dimensions ( W x D x H ) 8.2×4.9×1.0 in (209×126×26 mm) Max Power Consumption • 7.57 W (220/50 Hz. no PD connected) • 143.37 W (220/50 Hz. with 123 W PD connected) Max Heat Dissipation • 25.81BTU/h (220 V/50 Hz with no PD connected) • 488.89 BTU/h (220 V/50 Hz with 123W PD connected) SOFTWARE FEATURES Advanced Features • Compatible With IEEE 802.3af/at/bt type3 Compliant PDs • Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging • IEEE 802.3x Flow Control • 802.1p/DSCP QoS • IGMP Snooping • PoE Auto Recovery (Ports 1-4) Transfer Method Store-And-Forward OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Contents • TL-SG105PP-M2 • Power Adapter • Installation Guide • Rubber Feet Environment • Operating Temperature: 0–40 °C (32–104 °F); • Storage Temperature: -40–70 °C (-40–158 °F) • Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing • Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing
Skladem, dodání 2-4 dní
HPE Networking Instant On 10G LR SFP+ LC 10km SMF Transceiver
Skladem v eshopu
Aruba Instant On 1830 24G 10/100/1000 2SFP Switch Aruba Instant On 1830 24G 10/100/1000 2SFP Switch. JL812A Aruba Instant On 1830 8G Switch (JL810A) Aruba Instant On 1830 8G 4p Class4 PoE 65W Switch (JL811A) Aruba Instant On 1830 24G 2SFP Switch (JL812A) Aruba Instant On 1830 24G 12p Class4 PoE 2SFP 195W Switch (JL813A) Aruba Instant On 1830 48G 4SFP Switch (JL814A) Aruba Instant On 1830 48G 24p Class4 PoE 4SFP 370W Switch (JL815A) I/O ports and slots 8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports IEEE 802.3af Class 3 PD (port 1) (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only 8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports IEEE 802.3at Class 4 PoE (ports 1-4) (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only 2 SFP 1GbE ports 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports IEEE 802.3at Class 4 PoE (ports 1-12) (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only 2 SFP 1GbE ports 48 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only 4 SFP 1GbE ports 48 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports IEEE 802.3at Class 4 PoE (ports 1-24) (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only 4 SFP 1GbE ports Physical Characteristics Dimensions 157.0(d) x 173.0(w) x 39.1(h) mm 195.1(d) x 245.1(w) x 43.9(h) mm 215.9(d) x 443.0(w) x 43.9(h) mm 253.0(d) x 443.0(w) x 43.9(h) mm 253.0(d) x 443.0(w) x 43.9(h) mm 351.0(d) x 443.0(w) x 43.9(h) mm Weight 1.70 lb (0.77 kg) 3.40 lb (1.54 kg) 5.50 lb (2.49 kg) 7.65 lb (3.47 kg) 7.80 lb (3.54 kg) 10.90 lb (4.94 kg) Processor and Memory ARM Cortex-A9 @ 800MHz, 512 MB SDRAM, 256 MB flash; packet buffer: 1.5MB ARM Cortex-A9 @ 800MHz, 512 MB SDRAM, 256 MB flash; packet buffer: 1.5MB ARM Cortex-A9 @ 800MHz, 512 MB SDRAM, 256 MB flash; packet buffer: 1.5MB ARM Cortex-A9 @ 800MHz, 512 MB SDRAM, 256 MB flash; packet buffer: 1.5MB "RM Cortex-A9 @ 800MHz, 512 MB SDRAM, 256 MB flash; packet buffer: 1.5MB ARM Cortex-A9 @ 800MHz, 512 MB SDRAM, 256 MB flash; packet buffer: 1.5MB Aruba Instant On 1830 8G Switch (JL810A) Aruba Instant On 1830 8G 4p Class4 PoE 65W Switch (JL811A) Aruba Instant On 1830 24G 2SFP Switch (JL812A) Aruba Instant On 1830 24G 12p Class4 PoE 2SFP 195W Switch (JL813A) Aruba Instant On 1830 48G 4SFP Switch (JL814A) Aruba Instant On 1830 48G 24p Class4 PoE 4SFP 370W Switch (JL815A) Performance 100 Mb latency < 5.2 uSec < 5.2 uSec < 5.2 uSec < 5.2 uSec < 5.2 uSec < 5.2 uSec 1000 Mb latency < 2.8 uSec < 2.8 uSec < 2.8 uSec < 2.8 uSec < 2.8 uSec < 2.8 uSec 10000 Mb latency n/a n/a n/a n/a n/a n/a Throughput (Mpps) 11.90 Mpps 11.90 Mpps 38.68 Mpps 38.68 Mpps 77.37 Mpps 77.37 Mpps Capacity 16 Gbps 16 Gbps 52 Gbps 52 Gbps 104 Gbps 104 Gbps MAC address table size (# of entries) 8,000 entries 8,000 entries 16,000 entries 16,000 entries 16,000 entries 16,000 entries Reliability MTBF (years) 188.2 105.9 203.6 96.6 114.4 83.5 Environment Operating temperature 32°F to 104°F (0°C to 40°C) 32°F to 104°F (0°C to 40°C) 32°F to 104°F (0°C to 40°C) 32°F to 104°F (0°C to 40°C) 32°F to 104°F (0°C to 40°C) 32°F to 104°F (0°C to 40°C) Operating relative humidity 15% to 95% @ 104°F (40°C) 15% to 95% @ 104°F (40°C) 15% to 95% @ 104°F (40°C) 15% to 95% @ 104°F (40°C) 15% to 95% @ 104°F (40°C) 15% to 95% @ 104°F (40°C) Nonoperating/ storage temperature -40°F to 158°F (-40°C to 70°C) -40°F to 158°F (-40°C to 70°C) -40°F to 158°F (-40°C to 70°C) -40°F to 158°F (-40°C to 70°C) -40°F to 158°F (-40°C to 70°C) -40°F to 158°F (-40°C to 70°C) Nonoperating/ storage relative humidity 15% to 95% @ 140°F (60°C) 15% to 95% @ 140°F (60°C) 15% to 95% @ 140°F (60°C) 15% to 95% @ 140°F (60°C) 15% to 95% @ 140°F (60°C) 15% to 95% @ 140°F (60°C) Altitude up to 10,000 ft (3 km) up to 10,000 ft (3 km) up to 10,000 ft (3 km) up to 10,000 ft (3 km) up to 10,000 ft (3 km) up to 10,000 ft (3 km) Acoustics 1 Fanless Fanless Fanless LWAd = 3.1 Bel LpAm (Bystander) = 17 dB LWAd = 3.4 Bel LpAm (Bystander) = 19 dB LWAd = 4.0 Bel LpAm (Bystander) = 25 dB Notes: 1 Acoustics measured in 23°C semi-anechoic chamber with a loading of 100% traffic and (for JL813A and JL815A) 50% PoE on all ports. Measured in accordance with ISO 7779. Declared in accordance with ECMA-109:2010. Values presented are the Declared A-Weighted Sound Power Level (LWAd) and the mean Bystander A-Weighted Sound Pressure Level (LpAm) 100% traffic Fanless Fanless Fanless LWAd = 3.1 Bel LpAm (Bystander) = 17 dB LWAd = 3.4 Bel LpAm (Bystander) = 19 dB LWAd = 3.5 Bel LpAm (Bystander) = 20 dB 100% traffic / 0% PoE Fanless Fanless Fanless LWAd = 3.1 Bel LpAm (Bystander) = 17 dB - LWAd = 3.5 Bel LpAm (Bystander) = 20 dB 100% traffic / 50% PoE Fanless Fanless Fanless LWAd = 3.1 Bel LpAm (Bystander) = 17 dB - LWAd = 4.0 Bel LpAm (Bystander) = 25 dB 100% traffic / 100% PoE Fanless Fanless Fanless LWAd = 5.1 Bel LpAm (Bystander) = 35 dB - LWAd = 5.7 Bel LpAm (Bystander) = 41 dB Aruba Instant On 1830 8G Switch (JL810A) Aruba Instant On 1830 8G 4p Class4 PoE 65W Switch (JL811A) Aruba Instant On 1830 24G 2SFP Switch (JL812A) Aruba Instant On 1830 24G 12p Class4 PoE 2SFP 195W Switch (JL813A) Aruba Instant On 1830 48G 4SFP Switch (JL814A) Aruba Instant On 1830 48G 24p Class4 PoE 4SFP 370W Switch (JL815A) Electrical Characteristics Frequency 50Hz/60Hz 50Hz/60Hz 50Hz/60Hz 50Hz/60Hz 50Hz/60Hz 50Hz/60Hz AC voltage 100-127VAC / 200- 240VAC 100-127VAC / 200- 240VAC 100-127VAC / 200- 240VAC 100-127VAC / 200- 240VAC 100-127VAC / 200- 240VAC 100-127VAC / 200- 240VAC Current 12V -- 1.0A 1.0A/0.5A 0.4A/0.3A 2.7A/1.4A 0.9A/0.6A 5.2A/2.6A Maximum power rating 100-127V: 8.09W 200-220V: 8.05W 100-127V: 86.07W 200-220V: 83.67W 100-127V: 19.1W 200-220V: 19W 100-127V: 244.6W 200-220V: 237.2W 100...
Skladem v eshopu
Cisco Catalyst switch C1300-16T-2G Sada pro montáž do racku není součástí balení. Cisco Catalyst řady 1300 jsou managovatelné switche Gigabit Ethernet Layer 3 podnikové třídy určené pro malé a střední podniky a pobočky. Tyto jednoduché, flexibilní a bezpečné switche jsou ideální pro nasazení mimo rozvodnou skříň. Řada Catalyst 1300 pracuje na přizpůsobeném softwaru operačního systému Linux s intuitivním grafickým rozhraním, který zjednodušuje nastavení sítě a pokročilými funkcemi, které urychlují digitální transformaci, zatímco všudypřítomné zabezpečení chrání kritické obchodní transakce. Přepínače řady 1300 poskytují ideální kombinaci cenové dostupnosti a možností pro malé a střední podniky a pomáhají vám vytvořit efektivnější a lépe propojenou pracovní sílu. Stránky produktu: C1300-16T-2G Performance Switching capacity and forwarding rate (All switches are wire-speed and nonblocking) Capacity in millions of packets per second (mpps) (64-byte packets) 26.78 Switching capacity in gigabits per second (Gbps) 36.0 Layer 2 switching Spanning Tree Protocol (STP) Standard 802.1d spanning tree support Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol [RSTP]), enabled by default Multiple spanning tree instances using 802.1s (MSTP); 8 instances are supported Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVST+); 126 instances are supported Rapid PVST+ (RPVST+); 126 instances are supported Port grouping/link aggregation Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) Up to 8 groups Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad link aggregation VLAN Support for up to 4093 VLANs simultaneously Port-based and 802.1Q tag-based VLANs, MAC-based VLAN, protocol-based VLAN, IP subnet-based VLAN Management VLAN Private VLAN with promiscuous, isolated, and community port Private VLAN Edge (PVE), also known as protected ports, with multiple uplinks Guest VLAN, unauthenticated VLAN Dynamic VLAN assignment via RADIUS server along with 802.1X client authentication Customer premises equipment (CPE) VLAN Auto surveillance VLAN (ASV) Voice VLAN Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS. Voice Services Discovery Protocol (VSDP) delivers networkwide zero-touch deployment of voice endpoints and call control devices Multicast TV VLAN Multicast TV VLAN allows the single multicast VLAN to be shared in the network while subscribers remain in separate VLANs. This feature is also known as Multicast VLAN Registration (MVR) VLAN translation Support for VLAN one-to-one mapping, in which customer VLANs (C-VLANs) on an edge interface are mapped to service provider VLANs (S-VLANs), and the original C-VLAN tags are replaced by the specified S-VLAN Q-in-Q VLANs transparently cross a service provider network while isolating traffic among customers Selective Q-in-Q Selective Q-in-Q is an enhancement to the basic Q-in-Q feature and provides, per edge interface, multiple mappings of different C-VLANs to separate S-VLANs Selective Q-in-Q also allows configuring of the Ethertype (Tag Protocol Identifier [TPID]) of the S-VLAN tag Layer 2 protocol tunneling over Q-in-Q is also supported Generic VLAN Registration Protocol (GVRP)/Generic Attribute Registration Protocol (GARP) GVRP and GARP enable automatic propagation and configuration of VLANs in a bridged domain Unidirectional Link UDLD monitors physical connections to detect unidirectional links caused by incorrect Detection (UDLD) wiring or cable/port faults to prevent forwarding loops and blackholing of traffic in switched networks DHCP relay at Layer 2 Relay of DHCP traffic to a DHCP server in a different VLAN; works with DHCP Option 82 Internet Group Management Protocol (IGMP) versions 1, 2, and 3 snooping IGMP limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; it supports 2000 multicast groups (source-specific multicasting is also supported) IGMP querier IGMP querier is used to support a Layer 2 multicast domain of snooping switches in the absence of a multicast router IGMP proxy The IGMP proxy provides a mechanism for multicast forwarding based on IGMP membership information without the need for more complicated multicast routing protocols Head-of-Line (HOL) blocking HOL blocking prevention Loopback detection Loopback detection provides protection against loops by transmitting loop protocol packets out of ports on which loop protection has been enabled. It operates independently of STP Layer 3 IPv4 routing Wire-speed routing of IPv4 packets Up to 990 static routes and up to 128 IP interfaces IPv6 routing Wire-speed routing of IPv6 packets Layer 3 interface Configuration of a Layer 3 interface on a physical port, LAG, VLAN interface, or loopback interface Classless Interdomain Routing (CIDR) Support for CIDR Routing Information Protocol (RIP) v2 Support for RIP v2 for dynamic routing Policy-Based Routing (PBR) Flexible routing control to direct packets to a different next hop based on an IPv4 or IPv6 Access Control List (ACL) DHCP server Switch functions as an IPv4 DHCP server, serving IP addresses for multiple DHCP pools or scopes Support for DHCP options DHCP relay at Layer 3 Relay of DHCP traffic across IP domains User Datagram Protocol (UDP) relay Relay of broadcast information across Layer 3 domains for application discovery or relaying of Bootstrap Protocol (BOOTP)/DHCP packets Security Secure Shell (SSH) Protocol SSH is a secure replacement for Telnet traffic. Secure Copy Protocol (SCP) also uses SSH. SSH v1 and v2 are supported Secure Sockets Layer (SSL) SSL support: Encrypts all HTTPS traffic, allowing highly secure access to the browser-based management GUI in the switch IEEE 802.1X (authenticator role) 802.1X: RADIUS authentication and accounting, MD5 hash, guest VLAN, unauthenticated VLAN, single/multiple host mode, and single/multiple sessions Supports time-based 802.1X, dynamic VLAN assignment, and MAC authentication IEEE 802.1X supplicant A switch can be configured to act as a supplicant to another switch. This enables extended secure access in areas outside the wiring closet (such as conference rooms) Web-based authentication Web-based authentication provides network admission control through a web browser to any host devices and operating systems STP Bridge Protocol Data Unit (BPDU) Guard A security mechanism to protect the network from invalid configurations. A port enabled for BPDU Guard is shut down if a BPDU message is received on that port. This avoids accidental topology loops STP Root Guard Prevents edge devices not in the network administrator’s control from becoming STP root nodes STP loopback guard Provides additional protection against Layer 2 forwarding loops (STP loops) DHCP snooping Filters out DHCP messages with unregistered IP addresses and/or from unexpected or untrusted interfaces. This prevents rogue devices from behaving as DHCP servers IP Source Guard (IPSG) When IPSG is enabled at a port, the switch filters out IP packets received from the port if the source IP addresses of the packets have not been statically configured or dynamically learned from DHCP snooping. This prevents IP address spoofing Dynamic ARP Inspection (DAI) The switch discards ARP packets from a port if there are no static or dynamic IP/MAC bindings or if there is a discrepancy between the source or destination addresses in the ARP packet. This prevents man-in-the-middle attacks IP/MAC/port binding (IPMB) The preceding features (DHCP snooping, IPSG, and DAI) work together to prevent Denial-of-Service (DoS) attacks in the network, thereby increasing network availability Secure Core Technolog
Skladem-dodání 2-4 dní
QSW-M2106R-2S2T Webově řízený switch 10GbE a 2,5GbE úrovně 2 pro zavádění sítí v malých a středních podnicích Zařízení QSW-M2106R-2S2T je webově řízený switch úrovně 2 se dvěma optickými porty SFP+ 10GbE, dvěma porty RJ45 10GbE a šesti porty RJ45 2,5G
Skladem, dodání 2-4 dní
Router CUDY WR1300S Přenosová rychlost sítě Ethernet: 1001000 Mbit/s10 Typ rozhraní ethernetu LAN: Gigabit Ethernet Připojení na síť Ethernet: Ano Paměť flash: 16 MB Vnitřní paměť: 128 MB Výstupní pro
Dodání 3-5 dní
XGS2220-54HP, L3 Access Switch, 600W PoE, 40xPoE+/10xPoE++, 48x1G RJ45 2x10mG RJ45, 4x10G SFP+ Uplink, incl. 1 yr NebulaFlex Pro
Skladem, dodání 2-4 dní
MERCUSYS MA30N Bezdrátový dvoupásmový USB nano adaptér AC1300 Nano MA30N kombinuje rychlost 400 Mb/s na frekvenci 2,4 GHz (ideální pro surfování a posílání e-mailů) a 867 Mb/s na frekvenci 5 GHz (ideální pro streamování v HD rozlišení a hraní her), takže můžete flexibilně přidělovat zařízením vyhrazené sítě a dělat více věcí najednou. Dvoupásmová rychlost Wi-Fi Rychlost až 867 Mb/s (5 GHz) + 400 Mb/s (2,4 GHz) Plug and Play - Díky integrovanému ovladači příchozí pošty operačními systémy Windows stačí připojit k počítači a hrát.. Nano velikost - Kompaktní a pohodlné řešení pro bezdrátové připojení zařízení. Je mnohem menší než běžný USB flash disk. Vylepšené zabezpečení - ejnovější vylepšení zabezpečení WPA3 poskytuje lepší ochranu v oblasti bezpečnosti osobních hesel. Kompatibilní s Windows - Podporované operační systémy: Windows 10, 11 (32/64bit). Stránky produktu: https://www.mercusys.com/cz/product/details/ma30n Technické specifikace Wireless Wireless Standards IEEE 802.11ac/a/b/g/n Frequency 5 GHz 2.4 GHz Signal Rate Up to 867 Mbps on 5 GHz Up to 400 Mbps on 2.4 GHz Reception Sensitivity 5GHz: 11ac HT80: -59.0dBm 11n HT40: -68.5dBm 11a 54Mbps: -73.5dBm 11a 6Mbps: -91dBm 2.4 GHz: 11n HT40: -69.5dBm 11g 54Mbps: -74dBm 11b 11Mbps: -87dBm Wireless Security WPA/PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE Hardware Dimensions (W X D X H) 26.9 × 16.1 × 7.6 mm (1.06 × 0.63 × 0.30 in) Interfaces USB 2.0 Antenna Type Internal Antenna Others Package Contents AC1300 Nano Wireless Dual Band USB Adapter (MA30N) Quick Installation Guide System Requirements Windows 11/10 (32/64-bit)
Skladem, dodání 2-4 dní
Cisco switch CBS350-8T-E-2G-EU - REFRESH CISCO REFRESH jsou repasované produkty, které společnost CISCO dodává s certifikací kvality, zárukou a servisní podporou odpovídající ekvivalentnímu novému produktu Řízené switche řady Cisco Business 350 jsou spolehlivými stavebními prvky pro sítě malých firem. Díky intuitivnímu ovládacímu panelu, pokročilým funkcím a všudypřítomnému zabezpečení urychlují spravované switche řady Cisco Business 350 vaši digitální transformaci. Záruka platná do End of Support 31. 10. 2029. Oznámení End of Life pro CISCO CBS350 Stránky produktu: CBS350-8T-E-2G-EU Quick start guide: Quick start guide Switching capacity and forwarding rate (All switches are wire speed and nonblocking) Capacity in Millions of Packets per Second (mpps) (64-byte packets) 14,88 Switching Capacity in Gigabits per Second (Gbps) 20 Layer 2 switching Spanning Tree Protocol (STP) Standard 802.1d Spanning Tree support Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree [RSTP]), enabled by default Multiple Spanning Tree instances using 802.1s (MSTP); 8 instances are supported Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVST+) and Rapid PVST+ (RPVST+); 126 instances are supported Port grouping/link aggregation Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) Up to 8 groups Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad link aggregation VLAN Support for up to 4,094 VLANs simultaneously Port-based and 802.1Q tag-based VLANs; MAC-based VLAN; protocol-based VLAN; IP subnet-based VLAN Management VLAN Private VLAN with promiscuous, isolated, and community port Private VLAN Edge (PVE), also known as protected ports, with multiple uplinks Guest VLAN, unauthenticated VLAN Dynamic VLAN assignment via RADIUS server along with 802.1x client authentication CPE VLAN Voice VLAN Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS. Voice Services Discovery Protocol (VSDP) delivers network wide zero-touch deployment of voice endpoints and call control devices Multicast TV VLAN Multicast TV VLAN allows the single multicast VLAN to be shared in the network while subscribers remain in separate VLANs. This feature is also known as Multicast VLAN Registration (MVR) VLAN Translation Support for VLAN One-to-One Mapping. In VLAN One-to-One Mapping, on an edge interface customer VLANs (C-VLANs) are mapped to service provider VLANs (S-VLANs) and the original C-VLAN tags are replaced by the specified S-VLAN Q-in-Q VLANs transparently cross a service provider network while isolating traffic among customers Selective Q-in-Q Selective Q-in-Q is an enhancement to the basic Q-in-Q feature and provides, per edge interface, multiple mappings of different C-VLANs to separate S-VLANs Selective Q-in-Q also allows configuring of Ethertype (Tag Protocol Identifier [TPID]) of the S-VLAN tag Layer 2 protocol tunneling over Q-in-Q is also supported Generic VLAN Registration Protocol (GVRP)/Generic Attribute Registration Protocol (GARP) Generic VLAN Registration Protocol (GVRP) and Generic Attribute Registration Protocol (GARP) enable automatic propagation and configuration of VLANs in a bridged domain Unidirectional Link Detection (UDLD) UDLD monitors physical connection to detect unidirectional links caused by incorrect wiring or cable/port faults to prevent forwarding loops and black holing of traffic in switched networks Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) Relay at Layer 2 Relay of DHCP traffic to DHCP server in different VLAN; works with DHCP Option 82 Internet Group Management Protocol (IGMP) versions 1, 2, and 3 snooping IGMP limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; supports 2K multicast groups (source-specific multicasting is also supported) IGMP Querier IGMP querier is used to support a Layer 2 multicast domain of snooping switches in the absence of a multicast router IGMP proxy The IGMP proxy provides a mechanism for multicast forwarding based on IGMP membership information without the need for more complicated multicast routing protocols. Head-of-Line (HOL) blocking HOL blocking prevention Loopback Detection Loopback detection provides protection against loops by transmitting loop protocol packets out of ports on which loop protection has been enabled. It operates independently of STP Layer 3 IPv4 routing Wirespeed routing of IPv4 packets Up to 990 static routes and up to 128 IP interfaces IPv6 routing Wirespeed routing of IPv6 packets Layer 3 Interface Configuration of Layer 3 interface on physical port, Link Aggregation (LAG), VLAN interface, or loopback interface Classless Interdomain Routing (CIDR) Support for classless interdomain routing RIP v2 Support for Routing Information Protocol version 2 for dynamic routing Policy-Based Routing (PBR) Flexible routing control to direct packets to different next hop based on IPv4 or IPv6 Access Control List (ACL) DHCP Server Switch functions as an IPv4 DHCP server serving IP addresses for multiple DHCP pools/scopes Support for DHCP options DHCP relay at Layer 3 Relay of DHCP traffic across IP domains User Datagram Protocol (UDP) relay Relay of broadcast information across Layer 3 domains for application discovery or relaying of Bootstrap Protocol (BOOTP)/DHCP packets Security ecure Shell (SSH) Protocol SSH is a secure replacement for Telnet traffic. Secure Copy Protocol (SCP) also uses SSH. SSH v1 and v2 are supported Secure Sockets Layer (SSL) SSL support: Encrypts all HTTPS traffic, allowing highly secure access to the browser-based management GUI in the switch IEEE 802.1X (Authenticator role) 802.1X: Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) authentication and accounting, MD5 hash; guest VLAN; unauthenticated VLAN, single/multiple host mode and single/multiple sessions Supports time-based 802.1X; dynamic VLAN assignment; MAC authentication IEEE 802.1X supplicant A switch can be configured to act as a supplicant to another switch. This enables extended secure access in areas outside the wiring closet (such as conference rooms) Web-based authentication Web-based authentication provides network admission control through web browser to any host devices and operating systems STP Bridge Protocol Data Unit (BPDU) Guard A security mechanism to protect the network from invalid configurations. A port enabled for BPDU Guard is shut down if a BPDU message is received on that port. This avoids accidental topology loops STP Root Guard This prevents edge devices not in the network administrator’s control from becoming Spanning Tree Protocol root nodes STP loopback guard Provides additional protection against Layer 2 forwarding loops (STP loops) DHCP snooping Filters out DHCP messages with unregistered IP addresses and/or from unexpected or untrusted interfaces. This prevents rogue devices from behaving as DHCP Servers. IP Source Guard (IPSG) When IP Source Guard is enabled at a port, the switch filters out IP packets received from the port if the source IP addresses of the packets have not been statically configured or dynamically learned from DHCP snooping. This prevents IP address spoofing. Dynamic ARP Inspection (DAI) The switch discards ARP packets from a port if there are no static or dynamic IP/MAC bindings or if there is a discrepancy between the source or destination addresses in the ARP packet. This prevents man-in-the-middle attacks. IP/MAC/Port Binding (IPMB) The preceding features (DHCP Snooping, IP Source Guard, and Dynamic ARP Inspection) work together to prevent DOS attacks in the network, thereby increasing network availability Secure Core Technology (SCT) Makes sure that the switch will
Skladem v eshopu
Cisco Catalyst switch C1200-24FP-4G Řada Cisco Catalyst 1200 je další generací cenově dostupných chytrých přepínačů, které kombinují vysoký výkon a spolehlivost s kompletní sadou funkcí, které potřebujete pro malé a středně velké podnikové sítě. Přepínače fungují na přizpůsobeném softwaru operačního systému Linux a poskytují flexibilní možnosti správy, komplexní možnosti zabezpečení a funkce statického směrování na 3. vrstvě, které daleko přesahují možnosti neřízeného nebo levného přepínače a to za nižší cenu než u plně spravovaných přepínačů. Když potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, chytré přepínače Catalyst řady 1200 poskytují ideální řešení za dostupnou cenu. Stránky produktu: C1200-24FP-4G Performance Switching capacity and forwarding rate (All switches are wire-speed and nonblocking) Capacity in millions of packets per second (mpps) (64-byte packets) 41,66 Switching capacity in gigabits per second (Gbps) 56 Layer 2 switching Spanning Tree Protocol (STP) Standard 802.1d spanning tree support Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol [RSTP]), enabled by default Multiple spanning tree instances using 802.1s (MSTP); 8 instances are supported Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVST+); 126 instances are supported Rapid PVST+ (RPVST+); 126 instances are supported Port grouping/link aggregation Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) Up to 4 groups Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad Link Aggregation Group (LAG) VLAN Support for up to 255 active VLANs simultaneously Port-based and 802.1Q tag-based VLANs Management VLAN Guest VLAN Auto Surveillance VLAN (ASV) Voice VLAN Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS. Voice Services Discovery Protocol (VSDP) delivers networkwide zero-touch deployment of voice endpoints and call control devices Generic VLAN Registration Protocol (GVRP) and Generic Attribute Registration Protocol (GARP) Enable automatically propagation and configuration of VLANs in a bridged domain Internet Group Management Protocol (IGMP) versions 1, 2, and 3 snooping Limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; supports 255 multicast groups (source-specific multicasting is also supported) IGMP querier Used to support a Layer 2 multicast domain of snooping switches in the absence of a multicast router Head-of-Line (HOL) blocking HOL blocking prevention Loopback detection Provides protection against loops by transmitting loop protocol packets out of ports on which loop protection has been enabled. It operates independently of STP Layer 3 routing IPv4 routing Wire-speed routing of IPv4 packets Up to 32 static routes and up to 16 IP interfaces IPv6 routing Wire-speed routing of IPv6 packets Layer 3 interface Configuration of Layer 3 interface on physical port, LAG, VLAN interface, or loopback interface Classless Interdomain Routing (CIDR) Support for CIDR Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) relay at Layer 3 Relay of DHCP traffic across IP domains User Datagram Protocol (UDP) relay Relay of broadcast information across Layer 3 domains for application discovery or relaying of Bootstrap Protocol (BootP)/DHCP packets Security Secure Sockets Layer (SSL) Encrypts all HTTPS traffic, allowing secure access to the browser-based management GUI in the switch SSH Protocol SSH is a secure replacement for Telnet traffic. Secure Copy (SCP) also uses SSH. SSH v1 and v2 are supported. IEEE 802.1X (authenticator role) RADIUS authentication, guest VLAN, single/multiple host mode, and single/multiple sessions STP loopback guard Provides additional protection against Layer 2 forwarding loops (STP loops) Secure Core Technology (SCT) Ensures that the switch will receive and process management and protocol traffic no matter how much traffic is received Secure Sensitive Data (SSD) A mechanism to manage sensitive data (such as passwords, keys, and so on) securely on the switch, populating this data to other devices and a secure auto-configuration. Access to view the sensitive data as plain text or encrypted is provided according to the user-configured access level and the access method of the user Trustworthy systems Trustworthy systems provide a highly secure foundation for Cisco products Run-time defenses (Executable Space Protection [X-Space], Address Space Layout Randomization [ASLR], Built-In Object Size Checking [BOSC]) Port security Ability to lock source MAC addresses to ports and limit the number of learned MAC addresses RADIUS Supports RADIUS authentication for management access. Switch functions as a client Storm control Broadcast, multicast, and unknown unicast DoS prevention DoS attack prevention Multiple user privilege levels in CLI Level 1, 7, and 15 privilege levels ACLs Support for up to 512 rules Drop or rate limit based on source and destination MAC, VLAN ID, IPv4 or IPv6 address, IPv6 flow label, protocol, port, Differentiated Services Code Point (DSCP)/IP precedence, TCP/UDP source and destination ports, 802.1p priority, Ethernet type, Internet Control Message Protocol (ICMP) packets, IGMP packets, TCP flag; ACL can be applied on both ingress and egress sides Time-based ACLs supported Quality of service Priority levels 8 hardware queues Scheduling Strict priority and Weighted Round-Robin (WRR) queue assignment based on DSCP and Class of Service (802.1p/CoS) Class of service Port based, 802.1p VLAN priority based, IPv4/v6 IP precedence/Type of Service (ToS)/DSCP based, Differentiated Services (DiffServ), classification and re-marking ACLs, trusted QoS Rate limiting Ingress policer, egress shaping and rate control per VLAN, per port, and flow based Congestion avoidance A TCP congestion avoidance algorithm is required to reduce and prevent global TCP loss synchronization Standards Standards IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3 ad LACP, IEEE 802.1D (STP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X Port Access Authentication, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, RFC 768, RFC 783, RFC 791, RFC 792, RFC 793, RFC 813, RFC 879, RFC 896, RFC 826, RFC 854, RFC 855, RFC 856, RFC 858, RFC 894, RFC 919, RFC 920, RFC 922, RFC 950, RFC 951, RFC 1042, RFC 1071, RFC 1123, RFC 1141, RFC 1155, RFC 1157, RFC 1213, RFC 1215, RFC 1286, RFC 1350, RFC 1442, RFC 1451, RFC 1493, RFC 1533, RFC 1541, RFC 1542, RFC 1573, RFC 1624, RFC 1643, RFC 1700, RFC 1757, RFC 1867, RFC 1907, RFC 2011, RFC 2012, RFC 2013, RFC 2030, RFC 2131, RFC 2132, RFC 2233, RFC 2576, RFC 2616, RFC 2618, RFC 2665, RFC 2666, RFC 2674, RFC 2737, RFC 2819, RFC 2863, RFC 3164, RFC 3411, RFC 3412, RFC 3413, RFC 3414, RFC 3415, RFC 3416, RFC 4330 IPv6 IPv6 IPv6 host mode IPv6 over Ethernet Dual IPv6/IPv4 stack IPv6 Neighbor Discovery (ND) IPv6 stateless address auto-configuration Path Maximum Transmission Unit (MTU) discovery Duplicate Address Detection (DAD) ICMP version 6 IPv6 over IPv4 network with Intrasite Automatic Tunnel Addressing Protocol (ISATAP) support IPv6 QoS Prioritizes IPv6 packets in hardware IPv6 ACL Drop or rate-limit IPv6 packets in hardware Multicast Listener Discovery (MLD v1/2) snooping Delivers IPv6 multicast packets only to the required receivers IPv6 applications Web/SSL, Telnet server/SSH, Ping, Traceroute, Simple Network Time Protocol (SNTP), Trivial File Transfer Protocol
Dodání 3-5 dní
60GHz point-to-multipoint, dosah cca 5 km, Gigabitový LAN port s podporou PoE, přenosová rychlost – při 5 GHz až 1 201 Mb/s, při 60 GHz až 2 000 Mb/s, podpora WiFi 6, NAT, mód bridge, GPS, Bluetooth, aplikace UISP.
Skladem, dodání 2-4 dní
Typ: Hračky pro kočky Oblast použití: Interiér Barva: multicolor
Skladem, dodání 2-4 dní
Výkon zdroje: 750 W Ventilátor: 12 cm PFC: Aktivní Počet napájecích konektorů MOLEX: 1 Počet napájecích konektorů pro disketovou mechaniku: 0 Počet napájecích konektorů SATA: 7 Počet napájecích konektorů PATA: 0 Počet 4pinových 12V napájecích konektorů: 0 Počet 8pinových 12V napájecích konektorů:
Skladem v eshopu
TP-Link switch LS109P 9-Portový stolní switch s 8 porty PoE+ Rozpočet 63 W PoE : Osm 10/100 Mbps PoE kompatibilních portů s 802.3af/at se snadno připojují a napájejí pevná zařízení, jako jsou IP kamery, přístupové body a IP telefony, pomocí jediného kabelu. Každý port PoE podporuje výstup až 30 W PoE. Přenos PoE až na 250 m : Díky režimu Extend dosahuje přenosová vzdálenost PoE až 250 m, což je ideální pro nasazení kamerových systémů ve velkých oblastech. PoE Auto Recovery : Automaticky restartuje vaše spadlá nebo nereagující zařízení napájená PoE. Oddělení provozu pro vyšší zabezpečení : Režim izolace umožňuje oddělení klientského provozu jedním kliknutím, aby se zabránilo slídění a neoprávněné manipulaci a izoluje bouře vysílání. Plug and Play : Okamžité připojení bez nutnosti konfigurace. Tichý provoz : Konstrukce bez ventilátoru snižuje spotřebu energie a zajišťuje tichý provoz, ideální pro domácnosti nebo firmy citlivé na hluk. Spolehlivý design hardwaru : Odolné kovové pouzdro a design pro montáž na stůl/zeď jsou vhodné pro různá prostředí. Learn more about TP-Link PoE technology > Stránky produktu: https://www.tp-link.com/au/business-networking/soho-switch-poe/ls109p/ Technické specifikace HARDWARE FEATURES Interface • 9× 10/100 Mbps RJ45 Ports (8× 10/100 Mbps 802.3af/at PoE+ Ports) • AUTO Negotiation • AUTO MDI/MDIX Network Media • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m); EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) • 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m); EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) Fan Quantity Fanless Installation • Desktop • Wall Mounting Power Supply External Power Adapter (Output: 53.5VDC / 1.31A) PoE Ports (RJ45) • Standard: 802.3 af/at compliant • PoE Ports: Ports 1–8, up to 30 W PoE output per port • Power Supply: 63 W LED Indicator • Power • Link/Act • PoE Status • PoE MAX Dimensions ( W x D x H ) 6.7×3.9×1.1 in (171×98×27 mm) Max Power Consumption • 3.67 W (220 V/50 Hz no PD connected) • 73.24 W (220 V/50 Hz with 63 W PD connected) Max Heat Dissipation • 12.48 BTU/h (220 V/50 Hz no PD connected) • 249 BTU/h (220 V/50 Hz with 63 W PD connected) PERFORMANCE Switching Capacity 1.8 Gbps Packet Forwarding Rate 1.3392 Mpps MAC Address Table 2K Jumbo Frame 1.5 KB SOFTWARE FEATURES Advanced Features • Extend Mode Button (Ports 1–4/1–8, Up to 250 m PoE power supply and data transmission) • Isolation Mode Button (Ports 1–8) • PoE Auto Recovery Button (Ports 1–8) • Compatible With IEEE 802.3af/at Compliant PDs • Mac Address Auto-Learning and Auto-Aging • IEEE 802.3x Flow Control • Green Technology Transfer Method Store and Forward OTHERS Certification CE, FCC, RoHS Package Contents • LS109P • Power Adapter • Installation Guide • Rubber Feet Environment • Operating Temperature: 0–40 °C (32–104 °F) • Storage Temperature: -40–70 °C (-40–158 °F) • Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing • Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing
Skladem, dodání 2-4 dní
Rozhraní: Wi-Fi Barva: Bílá Typ: Kulka Voděodolnost: Voděodolnost Použití: Univerzální
Skladem, dodání 2-4 dní
Model: Aruba Instant On 1830 Switch: Ano Typ Switche: smart-managed Podporované stand...
Skladem v eshopu
ALTA Switch 24 POE; Switch nabízející 24 GbE RJ-45 portů , z nichž 16 podporuje PoE+ (802.3at) s celkovým napájecím výkonem až 240 W , a 2 10GbE SFP+ porty . Přepínací kapacita dosahuje až...
Skladem v eshopu
Elektr. napájecí zdroj: Síťový zdroj / přes USB Typ 1: USB-A 2.0 Počet typu 1: 3x Typ 2: DisplayPort Počet typu 2: 2x Typ 3: 3,5 mm Klinke Počet typu 3: 2x Typ: DisplayPort Kontrolka: ano Barva: černá Šířka (mm): 202 Výška (mm): 110 Hloubka (mm): 66 Hmotnost (g): 920
3-5 dní dostupné
Switch CUDY HS105 niezarządzalny 5-portowy
Dodání 3-5 dní
Podpořte spolupráci všech uživatelů. Dejte volný průchod velkým nápadům. S charakteristickým zvukem Poly se můžete spolehnout, že budou všichni u stolu slyšet, ať už jsou blízko, nebo daleko. Trio C60 si rozumí s každým a poskytuje nativní zážitky na oblíbených platformách pro spolupráci. Charakteristický zvuk Poly Využívejte konferenční hovory naplno. Poly potlačuje okolní hluk, aby bylo slyšet každé slovo. Díky bohatému a plnému zvuku s frekvencí až 22 kHz uslyšíte každou reakci. Připojení jedním dotykem Ke spuštění stačí jeden stisk. Připojte se okamžitě k hovorům jedním stisknutím tlačítka díky skutečně intuitivnímu uživatelskému prostředí. Specifikace Audio Technologie Poly Acoustic Clarity zajišťuje plně duplexní hovory a potlačuje akustickou ozvěnu i okolní šum; Komfortní tvorba hluku; Generování tónů DTMF (RFC 2833 a v pásmu); Přenos zvukových paketů s nízkým zpožděním; Adaptivní paměti pro vyrovnání zpoždění Bezdrátové technologie Bluetooth 4.2; Připojení k síti Wi-Fi: 2,4–2,4835 GHz (802.11b, 802.11g, 802.11n HT-20); 5,15–5,825 GHz (802.11a, 802.11n, HT-20, 802.11n HT-40) Certifikovaný software pro spolupráci Microsoft Teams; Skype pro firmy; Zoom Citlivost (reproduktor) 92 dB Dotykové ovládání Dotyková obrazovka s podporou vícedotykových gest Funkce displeje Virtuální klávesnice na obrazovce Funkce telefonování a zpracování hovorů V balíčku se softwarem Polycom UC: Přístup k firemním adresářům přes LDAP; Časovač hovoru a podržení hovoru; Přepojení, podržení, odklonění (přesměrování), zaparkování, vyzvednutí hovoru; Informace o volaném, volajícím a připojeném účastníkovi; Různé zpracování příchozích hovorů / čekání na hovor; Funkce Nerušit; Místní konfigurovatelná mapa číslic / plán vytáčení; Místní pětisměrné audiokonference; Vzhled sdíleného volání / přemostěné linky; Vizuální správa konferencí; Až 3 linky (maximálně jeden Skype pro firmy a Microsoft Teams); Lineární zapojení až čtyř zařízení; Rychlá volba jedním dotykem, opakovaná volba a připojení ke schůzce Funkce VoIP IETF SIP (RFC 3261 a doprovodné RFC) Kompatibilita s headsetem a handsetem Kompatibilita s náhlavní soupravou Bluetooth Napájení Vstup LAN: Integrované zařízení PoE s automatickým snímáním podle normy IEEE 802.3at (třída 4); Výstup LAN: Integrované napájecí zařízení s automatickým snímáním podle normy IEEE 802.3af Porty 1x USB 2.0 Type-A (pro nabíjení baterií USB); 1x USB 2.0 Micro-B (pro zvukové zařízení USB); 2x RJ-45 (10/100/1000BASE-TX Mb/s) Software pro správu Bezdotykové připojení sítě Poly ; Poskytování sítě přes RealPresence Resource Manager (verze 10.1 nebo vyšší); Služba správy zařízení Polycom pro firmy (PDMS-E); Služba správy zařízení Polycom pro poskytovatele služeb (PDMS-SP) cloudové správy; SDP Technologie panelů Barevný displej LCD Typ mikrofonu Tři kardioidní mikrofony Velikost displeje (úhlopříčka) 12,7 cm (5”) Zvukové kodeky G.711 (A-law a µ-law); G.722; G.722.1; G.722.1C; G.729AB; G.719; Polycom Siren™ 7; Siren™ 14; iLBC; OPUS Co je v krabici Konzole Síťový kabel (LAN) CAT-5E Kabel USB Type-A Omotání kabelů Hmatové překrytí pro lepší přístupnost Instalační list
Dodání 3 dny
WiFi 7 BE3600, 1× 2.5Gb LAN, 2× GLAN, 2.4/5 GHz, připojení 150+ zařízení, roaming, mesh systém.
Skladem, dodání 2-4 dní
WiFi router Deco – 3 jednotky v balení pro vytvoření mesh systému, pokrytí až 400 m2, dvoupásmové WiFi 6, G.hn Powerline, vhodné pro obydlí se silnými stěnami či podlahami, snadné nastavení, HomeShield pro ochranu sítě, bílá.
Skladem, dodání 2-4 dní
LYNX keystone STP Cat5e, 90 stp., bílý Provedení: STP (stíněné) Kategorie: Cat5e Typ produktu: Keystone modul Úhel zapojení: 90° Barva: Bílá
Skladem v eshopu
AX3000 Dual-Band Wi-Fi Load Balance Hotspot router 802.11 ax/ac/a/b/g/n, až 2976 Mb/s, 1x GWAN, 2x GWAN/GLAN, 1x GLAN, 5x anténa 6 dBi. (2,4GHz 574Mbps + 5GHz 2402Mbps), Captive portal, VPN Server / Client, Multi WAN balance, kontrolér pro AP Tenda, DDos
Skladem, dodání 2-4 dní
EVOLVEO Alarmex Pro, bezdrátový PIR snímač pohybu s imunitou vůči pohybu malých zvířat
Skladem, dodání 2-4 dní
Cudy GS105U síťový přepínač Nespravované Gigabit Ethernet (10/100/1000) Bílá Síťové standardy: IEEE 802.3uIEEE 802.3abIEEE 802.3iIEEE 802.3x Podpora 10G: Ne Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V Frekve
Dodání 3 dny